[su_image_carousel source=”media: 18691,18692,18693,18694,18695,18696,18699,18701″ crop=”none” max_width=”100%” class=”anaslider”]

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Belediyelerimizin inşa ettiği çocuk oyun parklarının yerini şimdilerde ise kapıya hizmet götüren şişme oyun parkı kiralama sektörü aldı. Yaş gruplarına göre farklılık gösteren birbirinden farklı ebatlara ve yüksekliklere sahip şişme oyun alanı kiraladığımız da ürünler evimizin bahçesine getirilerek elektrik bağlantısıyla kompresöre bağlanmaktadır. Şişmesi sağlanan şişme oyuncaklar temizlenip steril hale getirildikten sonra çocuklarımızın hizmetine sunulmaktadır. Panayır alanları piknik organizasyonu gibi toplu aktivitelerde tercih edilen şişme kaydırak kiralamaları çoğunlukla minik yaş grupları için kullanılmaktadır. Milli eğitim bakanlığına bağlı olan özel veya devlet okulları bahçelerinde şişme çocuk parkı kiralamak isterler. Biletli çocukların oyun alanlarında eğlenmeleri sağlanarak gün içinde tüm öğrencilerin çeşitli şişme oyun gruplarında eğlenmeleri amaçlanmaktadır. Parkurların nakliyesinden başlayarak kurulumu toplanması tümüyle organizasyon şirketimize aittir. Çok uzun yıllardır çocuklarımızın eğlenmesi için şişme oyun parkı ithal eden etkinlik ajansımızın yaz aktivitelerinde miniklerimizin kaliteli saatler geçirmeleri adına büyük emek sarf etmeye devam etmektedir. Tırmanma piramidi, şişme dev kaydıraklar gibi birbirinden farklı ölçülere sahip şişme oyuncak kiralamaları yapmaya ve bu oyun alanlarını sizler için geliştirmeye devam etmekteyiz. Okul organizasyonu ve bahar şenlikleri için zamanla vazgeçilmez hale gelmiş olana şişme çocuk oyuncakları ülkemizde çok yaygın bir hale gelmiştir. Güvenlik ve tedbirler sektörümüz ve çocuklarımızın sağlığı için çok önemli bir hale gelmeye başlamıştır. Kurulumu yapılmış olan kiralık şişme oyun grubunun halatlarla sabitlenmesi durumunda rüzgara karşı çocuklarımızın devrilmesini engelleyecektir. Bunun dışında festival organizasyonu günlerinde şişme oyun parkı içerisine alınacak çocuk sayısının sınırlı tutulması korona bulaşımını engelleyecek ve sağlığı korumaya büyük katkı sağlayacaktır. Günün her saati İstanbul ve çevresine şişme oyun parkları kiralayabilir ve bunula ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Dev Şemsiye Kiralama

İçimiz yakan sıcak yaz aylarında yapmak zorunda olduğumuz etkinlikler için şemsiye kiralama çeşitleri ile sizleri glgelendiriyoruz. Farklı konseptler de yapılan organizasyonlarınız için gölgelik kiralama seçenekleri mevcuttur. Sadece yaz ayları için değil yağmurlu havalar için de kiralanan etkinlik çadırlarının altına içinizin ısınması için palmiye sobalar kiralıyoruz. Çadır kiralama olarak sınıflandırdığımız bu organizasyon ekipmanları kendi aralarında farklı dağılımlar gösterebilir. Örneğin bir vefat durumunda taziye ziyareti için gelen eş dost akraba için temin edilen ürünün adı taziye çadırı kiralama olarak tabir edilir. Bunun yanında bahçemiz de yapacağımız bir parti için gereklilik duyulan organizasyon ekipmanının adı, bahçe şemsiyesi kiralama olarak talep edilmektedir. Büyük panayırlar için kullanılan tür ise etkinlik çadırı kiralaması olarak temin edilmektedir. Tüm şemsiye ve çadır kiralama ürünlerinin ölçüleri birbirinden farklıdır. Çok daha detaylı ölçü bilgisi için organizasyon şirketimiz ile temas halinde olun.

Palyaço Kiralama

İlk yaş günü organizasyonu sonrasında ilerleyen yıllarda bebeğimiz büyür ve doğum günü palyaçosu kiralama dediğimiz hizmetler ile animasyon kiralamaları başlar. Doğum günü organizasyonu dâhilinde palyaço kiralaması yapar ve çocuklarımızın 2 saat hizmet süresi boyunca oyun abisi veya oyu ablası ile bol eğlenceli bir doğum günü partisi organizasyonu geçirmeleri amaçlanmaktadır. Çocuklarımızın yaş grupları doğrultusunda çok aktiviteleri gerçekleştirilmekte, yüz boyaları ve sosis balonlar ile doğum günü için palyaço olarak görev alan animatörümüz çok kapsamlı bir etkinlik ile miniklerimizi buluşturmaktadır. Sıradan çocuk animasyonlarını yıllar öncesinde bırakan palyaço firması kirala360 çocuklarımızın zihinlerini geliştirmelerine yönelik hazine avcılığı gibi detaylandırılmış çocuk oyunları ile arklı bir konsept meydana getirmeyi hedeflemektedir. Ailelerin iş ve sosyal sorumlulukları nedeniyle eğlencelerine yetişemedikleri çocuklarımızın, güzel vakit geçirmelerini palyaço kiralama hizmeti sizler için bizler sağlamaktayız. Çocuklarımızın erişkin olmaya başladığı evrelerde ise oyun abisi kiralama formatımızla ve doğum günlerine eşlik eden animatör yapısı ile çocuklarımızın günü en iyi şekilde bitmelerini planlıyoruz.

Hayır Lokması

Büyüklerimizin de çok iyi bildiği eski sokak satıcıları bugün organizasyon firmaları bünyesinde şık bir hale getirilerek nostaljik panayır yiyecekleri kiralama konsepti içerisinde bir birinden farklı standlar eşliğinde hizmete sunulmaktadır. Örneğin ege bölgemizin çok fazla tercih edilen pişi dağıtımı ve hayır lokması dağıtımı İstanbul gibi büyük şehirlerde lokmacı arabası kiralama adıyla karşımıza çıkmaktadır. Rahmetli aile büyüklerimizin senesi ya da kırkı yapıldığında ölen kişinin hayrına cami önü veya kendi sokağımızda komşularımıza hayır lokması dağıtımı yapılmaktadır. Burada kullanılan hayır aracı lokma ya da pişi dağıtımı olarak su yüzüne çıkmaktadır. Hayır lokması fiyatları çoğunlukla Mevlut yapılacak yerin nakliyesi pişi dağıtımı veya hayır lokması dağıtımı adedine göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Şişme Oyun Alanı Kiralama

Çocuklarımızın ihtiyacı olan oyun oynamaya alışkanlıkları ve sosyalleşme ortamları biz aileler için hayati önem arz etmektedir. Bu nedenle gereklilik haline gelen şişme oyun alanı kiralamaları organizasyon şirketimizce sizlerin tercih ettiği lokasyonlara kurulup burada minklerimizin eğlenmeleri ve sosyalleşmeleri amaçlanmaktadır. Her ebeveyn çocuklarının güvenli ve hijyenik şartlarda kurulumu yapılmış şişme oyun alanları içerinde hoşça vakit geçirmeleri istemektedir. Buna yönelik şişme oyun alanı kiralaması yapan organizasyon firması olan bizler bunu tam manasıyla koşulsuz sağlamaktayız. Günümüzde korona virüsün küresel olarak yaygın olduğunu düşünürsek kurulacak şişme oyun alanı için gerekli temizliklerin yapılması bizler için hayati önem arz etmektedir. Hava kompresörleri ile şişme sağlanan şişme oyun alanımız çocuklarımızın birbirleri ile belirli bir sosyal mesafe içerisinde eğlenmeleri için teknik personel tarafından yönlendirmeleri sağlanmaktadır. Sıcak yaz aylarının vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz bu kiralama türü gerek evlerimizin bahçesinde gerekse de piknik organizasyonu yapılan etkinlik alanlarında rahatça kullanımı sağlanmaktadır. Su geçirmez ve alev almayan brandadan imal edilen şişme oyun alanı kiralama hizmetimize İstanbul ve çevresinde dilediğiniz her lokasyondan ulaşmanız mümkündür.

Şişme Oyuncak Kiralama

Demir saclarla imal edilmiş çocuk oyun parklarından ziyade yumuşak brandayla meydana getirilen şişme oyuncaklar güvenlik açısından çocuklarımızın ve ailelerimiz hayli ilgisini çekmektedir. Düşerek ve çarparak yaralanmalara karşın son derece güvenli olan şişme oyuncak kiralama hizmetleri en çok tercih edilen kiralama seçenekleri arasında yerini almıştır. Bahçe doğum günü partileri için talep edilen farklı seçeneklerde şişme oyuncak kiralama hizmetleri farklı yaş grupları için çeşitli ebatlarda tasarlanmıştır. Mini şişme oyuncak kiralama hizmeti 0 – 6 yaş aralığında çocuklarımız için vaz geçilmez bir eğlence unsurudur. Çok farklı taleplere karşılık vermek için çalışan organizasyon şirketimiz havuz başı partileri, çocuk eğlence alanları için başında teknik personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şişme top havuzları ya da şişme şato kaydırak gibi küçük yaş gruplarına hitap eden şişme çocuk oyuncakları günümüzün en ihtiyaç duyulan ve güvenli kiralama ürünlerinden bir kaçıdır. Tüm ürünlerin görsellerine ve ölçü bilgilerine şişme oyuncak kiralama sayfamızdan yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

Pamuk Şekerci Kiralama

Doğum günü parti organizasyonumuzu daha da hareketlendirmek adına pamuk şekerci arabası kiralama veya paylamış mısır arabası kiralayabiliriz. Teknik personelimizin pamuk şekeri standı içerisinde yerinde imal ettiği pamuk şekerlerde gıda boyası veya herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Patlamış mısır standı kiraladığımızda miniklerimiz için dikkat çekici popcorn kutuları kullanılmaktadır. Karnaval yiyecekleri arasında en çok talep gören pamuk şekerci aracı ve patlamış mısır standı kiralama hizmeti, çocuklarımız çok daha beğeni ile dikkatini çekmektedir. Şekerin erimesi sonucu meydana gelen pamuk şeker topu pamuk şeker çubuklarına sarılarak çeşitli organizasyonlarınızda kiralama hizmetine sunulmaktadır.

Maskot Kiralama

Daha da eğlenceli hale getirmek istediğimiz yaş günü organizasyonu için çizgi karakterli maskot kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bahçe doğum günü partileri için daha büyük ebatlarda sevimli hayvan maskotlarından oluşan şişme maskot kiralama hizmetleri de verilebilmektedir. Yetişkin çocuk yaş gruplarının rağbet gösterdiği şaşırtıcı kostümlere sahip çizgi karakterlerden oluşan sevimli maskot kiralama hizmetlerimiz dilediğiniz her noktaya günün her saati servis edilmektedir. Sadece doğum günü organizasyonları içerisinde değil açılış organizasyonları için de vaz geçilmez bir kiralama hizmeti sunan reklam ajansımız şişme maskot kiralama işleri ile de sizlerin beğenisine mazhar olmaya devam etmektedir.

Palmiye Soba Kiralama

Sevgili kirala360 ziyaretçileri, günün her saati çeşitli organizasyonlarınız ile ilgili sizlere çözümler sunan bizler on yedi yıldır çözüm odaklı yaklaşımımızdan taviz vermemekteyiz. Bugün sıcak yaz günlerinde çocuk etkinlikleri için şişme oyun parkı kiralamalarından merkezle birçok etkinlikte yerimizi alırken soğuk kış günleri için ise palmiye soba gibi dış mekân ürünlerin kiralanması ile aktivitelerde müşterilerimizin memnuniyeti için davetlerinizi sıcak ortamlarda geçirmeniz için çalışmaktayız. Bahçe etkinlikleri için çok şık ürünler kiralamak isteriz. Bu ürünlerden en ihtiyaç duyduğumuz organizasyon malzemesi piramit ısıtıcı kiralamadır. Havalar da soğuk son bahar ya da kış mevsimlerinde isek bahçemizde yapılacak olan bir kokteyl organizasyonunda palmiye soba kiralamaz isek gecenin sıcaklığını hissetmek imkânsızlaşır. Yaz gün yapılan etkinlikler düğünler bir yana kış aylarında yaşamamız gereken yılbaşı eğlenceleri veya yıl dönümü kutlamaları evimizin kış bahçesinde mantar ısıtıcı kiralamış isek bir de soğuktan endişe etmeden mükemmel zaman geçirebiliriz. Hastanelerimizin terasında yapmak istediğimiz dış mekân kutlamaları veya bir konferans öncesi şirket bahçesinde oluşturmak istediğimiz kokteyl alanı için gerekli ısıtıcı kiralama hizmetleri etkinlik ajansımız tarafınca sağlanmaktadır. Bu ülkede yılın on iki ayı yaz kış demeden çok çeşitli kutlamalar yapılabilmektedir. Bu nedenle yaz aylarında güneşin organizasyonlarımızı ısıttığı gibi kışında palmiye ısıtıcıların etkinliklerimizi ısıtmasına ihtiyacımız olur. Bu noktada organizasyon şirketimiz mantar sobalar eşliğinde misafirlerimizin üşümemesi için gereken kiralamaları sizler için yerine getirmektedir. Kullanımını yaptığımız sobalar tüplü olarak çalışır ve size fiyat verilirken nakliye noktası ve yeni alınacak olan dolu tüplerin ücretini de fiyata dahil ederek sizlere piramit soba kiralaması gerçekleştirir. Hep açık havada etkinlik yapacak değiliz kimi zaman da kapalı alanlarda seminer toplantı gibi organizasyonlar için elektrikli ısıtıcı kiralamamız gerekebilir. Bu yönde de firmamız kullanımı yapılacak metrekareye göre ayaklı ısıtıcı adedi belirleyerek organizasyon ürünlerini hizmete sunmaktadır.

Panayır Yiyecekleri Kiralama

Panayırda sergilenip ikram edilen büyüklerimizin mazi de de hatırlayabileceği çeşitli yiyecekler vardır. Biz bu yiyeceklerin sunumunu bir hizmet haline getirip panayır yiyecekleri kiralama konsepti atında topladık. Çeşitli panayır yiyeceklerinden birkaç tanesini sizler için açıklayalım. Osmanlı macuncusu çubuklara dolanarak ikram edilerek hizmete sunulan Osmanlı şekerleri farklı aromalar içererek küçük büyük herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yine panayır yiyeceği kiralama kalemlerinden biri olan bir başka lezzetimiz Osmanlı şerbetçileri, insanların içinde dolaşarak soğuk gül şerbetini ikram eder ve panayıra gelen insanların serinlemesini sağlar. Şimdi çok soğuk ve serinletici bir panayır yiyecekleri kiralama hizmetinden bahsedelim. Sıcak yaz günlerinde içinizi serinletecek dondurma arabası kiralama hizmetlerini yine organizasyon firmamızdan temin edebiliyorsunuz. Bu ürünün hizmete sunulmasında amaçlanan serinlemenin dışında kiralanan Maraş dondurmacısının konuklarınıza yaptığı gayet düzeyli dondurmacı şakaları ile de müsafirlerimizin biraz da olsa eğlenmeleri hedeflenmektedir. Çok özel gülerimiz vardır bizim 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi ulusal bayramlarımız vardır ve bu özel günlerde hizmete sunduğumuz panayır yiyecekleri vardır. Bu bağlamda pamuk şekerci arabası veya Osmanlı macunu kiralamaları yapılmaktadır.

Jeneratör Kiralama

Aktivite yapılan alanlar da her zaman istediğimiz olanaklara erişemeyebiliriz. Örneğin çok beğenilen bir manzaraya sahip piknik alanında kır düğünü yapmaya karar verdiğiniz de ilk önceliğiniz elektrik olacaktır. bu noktada jeneratör kiralama ile ilgili talepleriniz yine düğün ajansımız tarafından karşılanacaktır. Sarf edilecek elektiriğin woltajına göre portatif jeneratör yeterli olmadığında mobil jeneratör kiralama hizmeti ile sizlere çok daha güçlü enerji vermekteyiz. Bugün elektrik enerjisinin gerekli olduğu tek alan enerji ulaşmamış bakir piknik alanları değildir. Genel de film sektöründe dış mekan çekimler için gidilen çekim alanlarında enerji bulmanız imkansızlaşır. Tam bu noktada reklam ajansımız size mobil jeneratör kiralama hizmeti vermekte yine enerji sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmektedir. Her nerde organizasyon yapmak isterseniz isteyin bizler sizler için etkinlik alanlarını kullanımınıza uygun hale getirmeye devam ediyoruz. Çoğu zaman şirket piknikleri için sahne kurulur sanatçı temin edilir, şişme oyuncaklar kiralanır hatta birbirinden lezzetli panayır yiyecekleri kiralaması yapılır. Fakat jeneratör kiralanmaz ise bu ürünlerin hiç birinden verim alamazsınız. Bugün piknik alanlarında elektrik vermek gibi bir hizmet söz konusu değildir. Bu yönüyle piknik organizasyonları için gerekli jeneratör kiralama hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Ülkemizin birçok şehrinin yöresel lezzetleri mevcuttur. Bu sokak lezzetleri büyük şehirlerimizde farklı konseptlere bürünerek ortaya çıkmaktadır. Festival yiyecekleri kiralama çatısı altında toplanan bu ürünlerin en bilineni ise Maraş dondurmacısı kiralama hizmetidir. Yaz aylarının vaz geçilmezi Maraş dondurması genellikle fuar organizasyonlarında davetlilerimizin serinlemeleri adına dondurmacı kiralaması yapılarak uygulanır. Çeşitli dondurmacı şakaları ile konuklarımızın aklını başından alan personelimiz davetlilerimize günün rehavetini atmaları adına hizmetini sunmaktadır. Yaz ayalarında havuz partisi organizasyonu için unutulmaz hale gelen Maraş dondurma astandı kiralama hizmeti uzun yıllardır maraşdan yola çıkarak İstanbul gibi büyük şehirlerimizde organizasyon sektörüne renk katmaya devam etmektedir.

Ramazan Eğlencesi Kiralama

Çalıştığımız hizmet sektörünün ana gündem maddesi özel günler ve özel zamanlar olduğu için bu özel zamanlardan biride bizler için ramazan eğlenceleridir. Ramazan aktiviteleri içerisinde yer alan semazen kiralama gibi biraz da Mevlana dönemini bizlere anımsatan hizmet türü, ilahi grubu kiralamanın da bir araya helmesi ile tasavvuf müziğinin her zerresinin bizlere doyasıya yaşatmaktadır. Sadece büyüklerin eğlenmekte olduğu değil çocuklarımızın da güzel zaman geçireceği ramazan aktivitesi hayal etmeliyiz. Ramazanı çok daha eğlenceli kılacak kukla gösterisi kiralaması veya meddah gibi ramazanın ruhuna uygun hizmetleri tercih edebiliriz. Bir çocuğun zihninde ramazan deyince akla gelen Hacivat karagöz kiralama hizmetini de unutmamalıyız. Özellikle iftar organizasyonu içerinde en çok tercih edilen ramazan eğlencelerinden biridir. Tabi kurumsal organizasyonlar çerçevesinde gerçekleşen kantocu kiralama ile coşturan meddah kiralama hizmetlerimiz ile maziye götüren ramazan aktivitelerimizi de unutmamalıyız. Genellikle iftar yemeği organizasyonlarında yemek sırasında yöresel kıyafetlerini giymiş olan Osmanlı şerbetçisi davetlilerin masalarında gezer ve önlerinde saygıyla eğilerek şerbet ikramını gerçekleştirmektedir. Osmanlı şerbetçisi kiralamanın yanında muhakkak unutulmaması gereken, büyük küçük misafirlerimizin de ramazan dolayısıyla eğleneceği aşuk ile maşuk kiralama hizmetidir. Ramazan organizasyonu için saydığımız organizasyon kiralamaları etkinliklerimizin kusursuz ilerleyişi için yeterlidir.

Masa Sandalye Kiralama

Yeni yeni bir sektör haline geline masa sandalye kiralama sektörü organizasyonlarını daha spesifik hale getirmek isteyen siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hayat bulmuştur. Düğün salonlarının mecburiyetlerini red eden siz değerli gelin damat adaylarımız çok çeşitli düğün masası kiralama talepleri ile bizle ulaşmaktasınız. Bu durum haricinde bahçeli evlerimizde yapılan nişan organizasyonu gibi aile arasında yapılan etkinlikler de genellikle masa sandalye kiralama ihtiyacı doğmaktadır. Sokak düğünlerimizi de unutmayalım. Özellikle bağcılar ve esenler bölgesinde yapılan sokak düğünlerinde plastik sandalye kiralama ihtiyacı oluşmaktadır. Genel yurttaşlarımız mahalle kültürünü kaybetmemek adına kapı önünde plastik masa kiralayarak, kendi mahallesi ile 90 lar havasında kına gecesi ve düğün gibi etkinlikler yapmaya devam etmektedir. İşin başındaki insanlardan biri olarak en çok plastik masa sandalye talebini esenyurt ve kıraç gibi semtlerimizden aldığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Bu semtlerde açık alan fazlalığı ve mahalle ile hareket etme kültürünün kaybolmaması nedeniyle düğün organizasyonlarını biraz daha kır düğünü tadını andıracak şekilde dizayn etme çabaları vardır. Bizler de beylikdüzü ve avcılar gibi kırsal kesimi yüksek olan semtlerimiz için plastik sandalye masa temin etmeye devam etmekteyiz. Düğünler ve kına gecelerini bir yana bıraktığımız da seminer organizasyonu ve konferansların ihtiyaç duyduğu iki tip sandalye türü yoğunlukla talep görmektedir. Bunlar seminer sandalyesi kiralaması dediğimiz form sandalye kiralama biçimidir. Bunun yanı sıra kurumsal organizasyonlar için kullanılan form sandalye kiralama sisteminde gündem çok daha ciddi ise gerek duyulmaktadır. Kız isteme merasimleri genellikle evlerde aile arasında yapılır ve müşterilerimiz evlerinde kullanmak adına tıffany sandalye kiralama hizmetinden çok uzun zamandır faydalanmaktadır. Kız siteme sırasında genellikle yüzük takılarak söz kesildiği için bu durum tören havasında kutlanmaktadır. Bunun için aile içinde yapılacak sade etkinlikler için Napolyon sandalye kiralama hizmeti de başka bir tercih olabilir. Mağazalarımızı yapmış olduğu açılış organizasyonu için talep edilen bistro masa kiralama hizmetlerimiz farklı çeşitleri ile devam etmektedir. Kimi müşterilerimiz metal bistro masa talep ederken kimisi de tamamen cam bistro masa kiralama hizmetini davetlileri için çok daha şık bulmaktadır. Otel organizasyonları için kullanılan düğün öncesi kokteyl organizasyonları için gerekli kokteyl masası kiralama hizmetleri de etkinlik ajansımız tarafından otellerimize sağlanmaktadır. Brunch organizasyonu için evlerinin bahçesinde talep edilen yuvarlak masa kiralama hizmetleri de azımsanamayacak kadar çok fazladır. Başından beri açıkladığımız farklı organizasyon tipleri için birbirinde farklı konseptlerde organizasyon malzemeleri gereklidir. Bu nedenle mailler ve iletişim bilgilerimiz üzerinden yapılacak organizasyonun türü ile ilgili bilgi vererek sonuçlara çok daha rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Telefon