Bar Masası Kiralama

Bar Masası Kiralama

İstanbul Bar Masası Kiralama
İstanbul Bar Masası Kiralama
Bar Masası Kiralama Fiyatları
Bar Masası Kiralama Fiyatları
Bar Masası Kiralama
Bar Masası Kiralama
Kiralık Bar Masası
Kiralık Bar Masası

 

Yerden en az 90 cm yükseklikte bulunan masa çeşitleri bar masası olarak tanımlanır. Bunun ölçüleri 120cm e kadar çıkabilmektedir. Satın almadan önce almak istediğiniz bar masası için yükseklik ve genişlik miktarlarını kontrol edebilirsiniz.

Bar masaları ahşap, cam ve metal olarak bir kaç çeşide ayrılmaktadır. Stoklarımızda farklı adetlerde bulunmaktadır. Bu yüzden kiralama öncesi iletişime geçip adet sormanız gerekmektedir.

Kokteyl masaları ve bistro masalar da bar masası olarak telaffuz edilebilmektedir. Sipariş öncesinde bunların aynı ürünler olduğunu bilmenizde fayda var.

Bar masalarında minimum kiralama adedi 3 adet olup maksimum kiralama adedi 650 dir. Ancak farklı modeller tercih ederek maksimum sayıyı arttırabilirsiniz.

Açılışlarınız, şirket davetleri, kokteyl vb. her türlü organizasyonlarınız için bar masası kiralama hizmeti vermektedir. Alandan tasarruf etmek için de bar masaları oldukça iyi bir seçenektir. Konuk sayınız fazla ve organizasyon alanınız dar ise firmamızın bar masası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınızda konuklarınıza göz kamaştıran dekorlar yaratmak için bar masallarını kullanabilirsiniz. Bu noktada firmamız size bar masası kiralama hizmeti vermekte ve talep ettiğiniz sayıda bar masası siparişlerinizi dilediğiniz yere kendi nakliyat aracıyla getirmektedir. Daha sonra ise tekrar kendi aracı ile geri almaktadır. Sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz özel günlerinizin telaşı içerisindeyken sandalye ihtiyacınızı düşünmek zorunda kalmayın. Firmamız yükünüze ortak olmak için yılın her günü aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Bizimle iletişime geçerek bar masası kiralama hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Göz kamaştıran organizasyonlarınız için en iyi seçenek bar masası olacaktır. Organizasyonlarınız için sandalye ihtiyacınızı satın alarak gidermek fazla maliyetli olacağı için firmamızın kiralama hizmetinden yararlanın. Hem ekonomik hem de kaliteli hizmet olanağımızdan sizde yararlanın. Fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirleniyor. Piyasa fiyatlarına göre firmamız en uygun fiyatlarla size yılın her günü aralıksız bar masası kiralama hizmeti vermektedir.

Kiralık Bar Masası


Düğün, davet, kokteyl, nişan, kına vb. her türlü organizasyonlarınız kiralık bar masası hizmetimizle ihtiyaç yükünüze ortak olmaktayız. Yaşamımızın her alanında yer edinmiş masalar organizasyonlarınız için de ciddi derecede önem taşımaktadır. Konuk sayınız fazla ise ve alandan tasarruf etmek istiyorsanız bar masalarının size çok yardımı olacaktır. Bu noktada kirala360 size kiralık bar masası hizmeti vermektedir. Satın almak yerine kiralayarak daha ekonomik bir şekilde organizasyonlarınız masa ihtiyacını halledebilirsiniz. Kiralık bar masası hizmetimiz için bizimle iletişime geçin. Talep ettiğiniz sayıda siparişlerinizi kendi bünyemizdeki nakliyat araçları ile getiriyor etkinlik bitiminde ise geri alıyoruz. Size zamanınızı çalmadan masa ihtiyacınızı kapınıza kadar getirme imkanı sağlıyoruz. Firmamızın kiralık bar masası hizmeti ile konuklarınıza konforlu ve göz dolduran davetler verebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyat teklifimiz için bize yılın her günü ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız sipariş ettiğiniz masa sayılarına ve nakliyatını yapmamızı istediğiniz yerim uzaklığına göre değişim göstermektedir. Tatlı heyecanlarınıza ortak olmaktan ve kaliteli hizmet ile yanınızda olmaktan firma olarak mutluluk duyarız. Kiralık bar masası hizmetimiz ile sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyoruz.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Bar Masası Kiralama Fiyatları


  Kına, kokteyl, açılış davetleri, şirket yemekleri ve buna benzer pek çok organizasyonunuzda sizlere kiralık bar masası hizmeti vermekteyiz. Bar masası fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir. Bir çok kiralama şirketlerine göre kirala360 size en uygun bar masası fiyatlarıyla hizmet veriyor. Özel günlerinizde özel konuklarınıza en mükemmel davetleri vermek sizin de hakkınız. Organizasyonlarınız için masa satın almak size fazla maliyetli geleceği için kiralama hizmetimiz tamda size göre. Hem ekonomik hem göz kamaştırıcı organizasyonlarınıza en büyük katkısı olacak bar masası fiyatlarımız için yazımızı inceleyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bar masaları alandan tasarruf etmeniz için de oldukça iyi bir seçenek. Taşınabilirliği de oldukça kolaydır. Bar masası fiyatlarımız oldukça uygun olmakla birlikte hizmetimiz yılların verdiği tecrübe doğrultusunda profesyoneldir. Sipariş verdiğiniz yere atik ekip arkadaşlarımız tarafından zamanında teslim yapmaktayız. İhtiyacınıza göre size en uygun fiyat teklifi almak için dilediğinizde firmamızla iletime geçebilirsiniz. Kirala360 her koşulda size hizmet vermeye devam edecek. Yılın her günü aralıksız hizmet alabileceğiniz firmamızla bar masası fiyatlarını öğrenmek için iletime geçin.

  Bar masası denildiğinde sadece barlarda değil ofislerde, kafelerde, lokantalarda vb. kullanılmaktadır. Bar masaları az yer kaplaması bakımından ekonomik bir çözüm olarak görülmektedir. Bar masaları, renkli olmak ile birlikte tek renk olarak da seçilip kullanılabilmektedir. Kurumsal organizasyonlarda renkli giydirme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu tip masalara ek olarak tabure ve sandalyesi bulunduğu ortama uygun olaraktan tasarlanmakta ve bulunduğu ortama renk ve canlılık katmaktadır. Bar masası istenilen ihtiyaca ve istenilen süreye göre uygun şekilde kiralanmakla birlikte bar masasına ek olarak kişinin isteğine göre de farklı tür ürün ile kiralanabilir. Bu tarz bar masaları yeni dönemde minimalist tarzı evlerde genellikle bungalov dediğimiz evlerde kullanılmaktadır. Bunun dışında etkinliklerinize kiralanmaktadır.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Lake Sandalye Kiralama

  Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Bar Masasi Kiralama ve Lake Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Masa ve sandalye kiralama konusunda hem model çeşitliliği hem de kalite olarak sektörün önde gelen firmalarından biri olan Kirala360 sizlere sınırsız model sunuyor Bar Masasi Kiralama,Lake Sandalye Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Kirala360.com Türkiye'nin en çok tercih edilen kiralama merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Masa Kiralama

  Lake masa genellik beyaz renkli tercih edilmekte olup oval , yuvarlak , kare ve dikdörtgen şekillerde stoklarımızda mevcuttur.Lake masa çeşitlerimizi ve görselleri lake masa sayfasından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Bar Masasi Kiralama ve Lake Masa Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Bar Masasi Kiralama ve Lake Masa Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Kirala360.com ülkemizin en büyük kiralık ürün merkezlerinden biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kokteyl Masasi Kiralama

  Kokteylleriniz için çeşit çeşit kokteyl masasını kirala360 üzerinde bulabilirsiniz. İstediğiniz çeşitlerde ve istediğiniz adetlerde kokteyl masaları için sayfamızı inceleyin. Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Kokteyl Masasi Kiralama kiralama hizmetimiz ile Bar Masasi Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Kurumumuz ülkemizin en çok tercih edilen kiralık ürün uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bistro Masa Kiralama

  Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Bar Masasi Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Bistro Masa Kiralama hizmetimizdir. Bistro masalar ziyaretçilerin genelde ayakta kullandıkları çok az yer kaplayan dar alanlarda büyük bir avantaj sağalayan masa çeşitidir. Bistro masa modellerimizi etkinliğiniz için kiralayabilirsiniz Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Platformumuz internet'in en başarılı ürün kiralama uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Taburesi Kiralama

  Yeni nesil trendlere uygun olarak hazırlanmış bar taburesi çeşitlerimizi bu başlık üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz etkinlikler için özel olarak üretilmiştir. Bar Masasi Kiralama ürünümüz yanında Bar Taburesi Kiralama en çok kiralanan ürünler arasındadır Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Firmamız ülkemizin en çok tercih edilen kiralık ürün merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 28 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bar Masası
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  20 thoughts on “Bar Masası Kiralama”

  1. bar masası kiralarken dilediğimiz stokta ve dilediğimiz modelde talep edebilir miyiz? sevkiyat size mi ait yoksa biz mi gelip alma durumundayız? toplu alım ya da kiralama durumlarında bir indirim yapabilme şansınız var mıdır?

  2. kaç tip masanız mevcut..?kaç tane elinizde var..?renk çeşidiniz ne dir..?teslimatı nasıl yapıyorsunuz..?taksitli fiyatı ne olur..?

  3. ahşap mı plastik mi ..? masa ne kadar geniş ..? üzerinde yemek servisi yapabilir miyiz..? renk seçenekleri de var mı ..?

  4. Boyutu ne kadar ..? Değişik renkleriniz de var mı ..? Ağır mı kolayca yeri değişebilir mi ..? 12 tane kiralama bedeli ne ..?

  5. boyutları nedir massanın..? ikram yapabilmek için geniş mi ..? ya da dekoratif süslemeler koyabilmek için yeterli mi ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız..? fiyat nedir ..?

  6. Bar masalarınız ne kadar büyük ..? Taşımasını da siz yapar mısınız ..? İstediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? Üzerisi için örtü ya da diğer dekoratif ürünleri getirir misiniz ..?

  7. Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Her adrese taşıma yapıyor musunuz ..? Kaç tane talepsdebiliriz ..? Farklı renkleri de var mı ..?

  8. üründe model seçeneği var mı..?görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?ürün teslim süresi nedir..?üründe renk seçeneği var mı..?

  9. Çisem günselen

   11 tane var mı stokta ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Renk seçebilir miyiz ..? Boyutu ne ..? Fiyat ne olur ..?

  10. semra gözlükcü

   beyaz dışında başka renk var mı ..? 8 tane kiralayabilir miyiz..? varsa siyah renginden gönderebilri misiniz .? kaç kişilik masalar .? fiyat nedir ..?

  11. merhaba kadıköy deki barımız için ek bar masası kiralama yapmak istiyoruz 28 ağustos akşamı konser olacak çünkü resimdeki beyaz bar masası ve beyaz minik sandalyeler hoşumuza gitti aslında hepsi bir arada masalar ve sandalyeler olarak kiralama yapabilir miyiz acaba ? bar masası kiralama da bize göndereceğiniz bar masalarının ölçüleri nedir acaba ? bar masaları ahşap mı acaba ? resimdeki gibi beyaz renkte ve beyaz minik sandalyelerle beraber iki tane bar masası kiralama yapabilir miyiz acaba ? bar masası kiralama yaptığımızda kadıköy e kadar taşıması da sizden mi acaba ? kadıköy deki her adese bar masası kiralama yaparsınız değil mi ? her adrese taşıma da dahil mi acaba ? bar masası kiralama iki tane sandalyelerle baeraber ve kadıköy e kadar tşaıma da içi,n de olarak bir akşamlık bar masası kiralama fiyatrınız nedir acbaa ?

  12. Mustafa Burhan Askın

   Ayın 20’sinde kızımın on beşinci yaş doğum günü partisi olacak. Gençlerin eğlenmesi için güzel bir parti planlıyorum ve cam kokteyl masası kiralamam gerekiyor. Öncelikle cam kokteyl masaları doğum günü partisinde kullanıma uygun mudur? Boyutlarını öğrenebilir miyim? Buzlu cam modelleriniz var mı? Dayanıklılar mı çünkü parti sırasında bir sıkıntı çıksın istemiyorum. Cam kokteyl masasının alt tarafının hangi malzemeden yapıldığını öğrenebilir miyim? 

   1. Kirala360 Destek

    Cam kokteyl sade ve şık durur her türlü parti için idealdir. Cam kokteyl masalarımızın ortalama boyu 110 cm, çapı 70 cm’dir. İsteğe göre buzlu camda yapabiliriz. Farklı modellere ve renklere sahibiz. Dayanıklılığı iyi seviyededir, bunun üzerinde çalışılmıştır. Cam kokteyl masalarımızın alt kısmı paslanmaz krom malzemesinden yapılmadır. Kızınıza nice yaşlar diliyoruz.

  13. Onur Kerem Ertepınar

   Yakın zamanda gerçekleşecek olan partimiz için,
   kokteyl masası kiralama fiyatları hakkında bilgi almak istiyoruz.
   Yaklaşık 50 adet masa ihtiyacımız var.
   Ekstra sandalye ile beraber kiralama yapabiliriz.
   İkisi için uygun bir paket sunabilir misiniz ?
   Teslimat, kurulum gibi ayrıntılar kiralama bedelinin içinde mi?
   Sipariş oluşturmak için, kısa sürede dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Kokteyl masası kiralama fiyatları seçeneklerimiz, hizmet içeriğinde yer alan özelliklere göre değişecektir.
    Fakat genel olarak ekonomik şekilde hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
    Sandalye modellerimizi inceleyebilir ve akabinde, 
    masa-sandalye modelini dahilinde siparişinizi bize iletebilirsiniz.
    Talebinize göre, teslimat-kurulum gibi detaylar içeriğe eklenecektir. 
    Size özel teklif fiyatımız için, ilgili ayrıntıları içeren teklif formunu bize iletmenizi rica ediyoruz.
    Saygılar. 

  14. Yeni açılışımız için mahallede dükkan önüne kuru pasta limonata koymak için birkaç tane 
   Ucuz kokteyl masası kiralama işlemi yapacağız. Elinizde bize uygun ürünler var mı? Ucuz olsun bizim olsun yani. Aşırı şık hoş bir şeye gerek yok limonataları taşısın yeter. Önerebileceğiniz ürünleri söylerseniz çok iyi olur. Bekliyorum yanıtınızı. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba efendim elimizde siz uygun olarak ucuz kokteyl masası kiralama yapabileceğiniz ürünler var. Ürünlerimiz ucuz olmasına rağmen oldukça şık ve dayanıklılardır. Size önerebileceğim birkaç tane kokteyl masasını web sitemizden görebilir ve arasından tercih yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dilerim. 

   1. Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon