Armut minder kiralama


Armut minder kiralaması şirketimiz tarafından sizler için özenli şekilde sağlanmaktadır. Armut minder kiralama davetlerinizde, doğum günü ve daha farklı eğlence organizasyonlarınızda size ayrıcalık katacaktır. Kullanım açısından rahatlık sağlayacak ve her nerede kullanacak olursanız olun gayet samimi bir ortam sunmanıza yardımcı olacaktır. Armut minder kiralamak için doğru bir adres olarak kendimize güvenmekteyiz. Kiraladığınız armut minderler sağlık açısından da içinizi rahatlatacak düzeydedir. Çünkü armut minder kiralamada bizde eminiz ki temizliği ve görünüşü çok önemlidir. Bu yüzden armut minder kiralamasında A’dan Z’ye her noktaya dikkat etmekteyiz. Armut minder kiralamada özen gösterilmesi gereken bir diğer önemli hususta saklanma şeklidir. Bizler de bu önemli hususa çok dikkat etmekteyiz. Armut minder kiralayarak farklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrı olarak yarattığınız bu farklı ortam sayesinde herkesin içini sıcacık edebilirsiniz. Misafirlerinizin memnun kalacağı, kaliteli ve eğlenceli bir ortam oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Renk seçeneklerinin bulunması organizasyonunuzu daha cıvıl cıvıl bir hale getirecektir. Özellikle bahçe organizasyonlarında daha çok tercih edilen armut minderler sizin ciddi ve soğuk ortamlardan daha gündelik daha sade ve daha iç içe bir ortam oluşturmanızda büyük rol oynayacaktır.

 

Kiralık armut minder


Özellikle bahçeniz varsa konsepti oluşturup kiralık armut minderlerle çok hoş ve cana yakın bir ortam sağlayabilirsiniz. Kiralık armut minderler hem temiz hemde çalışma arkadaşlarımızın desteği ile uygun gördüğünüz ortama bırakılıp belirlenen gün ve saatte tekrar kendileri tarafından alınacaktır. Kiralık armut minderler daire oluşturacak şekilde dizilip ortasında ikramlıkları servis edebilmek için bir sehpa ile zenginleştirilebilir. Ayrı olarak yan yana sıralanıp eğer görülmesi gereken bir merkez varsa ona göre de konumlandırılabilir. Çok çeşitli şekillerde düzenleyebileceğiniz kiralık armut minderlerin renk renk oluşuyla birlikte misafirleriniz tarafından farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Kiralık armut minderlerin size kazandıracağı diğer bir avantaj ise organizasyon sonrasında arkadaşlarımız tarafından alınmasıdır. Bu sayede evinizde armut minderler için yer bulmanıza ve ayarlamanıza gerek kalmayacak. Kiralık armut minderleri ayrıca yastıklarla ve ya üzerlerine şal koyarak organizasyonun ilerleyen saatlerinde üşüme ihtimali olan misafirlerinize tatlı bir yardımda bulunarak süsleyebilirsiniz. Ayrıca kumsalda, çim alanlarda da kullanılabilen firmamız tarafından sağlanan kiralık armut minderlerin boyutları genellikle aynıdır.

 

Hızlı Teklif Formu

  Armut Minder Kiralama Detaylı Ürün Bilgisi

  Minderin armut haline getirilmiş ve oturduğunuzda oturuş şeklinizi alan türüne armut minder denir. Yaz aylarının ve kumsalların vazgeçilmezi armut minder genellikle plajlar da çok fazla rağbet görmektedir. Bizler kirala 360 organizasyon şirketi olarak sizlerin bahçe organizasyonlarınızda düğünlerinizde ve doğum günlerinizde sizlere armut minder kiralama hizmeti sunmaktayız. Tabii ki İstanbul gibi 20 milyon nüfusu olan bir şehirde kiralama sektörü içerisinde olan birçok şirket bulunmaktadır. Diyebiliriz ki bizler de etkinlik ürünleri kiralama sektörünün bir parçası olan ve alanında birçok farklı çeşide sahip kiralama şirketiyiz. Herhangi bir uzaklık herhangi bir ilçe farkı gözetmeden İstanbul’da birçok bölgede armut minder kiralama hizmeti veren 17 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunan bir organizasyon şirketiyiz. Bu ürünler fazlasıyla havaleli olduğundan metreküp anlamında çok fazla yer kaplamaktadır bu yüzden normal bir araba veya minibüs ile teslimat yapmak mümkün değildir. Ürünlerin taşıması ile ilgili kamyon ve kamyonetler kullanılmakta Bu araçlarla teslimatlar nakliyeler yapılmaktadır. Bu masraflı nakliye göz önünde bulundurulduğunda armut minder kiralama fiyatı dışında nakliye fiyatı hesaplanmakta buna göre total bütçeler hazırlanmaktadır. Ürünlerin deformasyona uğramaması adına depodan ürün teslimatı yapılmamaktadır. Teknik personellerimiz yükleme ve minderlerin indirme işlemlerini son derce titizlikle yapmakta ve iş bitiminde organizasyon alanlarında ürünlerin temizliğini yerinde gerçekleştirmektedir. Tüm bu titiz çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda kiralık ürünlerin depolardan teslim edilmesi prensip olarak bizler için uygun düşmemektedir. Müşteri kitlemizin hijyen konusuna verdiği önemi göz ardı edemeyiz ve bu memnuniyet için tüm kadrolarımızla temizlik konusunda titiz ve hassas davranmak zorundayız. Şunu belirtmek isterim ki kirala360 şirketinden herhangi bir ürünü çamurlu veya kirli almanız olanaksızdır.

   

  Deri Armut Minder Kalite Analizi

  Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de kalite ve kumaş parkı çok büyük önem arz etmektedir. Örneğin kumaş armut minderlerde çimen din aldığı lekeler veya üzere dökülen kahve lekeleri meyve suyu lekeleri gibi sorunlarda lekenin çıkması pek mümkün değildir kumaş armut minderlerde böyle bir problemle karşılaşıyoruz. Deri armut minderlerde ise bu tarz lekeler karşısında silinerek lekeyi yok etmek gayet mümkündür Bu sebeple her iki ürünün alın fiyatları birbirinin çok üstünde veya çok altındadır. Bizim ürünlerimiz ce kalite anlamında tabii ki deri armut minder çok daha kaliteli ve daha uzun ömürlü kullanılabilir fakat kumaş armut minder de lekeler ve deformasyon sebebiyle çok uzun ömürlü olmayacağı kesinlik kazanmaktadır. Armut minder toptan alımı yaparken de bu kumaş ve deri farkı yarı yarıya fiyat farkı olarak karşımıza çıkmaktadır Bunun sebebi ise az önce size anlattığım leke ve deformasyon faktördür. Bunların dışında ise fiyatları farklı kılan içinde kullanılan herhangi bir fermuarlı astar olup olmaması ürün fiyatını etkiler. Ayrıca en önemlisi de içine doldurulmuş olan strafor boncuklarının kırık boncuk mu olup olmadığı ve yine bu boncukların ne kadar doldurup doldurulmalı da ürünün kalitesini ve fiyatını oturuş konforunu fazlasıyla etkiler değiştirir. Örneğin armut minder içerisinde bulunan strafor boncuklarının çok çok az olması veya yarıya kadar doldurulmuş olması oturuş konforunuzu bozacak ve sizi otur pozisyonundan yatay bir pozisyon alacaktır. Bu nedenle de kullandığınız ürünün herhangi bir rahatlığı kalmayacak ve dolayısıyla rahatsız bir oturum gerçekleştireceksiniz. Bu saydığımız iç astar yapımı ve içine kullanılan strafor boncuklarının eksik veya fazla oluşu ayrıca kullanılan yüzeyin kumaş mı veya deri ve oluşuyor armut minder fiyatlarını olabildiğince fazla etkileyecek ucuz mu yoksa pahalı mı alacağınızı belirleyecektir. Bu noktaya kadar anladığımız şu ki ucuz ürün eksik üründür. Piyasa da satışa sunulan değerinin çok altında ki ürünlerin genellikle iç astarları yoktur. İç strafor dolguları olabildiğince az olduğundan kullanımı ise oldukça rahatsızdır. Şimdide armut minder kalitesini düşüren ve arttıran etkenleri sıralayalım.

  • Armut minder rahatça silinebilmesi ve leke tutmaması için deri olmalıdır.
  • Armut minder iç dolgusu olabildiğince fazla olmalı etrafa yayıldığı takdirde uzak durulmalıdır.
  • Armut minder iç astarı olmalı astarsız armut minderler çok daha hızlıca deforme olmaktadır.

   

  İstanbul’da Kiralık Armut Minder Fırsatları

  Birbirinden farklı birçok etkinlik organizasyonu için kiralık armut minder çok bilinen en çok talep edilen bir kiralama ürünüdür. Çoğunlukla dış mekân organizasyonlarda bahçe etkinliklerinde veya kumsallarda yapılan partilerde kullanılan bir üründür. Bizler 15 yılın üzerinde bu hizmeti İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin birçok ilinde ve İstanbul'un birçok ilçesinde yapmaktayız. Daha önce de belirttiğim üzere ürünlerimiz havaleli yani havalı bir ürün olduğu için çok fazla yer kaplamakta ve nakliye açısından normal araçlara sığmamaktadır. Bu nedenle nakliyelerde en küçük haliyle kamyonet ve kamyonlar kullanılmaktadır. Gelelim kiralama avantajlarımıza, şirketimiz şemsiyeden başlayarak masa sandalye kiralama ve ısıtıcı kiralama gibi birbirini tamamlayıcı ürünleri bünyesinde bulundurmasından ötürü birçok ürünü aynı nakliye ile tek bir noktadan karayabilmenize olanak sağlamaktadır. Çok fazla kalem oluşturulduğunda bazı ürünler şirketimiz tarafından promosyon kapsamına alınabilir. Konuyu küçük bir sipariş ile açıklayalım.

  Kirala360 Sipariş Detayları;

  100 adet kiralık armut minder

  10 adet kiralık şemsiye

  İki adet kiralık şişme oyun parkı

  100 adet kiralık sandalye

  20 adet kiralık masa

  Kiralık Maraş dondurmacısı standı ve personel (Ücretsiz)

  Üstte olduğu gibi bir organizasyonda birden fazla kalem bir araya geldiğinde kiralayacağınız farklı bir ürün promosyon olarak kayda geçecektir. Daha Türkçe haliyle organizasyon şirketimiz tarafından ayağınız alışsın sistemi uygulanmaktadır. Biz bu sistemi çok uzun yıllardır birçok organizasyonda uygulamaktayız. Aradığınız çoğu şeyi bulabildiğiniz bir organizasyon firmasının yapması gereken kiralama sistemi bu olmalıdır diye düşünmekteyiz. Şimdiye kadar anlattığımız tüm detayları özetleyecek olursak,

  1 Deri armut minder kumaş olanlardan çok daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

  2 Astar kullanılmayan ve iç straforları çok az koyulmuş armut minderler kısa zamanda deformasyona uğramaktadır.

  3 Şirketimiz depodan ürün teslim ederek kiralama yapmaz bunun nedeni ise ürünlerin organizasyon bitimlerinde yerinde temizlenmesi ve temizlik konusunda titiz takıntılı bir ruh haline sahip oluşumuzdur.

  4 Birçok kalemde kiralık ürün talep ettiğinizde tüm ürünler aynı nakliye ile geldiğinde kiralama alımlarınız da karlı alışveriş yapmış olursunuz.

  5 Yine birçok ürünü kirala360 firmamızdan kiraladığınız da bir etkinlik ürünü promosyon olarak hediye edilecektir.

   

  Armut minder ile ilgili detaylı imalat ve ansiklopedik bilgiler sunduk. Kiralık ürünler konusunda sağlanan avantajları sırası ile sizler ile paylaştık ve kaliteli armut minderlerin püf noktalarından bahsettik. Daha bilinçli bir tüketici olabilmeniz ve kiralama fırsatlarını kaçırmamanız adına diğer sayfalarımızı gözden geçirmeyi unutmayınız.

  Çok mutlu yazlar ve kışlar geçirmeniz dileği ile sevgiyle kalın.

  Armut minder kiralama fiyatları


  Firmamız tarafından sağlanan kiralık armut minderler ile organizasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Armut minder kiralama fiyatlarımız minder sayısına ve organizasyonun yapılacağı yere göre değişmektedir. Kiralık armut minder fiyatlarını firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan bu kiralama hizmetini özen ile yapmaktayız. Firma olarak en temel düşüncemiz müşterilerimizin memnuniyetidir ve bunu sağlayabilmek için en kaliteli şekilde çalışmaktayız. Bunun yanı sıra kiraladığımız armut minderlerin fiyatları gayet ekonomik ve her bütçeye uygun şekilde oluşturulmuştur. Armut minderlerin fiyatları ile ilgili arkadaşlarımız ile yapacağınız görüşmelerde istediğiniz her sorunun cevabını alabilir ve belirlediğiniz sayıya göre armut minderlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Organizasyonlarınızın vazgeçilmezi haline gelecek olan armut minderler fiyatlarıyla sizi kendine daha çok bağlayacaktır. Firmamız tarafından sizlerin rahatlığı ve organizasyonlarınızı daha güzel hale getirmek için çalışmaktayız. Genellikle gençlerin yaptıkları partilerde armut minderlerin kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri rahatlığıdır. Rahatlığı kadar armut minder fiyatlarının ekonomik olması ise diğer bir etkendir. Gayet şık ve rahat olan armut minderlerimizi organizasyonlarınızın göz bebeği haline getirip farklı bir çizgi yakalayabilirsiniz. Firmamız ile istediğiniz her zaman iletişime geçebilir, kiralık armut minder fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 46 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Armut minder
  Fiyat
  TRY 15
  Stok Durumu
  Available in Stock

  27 Comments

  1. teomancan
   Nisan 30, 2019

   ürün yeterince rahat mı ..? deri mi yoksa kumaş mı ..? deriyse suni deri mi acaba ve darbelere karşı dayanıklı mı ürün en fazla kaç adet kiralayabiliriz ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    armut minderler yeterince rahat ve konforludur. deri ve kumaş olmak üzere farklı seçeneklerini depolarımızda 24 saat boyunca bulabilirsiniz. deri türü çok çeşitli olmakla birlikte suni deri asla şirketimiz kullanmamaktadır. Darbelere karşı dayanıklılık testeleri her yıl yenilenmektedir. Armut minderlerden yüzlerce kiralayabilirsiniz.

  2. handecan
   Mayıs 4, 2019

   temizleme işlemini nasıl yapmalıyız ..? renk seçebilir miyiz..? stok durumunuz nedir ..? kaç günde teslim edersiniz ..? güneşten rengi açılır mı ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    Armut minderlerin kumaş yüzleri çıkarılabilir.istediğiniz renkleri seçebilirsiniz.4000 stoğumuz vardır.1 gün içeresinde ürünümüzü teslim edilecektir.güneşten rengi açılmamaktadır olaki açılırsa iade edip yeni bir armut minder ile değişterebilirsiniz.

  3. Akasyanur
   Mayıs 8, 2019

   Armut minderler yeterince konforlu mu ..? İstediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? Boyutu ne kadar ..? Taşımasını siz mi yapacaksınız ..? 45 tamd için fiyat alabilir miyim ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    armut minderler yeterince konforlu rahattır.istediğiniz rengi seçebilirsiniz.boyutunu şirketimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.nakliye şirketimiz tarafından verilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini alabilirsiniz.

  4. nurdan
   Mayıs 9, 2019

   üründe renk seçeneği nedir..?aynı renk kaç adet elinizde var..?ürün teslim süreniz nedir..?ürüne taksitli fiyatınız ne olur..?gün içinde teslim şansınız mevcut mu..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    armut minderlerimizde her renk mevcuttur.her renk armut minderlerimiz yüzlerce vardır.1 gün içersinde ürünümüz teslim edilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.gün içinde teslim şansınız mevcutur.

  5. Tolgahan
   Mayıs 15, 2019

   İç mekanlarda da kullanabilir miyiz ..? Ne kadar yer kaplar ..? Ağır mı ürün ..? Taşırken zorlanır mıyım ..? Aşınma durumunda değişim yapar mısınız ..? Fiyat nedir ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    iç mekanlarda,dış mekanlarda armut minderlerimizi kullanabilirsiniz.armut minderlerimiz çok yer kaplamamaktadırlar.armut minderlerimiz ağır değildir hafif ve konforludur.şirketimiz tarafından göndereceğimiz elemanlar armut minderlerimizi tecrübeli bir şekilde istediğiniz iç mekan veya dış mekana yerleştirmektedirler.

  6. genco baysal
   Mayıs 31, 2019

   boyutu ne kadar yastıkların ..? bir kişi rahatça oturabilir mi ..? istediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? hangi maddeden üretilmiş ..? fiyat ne olur 40 tane için ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    armut minderlerimizin boyutlarını şirketimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.küçük büyük herkes rahatça oturabilir.armut minderlerimizi istediğiniz renkte seçebilirsiniz.armut minderimizin içerisinde elyaf pamuk karışımı vardır.fiyat bilgisini şirketimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

  7. hamidiye çakar
   Haziran 12, 2019

   sadece tek bir renk seçebilir miyiz ..? turuncu rengin stoğu nedir ..? 80 tane çıkar mı..? taşıması da size mi ait.. fiyatr nedir ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    armut minderlerimizde istediğiniz rengi seçebilmektesiniz.2000 stok vardır turuncu armut minderlerimizde.80 adet çıkar.nakliye şirketimşz tarafından verilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  8. ozan aysal
   Haziran 26, 2019

   130 tane kiralayabilir miyiz ..? uygun boyutlarda da 15 masa gönderir misiniz ..? her şey dahil fiyat nedir ..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..? renkler karma mı olacak ..?

   • Kirala360destek
    Temmuz 15, 2019

    130 adet armut minder kiralıyabilirsiniz.uygun boyutlarda 15 masa gönderebiliriz.şirketimizle iletişim kurarak fiyatını öğrenebilirsiniz.şirketimiz tarafından nakliye yapılmaktadır.armut minderlerimizde istediğiniz renk mevcuttur karma isteğinize bağlı getirilmektedir.

  9. miraç
   Ağustos 23, 2019

   merhaba mini bir konser olacak mekanımızda 30 ağustos ta bahçe için de ek olarak armut minderlere ihtiyacımız var sizden armut minder kiralama yapabilir miyiz 30 ağustos için acaba ? bize 25 tane armut minder lazım hepsi aynı boyutlarda ve aynı modellerde olmalı karışık renklerde olabilir armut minderler renk önemli değil hiç sizden armut minder kiralama yaptığımızda gelecek olan armut minderler gerçek deri mi acaba yoksa suni deri mi ? gerçek deri olmasın lütfen suni deri olsun, güneşte kaldığı zaman rengi hemen solar mı armut minderlerinizin acaba ? üzerilerine bir şey dökülürse armut minderleri nasıl temizlemeliyiz tam olarak acaba ? 25 tan armut minder kiralama yapsak mekanımıza siz mi taşıyacaksınız onları yoksa biz mi sizin yerinize gelip alacağoz ? sizin yeriniz tam olarak nerede acaba ? siz getirseniz daha iyi olur armut minderleri bizim mekan tuzla tarafında fiyat nedir acaba taşıma da dahil ??

  10. Hikmet Nazlı Alver
   Ağustos 2, 2020

   Çocuklarımızın evimizin bahçesinde özel bir doğum günü kutlamasını yapacağız. Parti için renkli yer minderi kiralama düşüncesindeyiz. Çocuklar için uygun mudur ona karar veremiyoruz. Büyükler de olacağı için acaba rahat olur mu dersiniz? Yer minderlerini bahçede daha önce böyle bir etkinlikte kullandınız mı? Bize fikir vermeniz mümkün müdür? Şimdiden çok teşekkür ederiz. 

   • Kirala360destek
    Ağustos 4, 2020

    Merhaba, daha önce birçok etkinlik programında yer minderleri ile çalışmalar yaptık. Özellikle çocukların çok sevdiği renkli yer minderi kiralama hizmetimiz en sık tercih edilen hizmetlerimizdendir. Büyükler için uygun olmasa da çocuklar çok hareketli olduğundan yer minderleriyle her türlü oyunu oynayabiliyorlar. Biz özellikle yer minderi kiralamanızı tavsiye ederiz. Çok rahat edeceksiniz.

  11. Alphan Ekercan
   Ağustos 12, 2020

   Yakında gerçekleşecek olan bahçe partimiz için, renkli minderlere ihtiyacımız var.
   Puf minder kiralama hizmetiniz dahilinde, fazla sayıda kiralama yaparsak indirim uygulayabilir misiniz?
   Farklı boyutlarda, büyük minderleriniz mevcut mu?
   Elinizdeki tüm ürünler görselde yer alıyor mu?
   Yıpranmış ya da kirli minder gönderme gibi bir durum yaşanır mı?
   Teslimat size mi ait?

   • Kirala360destek
    Ağustos 14, 2020

    Puf minder kiralama alanında uzun yıllar hizmet sunuyoruz.
    Sayısını net olarak teklif formuyla bizlere iletebilirsiniz, böylece size özel bir teklif sunabiliriz.
    Elimizde büyük boyutlarda da minderler vardır.
    Sipariş oluştururken, ilgili ayrıntıyı da iletebilirsiniz.
    Ürünlerimiz genel olarak sitemizde yer alır, fakat bazı ürünlerin her rengi olmayabilir.
    Ürünlerimiz kontrol edilerek müşterilerimize ulaştırılır.

  12. Mustafa Berkay Güzeloğlu
   Ağustos 27, 2020

   Bir düzine kadar armut minder kiralamamız gerekiyor. Biraz araştırma yaptıktan sonra da sizin sitenizi bulduk ama biraz inceleyince de fiyat bilgileri ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşamadık maalesef. Bize bir düzine kiralamamız halinde ne kadar ücret vereceğinizi ve varsa elinizde farklı renkte armut minderler onlar hakkında bilgi vermenizi rica edecektik. Şimdiden teşekkür ederiz.

   • Kirala360destek
    Ağustos 29, 2020

    Armut minder kiralama konusunda doğru adrese geldiğinizi öncelikle belirtmek isteriz ve bizi tercih ettiğiniz için de teşekkür ederiz. İstediğiniz bilgileri görsellerin de yer aldığı portföyümüzden sizlere hemen göndereceğiz. Vermiş olduğunuz posta adresi üzerinden göndereceğimiz mail bazen spama düşebiliyor. Spam klasörünü de kontrol etmenizi rica ederiz. İyi günler dileriz, umarız ki kafanızdakine göre bir seçecenekte karar kılabiliriz.

  13. Ayla
   Şubat 5, 2021

   50 tane armut minder kiralama yapmak istiyorum. Bursa için bizimle iletişime geçebilir misiniz ?

   • admin
    Şubat 5, 2021

    Selamlar bursaya ve çevre illerine armut minder hizmetimiz bulunmaktadır. İstediğiniz adetlerde kiralayabilirsiniz.

  14. Mesut
   Şubat 10, 2021

   Bursaya teslimatınız var mı armut minderler kaç oara

   • admin
    Şubat 10, 2021

    Selamlar Bursa ve diğer tüm illere nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Fiyatlar 19tl den başlamaktadır.

  Leave a Reply