Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama


Beş farklı aroması ile macun haline getirilen şekerlemeler kısa çubuklara sarılarak büyük küçük herkese ikram edilebilmektedir. İkram edilen osmanlı macunları hijyen şartları çerçevesinde profesyonel ekipler veya hizmet aldığımız firmalar tarafından üretilmektedir.

Şimdilerin lolipopu topitopu eskiler de rengârenk aromalarda Osmanlı macunuydu. Osmanlı macununu yeni nesil ile tanıştırmak için harika bir fırsat.

Macun şekeri, çeşitli meyveli şekerlerin ısıtılarak macun kıvamına getirilmesi sonucu ortaya çıkan karışık aromalarla harmanlanan şekerleme çeşitidir.

Osmanlı macunu için seçenekleri sizlere sunmaktayız. Kiralama işlemi öncesi hangi seçeneklerde ve lezzetlerde osmanlı macunu istediğinizi bize bildirin.

Geleneksel bir tat olan Osmanlı macunu rengarenk yapısı ve şifalı bir yiyecek olmasından dolayı oldukça tercih edilen bir seçenektir. Özel günlerinizde düzenlediğiniz organizasyonlarınız için firmamız sizlere Osmanlı macuncusu kiralama hizmeti vermektedir. Bu lezzetli şifalı rengarenk yiyecek ile küçük büyük tüm konuklarınızın yüzü gülecektir. Osmanlı macunu Nostaljik olması nedeniyle organizasyonlarınıza faklı ve samimi bir hava katacaktır. Osmanlı macuncusu kiralama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde adresinize Osmanlı macuncumuzu göndermekteyiz. Hiçbir sorun çıkmaması adına çalışanımız etkinlik öncesinde hazırlığını yapar ve etkinliğiniz başladığında nostaljik kostümleriyle lezzet dağıtmaya başlar. Osmanlı macuncusu kiralama hizmetimiz sayesinde yüksek bütçelerle satın alacağınız hizmeti sizlere kiralayarak ekonomik bir şekilde Osmanlı macuncusunu etkinliklerinizde kullanma olanağı sunuyoruz. Osmanlı macuncusu kiralayarak etkinliklerinize renk katabilirsiniz. Osmanlı döneminden yadigar olan bu olağan üstü şekerleme seyyar arabalarla dağıtılması ile organizasyonlarınızdaki konuklarınızı eskiye götürecek. Osmanlı macuncusu kiralama hizmetimiz ile etkinliklerinizde nostaljik anlar yaşayacak ve atalarımızın bize bir armağanı olan Osmanlı macunu eşliğinde güzel bir davette imza atmış olacaksınız. Yılın her günü aralıksız Osmanlı macuncusu hizmeti vermekte olan firmamızla iletişim kurabilir Osmanlı macuncusu kiralama hizmetimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Kiralık Osmanlı Macuncusu


Modern çağın bir gerekçesi olan yeniliklerden dolayı eskiden daha çok rastladığımız şifalı ve lezzetli pek çok yiyeceklere şimdilerde pek ulaşamıyoruz. Bu nedenle firmamız geleneksel bir şekerleme olan Osmanlı macununu etkinliklerinize taşıma olanağı sunuyor. Kiralık Osmanlı macuncusu hizmetimiz hem sizlerin organizasyonlarınıza lezzet katması hem de çocuklarınızın yüzünün gülmesi için dilediğinizde ayağınıza geliyor. Görünüşünün bile bir şölen olduğu bu şekerlemeye renk vermek için meyveler ve baharatlar kullanıldığı için oldukça sağlıklıdır. Firmamızdan kiralık Osmanlı macuncusu hizmeti almak istediğinizde çalışanımızı adresinize gönderiyoruz. Osmanlı macunu tahta çubuklara sarılarak konuklarınıza ikram ediliyor. Macun şekeri olarak da bilinen Osmanlı macunu en çok çocukların keyfini yerine getirecektir. Özellikle ramazan ayları haricinde Osmanlı macununa rastlamak oldukça zor. Bu nedenle firmamız sizlere kiralık Osmanlı macuncusu hizmeti vererek bu şifalı tattan mahrum kalmamanızı sağlıyor. Açılışlarınızda, sünnet düğünlerinde, düğünlerde ve buna benzer pek çok organizasyonunuzda kiralık Osmanlı macuncusu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere bu hizmeti sağlarken hijyeni ön plana alır. Sağlığınız bizim için en önemli husustur. Kiralık Osmanlı macuncusu ile herkesin özlem duyduğu nostaljik ortamlar yaratabilirsiniz. Tüm özel anlarınızda firma olarak kiralık Osmanlı macuncusu hizmetimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Osmanlı Macuncusu Fiyatları


  Günümüzün getirisi olan yoğun yaşam şartları arasında Osmanlı macunu gibi tarihimizin sokak yiyeceklerine ulaşmak biraz zor olduğu için bizlerde özel günlerimizde bu sokak yiyeceklerini kullanarak geçmişimizi yad ediyoruz. Özel günlerimizde kullanmak için satın almak yerine firmamızın uygun fiyatlarla kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Osmanlı macuncusu fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre oldukça ekonomiktir. Fiyatlarımız etkinlik alanınızın uzaklığına göre değişim gösterebilmektedir. Osmanlı macuncumuzu dilediğiniz yere göndererek önceden hazırlık yapmasını ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermesini sağlıyoruz. Osmanlı macuncusu fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yazımızı inceleyebileceğiniz gibi bizimle iletişime de geçebilirsiniz. Osmanlı macuncusu fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir. Osmanlı macuncusu fiyatlarımızın oldukça uygun olmasının yanında sizlere en iyi hizmet kalitesini profesyonel kadromuzla vermek için yılın bütün günlerinde aralıksız hizmet vermekteyiz. Firmamızla Osmanlı macuncusu fiyat bilgisi için yılın her günü iletişim sağlayabilirsiniz. Osmanlı macuncusu kiralama hizmetimiz ile etkinliklerinizde en güzel nostaljik ortamı hazırlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek tarihimizden izler barındıran güzel organizasyonlara imza atabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Osmanlı zamanında şifa niyetine hazırlanan bir tür şekerli karışımdır. Bu macunun içinde ise faydalı bitki ve ot bulunmaktadır. Macunda karanfil, zencefil, tarçın, hibiskus, limon, nane ve portakal gibi aroma veren ve tatlandıran malzemeler yer almaktadır. Macun kiralayacak olanın isteğine göre eski usule göre tahta çubuğa sarılarak sunulur ya da farklı bir yöntemle sunulmaktadır. En çok şenlik, fuar, ramazan akşamlarında kiralanmakta ve kullanılmaktadır. Osmanlı macunu sunacak olan çalışanlarımız, özel Osmanlı'ya özgü kıyafetleri giyerek sunumu gerçekleştirecektir. Osmanlı macunu şekerin macun kıvamına getirilerek çeşitli şekerlerden oluşan bir lezzettir ve hemen herkes tarafından sevilerek tüketilir. Doğum günü, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınızda özellikle çocuk konuklarınızın gözbebeği olacak olan Osmanlı macununu firmamız aracılığıyla kiralayabilirsiniz. Firmamız Osmanlı macunu ikramlarınızı usta personellerimiz ile hazırlayıp davetlilerinizin hizmetine sunmaktadır. Osmanlı macunu ustalarımız geleneksel kıyafetleri ve güler yüzleri ile sizlere ve misafirlerinize görsel şölen ve samimiyeti de yaşatmaktadır. İstanbul' un her bölgesine bu eşsiz lezzeti ve kaliteyi uygun fiyata firmamız aracılığıyla sağlamaktayız.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Maras Dondurmacisi Kiralama

  Maraş dondurması anadoludan tüm dünyaya yayılmış harika ve eşsiz bir lezzettir. Bizde herkesin sevdiği bu lezzeti etkinliklerinizde ziyaretçilerinize sunmanızı kolaylaştırıyoruz. Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Osmanli Macuncusu Kiralama ve Maras Dondurmacisi Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Maras Dondurmacisi Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Osmanli Macuncusu Kiralama hem de Maras Dondurmacisi Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360 Türkiye'nin en başarılı kiralama platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Osmanli Serbetcisi Kiralama

  Osmanlı şerbeti yüzyıllardır İstanbul ve Anadolu'da insanların beğenerek tükettiği bir içecek olup kültürümüzün de bir parçasıdır. Organizasyon ve etkinlikleriniz için Osmanlı Şerbetçisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Osmanli Macuncusu Kiralama kiralama hizmetimizin yanında siz de bir çok diğer müşterimiz gibi Osmanli Serbetcisi Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Osmanli Macuncusu Kiralama ve Osmanli Serbetcisi Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Kurumumuz ülkemizin en çok tercih edilen kiralık ürün platformlarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Popcorn Arabasi Kiralama

  Her türlü festival ve şenliğin olmazsa olmazı olan patlamış mısır etkinliğinize ve organizasyonlarınıza gelenlere güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır. Gösterişli ve yetenekli popcorn arabalarını kirala360 üzerinden kiralayabilirsiniz Organizasyonlarınızda Osmanli Macuncusu Kiralama kiralama hizmetimiz ile beraber kiralık Popcorn Arabasi Kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Popcorn Arabasi Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Osmanli Macuncusu Kiralama hem de Popcorn Arabasi Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360 Türkiye'nin en büyük kiralık ürün platformlarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Patlamis Misir Arabasi Kiralama

  Birbirinden güzel görünümlü yeni ve kaliteli patlamış mısır arabası modelleri sizler için özel hazırlanmış dekorasyonlar içerisinde etkinliklerinize renk katacaktır. Osmanli Macuncusu Kiralama kiralama ile birlikte size önerebilceğimiz ürünlerden bir diğeri ise kiralık Patlamis Misir Arabasi Kiralama hizmetimizdir. Osmanli Macuncusu Kiralama,Patlamis Misir Arabasi Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız internet'in en güvenilen ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Ürün kurulumu için ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Pamuk Seker Arabasi Kiralama

  Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Osmanli Macuncusu Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Pamuk Seker Arabasi Kiralama hizmetimizdir. Başta çocukların ancak yetişkinlerin de çok sevdiği pamuk şekerler eğlence organizasyonlarının olmazsa olmazları arasındadır. Gerçek görüntülerini gördüğünüz gösterişli pamuk şekeri arabası modellerini hemen kiralayabilirsiniz Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Osmanli Macuncusu Kiralama ve Pamuk Seker Arabasi Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Kirala360 internet'in en güvenilen kiralama platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 35 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Osmanlı Macuncusu
  Fiyat
  TRY 4550
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Osmanlı Macuncusu Kiralama”

  1. nr kadar çeşit macun var ..? hangi aromalılar var ..? tercih edebilir miyiz ..? bir saatlik kiralama yapabilir miyiz..? fiyat ne olur ..?

  2. ne kadar sürede teslim edersiniz..? ürün sağlık mı ..? temiz bir şekilde muhafaza eder misiniz ..? saattlik ücret nedir ..? 70 kişiye servis yaapr mısınız ..?

  3. macunu siz mi yapacaksınız ..? hazır alacaksanız nerden alacaksınız ..? boyutu nedir standın ..? çocukların istediği çeşitlerden de servis eder misimiz..?

  4. sokak etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? bir haftalık kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..? ürün hijyenik mi .. ?

  5. Ömer Buğra Alparslan

   Kalabalık bir doğum günü için, macuncu kiralama hizmeti almayı istiyoruz. Amacımız genellikle çocuklardan oluşan misafirlerimize, hem farklı bir tat hem de hoş bir nostalji yaşatmak. Sizlere belirttiğimiz gün ve saatte, ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşanır mı? Ayrıca birden fazla servis elamanı talep edebilir miyiz? Son olarak macunlar taze hazırlanıyor değil mi? Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Macuncu kiralama konusunda bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Organizasyonun yerini ve saatini iletmeniz yeterlidir, macuncu ekibimiz tam saatinde orada olacaktır. Herhangi bir sorun yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. İhtiyacınız kadar servis elamanı talep edebilirsiniz, fakat kişi sayısı ekstraya girecektir. Birden fazla meyve ve baharattan oluşan macunlarımız taze hazırlanarak sizlere sunulur. İyi günler, saygılar.

  6. Rümeysa İrem Devecel

   Merhaba, Perşembe günü okulumuzda bir münazara yapılacak, münazara sonrasında çocuklara ikramlıklarımız olsun istiyoruz. Ama geleneksel şeyler de olsun istiyoruz. Biz Osmanlı macunu kiralamayı düşündük. İstanbul macuncu kiralama konusunda doğru firma mısınız bilmiyorum. Kaç çeşit macun oluyor, bizi aydınlatır mısınız? Başka satıcılarınız var mı münazaraya uygun? Biz bir gün önceden getirilsin istiyoruz, mümkün mü? 

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, Osmanlı macuncu, münazaranızda çocuklar için farklı bir seçim olacaktır, kesinlikle tavsiye ediyoruz. Personelimiz, Osmanlı kostümüyle gelir ve hijyen kurallarına dikkat ederek çocuklara macun ikram eder. Vanilya, vişne, kivi, limon, portakal ve çilekli çeşitleri bulunmaktadır. Osmanlı kültürünü çocuklarınızın öğrenmesi için, diğer sokak satıcıları kategorimizden de bakabilirsiniz. Macuncu dilediğiniz gün ve saatte okulunuza getirilecektir. 

  7. Şirket olarak bu dönemin stresli ortamından biraz sıyrılmak ve çalışanlara motivasyon sağlamak için açık alanda piknik yapma gibi bir düşüncemiz var. Konsept olarak da nostaljik bir hava seçtik bunun için de. Aklımıza kiralık macuncu bulmak geldi hemen. Yıllardır bulabildiğimizde severek tükettiğimiz bir şey sonuçta macun. Bununla ilgili ve geçmiş organizasyonlarınız ile ilgili görselleriniz varsa fiyat bilgileri ile beraber gönderirseniz seviniriz.

   1. Kirala360 Destek

    Kiralık macuncu hizmetini yıllardır müşterilerimize her türlü organizasyonda sunmaktayız. Düğün, piknik, açılışlar, özel programlar… her türlü aktivitede yer aldık ve almaya devam ediyoruz. Size de bu aktivitelerle ilgili görsellerin bulunduğu bir maili hemen vermiş olduğunuz posta adresine göndereceğiz. Umuyoruz ki aklınızdaki gibi bir şey bulmanıza yardımcı oluruz. Şimdiden memnun kalacağınıza eminiz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon