Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası Kiralama


Sinema günlerinin vazgeçilmez atıştırmalığını, sizler ve misafirleriniz için ikram arabalarında servis ediyoruz. Patlamış mısır üretiminde kullandığımız mısırlar paketlenmiş taze markalı ürünlerdir. Patlamış mısır arabalarımız ise hijyen şartlarına uygun üretilmiştir.

Nostaljik görünümlü büyük tekerli şık arabalarda patlamış mısır ikramlarını deneyin. Patlamış mısır arabalarımız 9 farklı çeşitte bulunmaktadır. Kiralama öncesi istediğiniz model hakkında bilgi almayı ve model belirtmeyi unutmayın.

Patlamış mısır arabaları çok uzun zamandır popcorn arabası olarak telaffuz edilmektedir. Popcorn arabası ve patlamış mısır arabaları aynı ürünü temsil etmektedir.

Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizde minimum kiralama adeti 1 olup maksimum kiralama adedi ise 15 adettir.

Patlamış mısır uzun yıllardır hiçbir çocuğun vazgeçemediği, severek yediği ve her daim istediği atıştırmalıklardandır. Bu nedenledir ki sokaklarda ve özellikle çocuk etkinlik alanlarından sıkça patlamış mısır arabalarına rastlamak mümkündür. Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti kendi bünyemizde kendi elemanlarımız tarafından uzun süredir sunulmaktadır. Patlamış mısır arabası özellikle sünnet düğünü, doğum günü, okul etkinlikleri gibi birçok çocuklara yönelik alanda sıklıkla sunumu yapılan bir üründür. Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti son yıllarda açılış organizasyonları ve fuar organizasyonlarında da tercih edilmeye başlamıştır. Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker, patlamış mısır gibi ürünler etkinliklerde büyükler için de eğlenceli olabilmektedir. Özellikle Ramazan aylarında nostaljik sokak satıcıları Ramazan etkinliklerinde eski nostalji yaşatmak için bu tarz ürünlerle hizmet vermektedir. Son zamanlarda özellikle şirket içi motivasyon günleri ve organizasyonlarda animasyon yiyecekleri çok önemli bir yer almıştır. Özellikle avm, alışveriş merkezi, çocuk oyun alanları ve çocuk parklarında sıklıkla kullanılmakta olan bu arabalar, direkt olarak çocuklara satış yapmayı hedeflemektedir. Hedef kitle çocuklar olsa da lezzetli sunumu sayesinde büyüklerinde hayır diyemediği bu ürünler kesinlikle her daim satışların üst seviyelerde olacağı standlar olmaktadır.

 

 

 

Kiralık Patlamış Mısır Arabası


Mısır arabaları adı altında Çubuk’ta patates, bardakta süt mısır, közde mısır gibi çeşitli sunumlara yönelik araba çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin tamamı endüstriyel mutfak malzemeleri olarak anılmaktadır. Kiralık patlamış mısır arabası özellikle çocuklar tarafından çok sevilse de son dönemlerde yetişkinler tarafından da çok yenilmekte olan bir ürün haline gelmiştir. Kiralık patlamış mısır arabası ortalama olarak 1 saatte 4 kg mısır patlatma kapasitesine sahiptir. Ürün modeli üç bir yanı camlarla kaplı ve içerisinde mısır patlatılacak bir haznesi bulunan şekilde tasarlanmıştır. Alt kısmı ise, tekerlekleri olan küçük standart bir tattırma standı şeklinde tasarlanmıştır. Çocukların bu tarz standların tamamı ilgisini çekmekte olsa da her daim patlamış mısır ilk sırayı almaktadır. Çocukların yanı sıra büyüklerin de en az çocuklar kadar ilgi gösterdiği bu ürün, artık neredeyse tüm organizasyonlarımızda özelikle çocuklar için kullanılmaktadır. Firma olarak bizler de bu son derece rağbet gören eğlenceli ürünleri bünyemizde bulundurarak gerekli durumlarda kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturmaktayız. Çocuk etkinlikleri ve çocuklara yönelik şenliklerde en az şişme parkurlar kadar rağbet gören bir diğer ürün grubu da renkli ve eğlenceli ikramlık stantlarıdır. Maalesef ki hiçbir çocuk pamuk şeker, elma şekeri, bardak mısır, patlamış mısır, çikolata şelalesi gibi ürünlere hayır diyememekte, özellikle bir etkinlikte bu tarz bir standla karşılaştığında büyük mutluluk duymaktadır. O nedenle son dönemlerin vazgeçilmez ürünlerinden birisi de patlamış mısır ve benzeri atıştırmalık arabalarıdır.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları


  Kiralık Patlamış mısır arabaları kaç kişiye satış yapılacağı ya da dağıtımı yapılacağı konusu göz önünde bulundurularak ona göre ürün içeriği ile birlikte hazırlanır ve fiyatlandırması buna göre yapılır Patlamış mısır arabaları diğer birçok eğlenceli yiyecek standlarıyla birlikte etkinlik alanlarında kullanılmaktadır. Çocukların oldukça çok ilgisini çeken bu araçlar seçim yapılması zor, hepsi birbirinden lezzetli, büyüklerin de en az çocuklar kadar ilgisini çeken lezzetli ürünler sunarak muazzam bir renk cümbüşü ve lezzet şöleni oluşturmaktadır. Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları konusuna gelince ürünün nakliyesi, mısırın başında duracak personel, kaç kişiye ikram edilecek miktarda olacağı ve kaç günlük kiralama yapılacağı gibi detaylarla ilgili bilgilendirmeler sonrasında belirlenebilmektedir. Bunun yanı sıra ürün nakliyesinin sağlanacağı mesafe de patlamış mısır arabası kiralama fiyatları acısından son derece önemlidir.

  Kinlik, sünnet organizasyonları, sinema alanları, organizasyon, açık hava toplantılarında tercih edilmektedir.En çok açık ortam sinemalarında ve etkinliklerde insanlara ortamın tadını çıkarması için kiralanmaktadır.9 farklı çeşitte popcorn ya da patlamış mısır arabası bulunmaktadır. Eskiden isim olarak popcorn olarak geçiyordu.Patlamış mısır arabaları yeni ve temiz olmakla birlikte çalışanlarımız da ortama uygun kıyafetlerini giymektedirler. Popcorn arabalarını kiralarken isteğe göre diğer tür ikram arabalarını da kiralayabilirsiniz.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Maras Dondurmacisi Kiralama

  Maraş dondurması anadoludan tüm dünyaya yayılmış harika ve eşsiz bir lezzettir. Bizde herkesin sevdiği bu lezzeti etkinliklerinizde ziyaretçilerinize sunmanızı kolaylaştırıyoruz. Patlamis Misir Arabasi Kiralama ve Maras Dondurmacisi Kiralama ürünümüz genellikle beraber sipariş verilmektedir. Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Patlamis Misir Arabasi Kiralama ürününün yanında Maras Dondurmacisi Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Kirala360 ülkemizin en başarılı ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Osmanli Serbetcisi Kiralama

  Osmanlı şerbetçisi ürünümüz özellikle festival ve fuar gibi etkinliklerde eğlence orgnaizasyonlarında sık tercih edilen kültürel bir hizmet çeşitidir. Düzenlenen organizasyonlarda Patlamis Misir Arabasi Kiralama ve Osmanli Serbetcisi Kiralama kiralama hizmetlerimiz bir çok müşteri ve ajans tarafından beaber kiralanmaktadır. Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Platformumuz ülkemizin en çok tercih edilen kiralık ürün merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Osmanli Macuncusu Kiralama

  Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Osmanli Macuncusu Kiralama kiralama hizmetimiz ile Patlamis Misir Arabasi Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Osmanlı macunu günümüzde sadece Türkiye'de değil yurtdışında da oldukça popüler bir üründür. Bizde eğlence organizasyonları için aslına uygun , hijyenik , kaliteli ve lezzetli Osmanlı Macuncusu kiralama hizmeti sunmaktayız. Etkinliğinizi en uygun maliyetlerle tamamlamak için kiralık Patlamis Misir Arabasi Kiralama ve kiralık Osmanli Macuncusu Kiralama hizmetlerimizden beraber yararlanın. Nakliyat ve diğer indirimlerden faydalanaın. Kurumumuz Türkiye'nin en çok tercih edilen ürün kiralama merkezlerinden biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Pamuk Seker Arabasi Kiralama

  Başta çocukların ancak yetişkinlerin de çok sevdiği pamuk şekerler eğlence organizasyonlarının olmazsa olmazları arasındadır. Gerçek görüntülerini gördüğünüz gösterişli pamuk şekeri arabası modellerini hemen kiralayabilirsiniz Kiralık Patlamis Misir Arabasi Kiralama hizmetimizin beraberinde sunduğumuz fırsat olan Pamuk Seker Arabasi Kiralama kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Patlamis Misir Arabasi Kiralama,Pamuk Seker Arabasi Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız internet'in en çok tercih edilen ürün kiralama uygulamalarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz vardır. Ürün kurulumu için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Popcorn Arabasi Kiralama

  Popcorn arabası modellerinde 12 farklı model ile fark yaratan işletmemiz sizlere en kaliteli en gösterişli ve en ekonomik çözümleri üretmektedir. Popcorn arabası modellerini hemen inceleyin. Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Popcorn Arabasi Kiralama kiralama hizmetimiz ile Patlamis Misir Arabasi Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Popcorn Arabasi Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Patlamis Misir Arabasi Kiralama hem de Popcorn Arabasi Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360.com internet'in en güvenilen kiralık ürün uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 39 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Patlamış Mısır Arabası
  Fiyat
  TRY 5200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Patlamış Mısır Arabası Kiralama”

  1. araba görseldeki gibi mi ..? başka modeller de var mı ..? üzeirne yazı da yazabilir misiniz. ..? mısırları yeterince sıcak tutar mı ..? fiyat nedir ..?

  2. Okulumuzda sinema izleme aktivitesi yapacağız. Çocuklar için 3D filmler izleteceğiz. Bu etkinlikte popcorn arabası kiralamak istiyoruz. Çocuklara gerçekten sinemaya gitmiş hissi vermek ve onları daha çok eğlendirmek için popcorn arabası kiralama konusunda bize yardımcı olabilir misiniz? Popcorn isteğimizin gerçeğe dönüşmesi biraz da sizin bize sağlayacağınız kolaylıkla olacak. Çocukları sevindirmek istemez misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    Çocukları sevindirmeyi çok isteriz tabi. Eğer bunu popcorn arabası kiralama konusunda size destek vermekle yapmamızı isterseniz bundan daha çok keyif alırız. Popcorn arabası kiralama konusunda yıllardır çeşitli organizasyonlarda hizmet verdik, vermeye de devam ediyoruz. Yaptığımız etkinliklerde bulunan çocukların daha neşeli ve daha mutlu olduklarına bizzat şahit olduk, bu yüzden size destek olmak isteriz.

  3. Bayülken Çaprak

   Merhaba, kiralık popcorn arabasının üzerinde logomuz olsun istiyoruz. Mümkün mü? Kiralık popcorn arabasını açılışımızda kullanacağız. Hem dikkat çekmek için hem de konuklara bedava ikramımız olsun. Kuruyemiş dükkanımızın önünde, hem popcorn arabası hem de kestane arabası olsun. İkisinde de logo olsun bir de popcorn arabasının yanında, patlamış mısır yiyen bir ayı olsun. Buna göre bize fiyat çıkarır mısınız? Patlamış mısır ve kestaneler kaç kişilik? 

   1. İkram arabalarımız ve nostaljik sokak satıcılarımız ile özel anlarınıza, özel anılar katıyoruz. Popcorn dağıtımı ve kestane dağıtımı 250 kişiliktir. Açılışınızda hiç unutulmayacak bir an için güzel seçimler. Logonuz ve patlamış mısır yiyen ayı dekoru kolaylıkla yapılır. Buna göre size bir fiyat çıkarıp haber verelim. Hayırlı uğurlu olsun. İyi günler. 

  4. Abdullah Mert Erol

   Merhaba malum korona sebebiyle herkes gibi ben de işsiz kaldım. En azından İstanbul Popcorn Arabası Kiralama dan bir araç söyleyeyim de Popcorn satayım dedim. Bu işe atılmak ne kadar mantıklı tam emin değilim ama başka çarem yok. Çok da hazırlıksız yakalandım. Bütçem çok sınırlı acaba bana özel bir indirim yapabilmeniz mümkün mü? Önceleri bir kiralama işlemi gerçekleştirmek istiyorum daha sonraları bakarız. Şimdiden cevabınız ne olursa olsun çok teşekkür ederim. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim. İyi günler.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar efendim, İstanbul Popcorn Arabası Kiralama için ürünlere ayrıyeten özel indirimler uygulayamıyoruz. Çünkü ürünlerimiz piyasaya göre oldukça uygunlar. Yeni işinizde umarım siz de bol kazançlar kazanırsınız. Ve unutmayın denemeden ilerleyemezsiniz. Başarılar dilerim.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon