Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası Kiralama


Patlamış mısır uzun yıllardır hiçbir çocuğun vazgeçemediği, severek yediği ve her daim istediği atıştırmalıklardandır. Bu nedenledir ki sokaklarda ve özellikle çocuk etkinlik alanlarından sıkça patlamış mısır arabalarına rastlamak mümkündür. Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti kendi bünyemizde kendi elemanlarımız tarafından uzun süredir sunulmaktadır. Patlamış mısır arabası özellikle sünnet düğünü, doğum günü, okul etkinlikleri gibi birçok çocuklara yönelik alanda sıklıkla sunumu yapılan bir üründür. Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti son yıllarda açılış organizasyonları ve fuar organizasyonlarında da tercih edilmeye başlamıştır. Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker, patlamış mısır gibi ürünler etkinliklerde büyükler için de eğlenceli olabilmektedir. Özellikle Ramazan aylarında nostaljik sokak satıcıları Ramazan etkinliklerinde eski nostalji yaşatmak için bu tarz ürünlerle hizmet vermektedir. Son zamanlarda özellikle şirket içi motivasyon günleri ve organizasyonlarda animasyon yiyecekleri çok önemli bir yer almıştır. Özellikle avm, alışveriş merkezi, çocuk oyun alanları ve çocuk parklarında sıklıkla kullanılmakta olan bu arabalar, direkt olarak çocuklara satış yapmayı hedeflemektedir. Hedef kitle çocuklar olsa da lezzetli sunumu sayesinde büyüklerinde hayır diyemediği bu ürünler kesinlikle her daim satışların üst seviyelerde olacağı standlar olmaktadır.

 

 

 

Kiralık Patlamış Mısır Arabası


Mısır arabaları adı altında Çubuk’ta patates, bardakta süt mısır, közde mısır gibi çeşitli sunumlara yönelik araba çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin tamamı endüstriyel mutfak malzemeleri olarak anılmaktadır. Kiralık patlamış mısır arabası özellikle çocuklar tarafından çok sevilse de son dönemlerde yetişkinler tarafından da çok yenilmekte olan bir ürün haline gelmiştir. Kiralık patlamış mısır arabası ortalama olarak 1 saatte 4 kg mısır patlatma kapasitesine sahiptir. Ürün modeli üç bir yanı camlarla kaplı ve içerisinde mısır patlatılacak bir haznesi bulunan şekilde tasarlanmıştır. Alt kısmı ise, tekerlekleri olan küçük standart bir tattırma standı şeklinde tasarlanmıştır. Çocukların bu tarz standların tamamı ilgisini çekmekte olsa da her daim patlamış mısır ilk sırayı almaktadır. Çocukların yanı sıra büyüklerin de en az çocuklar kadar ilgi gösterdiği bu ürün, artık neredeyse tüm organizasyonlarımızda özelikle çocuklar için kullanılmaktadır. Firma olarak bizler de bu son derece rağbet gören eğlenceli ürünleri bünyemizde bulundurarak gerekli durumlarda kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturmaktayız. Çocuk etkinlikleri ve çocuklara yönelik şenliklerde en az şişme parkurlar kadar rağbet gören bir diğer ürün grubu da renkli ve eğlenceli ikramlık stantlarıdır. Maalesef ki hiçbir çocuk pamuk şeker, elma şekeri, bardak mısır, patlamış mısır, çikolata şelalesi gibi ürünlere hayır diyememekte, özellikle bir etkinlikte bu tarz bir standla karşılaştığında büyük mutluluk duymaktadır. O nedenle son dönemlerin vazgeçilmez ürünlerinden birisi de patlamış mısır ve benzeri atıştırmalık arabalarıdır.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları


  Kiralık Patlamış mısır arabaları kaç kişiye satış yapılacağı ya da dağıtımı yapılacağı konusu göz önünde bulundurularak ona göre ürün içeriği ile birlikte hazırlanır ve fiyatlandırması buna göre yapılır Patlamış mısır arabaları diğer birçok eğlenceli yiyecek standlarıyla birlikte etkinlik alanlarında kullanılmaktadır. Çocukların oldukça çok ilgisini çeken bu araçlar seçim yapılması zor, hepsi birbirinden lezzetli, büyüklerin de en az çocuklar kadar ilgisini çeken lezzetli ürünler sunarak muazzam bir renk cümbüşü ve lezzet şöleni oluşturmaktadır. Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları konusuna gelince ürünün nakliyesi, mısırın başında duracak personel, kaç kişiye ikram edilecek miktarda olacağı ve kaç günlük kiralama yapılacağı gibi detaylarla ilgili bilgilendirmeler sonrasında belirlenebilmektedir. Bunun yanı sıra ürün nakliyesinin sağlanacağı mesafe de patlamış mısır arabası kiralama fiyatları acısından son derece önemlidir.

  7 thoughts on “Patlamış Mısır Arabası Kiralama”

  1. araba görseldeki gibi mi ..? başka modeller de var mı ..? üzeirne yazı da yazabilir misiniz. ..? mısırları yeterince sıcak tutar mı ..? fiyat nedir ..?

  2. Okulumuzda sinema izleme aktivitesi yapacağız. Çocuklar için 3D filmler izleteceğiz. Bu etkinlikte popcorn arabası kiralamak istiyoruz. Çocuklara gerçekten sinemaya gitmiş hissi vermek ve onları daha çok eğlendirmek için popcorn arabası kiralama konusunda bize yardımcı olabilir misiniz? Popcorn isteğimizin gerçeğe dönüşmesi biraz da sizin bize sağlayacağınız kolaylıkla olacak. Çocukları sevindirmek istemez misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    Çocukları sevindirmeyi çok isteriz tabi. Eğer bunu popcorn arabası kiralama konusunda size destek vermekle yapmamızı isterseniz bundan daha çok keyif alırız. Popcorn arabası kiralama konusunda yıllardır çeşitli organizasyonlarda hizmet verdik, vermeye de devam ediyoruz. Yaptığımız etkinliklerde bulunan çocukların daha neşeli ve daha mutlu olduklarına bizzat şahit olduk, bu yüzden size destek olmak isteriz.

  3. Bayülken Çaprak

   Merhaba, kiralık popcorn arabasının üzerinde logomuz olsun istiyoruz. Mümkün mü? Kiralık popcorn arabasını açılışımızda kullanacağız. Hem dikkat çekmek için hem de konuklara bedava ikramımız olsun. Kuruyemiş dükkanımızın önünde, hem popcorn arabası hem de kestane arabası olsun. İkisinde de logo olsun bir de popcorn arabasının yanında, patlamış mısır yiyen bir ayı olsun. Buna göre bize fiyat çıkarır mısınız? Patlamış mısır ve kestaneler kaç kişilik? 

   1. İkram arabalarımız ve nostaljik sokak satıcılarımız ile özel anlarınıza, özel anılar katıyoruz. Popcorn dağıtımı ve kestane dağıtımı 250 kişiliktir. Açılışınızda hiç unutulmayacak bir an için güzel seçimler. Logonuz ve patlamış mısır yiyen ayı dekoru kolaylıkla yapılır. Buna göre size bir fiyat çıkarıp haber verelim. Hayırlı uğurlu olsun. İyi günler. 

  4. Abdullah Mert Erol

   Merhaba malum korona sebebiyle herkes gibi ben de işsiz kaldım. En azından İstanbul Popcorn Arabası Kiralama dan bir araç söyleyeyim de Popcorn satayım dedim. Bu işe atılmak ne kadar mantıklı tam emin değilim ama başka çarem yok. Çok da hazırlıksız yakalandım. Bütçem çok sınırlı acaba bana özel bir indirim yapabilmeniz mümkün mü? Önceleri bir kiralama işlemi gerçekleştirmek istiyorum daha sonraları bakarız. Şimdiden cevabınız ne olursa olsun çok teşekkür ederim. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim. İyi günler.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar efendim, İstanbul Popcorn Arabası Kiralama için ürünlere ayrıyeten özel indirimler uygulayamıyoruz. Çünkü ürünlerimiz piyasaya göre oldukça uygunlar. Yeni işinizde umarım siz de bol kazançlar kazanırsınız. Ve unutmayın denemeden ilerleyemezsiniz. Başarılar dilerim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon