Paravan Bölme Kiralama


Paravanlar, birbirine bağlı, ahşap, kanvas, hasır ve benzeri malzemelerden üretilen ve bölme işlemi için kullanılan objelerdir. Paravan bölme kiralama hizmetimiz, şık dekoratif ve geniş ürün yelpazesi ile organizasyonlarda müşterilerimize separatör ve paravanları kullanıma sunuyor. Yenilikçi tasarımı ile çok amaçlı kullanım sağlayan;  paravan sistemleri alev almayan ve sağlam malzemelerden imal edilmiştir. Katlanabilir paravan sistemlerinin tasarımı mekan bütünlüğünü bozmadan gerektiğinde mahremiyeti sağlar, gerektiğinde sadece dekoratif obje görevi görür. Dekorasyona uyumlu tarzlarıyla, maliyeti arttırmadan şık, dekoratif ve ekonomik çözümler sunar, hareket alanını kısıtlamaz, alanı bölümlere ayırmanıza yardımcı olur.

Tekerlekli paravanların yeri değiştirilebilir, mevcutde koratif ürünlere uygun malzeme olanağı sağlar. Bütçenizi zorlamayan ekonomik çözümler sunar. Hapsedilme duygusundan uzak, katlanabilir paravanlar ile özel alanlar oluşturur. Paravan blme kiralama ile dar ortamlarda zemine veya tavana sabitlenen bölme sistemlerinin yol açtığı alan kaybı olmaksızın mekan kullanma verimliliğini artırabilirsiniz. Hızla açılarak, hareket özgürlüğünüzü en üst seviyeye çıkartır. İş gücü ve zamandan tasarruf sağlar. Paravan bölme kiralama hizmetimizle, kanvas ve ahşap modellerinden dekorasyonunuza en uygun olanı seçebilirsiniz. Paravan bölme kiralama ile paravanlara benzer şekilde gölgelik modelleri de konuklarınıza güneş ışığından korumak amacı ile kullanılır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   Kiralık Paravan Bölme


  Katlanabilir, tekerlekli kiralık paravan bölme 50 cm - 75 cm -100 cm panel genişliği olan modellerde uzunluk kaybı olmadan, duvar gibi düz durma özelliği ile organizasyonlarınızda şık bir görünüm sağlar.

  Kiralık paravan bölme 3-4-5 kanat olarak zorlanmadan, akıcı ve kolay biçimde hızla açılır kapanır. Kendine has taşıyıcı sistemi ile tekerleklik kiralık paravan bölme katlanılıdığında bulunduğu ortamda çok az yer kaplar. Kiralık paravan bölme ile açık ya da kapalı alanlarda geniş alanlar birbirinden ayrılarak özel bölümler oluşturulabilir.

  Kanvas kiralık paravan bölme özellikleri

  • Her kanat altında 2 adet, toplam 10 tekerlek sayesinde taşıma kolaylığı sağlar ve dekoratif görünümüyle zarif bir görüntü sunar.

  • Özel kumaşa dijital baskıdır, çift taraflıdır.

  • Dijital baskı yapılan kumaş sıvı dökülmelerinden etkilenmez, herhangi bir şeyde kumaşta bozulma meydana gelmez.

  • Dijital baskı yapılan kumaş üzerine solvent, cila, vernik gibi bir uygulama yapılmadığı için, insan sağlığına zararlı bileşen içermez.

  • Paravan üzerindeki kumaş, güçlendirilmiş ahşap üzerine gerilmiştir.

  • Görselin bulunduğu kumaş ahşap, şaseye yapıştırılmamıştır. Isı değişiminden kaynaklı, kumaşın ahşaptan ayrılması gibi bir aksilik yaşanmaz.

  • İki kanat arasında menteşe vardır. Önyüze ve arka yüze aynı görsel baskı yapılmıştır.

  • Esnek ve katlanabilir yapısıyla tüm kanatlar üst üste, tam kapanacak şekilde toparlanır.

  • Isı, nem veya sıvıdan etkilenmez hem iç mekân, hem de dış mekânda güvenle kullanılabilir.

  • Montajı yapılmış halde sevk edilmektedir. Geldiğinde kullanıma hazırdır.

  Paravan bölme fiyatları


  Size uygun paravan bölme fiyatları ile doğum günü partilerinizde, düğünlerde, davetlerinizde sizin için birbirinden özel tasarımlar hazırlamaktayız. Tamamen arzunuza göre konsept çeşitlerimizle özel günlerinize farklılık katmak için bizimle iletişime geçin. Partilerinizde kullanabileceğiniz tüm bardak, tabak, çatal-bıçak, peçete, peçetelik, hediyelik, hatıra çerçevesi, su-meşrubat şişesi ve masa, sandalye ve paravan bölme fiyatları için firmamızla görüşebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz ve bütçenize uygun paravan bölme fiyatları ile müşterilerimize güzel bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Doğum günü partileri için yaptığımız kampanyalarımızla her bütçeye hitap ediyoruz. Nakliye dahil ve nakliyesiz paravan bölme fiyatları değişmektedir. Oldukça enerjik, ferahlatıcı görünen ve göz alıcı bir tasarıma sahip paravan bölme fiyatları için bizi arayın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Paravan Bölme
  Fiyat
  TRY 130
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Paravan Bölme Kiralama”

  1. tam olarak boyutu nedir ..? rengi şeffaf mı yoksa beyaz mı ..? taşıma ve kurulum size mi ait ..? kırılma ya da devrilme gibi bir durum söz konusu olur mu ..?

  2. ürünün renk seçenekleri nedir…?teslimatı nasıl oluyor..?kurulumu sizemi ait..?kurulum montaj dahil fiyatınız nedir..?nakit ödemede indirim olur mu..?

  3. fuar için kiralayabilir miyiz ..? 2 haftalık kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..? 4 metre getirebilir misiniz .. ? ne kadar sürede teslim edilir adrese ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon