Kokteyl Masası Kiralama


Kokteyl davetlerinde firmamız sizler için kokteyl masası kiralama hizmeti sunmaktadır. Düğün, davet, parti kokteyl vb. birçok organizasyonda kokteyl masası tercih edilir. Organizasyonlarınıza fazla sayıda konuk gelecekse ve organizasyon alanınız dar ise kokteyl masası kiralama hizmetimiz tamda size göre. Çünkü kokteyl masaları alandan kazanmak için oldukça iyi bir seçenek. Kolay taşınabilirliği sayesinde basitçe yerlerini değiştirebilirsiniz. Kokteyl masa kiralama hizmetimiz ile organizasyonlarınızda sizin için masa ihtiyacınızı karşılıyor ve yükünüze ortak oluyoruz. Kokteyl masalar modern görüntülerinden dolayı piyasada satış fiyatları oldukça fazladır. Bu nedenle organizasyonlarınız için kokteyl masası kullanmak istiyorsanız firmamızın kokteyl masası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Talep ettiğiniz kokteyl masası siparişleriniz firmamızın bünyesinde bulunan nakliyat aracı ile dilediğiniz yere dilediğiniz saatte getiriliyor daha sonra tekrar firmamızın aracıyla geri alınıyor. Firmamız kokteyl masası kiralama hizmeti sağlarken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alıyoruz. Kokteyl masası kiralama hizmetini firmamızdan almak istiyorsanız bizimle iletime geçebilirsiniz. Kirala360 her türlü organizasyonunuz için kokteyl masası kiralama hizmeti vermektedir. Yılın her günü bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Konuklarınıza uygun fiyatlarla modern bir kokteyl organizasyonu vermek ve onları memnun etmek için firmamız kokteyl masası kiralama hizmeti vermektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Kokteyl Masası


  Daha çok düğün, açılış, davet, kokteyl gibi organizasyonları için tercih edilen kokteyl masaları firmamız sizler için uygun fiyatlarla kiralıyor. Kiralık kokteyl masası hizmetimiz ile siparişleriniz dilediğiniz yere dilediğiniz saatte firmamız tarafından getiriliyor ve zaman ayırmadan kokteyl masası ihtiyacınızı halletmiş oluyorsunuz. Davetlerinizde konuk sayınız fazla ise ve davet alanınız dar ise alandan kazanmak için kokteyl masası en iyi seçenek. Kiralık kokteyl masası hizmetimizden yararlanmak ve masa ihtiyacınızı en uygun fiyat ve kaliteyle gidermek için firmamızla iletişime geçin. Yorucu ve oldukça yoğun geçen organizasyon günlerinizde kokteyl masa ihtiyacınızın yükünü biz sırtlıyoruz. Dilediğiniz adrese kendi bünyemizdeki araçlarla getiriyoruz ve etkinlik bitiminde tekrar kendi araçlarımızla adresinizden alıyoruz. Siz ise sadece davetleriniz tadını çıkarıyorsunuz. Kokteyl masası kiralama hizmetimiz sayesinde alandan kazanırken göz dolduran bir dekor ile mükemmel organizasyonlara imza atabilirsiniz. Kiralık kokteyl masası hizmetimiz sayesinde davetlerinizden ayrılan, güzel vakit geçirmiş olmaktan mutluluk duyan konuklarınız sizi de mutlu edecektir. Bu noktada göz dolduran dekorda bir organizasyon sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kiralık kokteyl masası hizmetimiz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Kokteyl Masası Fiyatları


  Her türlü organizasyonlarınız içinde firmamız kokteyl masası kiralama hizmeti vermektedir. Özellikle açılış, kokteyl, doğum günü partileri gibi organizasyonlarda tercih edilen kokteyl masası görünüş olarak modern ve kullanışlı olduğundan dolayı piyasa satış fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüzden organizasyonlarınızda kokteyl masası kullanmak gibi bir düşünceniz varsa kokteyl masası kiralama hizmetimiz tamda size göre. Ekonomik fiyatlara size kiralama hizmetti sağlayan firmamız bütçenizi göz önünde bulundurur ve kokteyl masası fiyatlandırmalarını sipariş sayınıza göre belirler. Nakliyatını da firmamız kendi bünyesindeki nakliyat aracıyla getirmektedir. Kokteyl masası fiyatlarımız sipariş sayınıza ve getirmemizi istediğiniz yerin uzaklığına göre değişim göstermektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin adresi kirala360. Firmamızın kokteyl masa fiyatları için yazımızı inceleyebileceğiniz gibi talep ettiğiniz masa sayısına göre fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kirala360’ın kokteyl masası fiyatları piyasaya göre oldukça uygundur. Hizmet kalitemiz de yılların verdiği tecrübe doğrultusunda profesyonel ekip arkadaşlarımızın da katkısıyla en iyi şekilde düzenlenmiştir. Kokteyl masası fiyatlarımızı öğrenmek için yılın her günü bizimle iletişim kurabilir siparişlerinizi dilediğiniz gün için verebilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 43 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kokteyl Masası
  Fiyat
  TRY 35
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  18 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Yasire

  Kokteyl masaları ne kadar boyutta ..? Üzerindeki örtüleri de kurdeleri de siz mi vereceksiniz ..? Bir günlük kiralama bedeli ne ..?

  Kirala360 Destek

  kokteyl masalarımızın boyu değişmektedir.kokteyl masalarımızın örtü ve kurdeleleri şirketimiz tarafından gönderilmektedir.kokteyl masalarimizin fiyatını şirketimiz ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

  tekin onel

  40 kişilik bir kokteyle uygun mu ..? örtüleri de siz mi getireceksiniz ..? örtünün rengini ve modelini biz seçebilir miyiz ..? fiyat bilgisi nedir ..? taşıması da size mi ait kaç güne gelir ..?

  Kirala360 Destek

  40 kişilik kokteyl e uygundur.örtilerimiz şirketimiz tarfından sizlere gönderilmektedir.kokteyl masalarımızın örtülerinin rengini ve modelini sizler seçebilirsiniz.kokteyl masalarimizin fiyatını şirketimiz ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.nakliye bize aittir.1 gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

  aziz hasat

  masa metral mi cam mı ..? yükseklliği nedir ..? örtüleri ve diğer süslemeleri de biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? 60 tane için fiyat nedir ..?

  Kirala360 Destek

  kokteyl masalarımız plastik ve camdır.yüksekliği değişmektedir.kokteyl masalarımızın örtü ve süslemelerini siz seçebilirsiniz.1 gün içrisinde sizlere teslim edilmektedir.kokteyl masalarimizin fiyatını şirketimiz ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

  muhammed adnan

  13 tane kiralama yapabilir miyiz ..? bir masada kaç kişilik ikram açabiliriz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz, örtüler ve diğer süslemeler de dahil mi .. ? yapay çiçek de kiralayabilir miyiz süsleme için ..?

  Kirala360 Destek

  kokteyl masalarımızı istediğiniz sayıda kiraayabilirisiniz.kokteyl masalarımız 6 kişiliktir.1 gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.örtüler ve süslemeler de dahildir.yapay çiçek mevcuttur kiralayabilirsiniz.

  salih yokan

  iş kutlamamız için kiralayabilir miyiz ..? ataköy e taşıyabilir misiniz, fiyat nedir acaba, 12 tane var mı, cam mı metal mi ürünler acaba ..?

  Kirala360 Destek

  iş kutlamanız içinde kokteyl masalarımızı kiralayabilirsiniz.ataköye nakliyemiz vardır.kokteyl masalarimizin fiyatını şirketimiz ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.depolarımızda yüzlerce mevcuttur.kokteyl masalarımız cam ve plastiktir.

  Gül

  Kiralama ücreti nedşr acaba

  Mügenur Ahmet

  Merhaba, hediyelik eşya fuarında standımız olacak. Ürünümüzün tanıtımı için küçük bir kokteyl hazırlamak istiyoruz. Bunun için de cam kokteyl masası kiralama hizmeti almak istiyoruz. Ürünleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz? Masalarınızı nasıl hazırlıyorsunuz? Masalarda örtü oluyor mu? Fuarda işlerimiz yoğun olacağından bu işle ilgilenecek ekibinize güvenmek istiyoruz. Bilgi verirseniz seviniriz.

  Kirala360 Destek

  Fuar için elimizde birbirinden farklı kokteyl masaları mevcuttur. İsterseniz tanıtım kataloğumuzu yollayalım. Siz ihtiyacınız olan ya da beğendiğiniz cam kokteyl masası kiralama için kararınızı bize bildirin. Ekibimiz alanında uzman olduğundan istediğiniz saatte masaları getiriyor ve hazırlıyor. Sizin için geriye kalan sadece organizasyonu başlatmak olacak. Fiyatlar konusunda yardımcı olmaya da hazırız. 

  Ahmet Gazi Çintan

  Merhaba, kokteyl masası kiralama fiyatlarına baktığımda sizin sitenizde uygun buldum. Aile arasında söz keseceğiz, salonumuz baya büyük. Aile ve arkadaşların bir arada eğlenebileceği güzel bir söz olsun istiyorum. Kokteyl masaları kiralasak yanlarına uygun sandalyeleriniz var mı? Masalar düz siyah olabilir mi? 

  Kirala360 Destek

  Merhaba, sözünüze uygun siyah kokteyl masalarımız var. Salonunuz için kaç adet kokteyl masası gerekiyorsa bizlere bildirin, sizler için masaları evinize getirelim. Kokteyl masaları için uyun sandalyelerimiz var evet. Ona uygun renkteki sandalyelerimizi de sizler için paketleyelim. Güzel dilekler diliyoruz, hayırlı uğurlu olsun şimdiden. 

  Turan Fahri

  Merhaba ucuz kokteyl masası kiralama ilanınızı gördüm. Ürünlerinizin kalitesini merak ettim piyasaya göre uygun görünüyorlar bunun sebebi nedir? Ucuz mal hilelidir derler bizde. Bir sormak istedim emin olmak için. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  Kirala360 Destek

  Merhabalar efendim, ucuz kokteyl masası kiralama ilanımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Ürünlerimiz oldukça kaliteli olmakla beraber sağlamlar da. Ucuz olması size daha iyi bir hizmet sağlayabilmek içindir. Kuşkunuz olmasın. Ürünlerimiz herkes tarafından çok beğeniliyor ve ilgi görüyor. İyi günler dilerim.

  Tunç Köybaşı

  Abicim merhaba, ben oğlum için bir nikah yapacağım, Maltepe Evlendirme dairesinde. Maltepe, evlendirme dairesinin kokteyl masaları yok. Kızımız kokteyl tarzı istiyor. Belediyeyle konuştum. Diyorlar ki: “Sizin kiralamanız, getirmeniz gerekiyor.” Öyle bir hizmetleri yokmuş. Napalım, yapacağız artık, kız istiyor, mecbur. Bize şöyle 40 adet kokteyl masası ayarlar mısınız? Yani çok abartı olmasına gerek yok. Ama örtüsü ve çiçekleri de olması gerekiyormuş. Siz bana fotoğraf gönderin, biz gelinle konuşalım. Beğenirse okeyleyeceğiz.