Lake masa kiralama

Lake masa kiralama


Lake masa, cilalı ahşap şeklinde kullanılan ve örtü gerektirmeyen masa çeşididir. Genellikle beyaz renkte olup stoklarımız içinde farklı renkler bulunmaktadır. Sipariş esnasında lütfen talep ettiğiniz renk ve adedi giriş yapınız.

Kiralama süresince lake masaların kırılmaları ve deformasyonlarından doğacak masraflar müşterilerimize aittir. Kiralama öncesinde tüm ürünler bakımdan geçmektedir. Kiralama sonrasında da ürünlerimiz bakımdan geçip paketlenmektedir.

Lake masaların yüzeyi, müşterimizin talebi halinde ayna kaplanabilir. Buda aynalı lake masa kiralama olarak servis edilir. Aynalı masalarda çok küçük bir fiyat farkı olmaktadır. Aynalı lake mase için lütfen bilgi ve fiyat alınız.

Lake masalarda minimum kiralama adedimiz 2 adet olup maksimum kiralama adedimiz 120 adettir. Kiralama öncesinde adetler hakkında ve stoklarımız hakkında bilgi alınız.

Gelin ve damadın yer alacağı görkemli bir nikah masası, düğünde oldukça önemlidir. Nikahın kıyılacağı yer olması sebebiyle nikah masaları süslemesi de önem arz etmektedir. Firmamız, bu alanda da estetik ve şık bir nikah için lake masa kiralama hizmeti sunmaktadır. Lake masa kiralama hizmetimizle, nikahınız ve konuklarınız için şık masalar kiralayabilirsiniz. Hem sektörel yaklaşımlarımız hem de siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesi ile hizmetten, kaliteden, titizlikten, pratiklikten ödün vermemeyi prensip edindik.
Bistro masalar, kokteyl masaları, kokteyllerin vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Misafirlerin ayakta birbirleriyle sohbet ederken, ikramları tadabilecekleri bu masaların şık, rahat ve kullanışlı olması çok önemlidir. Sürekli olarak sallanan, sabit durmayan, kırık ayaklı masalar, misafirleriniz için olumsuz sonuçlar doğurabilir.
Misafirlere yemek ikram etmek istediğiniz organizasyonlarda catering hizmetini karşılamak için kullanabileceğiniz servis masaları, şık bir şekilde dizayn edildiğinde organizasyonunun atmosferini bir anda değiştirebilir. Misafirlerinizin göz zevkine hitap edecek şekilde süslenen kiralık lake masa bir servis masası olarak kullanılabilir. Servis masası olarak kullandığınız beyaz kiralık lake masalarınızı, masa etekleriyle, biblolarla, kır çiçekleriyle süsleyebilirsiniz. Lake masa kiralama fiyatları için firmamızı arayabilir, kiralama işlemi için en uygun fiyatları alabilirsiniz.

 

Kiralık lake masa


Ulaşmış olduğumuz noktada sizlerin varlığını hiç bir zaman unutmadık, bize kattığınız değerleri en üst seviyede korumak daima birinci görevimiz oldu. Lake masa kiralama hizmetimizle kiralayacağınız yemek masası olarak kullanıma ideal olan kiralık lake masalar istediğiniz sayıda sandalye ile kullanılabilir. Sadece masa kiralamakla yetinmeyen firmamız, masalara dekorasyon için gereken ekipmanları da sağlamaktadır. Tüm organizasyonlarınızda hemen hemen tüm organizasyonlara uygun ölçü ve ebatlarda masalar ve sandalyeleri temin ediyoruz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen şeklindeki masalarımızın ölçüleri farklı ebatlarda olmaktadır.
Lake masa kiralama kapsamında sayı sınırlaması olmaksızın, istediğiniz kadar masayı etkinliğinize getirebiliriz. Nakliye dahil fiyat teklifi almak ve lake masa kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla görüşebilirsiniz. Lake masa kiralama kapsamında kiraladığınız beyaz lake masalar hem çok şık hem çok asil olacaktır. Düğünlerinizde beyazın saflığını gösterişli çiçeklerle süsleyebilir, ışıklarla taçlandırabilirsiniz. Kır çiçekleriyle oldukça yakışan beyaz kiralık lake masalar, hem organizasyonlarınızın kalitesini artırmakta, hem de beyazlığıyla göz doldurmaktadır. Gelinliğinizle de uyum sağlayacak olan beyaz kiralık lake masaları konuklarınız da çok sevecekler. Ferah bir görünüm sağlayan beyaz kiralık lake masalar, süslenmiş beyaz sandalyelerle de büyük bir uyum yakalayacaktır. Masa, MDF malzemeden üretilmiştir, üzerine beyaz lake uygulanmıştır. Ayaklar masif ahşap malzemedir, beyaz lake boyadır. Beyaz lake masa kiralama fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Lake masa kiralama fiyatları


  Türkiye’nin en iyi kiralama firmalarından biri olmanın gururunu yaşayan firmamız, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayabilmek için yüksek kaliteyi, son teknolojik gelişmeler ışığında, maliyetine göre en iyi sonuçların alınabileceği ürünleri büyük bir titizlikle kiralamaktadır.
  Kaliteli ve geniş ürün seçenekleriyle firmamız sizlerin talepleri doğrultusunda hizmetine aralıksız devam etmekte, her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlere daha kapsamlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
  Bir kereye mahsus gerçekleştireceğiniz günler için yüzlerce masa ve sandalye satın almak zorunda değilsiniz. Kiralamak hem ekonomik hem kolaydır. Firmamız, uygun ve cazip lake masa kiralama fiyatları ile birlikte masa ve sandalye kiralama hizmeti sunmaktadır. Sizi memnun edecek lake masa kiralama fiyatları ile hizmetimizden faydalanabilir, görkemli törenlerde güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Özel günler, sizler için unutulmaz günlerdir bu günleri unutulmaz kılacak olan dekorasyonlarınızdır. Oldukça ferahlatıcı görünen ve göz alıcı bir tasarıma sahip lake masalar için bizi arayın.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Lake masalar genellikle siyah ve beyaz renkelerde tercih edilmektedir. Lake masalarında siyah ve beyazın yanısıra 12 farklı renkte seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu masa türü ahşap şeklinde üretilmiş ve cilalanmış bir masa türüdür. Çoğu zaman bu masalar herhangi bir örtü olmadan kullanılmaktadır.Örtü kullanılmadan şık ve gösterişli bir yapıya sahipti. Lake masalarının en önemli özelliği ahşaptan üretilip iç ve dış mekana uygun olmasıdır. İç mekan düğünlerde ve kır düğünlerinde lake masalar sık sık tercih edilmektedir. Bu masalara görüntü açısından renk katmak amacıyla cam takılarak cam ve ahşabın o müthiş esintisi verilebilmektedir.Kiralayacak olan kişi isteğine göre renk çeşidini ve masa türünü belirleyip iletişime geçmesi daha uygun olacaktır.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Lake Sandalye Kiralama

  Kiralık Lake Masa Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Lake Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Lake sandalye özellikle kır düğünü veya nişan gibi organizasyonlar için kullanılan dış mekan kullanımı kadar yoğun olarak iç mekanda da kullanılan şık ve genellikle beyaz renkli sandalye modelleridir. Lake Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Lake Masa Kiralama hem de Lake Sandalye Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360 Türkiye'nin en geniş stoklara sahip kiralık ürün platformlarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kokteyl Masasi Kiralama

  Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Lake Masa Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Kokteyl Masasi Kiralama hizmetimizdir. Kokteyl masaları genellikle konukların ayakta kullandıkları dar alanlar için özel hazırlanmış açık ve kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılan ve bu amaçla sık sık tercih edilen masa türüdür. Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Lake Masa Kiralama ve Kokteyl Masasi Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Firmamız internet'in en çok tercih edilen ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Taburesi Kiralama

  Kiralık Lake Masa Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Bar Taburesi Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Yeni nesil trendlere uygun olarak hazırlanmış bar taburesi çeşitlerimizi bu başlık üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz etkinlikler için özel olarak üretilmiştir. Bar Taburesi Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Lake Masa Kiralama hem de Bar Taburesi Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kurumumuz internet'in en güvenilen kiralama platformlarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bistro Masa Kiralama

  Etklinğiniz için bistro masa ihtiyacınız bulunmaktaysa ahşap,plastik,metal bir çok farklı tasarımda bistro masa modellerini web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Lake Masa Kiralama ve Bistro Masa Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Lake Masa Kiralama ve Bistro Masa Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Kirala360.com Türkiye'nin en geniş stoklara sahip ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Masasi Kiralama

  Bar masaları nispeten daha az alana sahip veya ayakta geçen etkinliklerde en sık tercih edilen masa çeşitlerinden biridir. Bar masası konusun geniş ürün yelpazemizi hemen inceleyin Kiralık Lake Masa Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Bar Masasi Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Lake Masa Kiralama ve Bar Masasi Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Kirala360.com Türkiye'nin en çok tercih edilen kiralama merkezlerinden biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Lake masa
  Fiyat
  TRY 120
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Lake masa kiralama”

  1. başka renkleri de var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 6 tane kiralama yapabilir msiniz ..? taşıma sizdn mi ..? 7 gğnlük kiralama yapabilir mi ..?

  2. masayı siz mi taşıyacaksınız ..? çizilirse değişim yapar mısınız ..? hangi malzemelerle temizlenmeli..? 2 tane var mı ..? fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon