Şemsiye Gölgelik Kiralama


Yaz aylarında ve bahar aylarında düzenlenen organizasyonların ve etkinliklerin olmazsa olmazları arasında olan şemsiye gölgelikle konforlu ve eğlenceli bir organizasyon için oldukça önemlidir. Şemsiye gölgelik modellerimiz taleplerin tamamını fazlasıyla karşılayacak kaliteli malzemeden üretilmiş şemsiyelerdir.Türkiye’nin tüm ilçelerinde hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlar ve hiç bir yerde bulamayacağınız ilginç çeşitleri ve modelleri sunan Kirala360 Platformu en popüler kiralama platformudur. Kirala360 Platformu yılları aşkın süredir organizasyonlar hazırlayan ve kaliteli organizasyon ürünlerini en uygun fiyatlarla sunan kiralama uygulamasıdır.

Şemsiye gölgelerimizi etkinliğinize göre adet ve çeşitli modellerle sipariş vermeniz mümkündür. Tüm şemsiyelerimiz ve diğer ürünlerimiz tüm hijyen standartlarını fazlasıyla karşılamaktadır.Normalleşme durumundan dolayı müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı eğlenebilmeleri için ürün ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta personelimiz bilinçlendirilmektedir. Şemsiye gölgelik kiralama ürün grubumuz ve diğer hizmetlerimiz haftalık periyotla dezenfekte edilip temizlenmektedir. ürün grubumuz kiralamadan hemen önce ve kiralama sonrasında sertifikalı dezenfekte solüsyonlarla temizlenmektedir.

Şemsiyeleri kiralamak dışında hiç birşey yapmanıza gerek yoktur bu dev gölgeliklerin tüm kurulumlarını firmamız üstlenmektedir. Şemsiye gölgelik kiralama hizmetini kiralamak oldukça kolay kurulum hizmetimiz ücretsiz olup İstediğiniz her yere oldukça uygun taşıma ve kurma kendi personelimiz tarafından sağlanmaktadır. Bütün organizasyon ürünlerimizde olduğu gibi Şemsiye gölgelik kiralama hizmetlerimizde de İstanbul ve çevre illerde kaliteli ve ücretsiz montaj ve kurulum tecrübeli ve teknik eğitim almış ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Şemsiye Gölgelik


  Dış mekanlarda özellikle de gündüz saatlerinde organizasyon düzenlerken belkide ilk ihtiyacınız olacak araçlardan biri gölgeliklerdir. Kirala360 bu amaçlara yönelik en uygun çözümlere üretmektedir. Dev şemsiyelerimiz kesinlikle sizlerin taleplerine göre tasarlanmışlardır. Etkinliklerinizin sorunsuz, dakik ve eğlenceli olabilmesi açısından rezervasyon yaptığınız andan organizasyonun sonuna kadar her bir bölümde iş arkadaşlarımız kirala360 personeli olup sizedaha iyi yardım edebilmek doğrultusunda eğitim almış tecrübeli personeldir. Sizlere sadece organizasyonun tadını çıkarmak kalıyor. Ürün araştırma personelimiz ve kategori sorumlularımız seneden seneye müşterilerimiz için etkinliğine özel ürünleri hizmetlerimiz arasına katmak için aramalar yapmakta ve en çok beğeneceğiniz stokları kataloğumuza eklemektedir kiralık ürünlerimiz üzerine daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın.

  Yaz ve bahar mevsimlerinde sizlere büyük konfor sağlayan bu gölgeliklerin ebatları ve adetleri sizin organizasyonunuza göre belirlenmektedir. Rüzgardan yağmurdan ve güneşten sizleri koruyan şemsiyelerimiz sizlerin memnuniyeti için tasarlanmıştır. Kiralık şemsiye gölgelik ürünlerimizin yanında ihtiyaçlarınıza göre kiralık bir çok ürünler birlikte set olarak talep oluşturulabilir Kombine setleri ile etkinliklerinizi indirimli fiyatlarla hazırlayabilirsiniz Hizmet ve ürün setleri ile ilgili daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın. Kiralık şemsiye gölgelik ve tüm kiralama hizmetlerimiz müşterilerimize en dakik ve kaliteli organizasyonu sunmak istiyoruz Etkinliklerinizde bir aksilik veya kötü süprizler olmasını asla beklemeyen firmamız bu amaçla tüm tecrübesi ve gücüyle hep yanınızda olacaktır. Kiralık şemsiye gölgelik kiralık ürünlerimiz düzenli olarak kontrol edilmektedir. Kirala60 stoklarında kiralık ürünlerimiz seneden seneye yenilenmekte Kaliteli hizmet veremeyecek ürünler stoklardan kaldırılır Kirala 360 sizlere her zaman en yeni ürünler müşterilermizin etkinliklerine gönderilmektedir.

  Şemsiye kiralama işleminde sadece organizasyonunuzun sıkıntısız ve konforlu geçmesini amaçlıyoruz. Bu amaçla sistemimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyruz.Kirala 360 platformu ile basit bir şekilde randevu oluştabilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş veya siparişler verebilmek için ön siparişi formu online form doldurabilir bunun dışında telefon ile canlı destek veya whatsapp mesajlaşma servisi üzerinden ön sipariş oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Şemsiye Gölgelik Kiralama Fiyatları


  Dev şemsiyeler ile açık havada güneşten korunabilirsiniz. Üstelik etkinliğiniz ne kadar büyük olursa olsun stoklarımızda sizler için yeterli adette ve büyüklükte şemsiye gölgelikler bulunmaktadır. En güzel modellerde Şemsiye Gölgelik kiralama ürünlerini Firmamız ayrıcaklıkları ile hemen kiralayın. Kaliteli ürün rekabetçi fiyat hedefimiz ile en beğenilen hizmetleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Üretici olduğumuz bir çok ürün ile kiralama hizmeti verdiğimiz için en rekabetçi fiyatları sizlere sunabiliyoruz. Şemsiye Gölgelik kiralama ürün ve hizmetlerimizin fiyatını belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır. Şemsiye Gölgelik kiralama hizmetlerimizde belirleyeceğiniz modeller kiralama hizmetimizin fiyatını etkileyecektir. Kiralama ile satın almaya göre çok daha karlı bir şekilde organizasyonunuzu yönetebilirsiniz. Şemsiye Gölgelik kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Kiralık Şemsiye Gölgelik hizmetimizde kurulum ve danışmanlık için hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. İstediğiniz ürünlerde ürüne ek fiyatla sunulan kaliteli nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kiralık Şemsiye Gölgelik ürün ve hizmetlerimizin fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz. 

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  no rating based on 0 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şemsiye Gölgelik Kiralama
  Fiyat
  TRY 100
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  1 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  nİĞDEBOR

  merhabalar bunların çevresi kapalı olanlarından var mı acaba?