Armut Koltuk Kiralama

Armut Koltuk Kiralama


Oturulduğunda armut görünümü alan minder çeşididir.Armut minderlerimiz dış mekan kullanımına uygun dış koşullardan zarar görmez ve yağmurdan etkilenmez kumaş tipine sahiptir.

Armut koltukların silinebilir deri olması hijyen açısından büyük önem arz etmektedir. Ürünlerimiz kiralama öncesinde ve sonrasında dezenfekte edilmekte ve bakımdan geçmektedir. Ürünler yüksek kondüsyonda yeni olarak size gönderilmektedir. Kiralama öncesinde fotoğraf veya video talep edebilirsiniz.

Armut koltuk çocuk ve yetişkin olarak iki farklı boyuttadır. Bizler yetişkin büyük boy armut koltuklar kullanmaktayız. Ürünlerimiz ev tipi değildir. Ev tipi ürünlerin boyutları nispeten küçük olmaktadır.

Armut koltuklarda minimum kiralama adedi 8 adet olup maksimum kiralama adedi 450 adettir. Kiralamak istediğiniz günlerdeki stokları lütfen kontrol ettiriniz.

Yaşamımızın her alanında dinlenme ve oturma ihtiyacı duyarız. Organizasyonlarınızda da konuklarınızın rahatı sizler için önemlidir. Firmamız doğum günü partileri, piknikler, düğünler vb. her türlü organizasyonlarınız için armut koltuk kiralama hizmeti vermektedir. Rengarenk seçenekleriyle armut koltuklar etkinlik alanınızı görsel anlamda şenlendirecektir. Koltuklar evimizde, iş yerlerimizde, gittiğimiz mekanlarda ve buna benzer yaşamımızın her alanında ciddi derecede önem taşıyan eşyalardır. Buna organizasyonlarınız da buna dahildir. Bu noktada etkinlikleriniz için firmamızın armut koltuk kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aralıksız tüm yıl armut koltuk kiralama ihtiyacınızı firmamız tarafından giderebilirsiniz. Firmamızdan armut koltuk kiralama hizmeti talep ettiğinizde sipariş verdiğiniz armut koltuklar adresinize firmamızın kendi nakliyat aracı ile getirilmektedir. Etkinlik bitiminde ise tekrar kendi nakliyat aracımızla geri almaktayız. Sizlerde nakliyat gibi ayrıntılarla uğraşmadan organizasyonlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Armut koltuk kiralama hizmetimizle ilgili bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin. Yıları verdiği tecrübe ve en iyi hizmet kalitesiyle sizlere tüm yıl hiç tatil vermeden armut koltuk kiralama hizmeti vermekteyiz. Armut koltuk kiralama hizmetimizden tüm organizasyonlarınızda yararlanabilirsiniz. Firmamızın armut koltuk kiralama hizmeti ile etkinlik alanınızda rengarenk bir ortam yaratabilirsiniz. Hem rahat hem de sevimli olan armut koltuk kiralamak için bizimle iletişime geçin.

 

 

Kiralık Armut Koltuk


Kiralık armut koltuklar sayesinde satın almak zorunda kalmadan organizasyonlarınızın armut koltuk ihtiyacını karşılamış olursunuz. Satın aldığınızda size oldukça maliyetli gelecek armut koltuklara firmamızın kiralık armut koltuk hizmeti sayesinde ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Armut koltuk kiraladığınızda dilediğiniz süre boyunca sizde kalabilir. Etkinlik alanınızda renkleri ve görünüşüyle samimi bir hava yaratacak olan armut koltukları rahat olmasından dolayı konuklarınız da çok sevecek. Kiralık armut koltuk hizmetimiz özellikle dış mekanda düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız için oldukça güzel bir seçenek olacaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız kiralık armut koltuk ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılıyor. Bizimle iletişime geçerek kiralık armut koltuk ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. Gittiğimiz her yerde oturma ihtiyacı duyarız. Konuklarınızın da katıldıkları davetlerinde rahat bir şekilde vakit geçirebilmeleri adına armut koltuklar oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Kiralık armut koltuk hizmetimiz tüm yıl aralıksız devam etmektedir. Firmamızın kiralık armut koltuk hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. En iyi hizmet kalitesiyle kusursuz hizmetimizden sizde yararlanın. Kiralık armut koltuk ihtiyacınız için firmamızdan kiralık koltuk hizmeti talebinde bulunun.

 

Hızlı Teklif Formu

    Armut Koltuk Kiralama Detaylı Ürün Bilgisi

    Derinin içi strafor boncukları ile dolum yapılarak armut haline getirilmiş ve oturduğunuzda oturuş şeklinizi alan türüne armut koltuk denir. Yaz aylarının ve kumsalların vazgeçilmezi armut koltuk genellikle plajlar da çok fazla rağbet görmektedir. Bizler kirala 360 organizasyon şirketi olarak sizlerin bahçe organizasyonlarınızda düğünlerinizde ve doğum günlerinizde sizlere armut koltuk kiralama hizmeti sunmaktayız. Tabii ki İstanbul gibi 20 milyon nüfusu olan bir şehirde kiralama sektörü içerisinde olan birçok şirket bulunmaktadır. Diyebiliriz ki bizler de etkinlik ürünleri kiralama sektörünün bir parçası olan ve alanında birçok farklı çeşide sahip kiralama şirketiyiz. Herhangi bir uzaklık herhangi bir ilçe farkı gözetmeden İstanbul’da birçok bölgede armut koltuk kiralama hizmeti veren 17 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunan bir organizasyon şirketiyiz. Bu ürünler fazlasıyla havaleli olduğundan metreküp anlamında çok fazla yer kaplamaktadır bu yüzden normal bir araba veya minibüs ile teslimat yapmak mümkün değildir. Ürünlerin taşıması ile ilgili kamyon ve kamyonetler kullanılmakta Bu araçlarla teslimatlar nakliyeler yapılmaktadır. Bu masraflı nakliye göz önünde bulundurulduğunda armut koltuk kiralama fiyatı dışında nakliye fiyatı hesaplanmakta buna göre total bütçeler hazırlanmaktadır. Ürünlerin deformasyona uğramaması adına depodan ürün teslimatı yapılmamaktadır. Teknik personellerimiz yükleme ve koltukların indirme işlemlerini son derce titizlikle yapmakta ve iş bitiminde organizasyon alanlarında ürünlerin temizliğini yerinde gerçekleştirmektedir. Tüm bu titiz çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda kiralık ürünlerin depolardan teslim edilmesi prensip olarak bizler için uygun düşmemektedir. Müşteri kitlemizin hijyen konusuna verdiği önemi göz ardı edemeyiz ve bu memnuniyet için tüm kadrolarımızla temizlik konusunda titiz ve hassas davranmak zorundayız. Şunu belirtmek isterim ki kirala360 şirketinden herhangi bir ürünü çamurlu veya kirli almanız olanaksızdır.

     

    Kumaş Armut Koltuk Kalite Analizi

    Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de kalite ve kumaş parkı çok büyük önem arz etmektedir. Örneğin kumaş armut koltuklarda çimenden aldığı lekeler veya üzere dökülen kahve lekeleri meyve suyu lekeleri gibi sorunlarda lekenin çıkması pek mümkün değildir kumaş armut koltuklarda böyle bir problemle karşılaşıyoruz. Deri armut koltuklarda ise bu tarz lekeler karşısında bez kullanılarak lekeyi yok etmek gayet mümkündür Bu sebeple her iki ürünün alın fiyatları birbirinin çok üstünde veya çok altındadır. Bizim ürünlerimiz ce kalite anlamında tabii ki deri armut koltuk çok daha kaliteli ve daha uzun ömürlü kullanılabilir fakat kumaş armut koltuk da lekeler ve deformasyon sebebiyle çok uzun ömürlü olmayacağı kesinlik kazanmaktadır. Armut koltuk toptan alımı yaparken de bu kumaş ve deri farkı yarı yarıya fiyat farkı olarak karşımıza çıkmaktadır Bunun sebebi ise az önce size anlattığım leke ve deformasyon faktördür. Bunların dışında ise fiyatları farklı kılan içinde kullanılan herhangi bir fermuarlı astar olup olmaması ürün fiyatını etkiler. Ayrıca en önemlisi de içine doldurulmuş olan strafor boncuklarının kırık boncuk mu olup olmadığı ve yine bu boncukların ne kadar doldurup doldurulmalı da ürünün kalitesini ve fiyatını oturuş konforunu fazlasıyla etkiler değiştirir. Örneğin armut koltuk içerisinde bulunan strafor boncuklarının çok çok az olması veya yarıya kadar doldurulmuş olması oturuş konforunuzu bozacak ve sizi otur pozisyonundan yatay bir pozisyon alacaktır. Bu nedenle de kullandığınız ürünün herhangi bir rahatlığı kalmayacak ve dolayısıyla rahatsız bir oturum gerçekleştireceksiniz. Bu saydığımız iç astar yapımı ve içine kullanılan strafor boncuklarının eksik veya fazla oluşu ayrıca kullanılan yüzeyin kumaş mı veya deri ve oluşuyor armut koltuk fiyatlarını olabildiğince fazla etkileyecek ucuz mu yoksa pahalı mı alacağınızı belirleyecektir. Bu noktaya kadar anladığımız şu ki ucuz ürün eksik üründür. Piyasa da satışa sunulan değerinin çok altında ki ürünlerin genellikle iç astarları yoktur. İç strafor dolguları olabildiğince az olduğundan kullanımı ise oldukça rahatsızdır. Şimdide armut koltuk kalitesini düşüren ve arttıran etkenleri sıralayalım.

    • Armut koltuk rahatça silinebilmesi ve leke tutmaması için deri olmalıdır.
    • Armut koltuk iç dolgusu olabildiğince fazla olmalı etrafa yayıldığı takdirde uzak durulmalıdır.
    • Armut koltuk iç astarı olmalı astarsız armut koltuklar çok daha hızlıca deforme olmaktadır.

     

    İstanbul’da Kiralık Armut Koltuk Avantajları

    Birbirinden farklı birçok etkinlik organizasyonu için kiralık armut koltuk çok bilinen en çok talep edilen bir kiralama ürünüdür. Çoğunlukla dış mekân organizasyonlarda bahçe etkinliklerinde veya kumsallarda yapılan partilerde kullanılan bir üründür. Bizler 15 yılın üzerinde bu hizmeti İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin birçok ilinde ve İstanbul'un birçok ilçesinde yapmaktayız. Daha önce de belirttiğim üzere ürünlerimiz havaleli yani havalı bir ürün olduğu için çok fazla yer kaplamakta ve nakliye açısından normal araçlara sığmamaktadır. Bu nedenle nakliyelerde en küçük haliyle kamyonet ve kamyonlar kullanılmaktadır. Gelelim kiralama avantajlarımıza, şirketimiz şemsiyeden başlayarak masa sandalye kiralama ve ısıtıcı kiralama gibi birbirini tamamlayıcı ürünleri bünyesinde bulundurmasından ötürü birçok ürünü aynı nakliye ile tek bir noktadan karayabilmenize olanak sağlamaktadır. Çok fazla kalem oluşturulduğunda bazı ürünler şirketimiz tarafından promosyon kapsamına alınabilir. Konuyu küçük bir sipariş ile açıklayalım.

    Kirala360 Sipariş Detayları;

    100 adet kiralık armut koltuk

    10 adet kiralık şemsiye

    İki adet kiralık şişme oyun parkı

    100 adet kiralık sandalye

    20 adet kiralık masa

    Kiralık Maraş dondurmacısı standı ve personel (Ücretsiz)

    Üstte olduğu gibi bir organizasyonda birden fazla kalem bir araya geldiğinde kiralayacağınız farklı bir ürün promosyon olarak kayda geçecektir. Daha Türkçe haliyle organizasyon şirketimiz tarafından ayağınız alışsın sistemi uygulanmaktadır. Biz bu sistemi çok uzun yıllardır birçok organizasyonda uygulamaktayız. Aradığınız çoğu şeyi bulabildiğiniz bir organizasyon firmasının yapması gereken kiralama sistemi bu olmalıdır diye düşünmekteyiz. Şimdiye kadar anlattığımız tüm detayları özetleyecek olursak,

    1 Deri armut koltuk kumaş olanlardan çok daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

    2 Astar kullanılmayan ve iç straforları çok az koyulmuş armut koltuklar kısa zamanda deformasyona uğramaktadır.

    3 Şirketimiz depodan ürün teslim ederek kiralama yapmaz bunun nedeni ise ürünlerin organizasyon bitimlerinde yerinde temizlenmesi ve temizlik konusunda titiz takıntılı bir ruh haline sahip oluşumuzdur.

    4 Birçok kalemde kiralık ürün talep ettiğinizde tüm ürünler aynı nakliye ile geldiğinde kiralama alımlarınız da karlı alışveriş yapmış olursunuz.

    5 Yine birçok ürünü kirala360 firmamızdan kiraladığınız da bir etkinlik ürünü promosyon olarak hediye edilecektir.

     

    Armut koltuklar ile ilgili detaylı imalat ve ansiklopedik bilgiler sunduk. Kiralık ürünler konusunda sağlanan avantajları sırası ile sizler ile paylaştık ve kaliteli armut koltukların püf noktalarından bahsettik. Daha bilinçli bir tüketici olabilmeniz ve kiralama fırsatlarını kaçırmamanız adına diğer sayfalarımızı gözden geçirmeyi unutmayınız.

    Çok mutlu yıllar yıllar geçirmeniz dileği ile dostlukla kalın.

    Armut Koltuk kiralama Fiyatları


    En modern ve en kaliteli armut koltuk kiralama hizmetini firmamız tarafından alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmetin en doğru adresindesiniz. Armut koltuk kiralama fiyatlarımız nakliyatını yapmamızı istediğiniz etkinlik alanınızın uzaklığına ve sizde kalma süresine göre değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek kaç adet armut koltuk istediğinizi, etkinlik adresinizi ve armut koltukların siz de kalacağı süreyi belirterek firmamız tarafından armut koltuk fiyat teklifi alabilirsiniz. Armut koltuk fiyatlarımız bütçenize uygun ekonomik fiyatlardır. Ekonomik armut koltuk fiyatlarımızdan yararlanmak için tüm yıl sizlere hizmet sağlayan firmamızdan armut koltuk sipariş edebilirsiniz. Etkinlerinizin ortamını renklendirmek adına armut koltuklar güzel bir tercih olacaktır. Armut koltuk fiyatlandırmamızı bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlemekteyiz. Hem renkli hem rahat hem de keyifli geçmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınız için biz firma olarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Özel anlarınızda ekonomik armut koltuk fiyatlandırmamızla yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Düzenlediğiniz etkinliklerinizde ihtiyaç duyduğunuz armut koltukları ayağınıza kadar getirmekteyiz. Zamanınızdan çalmadan vermiş olduğumuz armut koltuk kiralama hizmetimiz omzunuzdan büyük bir yük alacaktır. Armut koltuk fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için bizi arayın.

    Neden Kirala 360


     

    Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
    Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
    Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
    Kaliteli ve Güvenli Modeller
    En Uygun Fiyat Garantisi
    Yüzlerce Şişme Park Modeli
    Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
    Stoktan Aynı Gün Teslim
    Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

    Armut Minder ile Armut Koltuk Arasındaki Farklar

     


    Gerçekte armut minder ve armut koltuk arasında bir fark bulunmamaktadır. Ancak halk arasında kullanımlarda büyük boy armut koltuk modellerimizi daha çok koltuk olarak nitelendirirken . Küçük boylarda olanlara ise armut minder denilebilmektedir. Kirala360 farklı boylarda farklı ölçülerde farklı malzemelerde ve farklı renklerde bir çok armut minder ve armut koltuk ürünü sunmaktadır. Dilediğiniz modelleri kiralamak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

    Telefon
    0212 543 07 57

    Whatsapp
    0537 584 98 44

    Email
    kirala360@gmail.com

    Armut şeklinde olmakla birlikte yumuşak, puf puf, oturulduğunda içine gömüldüğünüz bir koltuk çeşididir. Ürünlerimiz yumuşak ve dayanıklı konforlu ürünlerdir. Kurumumuz için özel üretilmiştir. Armut koltuklar kare koltuklardan rahatlık ve şekil açısından ayrılmaktadır ve armut koltuklar bu açıdan daha çok tercih edilmektedir. Bu tarz minder koltuklar hem iç hem dış mekan için uygun olmakla birlikte dış mekanda daha çok tercih edilmektedir. Armut koltukların içerisindeki dolgu malzemesi, Strafor boncuk köpüktür. İçi hava dolu boncuklar içerir. Armut koltuklar kiralayacak kişinin isteğine bağlı olarak istenilen renk çeşidi ve istenilen boyuta göre kiralanabilmektedir.

    Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


     

    Armut Minder Kiralama

    Web sayfamızda bulunan armut minder modelleri etkinlikler ve kiralamalar için özel hazırlanmış geniş ve dayanıklı aynı zamanda konforlu minder çeşitleridir. Düzenlenen organizasyonlarda Armut Koltuk Kiralama ve Armut Minder Kiralama kiralama hizmetlerimiz bir çok müşteri ve ajans tarafından beaber kiralanmaktadır. Armut Koltuk Kiralama,Armut Minder Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Platformumuz Türkiye'nin en başarılı kiralık ürün platformlarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

    Ürünü İncele

    Minder Kiralama

    Özellikle bahar ve yaz mevsiminde açık hava organizasyonu ve etkinlikleri için kullanılan minderler , bu tarz organizasyonlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir Düzenlenen organizasyonlarda Armut Koltuk Kiralama ve Minder Kiralama kiralama hizmetlerimiz bir çok müşteri ve ajans tarafından beaber kiralanmaktadır. Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Kirala360 internet'in en geniş stoklara sahip ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek bir ödeme istemiyoruz.

    Ürünü İncele

    Pinik Banki Kiralama

    Piknik bankı kır düğünü ve dış mekan organizasyonlarında sıkça tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Piknik bankları bulundukları alanda çok fazla kişiye oturma imkanı sağlamaktadır. Taşınması kolay ve uygun fiyatlı ürünler arasındadır. Kiralık Armut Koltuk Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Pinik Banki Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Etkinliğinizi en uygun maliyetlerle tamamlamak için kiralık Armut Koltuk Kiralama ve kiralık Pinik Banki Kiralama hizmetlerimizden beraber yararlanın. Nakliyat ve diğer indirimlerden faydalanaın. Kurumumuz Türkiye'nin en geniş stoklara sahip kiralama uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

    Ürünü İncele

    Semsiye Kiralama

    Düğün ve Davetlerin yanı sıra otel veya açık alanlarda düzenlenen her türlü etkinlikte davetlileri hem şık hem de çevre koşullarından arındırılmış bir ortamda ağırlamak için dev şemsiyeler olmazsa olmazdır. Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Armut Koltuk Kiralama ve Semsiye Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Armut Koltuk Kiralama ve Semsiye Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Firmamız internet'in en büyük kiralık ürün platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

    Ürünü İncele

    Sandalye Kiralama

    Armut Koltuk Kiralama ürünümüz yanında Sandalye Kiralama en çok kiralanan ürünler arasındadır En doğru ve en uygun fiyatlarda platformumuz üzerinden yüzlerce çeşit arasından istediğiniz sandalyeyi istediğiniz adetlerde kiralamanız mümkündür. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Armut Koltuk Kiralama ve Sandalye Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Firmamız ülkemizin en çok tercih edilen kiralık ürün platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme istemiyoruz.

    Ürünü İncele

    Özet
    product image
    Ürün Puanı
    1star1star1star1star1star
    Kullanıcı Puanı
    4.5 based on 52 votes
    Marka
    Kirala360
    Ürün İsmi
    Armut Koltuk
    Fiyat
    TRY 170
    Stok Durumu
    Available in Stock

    21 thoughts on “Armut Koltuk Kiralama”

    1. bir nargile kafe işletiyoruz da bahçemizde gerçekleşecek bir organizasyon için elinizde şu anda kaç tane mevcut? yırtılma ve üzerine bir şeyler dökülme ihtimaline karşı ne kadar dayanıklı bir ürün? istediğimiz renkleri seçebiliyor muyuz?

    2. Renk çeşitliliğiniz var mı? Fazla sayıda kiralamak istiyoruz. Fakat, ürünlerin kalitesi konusunda sizden güvence almamız gerekiyor. Kiraladığınız ürünler, yeni mi? Yanlışlıkla eski ya da deforma ürün gönderme ihtimaliniz var mı? Bu konuda gerekli hassasiyeti gösterir misiniz?

    3. kaç renk elinizde mevcut..?gün içinde kaç tane teslim edebilirsiniz..?elinizde toplamda kaç tane mevcut..?taksitli fiyatınız ne dir..?kargo ile tesslim istesek nasıl olur..?

    4. renk seçeneği nedir..?aynı renkten elinizde kaç tane mevcut..?ürünün net ebatları nedir..?teslim süreniz nedir..?gün içinde 100 tene teslim şansınız var mı..?

    5. üründe renk seçeneği nedir..?üründe nakit ödemede indirim olur mu..?gün içinde 100 tane teslim şansınız var mı..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürünün ebatları tam olarak nedir..?

    6. Boyutu ne kadar..? Deri mi ürün yoksa kumaş mı ..? Temizlemesini nasıl yapabiliriz ..? Islak mendille silebilir miyiz ..? 30 tane için fiyat nedir ..?

    7. Siyah beyaz rengi de var mı ..? 60 tane kiralayabilri miyiz ..? 30 siyah 30 beyaz şekilde ayırabillir misiniz ..? Ne kadar sürede teslim olur ..? Fiyat medir ..?

    8. sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..? yaz mevsiminde kafe bahçesine gönderir misiniz ..? 35 tane var mı stokta ..? karışık renklerde gönderir misiniz ..? fiyat nedir acaba ..?

    9. selamlar kolaylıklar gelsin biz mekanımız için bahçede her akşam canlı müzik organize edeceğiz bahçe için armut koltuk ihtiyacımız var bu yüzden yaklaşık 60 tane armut koltuk kiralama yapmamız lazım sizde 60 tane armut koltuk va rmı şu anda? renkleri çok da önemli değil armut koltukların karışık renklerde gönderebilirsiniz sizden armut koltuk kiralama yapmamız için nerelerde ikamet etmemiz gerekiyor ? bizim mekanımız küçükçekmece tarafında küçükçekmece taraflarına armut koltuk kiralama yapıyor musunuz? armut koltukların renkleri önemli değil ama rengi solmamış armut koltuklar aşınmamış yeni ve şık bir şekilde gelsin yani armut koltuk kiralama yaptığınızda bize göndereceğiniz koltukların boyutu nedir nacaba küçük koltuklar işimize yaramaz çünkü bize standart boylarda olan herkesin rahatlıkla oturacağı armut koltuklardan lazım, 60 tane armut koltuk kiralama yaptığımızda küçükçekmece ye kadar taşımasını siz mi yapacaksınız? bizim mi fgelip almamız lazım yoksa ? biz alacaksak sizin ades tam olarka nerede acaba ? bir aylık kiralama yapmak isitiyoruz bir aylık kiralama yapabilir miyiz ? fiyatınız nedir acaba ??

    10. Merhaba, sokak eğlence etkinliğimiz için renkli yer minderlerine ihtiyacımız olacak. Renkli yer minderi kiralama hizmetiniz hakkında bilgi almak istiyorum. Sokak etkinliğimizde kaç kişi olacağını tam olarak bilemediğimizden sayıyı fazla tutmak istiyoruz. Minder konusunda belli bir sayı sınırınız var mıdır? Bir de minderleri biz mi gelip alıyoruz yoksa siz getiriyor musunuz? 

      1. Kirala360 Destek

        Merhaba, elimizde çok fazla sayıda minder bulunmaktadır. Sizin kaç adet istediğiniz önemlidir. İstediğiniz sayıyı bize iletirseniz elimizdeki ürünleri size kolayca ulaştırabiliriz. Renkli yer minderi kiralama hizmetimizde minderleri arkadaşlarımız getirip teslim ediyor. Etkinliğinizi tamamladıktan sonra yine ekibimiz minderleri toplayıp teslim alıyor. Etkinlik tarihinizi ve adresi bildirmeniz bizim için yeterlidir. Çalışmak dileğiyle

    11. Puf minder kiralama hizmetiniz dahilinde, yaklaşık 10-15 adet farklı renklerde mindere ihtiyacımız var.
      Her renk minder elinizde var mı?
      Yıpranmış eski ürün ulaşma ihtimali olur mu?
      Kiralama fiyatı saatlik mi gün bazında mı?
      Güncel fiyatları ne kadar? Kısa süre içinde sipariş vermek istiyoruz, hızlı dönüş yaparsanız sevinirim.
      İyi günler dilerim.

      1. Kirala360 Destek

        Puf minder kiralama hizmetimiz kapsamında, her renk mindere ulaşabilirsiniz.
        Zevkinize uygun renk ve minder sayısını bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.
        Ürünlerimizin her biri kiralama sonrası ve öncesinde kontrolden geçtiği için, herhangi bir sorun yaşamazsınız.
        Olası bir sorunda ise bizlere iletmeniz yeterlidir.
        Kiralamalar saatlik olarak değerlendirilir.
        Güncel fiyat teklifimiz için bizlere teklif formu göndermenizi bekliyoruz.

    12. Manolya Güzeller

      Bir etkinlik organize etmeyi düşünüyoruz açık havada, biraz enerji dolu bir şirket olmamızdan dolayı da sıkıcı sandalyeler falan yerine armut minder kiralama fikri bize oldukça cazip geldi. Fakat renkleri, modelleri, ücretleri gibi bilgilere ayrıntılı olarak sitenizden ulaşamadık. Bu konu ile ilgili bizi bilgilendirebilir misiniz? Bir de varsa başka organizasyonlarda kullanılmış görselleriniz varsa bize oldukça yardımcı olacaktır.

      1. Kirala360 Destek

         Merhaba, armut minder kiralama tam da bu tip enerji dolu şirketlerin yaptığı organizasyonların bel kemiği konumunda desek inanın ki abartmış olmayız. Bizi tercih ettiğiniz için de teşekkür etmek isteriz öncelikle. Görseller ve ayrıntılı bilgiler ile ilgili: teslimat, ücret, adet, renkleri size vermiş olduğunuz adres üzerinden mail yoluyla ulaşacağız. İyi günler dileriz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Whatsapp Telefon