Palyaço Kiralama


Açılış, doğum günü ve tüm diğer organizasyonlarınızda edinebileceğiniz palyaço kiralama hizmeti vermekteyiz. Organizasyonlarınızı daha eğlenceli ve daha hareketli bir hale getirmek istiyorsanız şirketimizden palyaço kiralamasını dilediğiniz her an yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz palyaço kiralama hizmetimiz oldukça özenli şekilde yapılmaktadır. Şirketimiz her konuda titiz bir şekilde çalışmaktadır. Özellikle palyaço kılığına girecek arkadaşlarımız samimi ve dost canlısı işinin ehli kişilerdir. Bizlerden yapacağınız palyaço kiralama hizmetinden memnun kalacaksınız. Açılış gibi organizasyonlarınızda edinebileceğiniz palyaço kiralama hizmetimiz ile ilgiyi çekmek istediğiniz noktaya çekebilirsiniz. Doğum günlerinde çocuklarınızı eğlenceli dakikalar ile buluşturabilirsiniz. Palyaço kiralaması yaparak özellikle çocuklara hiç unutulmayacak bir anı yaşatabilme imkanına sahipsiniz. Çocukluğumuzdan bu yana her zaman ilgimizi çeken palyaçolar ile istediğiniz vurguyu istediğiniz noktaya çekebilirsiniz. Şirketimizin sizler için sunduğu palyaço kiralama hizmeti ile organizasyonlarınızı adeta rengarenk bir hale sokabilirsiniz. Renkli dakikalar ile katılımcı konu ve ya müşterilerinizi eğlendirebilirsiniz. Sizlerin de bildiği üzere palyaçolar her zaman dikkati çeker ve önünden geçseniz bile illa ki yüzde bir tebessüm uyandırırlar. Palyaço kiralaması yaparak en azından insanların yüzünde bir tebessüm bile oluşturmayı başarabilirsiniz. Bizler sizler için oldukça özen ve titizlik ile çalışmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız işlerini bilen ve oldukça başarılı kişilerdir.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Palyaço


Genellikle çocuklar için kullanılan kiralık palyaço hizmetimiz de en önemli nokta aslında çocuklara karşı palyaço arkadaşlarımızın yaklaşımı olmadır. Şirketimizinde kendisine güvendiği en temel nokta da tam olarak budur. Kiralık palyaço olarak çalışan çalışma arkadaşlarımızın çocuklar ile diyaloğu iyi ve onlara özen ile yaklaşan kişilerdir. Şirketimizin güvenilirliği ile özeni tartışılmaz bir noktadır. Güvenli kiralık palyaço hizmeti almak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Kiralık palyaço hizmetimizde sizlerin dilek ve istekleri doğrultusunda hareket edilmektedir. İstediğiniz sayıda istediğiniz yere kiralık palyaço arkadaşlarımız istediğiniz saatte gelmektedirler. Her hangi bir organizasyon için doğru bir seçim olacak kiralık palyaço arkadaşlarımız her duruma uyum sağlayabilecek düzeydedirler. Kiralık palyaço hizmeti ile organizasyonunuzu çok daha eğlenceli bir hale getirmek siz değerli müşterilerimizin elindedir. Kiralık palyaço hizmetinde kullanılan kıyafet ve özellikle boyalarımız sağlıklıdır. Boyalarımız doğal malzemelerden üretilmiştir. Sizler kiralık palyaço hizmetimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şirketimiz için önemli olan detaylardan bir tanesi de siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve yine aynı şekilde siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürmektir. Sizleri memnun etmek ve yüzlerinizi güldürmenin yolu ise bizce kaliteli bir hizmet sunmaktan geçmektedir.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Palyaço Fiyatları


Organizasyonlarınızı renklendirecek palyaço arkadaşlarımız ile çok güzel bir vakit geçireceksiniz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih etmiş olmaktan asla pişman olamayacaksınız. Aynı zamanda palyaço fiyatlarımızı öğrendiğinizde de çok mutlu olacaksınız. Palyaço fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Ancak yine palyaço fiyatlarımız oldukça uygundur. Şirketimizin palyaço fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Palyaço fiyatlarımız ile ilgili bilgilendirmeyi WhatsApp hattımızdan da alabilme imkanına sahipsiniz. Sizlere sunduğumuz palyaço fiyatlarımız cep yakmayacak düzeydedir. Belli başlı organizasyonların vazgeçilmezi olan palyaçoların her an nerede karşımıza çıkacağı belirsizdir. Bazen uzaklardan gördüğümüz palyaçoları daha yakından görebilmek için yanlarına gittiğimiz bile olur. Sizlerin de organizasyonunuzda palyaço tercih etmeniz herkes için eğlenceli anlar yaşanacaktır demektir. Çünkü bir palyaço hem görüntüsü hemde yaptığı hareketler ile genç olsun yaşlı olsun çocuk olsun her yaş grubundan insanın ilgisini üzerine çekmektedir. Şirketimizin palyaço fiyatlarında ki uygunluğu siz ve misafirlerinize yaşatacağınız eğlenceli dakikaları daha da eğlenceli hale getirecektir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 30 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Palyaço
Fiyat
TRY 180
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özkan

palyaço kiraladığımızda çocuklar için yüz boyama, parmak baskısı yapmak vs gibi etkinlikler de yapacak mısınız? bir günlük kiralama ücreti nedir?

canay

deneyimliler mi yeterince ..? çocuklarla iyi anlaşabilirler mi ..? ne kadar sürede gelirler adrese ..? 2 kişi talep edebilir miyiz ..? 3 saatlik fiyat nedir..?

Paksoy Ateş

Doğum günü kutlaması için, palyaço kiralama hizmeti almak istiyoruz. Kiralama hizmeti içeriğine, ulaşım dahil mi? En az birkaç saatlik bir gösteri istiyoruz, saat olarak mı yoksa günlük mü fiyat belirleniyor? Ayrıca çocuklar için yüz boyama ve grup oyunları da istiyoruz, bunlar için farklı paketleriniz var mı? Yanıtınız için, şimdiden teşekkürler.

Kirala360 Destek

Palyaço kiralama hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kiralama bedeli, sizin talep ettiğiniz gösteri içeriğine göre değişir ve paket fiyatı buna göre belirlenir. Ulaşım da içeriğe eklenir. Saat bazında fiyatlar belirlenmektedir. Çocuklar için, doğum gününe özel paketlerimiz mevcuttur. talebinize göre, yüz boyama ve diğer aktiviteleri seçebilirsiniz. Paket içeriği ve teklif için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yargı Yekta Eşe

Çocuklar için düzenlenen bir etkinlik alanına, palyaço servisi hizmeti almak istiyoruz.
Hizmetiniz birkaç kişiden mi oluşuyor? 
Ekip şeklinde daha geniş kapsamlı bir hizmet alabilir miyiz?
Farklı gösteri türleriniz mevcut mu?
Etkinlik günü, ulaşım sıkıntısı yaşar mıyız?
Teslimat ve ulaşım size mi ait?
Özel ve farklı kostümleriniz var mı? İyi günler.