Panayır Yiyecekleri Kiralama


Fuar ,festival ,davet, açılış organizasyonlarında farklı bir hava yaratmak ve küçükten büyüğe her bireyin keyifle tüketeceği yiyecekleri sunmak adına panayır yiyecekleri kiralama hizmetimiz ile sizlere katkı sağlamaktayız. Özel standlar ve nostaljik panayır arabaları dahilinde ikram edilen yiyecekler son derece neşeli bir ortam sağlamaktadır. Renkli, eğlenceli bir atmosfer içerisinde bu taze ve çeşitli yiyecekleri sizlere panayır yiyecekleri kiralama hizmetimiz ile sunmaktayız. Patlamış mısırdan pamuk şekere kadar türlü seçeneklerin bulunduğu bir organizasyon etkinliği misafirlerinizin de oldukça keyifli saatler geçirmesini sağlayacaktır. Panayır yiyecekleri kiralama hizmetimiz kapsamında bu yiyecekleri ve ekipmanlarını temin edebilirsiniz. Firmamız ile iletişim sağlayarak öğrenmek istediğiniz ve merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Son derece hijyenik koşullarda hazırlanan yiyecekleri ve ekipmanlarını talepleriniz doğrultusunda panayır yiyecekleri kiralama hizmetimiz kapsamında beğenilerinize sunmaktayız. Eksiksiz ve kusursuz bir organizasyon etkinliği gerçekleştirmek, misafirleriniz ile bu lezzetli yiyecekleri paylaşmak adına panayır yiyecekleri kiralama hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Panayır Yiyecekleri


  Davet ve organizasyon etkinliklerinizde nostaljik bir atmosfer yaratmak , panayır yiyeceklerinin eşsiz lezzetini etkinliğinize taşımak adına kiralık panayır yiyecekleri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Türlü yiyecek seçeneklerini ve sergilendiği ekipmanlarını sizlere uygun ödeme koşulları ile sağlamaktayız. Panayır yiyeceklerinin ikram edildiği araba ve standları kiralık panayır yiyecekleri hizmetimiz ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Özellikle açık hava organizasyonları için vazgeçilmez olan bu yiyecekler, hijyen koşulları içerisinde günlük ve taze olarak hazırlanıp sizlere tarafımızdan ulaştırılacaktır. Misafirlerinizin büyük bir keyifle tüketeceği bu alternatifleri kiralık panayır yiyecekleri hizmetimiz kapsamında sunmaktayız. Talepleriniz yönünde gereksinim duyduğunuz her ürünü firmamız garantisi ile en uygun fiyat aralığında edinebilirsiniz. Kurulum ve nakliye gerektiren her ekipman için belirlediğiniz tarihte organizasyon alanında hazır bulunmakta, sizlere yardımcı olmaktayız. Kiralık panayır yiyecekleri hizmetimiz dahilinde yanınızda yer almaktayız. Bütçenizi zorlamadan eğlenceli bir etkinliğe imza atmanız ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız adına kiralık panayır yiyecekleri bazında hizmet alabilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Panayır Yiyecekleri Kiralama Fiyatları


  Davet ve organizasyon etkinlikleriniz için gerekli olan her ekipmanı bünyemizde bulundurmaya çalışarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Yılların verdiği tecrübe avantajı ile ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan karşılamaya gayret göstermekteyiz. Panayır yiyecekleri kiralama fiyatları dahilinde de bu prensibimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş ilkelerimiz doğrultusunda taleplerinizi minimum fiyatlar ile değerlendirmeye devam etmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere destek sağlayarak organizasyonunuzun her aşamasında yanınızda yer almaktayız. Panayır yiyecekleri kiralama fiyatları bazında da sizleri mağdur etmemekteyiz. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaya çalışarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınızı öngörerek belirlediğimiz minimal seviyede fiyatlarımız ile sizlere katkı sağlamaktayız. Panayır yiyecekleri kiralama fiyatları hizmetimiz ile de misafirlerinize keyifli bir ortam sağlamanız için destek olmaktayız. Unutulmaz bir organizasyon etkinliği gerçekleştirmeniz ve misafirleriniz ile eğlenceli saatler paylaşmanız adına panayır yiyecekleri kiralama fiyatları kapsamında sağladığımız olanaklardan faydalanabilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 31 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Panayır Yiyecekleri
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 Comments

  1. emel
   Nisan 11, 2019

   panayır yiyecekleri kiralarken istediğimiz yemek çeşitlerini seçebilir miyiz? sizin sahip olduğunuz bir menü var mı yoksa? yemeklerin sevkiyat kısmı size mi ait?

  2. adnan çiftlik
   Haziran 14, 2019

   resimlerdeki her ikram var mı ..? lokmacı ve macuncuyu seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede malzemelerle gelebilirler ..? fiyat ne olur ..? 2 gün kiralama yapabilir miyiz ..?

  3. İlkim Ateşcan
   Ağustos 3, 2020

   Sokak aktiviteleri dahilinde, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden bir sunum yapmak için, sokak satıcıları kiralama hizmeti almak istiyoruz. Birden farklı tercihimiz olacağı için, örneğin; pamuk şekeri satıcısı, simitçi gibi, bu yönde uygun paketleriniz var mı? İndirim uygulayabilir misiniz? Sizlere belirttiğimiz tarihte, ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanır mı?

   • Kirala360destek
    Ağustos 4, 2020

    Her yaş grubuna hitap eden sokak satıcıları kiralama hizmetimiz olduğu için, size hitap eden bir paketi seçmeniz yeterlidir. Paket içeriğini ise sizlerin tercihine göre ayarlayabiliriz. Önemli olan sizin istediğiniz satıcıları belirlemeniz ve bizlere iletmenizdir. Birden fazla alanda satıcı talebiniz olursa, indirim konusunda yardımcı olmaya çalışırız. Sipariş esnasında, saati ve günü belirtmeniz yeterlidir.

  4. Elzem Evrenos
   Ağustos 13, 2020

   İstanbul sokak satıcıları kiralama hizmetinizde neler yer alıyor?
   İçerikteki tatları belirleyebilir miyiz?
   İkramlık ürünler taze şekilde hazırlanır mı?
   Nostaljik kıyafetler ekstra fiyata mı giriyor ?
   Teslimat sürecinde bir sorun olma ihtimali var mı?
   Teslimat ayrıntıları size mi ait?
   Birden fazla kiralama yapacağımız için, kampanyalı bir paket fiyatı sunabilir misiniz?
   Teşekkürler.

   • Kirala360destek
    Ağustos 14, 2020

    İstanbul sokak satıcıları kiralama hizmetimiz içinde, ihtiyacınıza uygun şekilde hizmet içeriği belirlenir.
    Fakat tercih edeceğiniz satıcı türlerine ve sayısına göre, fiyatlandırma değişecektir.
    Ürünlerimiz taze şekilde ustalarımız tarafından hazırlanır ve sunulur.
    Servis için dilerseniz, garson kiralayabilirsiniz.
    Özel kostümlerimiz mevcuttur, pakete dahil edilir.
    Teslimat ekibimiz tarafından yapılır. 
    Teklif formu dahilinde, detaylı sipariş bilgisini iletmenizi rica ediyoruz. 

  5. brahim Kaan incekara
   Ağustos 27, 2020

   Üniversitemizin yıl sonu etkinlikleri için bir aylığına kiralık sokak satıcıları arıyoruz. kiralık sokak satıcılarının çok çeşitli olması, üniversite öğrencilerine yönelik olması ve uygun fiyatlı sunumlar yapmaları bizim için en önemlileri. Gerekirse partime öğrencilerimizden de çalışma ekibine ve satış ekibine destek olabiliriz. Kiralık sokak satıcıları konusunda çalışacağımız firmaların bize getirecekleri teklifler ve ufuk açıcı fikirler tercihimizi belirleyecek.

   • Kirala360destek
    Ağustos 29, 2020

    Yıl sonu etkinliklerinde ve belediye organizasyonlarda yıllardır hizmet veren bir firmayız. Öğrencilerle çok fazla etkinlik organize ettiğimiz için kiralık sokak satıcıları konusunda çalışmanız gereken firma biziz. Kiralık sokak satıcılarının kurulacağı alanı, öğrenci ve katılımcı kapasitesini vs detayları bize iletirseniz, en mükemmel teklifle siz geri döneriz.

  Leave a Reply