Espresso Makinesi Kiralama


Espresso İtalya’da ortaya çıkmış, basınç kullanılarak hızlı kahve demleme yöntemidir. Hızlı ve preslemek faaliyetleriyle türemiş espresso ismi, demleme şekline göre verilmiş bir isimdir. Tıpkı Türk kahvesi gibi özel pişirim gerektiren bir kahve türü olduğundan, ancak özel makinesi ile hazırlamak mümkündür. Ve bu kahve türü kahve severler tarafından çokça tercih edilmekte, özellikle müptelaları bulunmaktadır. Bu nedenle birçok mekanda ve etkinlikte espresso makinesi kiralama bir zorunluluk haline gelmiştir. Espresso makinesi temelde bir su ısıtıcıdır. Ancak su ısıtıcıların aksine, bir espresso makinesinde su ısıtıcılarda bulunan rezistansın yanında, buhar kazanı, pompa, valf, sensör ve pıd kontrol sistemi bulunmaktadır. Sütü buharlaştırma ve krema yapabilme özellikleri de bulunan bir espresso makinesi ile espressonun yanı sıra latte ve cuppicino gibi çeşitli kahveler de yapılabilmektedir. Bu nedenle espresso makinesi kiralama işlemi yapıldığı zaman, Türk kahvesi haricinde kahve türleri ile ilgili olarak soruna tamamen çözüm bulunmuş olacaktır. Otomatik ve yarı otomatik gibi seçenekleri bulunan kahve makineleri profesyonel kullanıcı kontrolünde olmayacaksa kahve lezzetini bozmamak ve lezzetli sunumlar yapabilmek için tam otomatik türde tercih edilmelidir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Espresso Makinesi


  Özellikle toplantı ve seminer gibi beyin yorucu etkinliklerde, zihin açıcı olarak kahve kullanan kişiler için olmazsa olmaz ürünlerdendir kahve makineleri. Bu nedenle kiralık espresso makinesi işle ilgili etkinliklerde sıkça tercih edilir. Kahvaltı etkinlikleri, bazı kokteyller de yine aynı şekilde bu tarz ürünlerin arandığı ortamlar olmaktadır. Bunun yanı sıra cafeler, restoranlar, bazı barlar de çay ve kahve servisi açısından her türlü kahve sunumu yapabilecek donanıma sahip olmalıdır. Muayenehanelerden güzellik salonlarına kadar bekleme yapılan alanlarda, okul ve dershane kantinlerinde, birçok çalışanı olan firma ofislerinde aranan en başlıca ekipmanlardan birisi haline gelmiştir artık bu ürünler. Kalabalık ev etkinliklerinde dahi misafirlerin çay ve kahve isteyebileceği göz önünde bulundurulduğu zaman, evdeki ekipmanlarla birçok kişiye aynı anda servis yapılamayacak oluşu, insanları bekletmek, soğumuş kahve vermek, bayat çay vermek gibi sorunlar yaşamamak ve espresso gibi makinesiz hazırlamanın mümkün olmadığı ürün isteklerine yok demek yerine basitçe kiralık espresso makinesi edinmek ve tek tuşa basarak herkesin isteğini yerine getirebilmek, ev sahibi olarak sizleri, hizmet sağlayıcınız olarak ta bizleri memnun edecektir.

  Espresso Makinesi Fiyatları


  Espresso makineleri özellikle sürekli kullanım yapılmayacaksa, bir etkinlik için gerekliyse büyük paralar ödeyerek satın almak hiç mantıklı olmamaktadır. Sonrasında depolamak, tozlanmaması ve arızalanmaması için önlemler almak, bakımlarını yaptırmak, yeniden kullanılacağı zaman filtrelerine kadar her parçasını kontrol edip, gerekliyse değişim yapıp, içerisindeki kahvelerin taze ve kullanılır durumda olduğunu teyit etmek gibi birçok sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu sorunlarla boğuşmamak adına bir espresso makinesi kiralamak, espresso makinesi fiyatları açısından da, zaman açısından da emek açısından da çok daha uygun olacaktır. Espresso makineleri toz şekilde bulunan hazır kahve ile çalışarak sıcak içecek veren düzeneğe sahip makinelerdir. Özellikle fuar gibi alanlar için bu tarz makine kiralamaları ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Espresso makinesi fiyatı kiralama açısından günlük olarak belirtilir. Yapılan ödeme firmanın giderlerine masraf olarak işlenebilmektedir. Bir espresso makinesi ile espresso, cappuccino, sütlü kahve, sıcak çikolata, sıcak su, sade kahve gibi birçok çeşit sunmak mümkündür. Kiralama anında makinenin tüm kontrolleri yapılarak çalışır durumda olması, filtre, kahve, süt, krema gibi kullanılacak tüm ürünlerin dolum yapılmış olması ve ortalama kaç bardak ürün alınacağı hesaplanarak makine teslimi yapılmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Espresso Makinesi
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  15 thoughts on “Espresso Makinesi Kiralama”

  1. hangi marka ve model espresso makineniz mevcut? 3 tane istanbul şişli’ye talep etsek kaç gün içerisinde gelir ve ne kadar tutar?

  2. sadece epsresso mu yapabilirizzz ..? filte kahve de olmaz mı makinede ..? en fazla kaç kişiye ikram yapabiliriz bir gün içerisinde ..? makine yeterince iyi kahve yapar mı ..?

  3. Sadece espressso mu yapabiliriz ..? Amerikano olmaz mı ..? Bir günlük kiralama fiyatı ne ..? Kaç fincan espresso yapabiliriz en fazla ..?

  4. Ne kadar alan kaplar tazgahta..? Ne kadar kahve koymalıyız içine ..? Tam olarak nasıl kullanmamız gerektiğini gösterebilirmisiniz..? Taşıma size mi ait..?

  5. boyutu nedir ..? aynı anda kaç kahve yapabiliriz ..? ürünün içine ne kadar kahve koymamız gerekir ..? temizlemesi nasıl yapılmalı ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..?

  6. Espresso makinesi ne kadar boyutta ..? Hangi malzemeler gerekiyor ..? Siz gönderecek misiniz ..? Fiyat ne olur en son ..? 3 saatlik kiralama olur mu ..?

   1. Kirala360 Destek

    Maalesef espresso makinasında 3 saatlik kiralamalar mevcut değil sadece fuarlara birkaç günlük hizmetler vermekteyiz ve tüm malzemeler bize ait

  7. kapsül kahve de kullanabilir miyiz ..? ne kadar sürede espresso hazırlanır ..? aynı anda kaç bardak hazırlayabiliriz ..? makine nasıl kullanılıuor tam olarak ..? fiyat nedir acaba ..?

  8. fuar içn kiralanabilir mi ..? 2 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslime edersiniz ..? kahveyi de siz mi getireceksiniz ..? taşıma ücreti ödeyecek miyiz ..?

  9. oylum galipoğlu

   fuar için kiralama yapabilir miyiz ..? 2 haftalık kiralama olur mu ..? fiyatı ne olur ..? bir seferde kaç fincan hazırlayabiliriz ..? fincanları da gönderebilir misiniz ..?

  10. kayserideki fuar için kiralayabilir miyiz..? makinenin boyutu ne kadar ..? resimdeki gibi mi acaba ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyyiz ..? fiyat ne olur ..?

  11. derya nur elenur

   kaç saat aralıksız çalışabilir ..? bir seferde kaç fincan espresso çıkar ..? fincanları da siz mi gönderiyorsunuz ..? resimdeki model mi gelecek ..? fiyat nedir ..?

  12. kafe için kiralama yapabilir miyiz..? 4 aylık kiralama olur mu ..? fiyat ne olur ..? kahveyi de sizden alabilir miyiz ..? taşıma kurulum size mi ait..?

  13. 3 aylık kiralama yapabilir miyiz ..? ürün paslanma yapar mı ..? ne kadar kafe yapabiliriz tek seferde, fincan da gönderir misiniz ..? fiyat nedir ..?

  14. merhaba fuara katılacağız ofis olarak bize espresso makinesi lazım fuar boyunca hem bizim hem de misafirlerimiz için fuar 4 eylül de başlayacak o zamana kadar yer bulabilmemiz için şimdiden sizden espresso makinesi kiralama yapmak için randevu alabilir miyiz ? ne kadar süre içinde gönderim sağlarsınız espresso makinesini acaba ? bize bir tane lazım ve fuar 7 gün sürecek bir haftalığına espresso makinesi kiralama yapabilir miyiz ? fuarın olacağı adres etiler etiler in her adresine espresso makinesi kiralama yapar mısınız ? tam olarak kaç tane yani kaç fincan espresso çıkar bir seferde acaba ? espresso fincanları nı da sizden kiralama yapabilr myiz ? var mı sizin elinizde espresso fincanları da ? bize 8 tane de espresso fincanı gönderin sizden espresso makinesi kiralama yaptığımızda makinenin yanında kahve de gelecek mi ? tüm bunlar da dahil olmak üzere fiyatınız nedir acaba ? size ne zaman ödeme yapmalıyız ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon