Kiralık Bahçe Sobası Fiyatları

Piramit Isıtıcı Kiralama

Piramit Isıtıcı Kiralama

 

Açık alanlarda düzenleyeceğiniz birbirinden özel ve eğlenceli kutlamalarınız için, piramit ısıtıcı kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Piramit ısıtıcı kiralama ürünümüzü ve farklı model ısıtıcılarımızı, çeşitli etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde kullanabilirsiniz. Soğuk havalarda, açık hava da gerçekleşecek olan her etkinlik için, ısıtıcılara ihtiyaç duyulur. Piramit ısıtıcı kiralama hizmetimiz ve diğer ısıtıcı kiralama hizmetlerimiz soba ihtiyacınızı, karşılama yönelik olarak tasarlanmıştır. Eğlenceli etkinlikleriniz doğrultusunda, konuklarınızı açık havanın hoş ortamında ağırlarken, ısıtıcı ürünlerimiz de ortamın sıcak olmasını sağlamaktadır. Isıtıcı ve sobalarımız, farklı özelliklere sahiptir. Elektrik ve tüp ile çalışan modellerimiz mevcuttur. Açık alanlarda kullanılan, ısıtıcılar genel olarak tüp ile çalışmaktadır. Piramit ısıtıcı ürünümüz de açık mekan etkinlikleri için, fazlasıyla rağbet gören bir ürünümüzdür. Son teknolojiye sahip ürünlerimizi, en iyi hizmet kalitemiz ile hizmetinize sunmaktayız. Ürünlerimizin her biri, yeni ve sağlamdır. Teknik ekibimiz tarafından, gerekli kontroller yapıldığı için, ısıtıcı ürünlerimiz ile alakalı herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Olası herhangi bir durumda, teknik destek ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik, hizmetlerimiz ile daime hizmetinizdeyiz. Sizlerde, özel ve profesyonel bir hizmet almak için, kiralık piramit ısıtıcı hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Kiralık Piramit Isıtıcı


Piramit ısıtıcı kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriğine göre değişkenlik gösterecektir. Fakat, genel olarak, uygun fiyat politikasını benimseyen, prensiplerimiz doğrultusunda, hizmetlerimizden ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Piramit ısıtıcı ürünümüzü ve diğer ısıtıcı ürünlerimizi, uygun fiyat seçenekleri ile kiralayabilirsiniz. Ayrıca, organizasyon konseptiniz dahilinde bizler ile iletişime geçerek, fiyat teklifi alabilirsiniz. Piramit ısıtıcı ürünlerimizi, bireysel ya da kurumsal firmanız doğrultusunda, istediğiniz sayıda kiralayabilirsiniz. Kiralık ürünlerimizde herhangi bir, sayı kısıtlamamız bulunmamaktadır. Ayrıca, organizasyon mekanınız doğrultusunda, uygun sayı da ısıtıcı kullanmanız gerekir. Böylece, soğuk havanın etkisini azaltabilir ve konuklarınızı daha sıcak bir ortamda ağırlayabilirsiniz. Isıtıcı ürünlerimizi tercih ederken; boyutları, kullanılan enerji gibi detayları göz önüne alabilirsiniz. Organizasyon konseptiniz dahilinde, bu gibi detaylar da daha verimli bir hizmet almanıza katkı sağlayacaktır. Teknik destek ekibimiz ve profesyonel personellerimiz ile kaliteli ısıtıcı ürünlerimizi hizmetinize sunmaktayız. Sizlerde, özenli bir hizmet için, kiralık piramit ısıtıcı hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Piramit Isıtıcı Kiralama Fiyatları


  Piramit ısıtıcı kiralama hizmetimiz ile her türlü organizasyonlarınız doğrultusunda, ısıtıcı ihtiyacınızı karşılamayı amaçlıyoruz. Son teknolojik, yeni ısıtıcı ürünlerimizi hizmetinize sunmaktayız. Bu nedenle, kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca, teknik ekibimiz, gerekli konularda sizlere yardımcı olacaklardır. Bu nedenle, güvenle piramit ısıtıcı ürünlerimizi kiralayabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düğün, nişan, kokteyl, açılış, seminer, fuar, festivaller, piknik, doğum günü ve birbirinden özel davetleriniz için, piramit ısıtıcı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Açık hava etkinlilerinizin, mekanına göre ısıtıcı sayısınız belirlemeniz gerekir. Doğru sayı tercihiniz ile ortamın ısısını ayarlayabilirsiniz. Isıtıcı ürünlerimiz, kullanım açısından oldukça kolay olduğu kadar, ortamın ısısını da fazlasıyla sağlamaktadırlar. Bu nedenle, her türlü organizasyonlarınız için, ısıtıcı ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Uzman kadromuz, teknik destek ekimiz, nakliyat ve kurulum hizmetlerimiz ve uygun fiyat politikamız ile sorunsuz ve kaliteli bir hizmet alırsınız. Piramit ısıtıcı kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriği doğrultusunda belirlenmektedir. Teknolojik ısıtıcı ürünlerimizi tercih ederek, kaliteli ve elverişli bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, size özel tekliflerimiz ve kampanyalarımız sayesinde, uygun koşullarımızdan yararlanmış olursunuz. Piramit ısıtıcı ürünlerimiz ve her türlü ekipman ihtiyacınız için, bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve profesyonel piramit ısıtıcı hizmetlerimiz ile yılın her günü hizmetinizdeyiz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  10 thoughts on “Piramit Isıtıcı Kiralama”

  1. ürün ne ile çalışıyor ..? şarj edebilir miyiz ..? yerini kolayca değiştirebilir miyiz ..? sabitleme gibi bir işllem mi yapacaksınız yoska ..? kurulumu sizden m i ..?

  2. ne kadar boyutu ..? ürün neyle çalışıyor ..? kaç derece ısınır en fazla ..? bahçe de kullanmak için uygun mu ..? 5 tane için fiayt nedir ..?

  3. Sabiha Elvan Atol

   Nişan organizasyonumuz için, şemsiye soba kiralama hizmeti almak istiyoruz. Birden fazla soba ihtiyacımız olduğu için, fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? Ayrıca mekanın alan ölçüsünü sizlere iletsek, uygun sayıda soba ihtiyacımızı net şekilde belirleyebilir misiniz? Uzun süre boyunca ısıtma sistemi çalışırsa herhangi bir sorunla karşılaşır mıyız? Dönüşünüzü bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Birden fazla alımlarda, öncelikle ihtiyacınız olan sayıyı bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Tabii ki alan ölçüsünü bizlere iletebilirsiniz, böylelikle sizlere şemsiye soba kiralama fiyatı ve sayısı konusunda net olarak yardımcı olabiliriz. Sobalarımızın her biri sağlam ve kaliteli olduğundan dolayı, uzun süreli çalışmalara karşı dayanıklıdır. Herhangi bir sorun yaşanırsa da, sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. 

  4. Isı şemsiyesi kiralama hizmetiniz kapsamında, birden fazla soba ihtiyacımızı karşılamak istiyoruz.
   Düğün organizasyonu için fazla sayıda ihtiyacımız olacak.
   Toptan alımlarda indirim uyguluyor musunuz?
   Tek sobanın etki alanı ne kadar olur?
   Açık ve geniş bir alanda kaç adet soba gerekir? 
   Soba kurulumu size mi ait?
   Olası teknik sorunlarda yardımcı oluyor musunuz?

   1. Kirala360 Destek

    Isı şemsiyesi kiralama hizmetimizle, ihtiyacınıza uygun şekilde kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
    İhtiyacınız olan net sayısı belirledikten sonra, bize iletebilirsiniz.
    Sobanın ısı dağılımı, hava koşullarına bağlı olmakla beraber; 15-20 metre kadardır.
    Geniş bir alanda, soba sayısı masa sayısına göre değişecektir. 
    Kurulum ve teslimat ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.
    Teknik konularda yardım alabilirsiniz.
    Saygılar.

  5. Zerin İshakoğlu

   Mantar sobalar iç mekan için uygun mudur? Sadece dışarıda mı kullanmak gerek? Mantar sobaların boyları nedir? Bizim nargile cafemiz var. Dış mekanda bu mantar sobalardan kullanmaktayız. Mantar soba kiralama hizmetinizle kaç adet sipariş verebiliriz? Bir de üstü açılır, kapanır bir sistemimiz var. Bu alana koymak tehlikeli olur mu? Önümüzdeki ay kiralamak istiyoruz. Akşamları soğuk olmaya başlayınca, müşterilerimizi kaçırmak istemiyoruz. Bize 20 adet mantar soba ayırtır mısınız?  

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba mantar sobalarımız LPG ile çalıştığı için dış mekan için uygundur. Sobalarımızın boyları, 200 -220 cm arasında değişiyor. Mantar soba kiralama hizmetimizle istediğiniz kadar soba kiralayabilirsiniz. İç mekanda kullanmamanızı öneriyoruz, herhangi bir tehlike olmaması için. Akşam müşterileriniz için sobalarınızı çıkarırsınız. Sizler için 20 adet mantar soba ayırt ediyoruz. 

   1. Selamlar ürünlerimiz dış mekanlarda kullanılmaktadır. İç mekan ısıtıcılar için elektrikli ısıtıcıları tercih ediniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon