ŞEMSİYE KİRALAMA


 

Kiralık Şemsiye
Kiralık Şemsiye
İstanbul Kiralık Şemsiye
İstanbul Kiralık Şemsiye
Ucuz Şemsiye Kiralama
Ucuz Şemsiye Kiralama
Kare Şemsiye Kiralama
Kare Şemsiye Kiralama
Ayaklı Şemsiye Kiralama
Ayaklı Şemsiye Kiralama
Kubbeli Şemsiye Kiralama
Kubbeli Şemsiye Kiralama
Şemsiye Çadır Kiralama
Şemsiye Çadır Kiralama
Mermer Ayak Şemsiye Kiralama
Mermer Ayak Şemsiye Kiralama
Yuvarlak Şemsiye Kiralama
Yuvarlak Şemsiye Kiralama
Büyük Şemsiye Kiralama
Büyük Şemsiye Kiralama
Kurumsal Şemsiye Kiralama
Kurumsal Şemsiye Kiralama
Şemsiye Çardak Kiralama
Şemsiye Çardak Kiralama
Şemsiye Kiralama
Şemsiye Kiralama
İstanbul Şemsiye Kiralama
İstanbul Şemsiye Kiralama
Kiralık Şemsiye Fiyatları
Kiralık Şemsiye Fiyatları
Şemsiye Kiralama Fiyatları
Şemsiye Kiralama Fiyatları


Yaz günlerinde güneş sıkıntısı herkesin sorunudur. Kirala360 ile şemsiye kiralamayla organizasyonunuzda sorunsuz kaliteli hizmet sunmaktayız. Bahçe içinde olacak etkinliklerde büyük ya da küçük şemsiye tercihlerini seçebilirsiniz. Sıcak havalarda organizasyonların olmazsa olmazı şemsiye önemli ekipmanlarından biridir. Misafirlerinizin organizasyondan hoşnut ayrılması organizasyonu düzenleyen için önemlidir. Şemsiye kiralama hizmetimiz sayesinde kaliteli organizasyonların sahibi haline gelebilirsiniz. Şemsiye kiralama sayesinde yağmurlu günlerde deva olur. Etkinliğiniz iptal etmek yerine kiraladığınız şemsiyeler hizmeti sayesinde devam edebilirsiniz. Özel günleriniz için önemsiz görülebilen şemsiye önemli bir dekoratif bir gereçtir. Güneş ışığına maruz kalmak istemeyen konuklarınız olabilir. Kirala360 ile güvenli bir şemsiye kiralamayla buna çözüm oluyor. Sağlamlılığı ve kalitesiyle güvenli şekilde şemsiyelerinizi kiralayabilirsiniz. Hemen ulaşmak isterseniz arayıp ya da Whatsapptan ulaşabilirsiniz. Şemsiye kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve hızlı sevkiyatı imkanı da sağlar. Güneş ışınlarını engelleyen şemsiyelerimiz sayesinde size en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Şemsiye kiralama hizmeti sağlarken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alarak hizmet vermekteyiz. Kirala360 sizin organizasyonlarınızda yol arkadaşınız olmak için sizi hazır bekliyor.

Kiralık Şemsiye Hizmetine İhtiyaç Duyduğumuz Zamanlar

Ülkemizde yaz yaz ve kış aylarında mevsim gözetmeden her durumda nişan düğün bayi toplantısı site Yönetim toplantısı gibi faaliyetler ve organizasyonlar yapmak durumunda kalmaktayız. Ve her mevsim ihtiyacımız olan yazın güneşin yakıcı yönüne kışın yağmurlu havalara maruz kalmaktan bizi kurtaran tek ürün kiralık şemsiye hizmetleridir. Bilhassa son dönemde yaşanılan virüs ve kapanmalar nedeniyle organizasyon ve etkinliklerin birçoğu açık havada yapılmak zorundadır. Bu da bizlere açık havalarda güneşten veya yağmurdan korunmak adına şemsiye kiralama hizmetini gerektirmektedir. Evimizin bahçesinde yılda bir ya da en fazla iki defa yapılması planlanan nişan kına veya kız isteme gibi veya Allah korusun Allah gecinden versin Bir taziye gibi organizasyonlarınız için şemsiye satın almak çok daha mantıklı bir alışveriş olmayacaktır. Bunun dışında fuar alanlarında kullanılmak üzere süreklilik arz etmeyen fuarlar için yine birbirinden farklı ölçülerde şemsiye satın almak ve bu satın alınan ürünlerin bakımlarıyla yenilenmeleri için Extra Extra masraf etmek yine çok mantıklı bir alışveriş olmayacaktır her iki planda da bu satın almalar organizasyonlarınızın sıklıkla düzenlemeleri nedeniyle gereksiz Ve fazladan harcamalar olarak eksi yönde bütçemize yansıyacaktır. Zaten bu nedenle kiralık şemsiye sektörü diye bir iç alana kurulmuş ve her sene yenilenen değişen ürünleri ile sizlere yeni aldığınız şemsiyeler tadında hizmet veren bir piyasa oluşmuştur. Sonuç olarak genellikle kiralık Şemsiye hizmetine ihtiyaç duyduğumuz zamanlar aslında dış mekânlarda yapmamız gereken etkinlik planlarımızdır. İyisi mi satın alıp eskiteceğiniz ürünler yerine siz bu ürünleri kiralamayı ve yeni ürünlerin tadını çıkarmayı deneyin. Kirala 360 adlı firmamız sizler için sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin satın almasını ve yine bu ürünlerin yenilenip size kiralanmasını sağlamaktadır. Sizler yine her ne olursa olsun etkinlikler için kullanacağınız ürünleri büyük masraflar yaparak satın alıp tekrar büyük masraflar yaparak yenilemek tamir etmek yerine kirala 360 firmamızdan kiralayabilir ve yenilenmiş sıfır ürünleri kullanabilirsiniz.

Etkinlik Sahasına Uygun Şemsiye Araştırması

Açık hava organizasyonlarında oturma düzenine göre veya bistro vaziyette ayakta yapılacak kokteyller de duruş bulunuş düzenine göre farklı ölçülerde şemsiye ihtiyaçlarımız hasıl olmaktadır. Dolayısıyla birbirinden farklı çeşitlerde ve yine birbirinden farklı ölçülere sahip yeni görünümlü yıpranmamış özel şemsiyelere ihtiyaç duymamız adına birtakım firma arayışlarına girmekteyiz. Bu araştırmaları hem uygun fiyatlı hem de kullanımı yapılacak etkinlik sahasına uygun ölçülerde yuvarlak veya kare şemsiyelere ulaşabilmek adına yapmaktayız. Genellikle yapılacak olan her etkinlik için birbirinden çok özel şemsiyelere ihtiyaç duyarız. Bu çeşitliliği bünyesinde barındırması gereken şemsiye kiralama firması eğer bu başarı noktasında ulaşırsa size en çeşitli kiralık şemsiye hizmetini sağlayacaktır. Bu şirketleri bulmak maalesef günümüz ekonomik şartlarında bir hayli zor olmaktadır. Organizasyon sektörü içerisindeki birçok küçük çaplı firma iş yapabilmek ayakta kalabilmek uğuruna birçok farklı ürün kiralama hizmetlerini bünyesine almaya çalışmaktadır. Bu nedenle birçok ürün kiralaması yapılmadığından ellerinde atıl kalmakta ve yenilenmemeleri sebebiyle dolayısıyla eskimeye yüz tutmaktadırlar. Sizlerde bu araştırmaları yaparken birçok kez bu tarz firmalarla karşılaşa bileceksiniz. Size bu konudaki tavsiyem şemsiye kiralama şirketlerinden güncel fotoğraflar ve videolar talep etmeniz olacaktır. Çünkü aklınızdaki o özel yeni görünümlü şemsiyeyi organizasyon alanında beklerken kötü ve eski geldiğinde lekeli ürünler geldiğinde ürünleri kur durmayıp geri göndermenin sizin için artı olarak hiç bir faydası olmayacak ve en büyük zarar yine size çıkacaktır. Tavsiye niteliğindeki önerimiz şudur ki elinde en çok şemsiye çeşidi olan firmaları tercih etmelisiniz ve bu firmalardan güncel görsel video talep etmelisiniz. Özellikle bol bol referanslara sahip olan kirala 360 adlı kiralık şemsiye firmamız sizler için en temiz ve en yeni ürünleri kapınıza kadar getirmekte ve size bu güveni sağlamaktadır.

Kiralık Şemsiye Kurulum ve Söküm İşlemleri

Ürün adından da belli olduğu üzere kiralık yani geçici bir süre kullanıp tekrar geri alınmak üzere uygulanan bir hizmet biçimi olduğu için zemine montelenme formatında etkinlik alanına zarar verecek işlemler kiralık şemsiye kurulumunda uygulanmamalıdır. Bunun yerine daha seyyar veya daha portatif kendi içinde monte edilip hazır bir şekilde kurulabilen şemsiyeler tercih edilmelidir. Fazlasıyla rüzgâr alan ve fırtına riski olan bölgeler için muhakkak ağır mermer ayaklığı şemsiyeler kullanılmalı ve bu ürünler tercih edilmelidir. Mermer ayaklığı ağır şemsiyeler tercih edilmediği takdirde veya uygulama yapılacak etkinlik alanının montaj için uygun toprak zemin olduğu, bahçe olduğu göz önünde bulundurulduğunda mermer ayaklı ağır şemsiyelere ihtiyaç olmasa da toprağa monte edilebilecek ayaklara sahip şemsiyeler kullanılarak rüzgâr ve fırtına riski ortadan kaldırılmalıdır. Monte edilen şemsiye dedin hizmet süre dedi bittiğinde geri teslim işlemi yapılırken son derece titiz bir şekilde söküm yapılmalı ve şemsiyelerin mermerleri ağırlığı sebebiyle gayet dikkatli ve etkinlik alanına zarar vermeden taşınmalıdır. Çünkü mermerlerin sağa sola çarpması veya bir takım noktalara zarar vermesi sonucunda bunun bir geri dönüşü olmayacaktır. Bunun da sebebi organizasyon sektöründeki çoğu firmanın elemanlarının yaptığı çalışmalarda ürünlerin sigortalanması ve taşınan ürünlerin Esra mı verdiği zararı firmaların karşılayan mamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle şemsiye kiralama şirketinin çalışanlarının eğitimli personelleri oluşması güvenliğiniz için ve etkinlik alanlarımızın güvenliği için hayati önem taşımaktadır buna göre şekil araştırması yapıp buna göre tercihlerinizi oluşturmalısınız.

Kiralık Şemsiye Fiyatları

Bu sektördeki fiyat skalası kullanılacak olan ürünlerin ölçülerine renklerine yenimi eskimi oluşuna göre kendi içinde değişmektedir. Aslında şemsiye ölçüleri yükseldikçe fiyatlarda bu ölçüye oran ile yükselir. Ama bunun dışında da fiyatları düşüren ve yükselten bir takım etkenler vardır. Örneğin 2 şemsiye ile 25 şemsiyenin kiralama fiyatı aynı olamaz burada sürüm farkı ve toptan fiyatlar faktörü göz önünde bulundurularak daha uygun fiyatlar gözetilmelidir. Veyahut İstanbul merkezi şişti Bakırköy Topkapı gibi nakliye yerleri ışında yine İstanbul çevirisi sayılan Silivri Gebze gibi noktaların nakliye dedi fiyatları olabildiği ölçüde değiştirmektedir. Şemsiyelerin mermerli oluşundan her şemsiye 150 kilogramağırlığa sahiptir örneğin 10 adet şemsiye sipariş ettiğimizde aslında biz 1,5 ton mermer sipariş etmiş oluruz. Nakliye yapacak olan kamyonun ebatları da bu ağırlıklara göre değişir ve buna göre de nakliye ücreti yükselir veya düşer. Bunun dışında daha önce de belirttiğim gibi İstanbul merkezi ilçelerin nakliye fiyatları ile İstanbul çevresi ilçelerin nakliye fiyatları birbirinden çok farklı olacaktır. Kullanılacak olan Şemsi hizmetlerinin kiralama süresi maksimum 24 saattir yani bir sabah 9 da bırakılan şemsiye ertesi sabah yine sabah 9 da geri teslim alınmaktadır. Kurumsal çalışmalarda gün adedi arttıkça ve şemsiye adedi de arttıkça fiyatlar aşağı yönde düşmektedir. Fakat her halükarda Günlük çalışma da olsa haftalık çalışma da olsa kiralaması yapılan ürünlerin ücreti teslimatta peşin olarak alınmaktadır. Bugün dükkan veya ev kiralar gibi peşin kirası ödenen ürünler gibi yine şemsiyelerin de kiralamalarında ücretler peşin ödenmektedir. Sizlere karşı uzun yıllardır her kolaylığı ve cazip fiyatları düşünen ve buna göre ürün alımları yapan kiralı 360 firmanız günün her saati bir yılın her ayı sizlerin emrinde ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

Kiralık Şemsiye


Güneş ışıkları, her insan yüzüne gelmesini istemez. Bu sorunun çözüm noktasında organizasyonlarınız kiralık şemsiye hizmeti ile kökten çözer. Kiralık şemsiyeler sayesinde hem üründen faydalanacaksınız hem de ürünü kiraladığınız için uyguna getireceksiniz. Kiralık şemsiye hizmetinizin sevkiyatını evinize kadar kendimiz getiriyoruz. Hızlı ve güvenli olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için hizmet kalitesini en iyi şekilde sunuyoruz. Kiralık şemsiyeler organizasyonların konseptine göre uygunluk sağlayabilir. Etkinlikler de şemsiyenin olması önemli araçlardandır. Öğlen güneşinde yapılacak olan etkinliklerde kiralık şemsiyeler sayesinde iş kolaylaştırmada ve konukları memnun etmede nitelikli bir unsurdur. Kirala360 kiralık şemsiye için en uygun fiyat için tek adres. Kiralık şemsiyeleri siz değerli müşterilerimiz yorulmadan size getiriyoruz ve kurulumunu siz hiç yorulmadan biz yapıyoruz. Organizasyonlarınızın konseptine uygun renkli, desenli kiralın şemsiyelerimiz mevcut. Dilediğiniz kiralık şemsiyeleri isteyin size en iyi hizmet kalitesiyle ayağınıza getirelim. Sonbahar aylarında da yapacağınız özel günleriniz de bahçeyi kullanmak istiyorsanız Kirala360 sayesinde sıkıntı çekmezsiniz. Yağmur yağma ihtimaline karşı kiralık şemsiyeler sizi bekliyor. İstediğiniz kiralık şemsiyeyi bizi arayarak ve ya Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitleri ve uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için yılın 365 günü çalışıyoruz.

Hızlı Teklif Formu

  Şemsiye Kiralama Fiyatları


  Önemli ve özel günlerinizi için yapacağınız organizasyonlarınızı dış mekanda yapmak isteyebilirsiniz. Firmamız sayesinde uygun şemsiye fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Şemsiye fiyatları uygun olmakla birlikte kaliteli ve istediğiniz şekilde kiralayabilirsiniz. Küçük, büyük, renkli, desenli istediğiniz şemsiyeleri uygun fiyatlara firmamızda bulabilirsiniz. Kirala360 sayesinde hayalini kurduğunuz konseptleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Uygun şemsiye fiyatlarıyla bütçenizi düşünmenize gerek yok. Yapacağımız sevkiyatların yerlerine göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Kaliteli, modern şemsiyelerimizle organizasyonlarınızda olmazsa olmaz uygun şemsiye fiyatımızla yerini almaya hazır bekliyor. Konuklarınızı iyi ve konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız diğer firmalara göre en uygun şemsiye fiyatlarını Kirala360 sayesinde sizin ayağınıza kadar getiriyoruz. Yılın her günü hizmet vermekteyiz. Kiralama firmaları arasında en iyi konumda olan Kirala360 sayesinde siz değerli müşterimizde en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Şemsiye fiyatlarında en uygununu bulabileceğiniz firmamızda istediğiniz şekilde şemsiyeyi size temin edebiliriz. 7/24 arayabilir ve Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Şemsiye fiyatları şekline, biçimine, büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. Etkinliklerinizin dekorasyonuna göre şemsiye seçebilir uygun fiyata firmamızdan kirayabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 83 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şemsiye
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  65 Comments

  1. özden g
   Mayıs 30, 2019

   ne kadar booyutu ..? başka renk ve modeller de var mı .._ kaç kişilik bir masa sığar altına ..? ne kadar sürede telsim olur ..? fiyat nedir ..?

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    büyük şemsiye 12 m2 yer kapatır ve 4 metre çapa sahiptir. 10 kişilik masa altınarahatlıkla sığar gün içinde teslim ederiz

  2. ruşen gül
   Mayıs 31, 2019

   ürün metal mi plastik mi ..? sağlam mı iskelet kısmı yeterince ..? renk ve model seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? dış ve iç mekan için de uygun mıu..?

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    ürün aksamı metaldir sağlam bir şemsiye iskeletine sahiptir. dış mekan ve iç mekan şemsiye kiralaması mevcuttur.

  3. ismail cengiz
   Haziran 2, 2019

   tente ne kadar sağlam ..? boyutu nedir acaba ..? rüzgarda yırtılır mı ..? zarar görürse yenisini gönderir misiniz ..? uzun sürelik kiralama yapabilir myiz..?

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    tente kiralama konusunda tente şemsiye çok sağlamdır. rüzgarda yırtılması söz konusu değil. zarar görürse yedeğini göndermekteyiz.

  4. ümit emrener
   Haziran 10, 2019

   otel için uygun mu ..? serzonluk kiralama yapabilir miyiz ..?, yaz aylarında kiralanabilri mi ..? 7 tane var mı ..? 7 tane için fiayt nedir ..?

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    malesef otel şemsiyesi kiralamıyoruz. şemsiye kiralamalarımız kısa sürelidir.

  5. Necmi
   Haziran 24, 2020

   bu ürünlerin ölçülerine göremi şemsiye fiyatları değişiyor ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    evet ürünlerin ölçülerine, nakliye mesafelerine ve adetlerine göre büyük şemsiye fiyatları değişir. 

  6. mehmet
   Haziran 24, 2020

   resimlerden gördüğüm kadarıyla siz sadece büyük şemsiye kiralaması yapıyorsunuz nostaljik şemsiyelere ihitayacım var benim

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    maalesef küçük şemsiye kiralaması yapmıyoruz.  

  7. aslı
   Haziran 24, 2020

   kiraladığınız şemsiyelerin üst kısımları rüzgardan kırılır mı bunu merak ediyorum 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    çok büyük bir fırtınada şemsiyeleri derhal kapatmalısınız. Çünkü dev şemsiyeler de dahil olmak üzere fırtınalı havalarda her yapı hasar alabilir. 

  8. selvi
   Haziran 24, 2020

   ben istanbul silivri için şemsiye kiralamak istiyorum bu bölgeye nakliye yapıyıor musunuz ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    istanbul silivri için şemsiye kiralama yapıyoruz 

  9. muhittin
   Haziran 24, 2020

   yağmurlu günler için şemsiye kiralasak suya karşı dayanıkılığı var mı ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    şemsiyelerimiz polyester malzemeden üretilmekte olup yağışlı ve güneşli havalar için dayanıklıdır. 

  10. ismail
   Haziran 24, 2020

   ben kiralamak istediğim dış mekan şemsiyenin gölgelik olarak işime yaramasını istiyorum. gerekli korumayı sağlar mı ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    evet efendim kiraladığımız şemsiyeler güneş ışığı geçirmez 

  11. barbaros
   Haziran 24, 2020

   illa şemsiye renginin açık renk mi olması gerekiyor. Havuz başında yapacağım parti için kırmızı şemsiye kiralamak istiyorum resimleriniz de şemsiyeler hep açık renk

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    güneşin zararlı ışınlarından korunmanız için kullandığınız şemsiyelerin açık renk olması gerekmektedir. 

  12. hakki
   Haziran 24, 2020

   burda yazan şemsiye fiyatına nakliye ve kdv dahilmi ?

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    hayır uzaklığınızı önceden bilemediğimiz için şemsiye kiralama fiyatlarına nakliye dahil etmiyoruz. 

  13. zenun
   Haziran 24, 2020

   kiralık şemsiyelerin mermer ayaklarının hamaliyesi kurulumu size mi ait çünkü biz bunları taşımayız. 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    kiraladığınız dev şemsiyelerin taşımasını ve kurulumunu teknik personellerimiz yapmaktadır. 

  14. tulay
   Haziran 24, 2020

   küçük şemsiye kiralaması yapıyormusunuz yoksa hep böyle büyük şemsiyeler mi var ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    sadece büyük şemsiye kiralaması yapıyoruz. 

  15. altan
   Haziran 24, 2020

   resimlerde gördüğümüz şemsiyeler plaj şemsiuyesi olarak da kullanılabilir mi ? ya ayrıca plaj lemsiyesi kiralası yapıyor musunuz ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    gördüğünüz şemsiyeler plaj şemsiyesi olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca plaj şemsiye kiralama adlı farklı bir sayfamız da sitemizde mevcut. site üzerinden search ederek ulaşabilirsiniz.

  16. bora
   Haziran 24, 2020

   ben farklı sitelerde bidon ayaklı şemsiyeler gördüm onlar burda gördüğüm şemsiyelerdeki mermerlere göre daha mı hafif kalır fark nedir tam anlayamadım 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    bidon ayaklar 20 cm yüksekliğe sahip iken mermer şemsiye ayakları 10 cm yükseklik ile daha şık bir görüntü sağlamaktadir. Bu nedenle bizler kiralanan şemsiyelerimizde bidomn ayak kullanmayız

  17. gozde
   Haziran 24, 2020

   bahçe şemsiyesi kiralamak istiyorum ama mail ile rezervasyon alıyor musunuz. 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    kirala360@gmail.com adresi ile kiralanacak bahçe şemsiyeleri ilgili gerekli rezervasyon bilgilerinizi paylaşabilirsiniz

  18. eda
   Haziran 24, 2020

   evladım az önce kızım dev şemsiye kiralamak için aramış ama numaranızı ben burada bulamadım 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    şemsiye kiralama firması iletişim bilgisi 0537 584 98 44 numaralı hattan dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

  19. meral
   Haziran 24, 2020

   bahçe şemsiyesi kiralama yazarak buldum ama ben bahçede kullanmak istemiyorum. Evimizin terasında parti vericez şemsiyeleri teras katımıza taşıma şansınız var mı ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    evet bahçe şemsiyesi kiralayarak bu ürünleri evinizin terasında kullanabilirsiniz. taşımasını teknik personellerimiz ücreti mukabilinde sizler için yapacaktır. 

  20. huseyn
   Haziran 24, 2020

   şemsiyeleriniz branda mı yoksa polyester mi ? branda yakar güneşte onu tercih etmiyoruz. o yüzden soruyorum 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    kesinlikle bıranda şemsiye kullanılmamaktadır. Şemsiye kurulumu polyester malzemeler ile yapılmaktadır. 

  21. suha
   Haziran 24, 2020

   arkadaşım geeçen hafta firmanızdan büyük şemsiye kiraladım neden bu çalışan arkadaşlara el arabası vermiyorsunuz. 50 kilo mermerleri taşıdılar günah kardeşim 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    öneriniz dikkate alınacaktır. Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. 

  22. aysel
   Haziran 24, 2020

   sezonluk şemsiye kiralaması yapıyor musunuz ? yoksa sadece günlük kiralık şemsiye mi çalışıyorsunuz ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    maalesef sezonluk şemsiye kiralama yapmıyoruz. Sadece haftalık günlük veya bir kaç haftalık dış mekan şemsiye kiralama yapmaktayız. 

  23. ozkan
   Haziran 24, 2020

   şemsiye ölçüleri çok çeşitli mi ? yada şöyle sorayım ben 4 metre şemsiye arıyorum sizinkiler daha büyük şemsiye gibi duruyor. 4 metre şemsiye var mı ?

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    evet elimizde 4 metre dev şemsiyeler mevcuttur.

  24. sevket
   Haziran 24, 2020

   dış mekan şemsiye kiralaması olarak hizmet veriyor musunuz ? 

   • Kirala360destek
    Haziran 24, 2020

    dış mekan büyük şemsiye kiralaması hizmeti verilmektedir. 

  25. settar onuben
   Ağustos 1, 2020

   Sahil kenarında açacağımız cafemizin bahçesinde yaz sezonu boyunca kullanılmak üzere büyük şemsiye kiralamak istiyoruz. Fakat daha önce büyük şemsiye kiralaması yapmadık. Bu yüzden büyük şemsiye kiralama konusunda bizi yönlendirecek, büyüklüğü, kullanım şekli, kullanım alanı ve fiyatları konusunda bize gerçek ve güncel bilgiler verebilecek büyük şemsiye kiralama firmalarıyla tanışmak istiyoruz. Büyük şemsiye kiralama konusunda bizimle çalışmak ister misiniz?

   • Kirala360destek
    Ağustos 3, 2020

    Kiralama firması olarak, taleplerinize ve beklentilerinize çözüm bulacak doğru ve güncel bilgilerle dolu aktif güncel bir firma olarak size hizmet vermeye hazırız. Büyük şemsiye kiralama konusunda yıllarca, çok fazla firmaya hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Hatta büyük şemsiye kiralama süresi boyunca bakım ve onarım için hazır bulunan bir teknik ekibimiz bile bulunmaktadır.

  26. Önel Çapa
   Ağustos 12, 2020

   Merhaba, yazlığımızın arka bahçesinde büyük bir alanımız var. 2 aylığına akrabalarımız yazlığa gelecek. Çok fazla çocuk var. Arka bahçeye masalar ve şemsiyeler koymak istiyorum. Çocuklar da gündüz yemek yerken güneşten zarar görmesin, büyükler de. 3 büyük şemsiye yeter sanırım. Masalar da kiralayacağım ama henüz karar veremedim. Kiralık büyük şemsiye bulmak özellikle şu aralar zor. Baktım da, kiralık olanlar hep kiralanmış. Bu dev şemsiye kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum. 

   • Kirala360destek
    Ağustos 14, 2020

    Merhaba, yaz günlerinde yoğun olan talep karşısında birçok firma şemsiye stoklarını tüketti. Öğlen güneşinde yapılacak olan etkinliklerde dev şemsiye kiralamak çok mantıklı. 2 aylığına sizin için şemsiye ayırıyoruz. Hem çocukların hassas ciltleri zarar görmesin hem de güzel saatler geçirsinler. Şemsiyeler sayesinde güneşte her türlü aktiviteyi yapabilirsiniz. Dilerseniz, dışarısı için pervaneler de kiralayabilirsiniz. Kurulumunu arkadaşlarımız yapacaklardır. Akrabalarınızla keyifli günler dileriz. 

  27. Elif Kevser Eroğlu
   Ağustos 26, 2020

   Merhaba, haftaya çarşamba günü bahçemde bir davet vereceğim. Ancak bahçem müthiş güneş alıyor ve öğle saatlerinde bu daveti gerçekleştireceğiz. Benim 5 adet bahçe şemsiyesi kiralama yapmam gerek. Ama öyle yok iddialı ve saire olmasın. Çok elit bir davet olacağı için size şöyle söyleyeyim. Davet köşkümün bahçesinde olacak. Köşke yakışır bahçe şemsiyesi var ise önerin yoksa başka yerlerden aramaya devam edeceğim. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

   • Kirala360destek
    Ağustos 28, 2020

    Merhabalar efendim. Bahçe şemsiyesi kiralama ürünlerimiz oldukça kaliteli olmakla birlikte elite görünüme de sahiptir. Köşkünüze yakışacak ürünler bizde. Başka yerlerde aramanıza gerek yok. Elimizde takım olarak size gönderebileceğimiz 5 adet ürün mevcut. Dilerseniz sipariş işlemlerinizi istediğiniz gün ve saati belirterek verebilirsiniz iyi günler dilerim. 

  28. Yiğithan Kocademir
   Ağustos 30, 2020

   Kare şemsiye kiralaması için yazıyorum size. Nişantaşı’nda Kahve dünyası franchisingi yapıyorum. Cafemizin üst bölümünde balkonumuz var, masalar atıcaz. Masalar çok güneş altında olduğu için onlara uygun şık, kare şemsiye kiralaması yapmak istiyoruz. Ama üstlerinde bizim logomuz basılı olması lazım. O şekilde şemsiye imalatı yapıyor musunuz? Sadece yazdan yaza kiralamak istiyoruz. Kışın üst katı kapıyoruz. Böyle bir hizmetiniz varsa her yıl kiralamasını yapabiliriz. Anlaşırsak çok sevinirim.  

  29. Akife Erbay
   Şubat 2, 2021

   Şemsiyeler su geçirmezlik anlamda yeterlimi

   • Kirala360destek
    Şubat 2, 2021

    Güneş ve su geçirmez özellikleri vardır

  30. Hiba Alpuğan
   Şubat 2, 2021

   Sadece yuvarlak şemsiye mı var kiralık kare şemsiye arıyorum

   • Kirala360destek
    Şubat 2, 2021

    Kare ve yuvarlak şemsiyeler mevcuttur

  31. Köksal Gültaş
   Şubat 2, 2021

   İstanbul da tüm ilçelere kiralık şemsiye hizmeti var mı yoksa sadece tek bir yakada mı kiralama yapıyorsun

   • Kirala360destek
    Şubat 2, 2021

    İstanbul ve çevre illerde kiralık şemsiye hizmetimiz vardır

  32. Gökmen Battal
   Şubat 2, 2021

   Logo bastirabilecegimiz bir şemsiye firması arıyoruz varmı spesifik hizmet

   • Kirala360destek
    Şubat 2, 2021

    Şemsiye üst kısmında bu çalışmayı yapıyoruz. Buna göre farklı fiyatınız olacaktır

  33. Faik Altuğ Karakoca
   Şubat 2, 2021

   3 aylık kiralama arıyorum. Sezonluk çalışabilir misiniz

   • Kirala360destek
    Şubat 2, 2021

    Tabi iletişim halinde olun çalışma yapabiliriz

  Leave a Reply