Kiralık Şemsiyeler

Şemsiye Kiralama

 

ŞEMSİYE KİRALAMA


 

Kiralık Şemsiye

İstanbul Kiralık Şemsiye
İstanbul Kiralık Şemsiye
Ucuz Şemsiye Kiralama
Ucuz Şemsiye Kiralama

Kare Şemsiye Kiralama

Ayaklı Şemsiye Kiralama
Ayaklı Şemsiye Kiralama
Kubbeli Şemsiye Kiralama
Kubbeli Şemsiye Kiralama
Şemsiye Çadır Kiralama
Şemsiye Çadır Kiralama
Mermer Ayak Şemsiye Kiralama
Mermer Ayak Şemsiye Kiralama

Yuvarlak Şemsiye Kiralama

Büyük Şemsiye Kiralama
Büyük Şemsiye Kiralama
Kurumsal Şemsiye Kiralama
Kurumsal Şemsiye Kiralama

Şemsiye Çardak Kiralama

Şemsiye Kiralama
Şemsiye Kiralama
İstanbul Şemsiye Kiralama
İstanbul Şemsiye Kiralama
Kiralık Şemsiye Fiyatları
Kiralık Şemsiye Fiyatları

Şemsiye Kiralama Fiyatları

 


Etkinliklerinizi güneş ve yağmurdan koruyan mermer ayaklı özel ürünlerdir. Tabanlarında bulunan bu mermer dev şemsiyelerimizin şiddetli rüzgarlardan bile etkilenmemesi için oldukça önemlidir.

Şemsiyelerde kullanılan mermer ayaklar aynı zamanda tekerleklidir. Tekerlek kilitleri açıldıktan sonra bulunduğunuz düz zemin içerisinde şemsiyeleri İstediğiniz yere konumlandırabilirsiniz.

Şemsiyeleri 4 metre yuvarlak, 4x4 kare, 5x5 kare ve 4x4 yandan askılı olarak dört ölçüde kiralanmaktadır. Ürünlerimiz en şık ve modern tasarıma sahip ürünlerdir. Bulundukları ortama lüks bir atmosfer getirirler.

Dev şemsiye ürünlerimizde minimum kiralama adedi 1 adet olup maksimum kiralama adedi 36 adettir.Detaylı bilgi ve randevu tarihindeki stok bilgisi için bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Yaz günlerinde güneş sıkıntısı herkesin sorunudur. Kirala360 ile şemsiye kiralamayla organizasyonunuzda sorunsuz kaliteli hizmet sunmaktayız. Bahçe içinde olacak etkinliklerde büyük ya da küçük şemsiye tercihlerini seçebilirsiniz. Sıcak havalarda organizasyonların olmazsa olmazı şemsiye önemli ekipmanlarından biridir. Misafirlerinizin organizasyondan hoşnut ayrılması organizasyonu düzenleyen için önemlidir. Şemsiye kiralama hizmetimiz sayesinde kaliteli organizasyonların sahibi haline gelebilirsiniz. Şemsiye kiralama sayesinde yağmurlu günlerde deva olur. Etkinliğiniz iptal etmek yerine kiraladığınız şemsiyeler hizmeti sayesinde devam edebilirsiniz. Özel günleriniz için önemsiz görülebilen şemsiye önemli bir dekoratif bir gereçtir. Güneş ışığına maruz kalmak istemeyen konuklarınız olabilir. Kirala360 ile güvenli bir şemsiye kiralamayla buna çözüm oluyor. Sağlamlılığı ve kalitesiyle güvenli şekilde şemsiyelerinizi kiralayabilirsiniz. Hemen ulaşmak isterseniz arayıp ya da Whatsapptan ulaşabilirsiniz. Şemsiye kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve hızlı sevkiyatı imkanı da sağlar. Güneş ışınlarını engelleyen şemsiyelerimiz sayesinde size en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Şemsiye kiralama hizmeti sağlarken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alarak hizmet vermekteyiz. Kirala360 sizin organizasyonlarınızda yol arkadaşınız olmak için sizi hazır bekliyor.

3x3 Çadır Tente

3x3 yanlardan 4 ayaklı Gazebo tente çardak çadır altına, 9 adet bistro kokteyl masası ve 27 adet bar taburesi sığabilir.

3x3 Çadır Tente

3x3 yandan 4 ayaklı kubbeli tente çadır çardak altına, 180 cm ölçülerinde bir adet düğün için yuvarlak masa ve 10 adet sandalye sığmaktadır

4x4 Şemsiye

4 m çapında ortadan direkli yuvarlak şemsiye altına, 4 adet 80x180 ölçülerinde banket masa ve 32 sandalye sığabilir.

4x4 Şemsiye

4x4 ortadan direkli kare şemsiye altına, 70x110 ölçülerinde 10 adet masa ve 40 adet sandalye sığmaktadır

4x4 Yandan Askılı Şemsiye

Yandan askılı gövdeli 4x4 şemsiye altına, 70 cm çapında 16 adet kokteyl bistro masa ve 42 adet bar taburesi sığabilir

5x5 Şemsiye

5x5 ortadan direkli kare şemsiye altına, 70x110 ölçülerinde 12 adet masa ve 48 adet sandalye sığmaktadır

3x3 Çadır Tente

3x3 ölçülerinde yanlardan dört ayaklı kubbeli çadır çardak tente kamelya altına, 2 adet 80x180 ölçülerinde banket masa ve 20 adet sandalye sığmaktadır.

4x4 Şemsiye

4 m çapında ortadan direkli yuvarlak şemsiye altına, 8 adet bistro kokteyl masası ve 24 adet bar taburesi sığabilir.

4x4 Şemsiye

4x4 ortadan direkli kare şemsiye altına, 80x180 ölçülerinde 6 adet dikdörtgen banket masa ve 48 adet sandalye sığmaktadır

4x4 Yandan Askılı Şemsiye

4x4 yandan gövdeli askılı şemsiye altına, 70x110 ölçülerinde 12 adet plastik masa ve 48 sandalye sığmaktadır.

4x4 Yandan Askılı Şemsiye

4x4 yandan gövdeli askılı şemsiye altına, 4 adet 180 cm çapında düğün masası yuvarlak masa ve 40 adet sandalye sığmaktadır

5x5 Şemsiye

5x5 ortadan direkli kare şemsiye altına, 80x180 ölçülerinde 8 adet dikdörtgen banket masa ve 64 sandalye sığmaktadır

3x3 Çadır Tente

3x3 ölçülerinde 4 ayaklı çadır tente kamelya çardak altına 70x100 6 masa ve 24 sandalye sığmaktadır.

4x4 Şemsiye

4 m çapında ortadan direkli yuvarlak şemsiye altına, 8 adet 70x110 ölçülerinde Plastik masa ve 32 sandalye sığabilir.

4x4 Şemsiye

4x4 ortadan direkli şemsiye altına, 12 adet 70cm çapında kokteyl bistro masa ve 36 adet bar taburesi bar sandalyesi sığmaktadır.

4x4 Yandan Askılı Şemsiye

4x4 yandan gövdeli askılı şemsiye altına, 80x180 ölçülerinde 6 adet banket masa 48 adet sandalye sığmaktadır

5x5 Şemsiye

5x5 ortadan direkli kare şemsiye altına, 4 adet 180 cm çapında düğün masası 2 adet bistro kokteyl masası ve 40 adet sandalye ayrıca 6 adet bar taburesi sığabilir

5x5 Şemsiye

5x5 ortadan direkli kare şemsiye altına, 70 cm çapında 24 adet bistro kokteyl masası ve 72 adet bar taburesi bar sandalyesi sığmaktadır

Kiralık Şemsiye Hizmetine İhtiyaç Duyduğumuz Zamanlar

Ülkemizde yaz yaz ve kış aylarında mevsim gözetmeden her durumda nişan düğün bayi toplantısı site Yönetim toplantısı gibi faaliyetler ve organizasyonlar yapmak durumunda kalmaktayız. Ve her mevsim ihtiyacımız olan yazın güneşin yakıcı yönüne kışın yağmurlu havalara maruz kalmaktan bizi kurtaran tek ürün kiralık şemsiye hizmetleridir. Bilhassa son dönemde yaşanılan virüs ve kapanmalar nedeniyle organizasyon ve etkinliklerin birçoğu açık havada yapılmak zorundadır. Bu da bizlere açık havalarda güneşten veya yağmurdan korunmak adına şemsiye kiralama hizmetini gerektirmektedir. Evimizin bahçesinde yılda bir ya da en fazla iki defa yapılması planlanan nişan kına veya kız isteme gibi veya Allah korusun Allah gecinden versin Bir taziye gibi organizasyonlarınız için şemsiye satın almak çok daha mantıklı bir alışveriş olmayacaktır. Bunun dışında fuar alanlarında kullanılmak üzere süreklilik arz etmeyen fuarlar için yine birbirinden farklı ölçülerde şemsiye satın almak ve bu satın alınan ürünlerin bakımlarıyla yenilenmeleri için Extra Extra masraf etmek yine çok mantıklı bir alışveriş olmayacaktır her iki planda da bu satın almalar organizasyonlarınızın sıklıkla düzenlemeleri nedeniyle gereksiz Ve fazladan harcamalar olarak eksi yönde bütçemize yansıyacaktır. Zaten bu nedenle kiralık şemsiye sektörü diye bir iç alana kurulmuş ve her sene yenilenen değişen ürünleri ile sizlere yeni aldığınız şemsiyeler tadında hizmet veren bir piyasa oluşmuştur. Sonuç olarak genellikle kiralık Şemsiye hizmetine ihtiyaç duyduğumuz zamanlar aslında dış mekânlarda yapmamız gereken etkinlik planlarımızdır. İyisi mi satın alıp eskiteceğiniz ürünler yerine siz bu ürünleri kiralamayı ve yeni ürünlerin tadını çıkarmayı deneyin. Kirala 360 adlı firmamız sizler için sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin satın almasını ve yine bu ürünlerin yenilenip size kiralanmasını sağlamaktadır. Sizler yine her ne olursa olsun etkinlikler için kullanacağınız ürünleri büyük masraflar yaparak satın alıp tekrar büyük masraflar yaparak yenilemek tamir etmek yerine kirala 360 firmamızdan kiralayabilir ve yenilenmiş sıfır ürünleri kullanabilirsiniz.

Etkinlik Sahasına Uygun Şemsiye Araştırması

Açık hava organizasyonlarında oturma düzenine göre veya bistro vaziyette ayakta yapılacak kokteyller de duruş bulunuş düzenine göre farklı ölçülerde şemsiye ihtiyaçlarımız hasıl olmaktadır. Dolayısıyla birbirinden farklı çeşitlerde ve yine birbirinden farklı ölçülere sahip yeni görünümlü yıpranmamış özel şemsiyelere ihtiyaç duymamız adına birtakım firma arayışlarına girmekteyiz. Bu araştırmaları hem uygun fiyatlı hem de kullanımı yapılacak etkinlik sahasına uygun ölçülerde yuvarlak veya kare şemsiyelere ulaşabilmek adına yapmaktayız. Genellikle yapılacak olan her etkinlik için birbirinden çok özel şemsiyelere ihtiyaç duyarız. Bu çeşitliliği bünyesinde barındırması gereken şemsiye kiralama firması eğer bu başarı noktasında ulaşırsa size en çeşitli kiralık şemsiye hizmetini sağlayacaktır. Bu şirketleri bulmak maalesef günümüz ekonomik şartlarında bir hayli zor olmaktadır. Organizasyon sektörü içerisindeki birçok küçük çaplı firma iş yapabilmek ayakta kalabilmek uğuruna birçok farklı ürün kiralama hizmetlerini bünyesine almaya çalışmaktadır. Bu nedenle birçok ürün kiralaması yapılmadığından ellerinde atıl kalmakta ve yenilenmemeleri sebebiyle dolayısıyla eskimeye yüz tutmaktadırlar. Sizlerde bu araştırmaları yaparken birçok kez bu tarz firmalarla karşılaşa bileceksiniz. Size bu konudaki tavsiyem şemsiye kiralama şirketlerinden güncel fotoğraflar ve videolar talep etmeniz olacaktır. Çünkü aklınızdaki o özel yeni görünümlü şemsiyeyi organizasyon alanında beklerken kötü ve eski geldiğinde lekeli ürünler geldiğinde ürünleri kur durmayıp geri göndermenin sizin için artı olarak hiç bir faydası olmayacak ve en büyük zarar yine size çıkacaktır. Tavsiye niteliğindeki önerimiz şudur ki elinde en çok şemsiye çeşidi olan firmaları tercih etmelisiniz ve bu firmalardan güncel görsel video talep etmelisiniz. Özellikle bol bol referanslara sahip olan kirala 360 adlı kiralık şemsiye firmamız sizler için en temiz ve en yeni ürünleri kapınıza kadar getirmekte ve size bu güveni sağlamaktadır.

Kiralık Şemsiye Kurulum ve Söküm İşlemleri

Ürün adından da belli olduğu üzere kiralık yani geçici bir süre kullanıp tekrar geri alınmak üzere uygulanan bir hizmet biçimi olduğu için zemine montelenme formatında etkinlik alanına zarar verecek işlemler kiralık şemsiye kurulumunda uygulanmamalıdır. Bunun yerine daha seyyar veya daha portatif kendi içinde monte edilip hazır bir şekilde kurulabilen şemsiyeler tercih edilmelidir. Fazlasıyla rüzgâr alan ve fırtına riski olan bölgeler için muhakkak ağır mermer ayaklığı şemsiyeler kullanılmalı ve bu ürünler tercih edilmelidir. Mermer ayaklığı ağır şemsiyeler tercih edilmediği takdirde veya uygulama yapılacak etkinlik alanının montaj için uygun toprak zemin olduğu, bahçe olduğu göz önünde bulundurulduğunda mermer ayaklı ağır şemsiyelere ihtiyaç olmasa da toprağa monte edilebilecek ayaklara sahip şemsiyeler kullanılarak rüzgâr ve fırtına riski ortadan kaldırılmalıdır. Monte edilen şemsiye dedin hizmet süre dedi bittiğinde geri teslim işlemi yapılırken son derece titiz bir şekilde söküm yapılmalı ve şemsiyelerin mermerleri ağırlığı sebebiyle gayet dikkatli ve etkinlik alanına zarar vermeden taşınmalıdır. Çünkü mermerlerin sağa sola çarpması veya bir takım noktalara zarar vermesi sonucunda bunun bir geri dönüşü olmayacaktır. Bunun da sebebi organizasyon sektöründeki çoğu firmanın elemanlarının yaptığı çalışmalarda ürünlerin sigortalanması ve taşınan ürünlerin Esra mı verdiği zararı firmaların karşılayan mamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle şemsiye kiralama şirketinin çalışanlarının eğitimli personelleri oluşması güvenliğiniz için ve etkinlik alanlarımızın güvenliği için hayati önem taşımaktadır buna göre şekil araştırması yapıp buna göre tercihlerinizi oluşturmalısınız.

Kiralık Şemsiye Fiyatları

Bu sektördeki fiyat skalası kullanılacak olan ürünlerin ölçülerine renklerine yenimi eskimi oluşuna göre kendi içinde değişmektedir. Aslında şemsiye ölçüleri yükseldikçe fiyatlarda bu ölçüye oran ile yükselir. Ama bunun dışında da fiyatları düşüren ve yükselten bir takım etkenler vardır. Örneğin 2 şemsiye ile 25 şemsiyenin kiralama fiyatı aynı olamaz burada sürüm farkı ve toptan fiyatlar faktörü göz önünde bulundurularak daha uygun fiyatlar gözetilmelidir. Veyahut İstanbul merkezi şişti Bakırköy Topkapı gibi nakliye yerleri ışında yine İstanbul çevirisi sayılan Silivri Gebze gibi noktaların nakliye dedi fiyatları olabildiği ölçüde değiştirmektedir. Şemsiyelerin mermerli oluşundan her şemsiye 150 kilogramağırlığa sahiptir örneğin 10 adet şemsiye sipariş ettiğimizde aslında biz 1,5 ton mermer sipariş etmiş oluruz. Nakliye yapacak olan kamyonun ebatları da bu ağırlıklara göre değişir ve buna göre de nakliye ücreti yükselir veya düşer. Bunun dışında daha önce de belirttiğim gibi İstanbul merkezi ilçelerin nakliye fiyatları ile İstanbul çevresi ilçelerin nakliye fiyatları birbirinden çok farklı olacaktır. Kullanılacak olan Şemsi hizmetlerinin kiralama süresi maksimum 24 saattir yani bir sabah 9 da bırakılan şemsiye ertesi sabah yine sabah 9 da geri teslim alınmaktadır. Kurumsal çalışmalarda gün adedi arttıkça ve şemsiye adedi de arttıkça fiyatlar aşağı yönde düşmektedir. Fakat her halükarda Günlük çalışma da olsa haftalık çalışma da olsa kiralaması yapılan ürünlerin ücreti teslimatta peşin olarak alınmaktadır. Bugün dükkan veya ev kiralar gibi peşin kirası ödenen ürünler gibi yine şemsiyelerin de kiralamalarında ücretler peşin ödenmektedir. Sizlere karşı uzun yıllardır her kolaylığı ve cazip fiyatları düşünen ve buna göre ürün alımları yapan kiralı 360 firmanız günün her saati bir yılın her ayı sizlerin emrinde ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

Kiralık Şemsiye


Güneş ışıkları, her insan yüzüne gelmesini istemez. Bu sorunun çözüm noktasında organizasyonlarınız kiralık şemsiye hizmeti ile kökten çözer. Kiralık şemsiyeler sayesinde hem üründen faydalanacaksınız hem de ürünü kiraladığınız için uyguna getireceksiniz. Kiralık şemsiye hizmetinizin sevkiyatını evinize kadar kendimiz getiriyoruz. Hızlı ve güvenli olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için hizmet kalitesini en iyi şekilde sunuyoruz. Kiralık şemsiyeler organizasyonların konseptine göre uygunluk sağlayabilir. Etkinlikler de şemsiyenin olması önemli araçlardandır. Öğlen güneşinde yapılacak olan etkinliklerde kiralık şemsiyeler sayesinde iş kolaylaştırmada ve konukları memnun etmede nitelikli bir unsurdur. Kirala360 kiralık şemsiye için en uygun fiyat için tek adres. Kiralık şemsiyeleri siz değerli müşterilerimiz yorulmadan size getiriyoruz ve kurulumunu siz hiç yorulmadan biz yapıyoruz. Organizasyonlarınızın konseptine uygun renkli, desenli kiralın şemsiyelerimiz mevcut. Dilediğiniz kiralık şemsiyeleri isteyin size en iyi hizmet kalitesiyle ayağınıza getirelim. Sonbahar aylarında da yapacağınız özel günleriniz de bahçeyi kullanmak istiyorsanız Kirala360 sayesinde sıkıntı çekmezsiniz. Yağmur yağma ihtimaline karşı kiralık şemsiyeler sizi bekliyor. İstediğiniz kiralık şemsiyeyi bizi arayarak ve ya Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitleri ve uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için yılın 365 günü çalışıyoruz. Hemen bizi arayın.

Hızlı Teklif Formu

  Şemsiye Kiralama Fiyatları


  Önemli ve özel günlerinizi için yapacağınız organizasyonlarınızı dış mekanda yapmak isteyebilirsiniz. Firmamız sayesinde uygun şemsiye fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Şemsiye fiyatları uygun olmakla birlikte kaliteli ve istediğiniz şekilde kiralayabilirsiniz. Küçük, büyük, renkli, desenli istediğiniz şemsiyeleri uygun fiyatlara firmamızda bulabilirsiniz. Kirala360 sayesinde hayalini kurduğunuz konseptleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Uygun şemsiye fiyatlarıyla bütçenizi düşünmenize gerek yok. Yapacağımız sevkiyatların yerlerine göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Kaliteli, modern şemsiyelerimizle organizasyonlarınızda olmazsa olmaz uygun şemsiye fiyatımızla yerini almaya hazır bekliyor. Konuklarınızı iyi ve konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız diğer firmalara göre en uygun şemsiye fiyatlarını Kirala360 sayesinde sizin ayağınıza kadar getiriyoruz. Yılın her günü hizmet vermekteyiz. Kiralama firmaları arasında en iyi konumda olan Kirala360 sayesinde siz değerli müşterimizde en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Şemsiye fiyatlarında en uygununu bulabileceğiniz firmamızda istediğiniz şekilde şemsiyeyi size temin edebiliriz. 7/24 arayabilir ve Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Şemsiye fiyatları şekline, biçimine, büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. Etkinliklerinizin dekorasyonuna göre şemsiye seçebilir uygun fiyata firmamızdan kirayabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57


  Whatsapp
  0537 584 98 44


  Email
  kirala360@gmail.com

  Şemsiyeler 4x4, 5x5, yandan askılı, mermer ayaklı ve güneş ve yağmurdan korunmak amacıyla yapılan kiralama ürünüdür. Bu şemsiyeler etkinlik, organizasyon, fuarlar gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu geniş çaplı alanlarda tercih edilmektedir. Şemsiye kiralayacak olanlar 16 farklı çeşitte şemsiye türünü beğenip kiralayabilmektedirler. Şemsiyelerimiz ihtiyaca göre 1, maksimum ise 36 adet kiralanmaktadır. Bu kiralama sayısı stokta olduğu takdirde arttırılabilir. Bu şemsiye çeşitlerinden bazıları: Kubbeli şemsiye, yuvarlak şemsiye, büyük şemsiye, kare şemsiye ve ayaklı şemsiye olarak.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Piramit Soba Kiralama

  Dış mekan ısıtıcı grubunun en gösterişli ve en lüks modeli olan piramit ısıtıcılar isimlerini ısıtıcı bölgesinin piramite benzer bir yapıyla tasarlanmasından almıştır.Düşük yakıt tüketimine sahip piramit sobalar dış mekan kullanımına uygundur Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Semsiye Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Piramit Soba Kiralama hizmetimizdir. Semsiye Kiralama,Piramit Soba Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Platformumuz internet'in en çok tercih edilen kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Oturma Grubu Kiralama

  Semsiye Kiralama ürünümüzü kiralayan müşterilerimiz sıklıkla Oturma Grubu Kiralama kiralama hizmetinden de yararlanmaktadır Oturma gruplarımız özellikle fuar ve toplantı gibi özel etkinlikler için üretilmiş, sağlam lüks ve yeni modellerdir. Etkinliğinize uygun bir çok farklı seçenekte oturma grubuna web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz Semsiye Kiralama,Oturma Grubu Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız Türkiye'nin en büyük ürün ve hizmet kiralama platformlarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Deri Koltuk Takimi Kiralama

  Siyah , Beyaz gibi sık tercih edilen deri koltuk moddellerimizin yanı sıra kurumsal ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gri ve bej renklerde de deri koltuk çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tekli ve üçlü deri koltuk modellerimiz özel olarak hazırlanmıştır. Aradığınız başka bir ürün var mı belki Deri Koltuk Takimi Kiralama ürünümüzü de Semsiye Kiralama hizmetimizin yanında kiralamak isteyebilirsiniz. Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Platformumuz ülkemizin en güvenilen kiralık ürün merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Dugun Cadiri Kiralama

  Düğün , nişan etkinlikleri her geçen gün kır düğünü ve açık alan etkinliği formatına dönüşmektedir. Bizlerde bu taleplere cevap vermek için düğün ve nişan için özelleşmiş çadır modelleri hazırladık. Düzenlenen organizasyonlarda Semsiye Kiralama ve Dugun Cadiri Kiralama kiralama hizmetlerimiz bir çok müşteri ve ajans tarafından beaber kiralanmaktadır. Etkinliğinizi en uygun maliyetlerle tamamlamak için kiralık Semsiye Kiralama ve kiralık Dugun Cadiri Kiralama hizmetlerimizden beraber yararlanın. Nakliyat ve diğer indirimlerden faydalanaın. Platformumuz Türkiye'nin en güvenilen ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kubbeli Cadir Kiralama

  Kubbeli çadır modelleri isimlerini kubbe görünümlü şekillerinden almışlardır. Kubbe çadır modelleri içlerine girdiklerinde ferah ve rahat bir ortam algısı oluşturmaktadır. Semsiye Kiralama ve Kubbeli Cadir Kiralama ürünümüz genellikle beraber sipariş verilmektedir. Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Semsiye Kiralama ürününün yanında Kubbeli Cadir Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Kurumumuz ülkemizin en büyük ürün ve hizmet kiralama platformlarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 84 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şemsiye Kiralama
  Fiyat
  TRY 2600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  67 thoughts on “Şemsiye Kiralama”

   1. Kirala360 Destek

    büyük şemsiye 12 m2 yer kapatır ve 4 metre çapa sahiptir. 10 kişilik masa altınarahatlıkla sığar gün içinde teslim ederiz

    1. Merhaba 5 metrelik ayaklı yağmur ve güneşi engelleyecek 10 adet şemsiyeye ihtiyacımız var. Teslim süresi fiyat bilgisi alabilirmiyim

     Teşekkürler,

  1. ürün metal mi plastik mi ..? sağlam mı iskelet kısmı yeterince ..? renk ve model seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? dış ve iç mekan için de uygun mıu..?

   1. Kirala360 Destek

    ürün aksamı metaldir sağlam bir şemsiye iskeletine sahiptir. dış mekan ve iç mekan şemsiye kiralaması mevcuttur.

   1. Kirala360 Destek

    tente kiralama konusunda tente şemsiye çok sağlamdır. rüzgarda yırtılması söz konusu değil. zarar görürse yedeğini göndermekteyiz.

  2. otel için uygun mu ..? serzonluk kiralama yapabilir miyiz ..?, yaz aylarında kiralanabilri mi ..? 7 tane var mı ..? 7 tane için fiayt nedir ..?

  3. resimlerden gördüğüm kadarıyla siz sadece büyük şemsiye kiralaması yapıyorsunuz nostaljik şemsiyelere ihitayacım var benim

   1. Kirala360 Destek

    çok büyük bir fırtınada şemsiyeleri derhal kapatmalısınız. Çünkü dev şemsiyeler de dahil olmak üzere fırtınalı havalarda her yapı hasar alabilir. 

  4. ben kiralamak istediğim dış mekan şemsiyenin gölgelik olarak işime yaramasını istiyorum. gerekli korumayı sağlar mı ? 

  5. illa şemsiye renginin açık renk mi olması gerekiyor. Havuz başında yapacağım parti için kırmızı şemsiye kiralamak istiyorum resimleriniz de şemsiyeler hep açık renk

   1. Kirala360 Destek

    güneşin zararlı ışınlarından korunmanız için kullandığınız şemsiyelerin açık renk olması gerekmektedir. 

  6. resimlerde gördüğümüz şemsiyeler plaj şemsiuyesi olarak da kullanılabilir mi ? ya ayrıca plaj lemsiyesi kiralası yapıyor musunuz ? 

   1. Kirala360 Destek

    gördüğünüz şemsiyeler plaj şemsiyesi olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca plaj şemsiye kiralama adlı farklı bir sayfamız da sitemizde mevcut. site üzerinden search ederek ulaşabilirsiniz.

  7. ben farklı sitelerde bidon ayaklı şemsiyeler gördüm onlar burda gördüğüm şemsiyelerdeki mermerlere göre daha mı hafif kalır fark nedir tam anlayamadım 

   1. Kirala360 Destek

    bidon ayaklar 20 cm yüksekliğe sahip iken mermer şemsiye ayakları 10 cm yükseklik ile daha şık bir görüntü sağlamaktadir. Bu nedenle bizler kiralanan şemsiyelerimizde bidomn ayak kullanmayız

  8. bahçe şemsiyesi kiralama yazarak buldum ama ben bahçede kullanmak istemiyorum. Evimizin terasında parti vericez şemsiyeleri teras katımıza taşıma şansınız var mı ? 

   1. Kirala360 Destek

    evet bahçe şemsiyesi kiralayarak bu ürünleri evinizin terasında kullanabilirsiniz. taşımasını teknik personellerimiz ücreti mukabilinde sizler için yapacaktır. 

  9. arkadaşım geeçen hafta firmanızdan büyük şemsiye kiraladım neden bu çalışan arkadaşlara el arabası vermiyorsunuz. 50 kilo mermerleri taşıdılar günah kardeşim 

   1. Kirala360 Destek

    maalesef sezonluk şemsiye kiralama yapmıyoruz. Sadece haftalık günlük veya bir kaç haftalık dış mekan şemsiye kiralama yapmaktayız. 

  10. şemsiye ölçüleri çok çeşitli mi ? yada şöyle sorayım ben 4 metre şemsiye arıyorum sizinkiler daha büyük şemsiye gibi duruyor. 4 metre şemsiye var mı ?

  11. Sahil kenarında açacağımız cafemizin bahçesinde yaz sezonu boyunca kullanılmak üzere büyük şemsiye kiralamak istiyoruz. Fakat daha önce büyük şemsiye kiralaması yapmadık. Bu yüzden büyük şemsiye kiralama konusunda bizi yönlendirecek, büyüklüğü, kullanım şekli, kullanım alanı ve fiyatları konusunda bize gerçek ve güncel bilgiler verebilecek büyük şemsiye kiralama firmalarıyla tanışmak istiyoruz. Büyük şemsiye kiralama konusunda bizimle çalışmak ister misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    Kiralama firması olarak, taleplerinize ve beklentilerinize çözüm bulacak doğru ve güncel bilgilerle dolu aktif güncel bir firma olarak size hizmet vermeye hazırız. Büyük şemsiye kiralama konusunda yıllarca, çok fazla firmaya hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Hatta büyük şemsiye kiralama süresi boyunca bakım ve onarım için hazır bulunan bir teknik ekibimiz bile bulunmaktadır.

  12. Merhaba, yazlığımızın arka bahçesinde büyük bir alanımız var. 2 aylığına akrabalarımız yazlığa gelecek. Çok fazla çocuk var. Arka bahçeye masalar ve şemsiyeler koymak istiyorum. Çocuklar da gündüz yemek yerken güneşten zarar görmesin, büyükler de. 3 büyük şemsiye yeter sanırım. Masalar da kiralayacağım ama henüz karar veremedim. Kiralık büyük şemsiye bulmak özellikle şu aralar zor. Baktım da, kiralık olanlar hep kiralanmış. Bu dev şemsiye kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum. 

   1. Merhaba, yaz günlerinde yoğun olan talep karşısında birçok firma şemsiye stoklarını tüketti. Öğlen güneşinde yapılacak olan etkinliklerde dev şemsiye kiralamak çok mantıklı. 2 aylığına sizin için şemsiye ayırıyoruz. Hem çocukların hassas ciltleri zarar görmesin hem de güzel saatler geçirsinler. Şemsiyeler sayesinde güneşte her türlü aktiviteyi yapabilirsiniz. Dilerseniz, dışarısı için pervaneler de kiralayabilirsiniz. Kurulumunu arkadaşlarımız yapacaklardır. Akrabalarınızla keyifli günler dileriz. 

  13. Elif Kevser Eroğlu

   Merhaba, haftaya çarşamba günü bahçemde bir davet vereceğim. Ancak bahçem müthiş güneş alıyor ve öğle saatlerinde bu daveti gerçekleştireceğiz. Benim 5 adet bahçe şemsiyesi kiralama yapmam gerek. Ama öyle yok iddialı ve saire olmasın. Çok elit bir davet olacağı için size şöyle söyleyeyim. Davet köşkümün bahçesinde olacak. Köşke yakışır bahçe şemsiyesi var ise önerin yoksa başka yerlerden aramaya devam edeceğim. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar efendim. Bahçe şemsiyesi kiralama ürünlerimiz oldukça kaliteli olmakla birlikte elite görünüme de sahiptir. Köşkünüze yakışacak ürünler bizde. Başka yerlerde aramanıza gerek yok. Elimizde takım olarak size gönderebileceğimiz 5 adet ürün mevcut. Dilerseniz sipariş işlemlerinizi istediğiniz gün ve saati belirterek verebilirsiniz iyi günler dilerim. 

  14. Yiğithan Kocademir

   Kare şemsiye kiralaması için yazıyorum size. Nişantaşı’nda Kahve dünyası franchisingi yapıyorum. Cafemizin üst bölümünde balkonumuz var, masalar atıcaz. Masalar çok güneş altında olduğu için onlara uygun şık, kare şemsiye kiralaması yapmak istiyoruz. Ama üstlerinde bizim logomuz basılı olması lazım. O şekilde şemsiye imalatı yapıyor musunuz? Sadece yazdan yaza kiralamak istiyoruz. Kışın üst katı kapıyoruz. Böyle bir hizmetiniz varsa her yıl kiralamasını yapabiliriz. Anlaşırsak çok sevinirim.  

  15. Köksal Gültaş

   İstanbul da tüm ilçelere kiralık şemsiye hizmeti var mı yoksa sadece tek bir yakada mı kiralama yapıyorsun

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon