Şişme Oyun Alanı Kiralama

Şişme Oyun Alanı Kiralama


Çocuk denince akla oyun gelmektedir. Çocuk olmanın gerekçelerinden biridir oyun oynamak. Firmamız bu noktada çocukların her alanda gönlünce oyun oynayabilmesi adına şişme oyun alanı kiralama hizmeti vermektedir. Çocuklar gittikleri her yerde bir şişme oyun parkı olmasının hayali içerisindedirler. Firmamız onların bu hayalini gerçekleştirmek adına onların dahil olduğu her organizasyonunuza şişme oyun alanı kiralamaktadır. Bizden şişme oyun alanı kiralama hizmeti talep ettiğinizde firmamız şişme oyun alanını dilediğiniz adrese kendisi getirmekte ve kurulunu yapmaktadır. Daha sonra etkinlik bitiminde tekrar kendisi almaktadır. Sizleri hiçbir ayrıntıyla uğraştırmadan şişme oyun alanı kiralama ihtiyacınızı karşılamaktadır. Organizasyon alanınızdaki çocuklarınız şişme oyun alanında eğlenceli vakitler geçirirken sizler de gönlünüzce organizasyonlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Şişme oyun alanı kiralama hizmetimiz dış mekanda düzenlemeyi düşündüğünüz tüm organizasyonlarınız için oldukça iyi bir seçenektir. Aralıksız hizmet kalitemiz sayesinde dilediğiniz tarihte şişme oyun alanı kiralama hizmetimizle yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin ve şişme oyun alanı kiralayın. Hem çocuklarınız mutlu olsun hem de sizde keyifli organizasyonların tadını çıkarın. Eğlencenin her türlü haline bayılan çocuklar şişme oyun alanını da çok seveceklerdir.

 

Kiralık Şişme Oyun Alanı


Kiralık Şişme Oyun Alanı
Kesin bir şekilde söyleyebiliriz ki tüm çocuklar oyun delisidir. Sizler de düzenlediğiniz organizasyonlarınıza katılan konuklarınızın çocukları için oyun alanı yaratmak istersiniz. Firmamız sizlere şişme oyuncak kiralama hizmeti vermektedir. Çocuklar gönüllerince bu şişme oyun alanında eğlenebilirler. Böylelikle onlar istediklerini almış olur sizlerde bunun verdiği mutlulukla sorunsuz bir şekilde organizasyonlar düzenlemiş olursunuz. Tüm bu saydıklarımıza firmamızın kiralık şişme oyun alanı hizmeti sayesinde sahip olabilirsiniz. Kapınıza kadar getirdiğimiz şişme oyun alnını kurarak sizlerin zamanınızdan çalmadan çocuklarınıza oyun oynayabilecekleri bir alan oluşturmaktayız. Bu alan onları fazlasıyla mutlu edecektir çünkü her çocuk oyun oynamaktan keyif alır. Firmamızın kiralık şişme oyun alanı hizmeti çocuklarınızın her anlamda eğlence ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. Çocuk kahkahalarının yükseldiği enerjik organizasyonlar için siz de kiralık şişme oyun alanı hizmetimizden yararlanın. Yılın her günü yararlanabileceğiniz bu hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da whatsapp üzerinden bize 7/24 yazabilirsiniz. Firmamız en iyi hizmet kalitesiyle tüm yıl kiralık şişme oyun alanı ihtiyaçlarınızı karşılamak için aralıksız çalışmaktadır. Sizlere uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermemiz için bize kiralık şişme oyun alanı siparişi verin. Bizde size en iyi hizmet kalitesi garantili şişme oyun alanı hizmeti verelim.

Hızlı Teklif Formu

  Şişme Oyun Alanı Kiralama Fiyatları


  Yaşamımızın her alanında olduğu gibi etkinliklerimizin de neşe kaynağı çocuklardır. Onların mutluluğu için her daim durmadan çabalarız. Firmamızda onların eğlence ihtiyacı için şişme oyun alanı kiralama hizmetini uygun fiyatlarla vermektedir. Şişme kaydırak kiralama fiyatlarımız nakliyatını yapmamızı istediğiniz etkinlik alanınızın uzaklığına ve sizde kalma süresine göre değişim gösterebilmektedir. Bizden şişme oyun alanı kiralamak için fiyat teklifi almak istiyorsanız bizi arayarak tüm isteklerinizi belirtmelisiniz. Çocukların delice eğlenebileceği şişme oyun alanı fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir. Satın almaya kalksanız yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalacağınız şişme oyun alanını kiralamak sizin için de oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Firmamızın şişme oyun alanı fiyatları diğer kiralama şirketlerinin fiyatlarıyla kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Sizde organizasyonlarınıza gelen konuklarınızın çocukları için oyun alanı yaratmak istiyorsanız firmamızın şişme oyun alanı fiyatları tam da bütçenize göre. Bizi arayın ve organizasyon alanlarınızı renkli oyun alanları ile dekore edin. Şişme oyun alanı fiyat bilgimiz için dilediğiniz zaman arayın ve taleplerinizi bize bildirin.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  12 thoughts on “Şişme Oyun Alanı Kiralama”

   1. Kirala360 Destek

    Maksimum 20 çocuğa kadar binebilir. Bu oyun parkına giriş olayı ve daha çok şişme oyun alanının büyüklüğüne göre değişir kimi zaman, şişme oyun parkurunda 10 çocuk girerken, kimi zaman 67 çocuk girebilir.

  1. şişirme ve taşıma işlemleri size mi ait ..? Kadıköy deki mekana ne kadar sürede teslim edilir ..? 3 günlük kiralama olur mu ..? iş bitince toplama da size mi ait ..? fiyat nedir ..?

   1. Kirala360 Destek

    şişme oyun alanı kiralama firması olduğumuz için bütün şişirme ve taşıma işlemleri bize ait. kadıköy, Çamlıca Üsküdar ve tüm İstanbul’unsa oyun parkları, bizden sorulur, iş bitince toplama da bize ait fiyat, bunun farkına göre değişmektedir.

  2. Hafta sonu yeğenlerim bizim eve gelecek çok fazlalar ve enerjileri de çok yüksek. Enerjilerini boşaltacak alan bulamayınca sıkıntı çıkarıyorlar. Bizde büyükler olarak kafamız rahat oturmak için bahçeye şişme oyun parkı kiralamaya karar verdik. Büyük bir insan da binebilir mi? Tehlikesi var mı, yani çocuklara bir zarar gelir mi? Şişirilmesi ve kurulması sizin tarafınızdan mı olacak yoksa biz mi yapacağız?

   1. Kirala360 Destek

    Çocuklarınızı oyalamak için çok iyi bir fikir. Şişme oyun parkı büyük küçük demeden eğlenebileceğiniz bir parktır. Şişme oyun parklarımız son derce güvenilirdir, bugüne kadar hiçbir sakatlık çıkmamıştır. Aynı zamanda da sağlığa zararlı değildir. Fiyatlarımız uygundur. Şişme oyun parklarımızın şişirilmesi ve kurulması bizzat bizim tarafımızdan yapılır, size de sadece eğlenmek düşer. 

  3. Piknik alanımız için şişme oyun alanı kiralama hizmeti almak istiyoruz. 
   Paket içeriğinde sabit oyunlar mı yer alıyor? Yoksa talebimize göre mi ayarlıyorsunuz?
   Hem yetişkin hem de çocuklar için bir paket istiyoruz,
    tek paket fiyatında daha ekonomik yapabilir misiniz?
   Kurulum size mi ait? Havası sönme gibi durumlar yaşanır mı?
   En fazla kaç saat dayanır?

   1. Kirala360 Destek

    Şişme oyun alanı kiralama hizmetimiz dahilinde, içerikteki oyunlar talebinize göre planlanabilir. 
    Zevkinize ve talebinize göre uygun bir program sunulacaktır. 
    İlgili bizleri bizlere iletmeniz yeterlidir. 
    Kurulum ekibimiz tarafından sorunsuz şekilde gerçekleşir.
    Gün içinde 5-6 saat havası inmeden oynamak mümkün olur.
    Fakat darbe gibi krizlerde havası sönebilir.
    Özel fiyatımız için, teklif formunuzu bekliyoruz.

  4. Ahmet Hakkı Hirik

   Geçen sene bir otelde tatil yapmıştık ve çocuğum oradaki şişme oyun parkuru ile çok eğlenmişti. Bu sene korona var diye babası bir yere götürmeyelim dedi. Ama anne yüreği işte bir demet akalın olamasak da biz de şişme oyun parkuru kiralama işlemi yapıp evdeki havuzumuza bunu kurduralım birkaç gün oynasın mutlu olsun dedik. Bu ürün ona çok benziyor ama emin olamadım. Eve kurulumu siz geçekleştirebilir misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    İyi günler efendim. Şişme oyun parkuru kiralama kararınız çocuğunuz için oldukça keyifli olacak. İsterseniz kurulumu siz de gerçekleştirebiliyorsunuz ama eğer dilerseniz biz de gerçekleştirebiliriz. Bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız. Keyifli alışverişler dilerim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon