Şişme Maskot Kiralama


Firmamız, bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz her türlü şişme oyun parkuru ekipmanı ve hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu kapsamda, sizler için geliştirdiğimiz, şişme maskot kiralama hizmetimizi en iyi şekilde hizmetinize sunmaktayız. Birbirinden farklı etkinlikler ya da aktiviteler doğrultusunda, konsepte uygun bir şekilde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şişme maskot; kullanıcının bel bölümüne bağlanan aküden, aldığı enerjiyle çalışır. Ve içeriye temiz hava girmesini sağlar, böylelikle ürün şeklini korumaktadır. Şişme maskotun, iç bölümü havayla doludur, böylece, içindeki kullanıcıya herhangi bir yük oluşturmaz. Maskotun göğsündeki görme gözleri sayesinde, kullanıcı dışarıyı rahatlıkla görebilmektedir. Şişme maskotun, farklı ölçüleri mevcuttur. Doğum günleri, açılış programları, piknik, çocuklar için düzenlenen aktiviteler, Avm etkinlikleri, okul etkinlikleri vb. organizasyonlarınızda, şişme maskot ile çocukları eğlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı şişme maskot modellerimizi, sitemiz üzerinden inceleyebilir ve organizasyonlarınız dahilinde en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Eğlenceli aktivitelerde, animasyonlar kadar, maskotlarda oldukça dikkat çeker ve renk getirir. Sizlerde, aktivitelerinize farklı bir tarz yansıtmak istiyorsanız, kiralık şişme maskot hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz ve ürünlerimizle alakalı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Şişme Maskot


  Şişme maskotlar, kullanım açısından da kolay ürünlerdir. Şişme oyun alanı kiralama hizmet içeriğimiz doğrultusunda, ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet edecektir. Konseptiniz doğrultusunda, uygun olan ürünü tercih etmeniz yeterlidir. Kiralama hizmetimiz dahilinde, ulaşım ve sunum gibi hizmetlerimizden de kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Sizlerin talepleri doğrultusunda, hizmet içeriğimiz oluşturulur ve hizmet bedeli bu kapsamda değişkenlik gösterebilir. Fakat, firmamızın kiralama hizmetleri oldukça uygun ve ekonomiktir. Sizlerde, birinci sınıf bir hizmet için, ekonomik şişme maskot fiyatları ile bizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, iş prensiplerimiz gereği garantimiz altındadır. Amacımız sizlere, piyasada sunulan kiralama hizmetlerinden, daha kalitelisini en iyi şekilde sunmaktır. Şişme maskotlar ile çocukları eğlendirirken, sizlerde onlarla eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın, doğum günü partilerinde ya da sünnet düğünlerinde, şişme maskot ile rengarenk bir şölen sunabilirsiniz. Ya da çocuklar için düzenlenen aktiviteleri, maskotlar ile renklendirebilirsiniz. Kiralık şişme maskot hizmetimiz, bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde kullanabileceğiniz, eğlenceli bir hizmetimizdir. Size özel fiyat tekliflerimiz için, bize ulaşmanız yeterlidir. Kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Şişme Maskot Fiyatları


  Şişme maskot kiralama hizmetimiz, çocukları eğlendirmek ve onlara özel anlar yaşatmak adına hizmetinize sunulmaktadır. Şişme çocuk oyuncakları aktivitelerinize dahil ettiğiniz, şişme maskotlar, aktivitelerinizi renklendireceklerdir. Farklı renk ve model şişme maskot ürünlerimizi, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aktiviteleriniz ya da etkinlikleriniz dahilinde, konsepte uygun görselliğe sahip modeli tercih edebilirsiniz. Şişme maskotları kullanmak üzere, çalışma arkadaşlarımız görevlendirilmektedir. Fakat, dilerseniz kullanım aşaması sizlere ait olabilir. Sizlerin talebi doğrultusunda, hizmet içeriğimiz oluşturulmaktadır. Kiralama hizmet içeriğimiz kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı ve hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlerin yapması gereken sadece, organizasyonlarınızın konseptini bizlere iletmektir. Bu doğrultuda, gerekli çalışmalar ekibimiz tarafından en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Firmamızın, şişme maskot fiyatları da piyasaya nazaran daha ekonomiktir. Şişme maskotlar farklı ebat ve ölçüleriyle, yılın her günü hizmetinizdedir. Büyük ya da küçük çaplı organizasyonlarınız, ayırt edilmeksizin, aynı kalitedeki ürünler hizmetinize sunulur. Ürünlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak için, ya da kiralama hizmet içeriklerimizle alakalı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sizlere, yardımcı olacaklardır. Çocuklar için düzenlediğiniz etkinliklere, renk katmak için buradayız. Şişme maskot ürünlerimizle, çocukları eğlendirerek, güldürmeyi diliyoruz. Özel anlarınıza, renk katmak üzere, firmamız her zaman hizmetinizdedir.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şişme Maskot
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  2 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  seçkin

  istediğimiz maskotu seçerek üzerine firmamızın logosunu bastırmamız mümnkün mü? boyutu tam olarak ne kadar? şişirme ve söndürme işlemleri size mi ait?

  ada kuyan

  ne kadar sürede teslim edersiniz ..? bahçelievler tarafına taşıma ve kurulum yapar mısınız ..? istediğimiz maskotu seçebilir mmiyiz ..? boyutları nedir ..? fiyat nedir acaba ..?