Organizasyon Çadırı Kiralama

Organizasyon Çadırı Kiralama


Organizasyon çadırları alüminyum iskeletler üzerine branda giydirme olarak uygulanmaktadır. Kullandığımız branda ISO standartlarına sahiptir.

Organizasyon çadırı ayakları, toprak veya beton zemine çakılarak sabitlenmektedir. Çadırlarımızın rüzgar ve dış ses için direnci yüksektir. Konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.

Organizasyon çadırları günlük kiralanmaktadır. Fiyatlarımız günlük fiyattır. Uzun süreli kiralamalarda iskonto uygulanmaktadır.

Açılış törenlerinde, davetlerde, kokteyl, nişan, düğün gibi organizasyonlarında yapacağınız konsepte göre organizasyon çadır kiralayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterileri için organizasyon çadırı kiralama hizmetinizdeyiz. Çadırlarımız hava şartları göre yazlık ve kışlık organizasyon çadırı kiralayabilirsiniz. Yapılacak etkinliklerinize göre zeminler, stantlar, masa, sandalye, aydınlatma, süsleme gibi organizasyon ekipmanları dilediğinizi organizasyon çadırı kiralama hizmetinin yanında isterseniz ekstra getirilebilir. Organizasyon ekipmanlarının içinde bulunduğu takdirde fiyatta değişiklik gösterecektir. Yapacağınız organizasyonunuzda katılacak kişi sayısına göre organizasyon çadırı kiralama hizmetinde büyüklük derecesi sizin de talebinize göre değişebilmektedir. Sizin mutluluğunuz için yılın her günü hiç durmadan hizmet veriyoruz. Siz de bizi tercih ederseniz organizasyonunuz her daim emin ellerde olur. Organizasyon çadırı kiralama hizmetini kiralamak için en doğru adres Kirala360. Dilediğiniz boyutlarda organizasyon çadırı kişi adedine göre çoğaltılabilir ya da büyük boyutlarını kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için organizasyon çadırı kiralama hizmetimi istediğinz yere sevkiyat ediyoruz. Organizasyon bitiminde kurulmuş çadırları nakliyat aracımıza koyup sizi sorunsuz bir günden kurtarıyoruz. Eğer organizasyon çadırı kiralama hizmeti hakkıda bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Şirketimiz son derece güvenilir bir şekilde organizasyon çadırı kiralaması yapmaktadır.

 

Kiralık Organizasyon Çadırı


Hayatınızın önemli bir kısmını eğlenerek geçiririz. Özel günleriniz için kiralık organizasyon çadırı hizmetini almak için her daim hizmetinizdeyiz. Eğer bu hizmeti almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bize mesaj atabilirsiniz. Kiralık organizasyon çadırı hizmetini tüm yıl boyunca size sunuyoruz. Son derece eğlenebileceğiniz ya da nasıl bir konsept hazırlamak istediğinize bağlı olarak ayarlanacak olan kiralık organizasyon çadırlarımızdan son derece memnun kalmakla birlikte çokta memnun olacaksınız. Kiralık organizasyon çadırlarımız iyi malzemeler ile üretilmiştir. Kiralık organizasyon çadırlarımızın seçenekleri içerisinden bir çok konsepte uygun çadırlar bulabilirsiniz. Kiralık organizasyon çadırlarımız siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre hazırlanmaktadır. Yapacağınız seçim ile organizasyonunuzu tamamlamış olacaksınız. Kiralık organizasyon çadırlarımız ile ilgili bilmeniz gereken en önemli nokta kaliteli malzemeler ile üretilmiş olmasıdır. Gününüzün hatta belki de günlerinizin en güzel şekilde geçmesini sağlamak amacı ile yılın her günü hizmet vermekteyiz. Organizasyon çadırlarımız her zemine ve koşula uyum sağlamaktır. Siz değerli müşterimiz gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Son derece güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Bizleri tercih ederseniz bundan hiç pişman olmayacaksınız. Yaptığınız kiralama hizmeti ile misafirlerinizi de hem estetik hem kalite anlamında oldukça güzel bir mekan bekliyor olacaktır. Her türlü kişi sayısına uyumluluk gösterecek şekilde organizasyon çadırlarımız mevcuttur. Yapacağınız kiralama ile büyük bir yükten kurtulabilir sunacağımız kaliteli hizmet karşısında son derece memnun kalabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Organizasyon Çadırı Fiyatları


  Bizlerin sizlere sunduğu bu hizmet ile organizasyonunuzu tamamı ile tamamlamak sizlerin elinde. Organizasyon çadır fiyatlarımızın cep yakmayacak şekilde düzenlenmiş olması da sizleri ayrı mutlu edecektir. Organizasyon çadır fiyatlarımız hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon çadır fiyatlarımızın uygun olmasından memnun kalacaksınız. Hem kaliteli hizmetimizden hemde organizasyon çadır fiyatlarımız bizleri tercih etmenizde büyük rol oynayacaktır. Organizasyon çadır fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz. Ayrıca organizasyon çadırı fiyatları hakkında telefon ya da Whatsapp üzerinden yapacağınız görüşmelerde isteklerinizi kaliteli bir hizmet için en iyi şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Sizlerin de detaylı bilgi aldıktan sonra yüzlerinizi gülümsetecek olan organizasyon çadır fiyatlarımız oldukça uygundur. Bizleri tercih ederseniz hizmet ve kalitemizden çok memnun kalacaksınız ve bundan pişman olmayacaksınız.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Türkiye genelinde tüm illere ve ilçelere organizasyon çadırı hizmeti verilmektedir. Türkiye'nin her yerine kendi lojistik servisimiz ile hizmet veriyoruz.Çok çeşitli düğün, piknik ve okul organizasyonları gibi bir çok alanda kiralık organizasyon çadırı kullanılmaktadır. Organizasyon çeşiti ve boyutuna göre çadırları optimize edebilirsiniz.Kaliteli brandadan üretilen organizasyon çadırları, sizleri güneşten ve kötü hava koşullarından korur. Uzun ömürlü olan çadır kumaşları ile beklenmedik problemlerle karşı karşıya kalmazsınız. Kullanılan organizasyon çadırları her sezon bitiminde bakım onarım sağlanarak bir sonraki sezon için muhafaza edilir.Ürünlerimiz kiralama öncesinde ve sonrasında dezenfekte edilmektedir.Planlanmış çeşitli etkinlikler için organizasyon süresince kullanılıp toplanan büyük çadırlara organizasyon çadırı denmektedir. Organizasyon çadırlarının fiyatları boyutlarına ve kiralama süresine göre değişmektedir.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Stand Cadiri Kiralama

  Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Organizasyon Cadiri Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Stand Cadiri Kiralama hizmetimizdir. Standlar ve fuarlar için özel hazırlanmış ve istediğiniz ölçülere veya şekillere göre esnek olarak değişebilen dış mekan çadırlarımızı hemen inceleyin Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Kirala360.com ülkemizin en geniş stoklara sahip ürün kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bistro Masa Kiralama

  Aradığınız başka bir ürün var mı belki Bistro Masa Kiralama ürünümüzü de Organizasyon Cadiri Kiralama hizmetimizin yanında kiralamak isteyebilirsiniz. Etklinğiniz için bistro masa ihtiyacınız bulunmaktaysa ahşap,plastik,metal bir çok farklı tasarımda bistro masa modellerini web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Bistro Masa Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Organizasyon Cadiri Kiralama hem de Bistro Masa Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kurumumuz Türkiye'nin en büyük kiralama merkezlerinden biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Isitici Kiralama

  Türkiye'nin en büyük ısıtıcı stoklarına sahip olan firmamız iş mekan ve dış mekanlar için hazırlanmış özel ve yakıt tüketimi düşük ısıtıcılarıyla hizmetinizde Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Organizasyon Cadiri Kiralama ve Isitici Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Platformumuz ülkemizin en başarılı kiralama merkezlerinden biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Deri Koltuk Takimi Kiralama

  Deri koltuk takımlarımız genellikle lüks etkinlikler , fuarlar , toplantılar gibi organizasyonlarda kullanılmaktadır. Deri koltuk modellerimiz oturma grubu özelliğinde olabilceği gibi tekli veya üçlü modeller şeklinde de kullanılabilmektedir. Kiralık Organizasyon Cadiri Kiralama hizmetimizin beraberinde sunduğumuz fırsat olan Deri Koltuk Takimi Kiralama kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Organizasyon Cadiri Kiralama,Deri Koltuk Takimi Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360.com Türkiye'nin en çok tercih edilen ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Dugun Cadiri Kiralama

  Organizasyon Cadiri Kiralama ve Dugun Cadiri Kiralama ürünümüz genellikle beraber sipariş verilmektedir. Düğün , nişan etkinlikleri her geçen gün kır düğünü ve açık alan etkinliği formatına dönüşmektedir. Bizlerde bu taleplere cevap vermek için düğün ve nişan için özelleşmiş çadır modelleri hazırladık. Organizasyon Cadiri Kiralama,Dugun Cadiri Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Platformumuz internet'in en çok tercih edilen ürün kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 31 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Organizasyon Çadırı
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Organizasyon Çadırı Kiralama”

  1. çadır ne kadar büyüklükte..? uzunluğunu biz düğmeyle ya da kolla ayarlayabilir miyiz ..? istediğimiz renk tente seçebilir miyiz..? bir günlük kiralama fiyatı nedir ..? kurulum sizden mi olacak ..?

  2. ogün sansaloğlu

   tentenin genişliği nedir ..? ne kadar sürede kurulum yapılır..? renk seçeneğiniz var mı ..? fiyat ne olur en son ..? kredi kartına taksit olur mu ..?

  3. sap kısımları demir mi ..? kurulum sizden mi ..? renkleri biz seçebilir miyiz..? istediğimiz adrese teslimat olacak mi ..? biz alacaksak adresiniz nerde ..?

  4. fuar organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir, ürün resimdeki gibi mi acaba, kurulum taşıma sizden mi, ölçüleri ne kadar .. ?

  5. Özel sokak etkinliğimiz için yaklaşık 200 ila 400 kişi arasında açılış çadırı kiralama hizmeti almak istiyoruz. Sizce kaç adet çadır kiralamamız gerekir? Elinizde, görsel haricinde değişik ebat ve boyutlarda çadır var mı? Çadırlarınız yağmur ve rüzgar gibi hava şartlarına karşı dayanıklı mı ve kurulum fiyat içeriğine dahil mi? Şimdiden teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Açılış çadırı kiralama hizmet içeriğimiz dahilinde, birden farklı ebatlarda çadırlarımız mevcuttur. Altı ya da 10 adet küçük çadır kiralayabileceğiniz gibi dilerseniz üç adet büyük çadırda kiralayabilirsiniz. Çadırlarımız her kiralama sonrası kontrolden geçtiği için, eski çadırları asla yeniden kiralamıyoruz. Hava şartlarına dayanıklı çadırlarımızı, sağlam şekilde kurulum yapıyoruz. Monte işlemi paket içeriğine dahildir.

  6. Osman Sinan Devrim

   Merhaba, Kuzguncuk’ta Adanalılar günü yapacağız. Bunun için bir mesire alanı kiraladık, ancak giriş çıkışları takip edebileceğimiz, gelenleri karşılayabileceğimiz bir fuar çadırına ihtiyacımız var. Fuar çadırı kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyoruz. Yağmur yağarsa bir şey olur mu , çadıra? Ve ebatlarını biz belirleyebiliyor muyuz? Çok büyük olmaması, ideal boyutlarda olması gerekiyor. Bir masa ve 4 sandalye sığması yeterli bizim için.

   1. Kirala360 Destek

    Çadırlarımız farklı boyutlarda tasarlanabilmekte ve sizin etkinlikleriniz için yüksek rüzgâr ve yağmura dayanıklı olarak geliştirilmektedir. 1 masa ve 4 sandalyenin rahatça sığabildiği, boyutları fazla büyük olmayan bir kiralık çadırı istediğiniz gün ve saatte Adanalılar gününüze getirebiliriz. Dilerseniz o gün için diğer ekipmanlarımıza göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz. 

  7. Abdulhalim Guguk

   Şu dönemde kına yapmak istiyoruz ama nasıl kına yapılır sonuçta covid’in hepimizi çevrelediği stresli ve yorucu bir dönemden geçiyoruz. Sonra açık alanda çok güzel bir yer bulduk ve kına gecesini burada yapmaya karar verdik. Kına çadırı kiralama işlemi de bu aktivitenin son basamağı gibi duruyor. Bize modellerinizin ve modellerin fiyatlarının bulunduğu bir liste gönderebilir misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    Bu dönemin yıpratıcılığını bir nebze azaltacak bu tip organizasyonlara ihtiyaç var tabi. Biz de bu dönemin gerekliliklerini yerine getirerek hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Kına çadırı kiralama konusunda bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Bulunduğumuz organizasyonlar ve dahası ile ilgili görselleri fiyat bilgileri ile de beraber vermiş olduğunuz mail adresine gönderiyoruz.

   1. Selamlar istediğiniz alanlarda organizasyon çadırı yapabilcek ürün ve tecrübemiz vardır. Lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon