Köçek Kiralama


Köçek kadın kılığına girerek gösteriler yapan kişilere denir. Bu bağlamda organizasyonlarınızda eğlencenin tavan yapması için firmamız dilediğiniz organizasyonunuza köçek getirmektedir. Köçek kiralama hizmetimizi aldığınızda dansçı arkadaşlarımız kostümlerle sizler ve konuklarınızı eğlendirmek için dans eder ve çeşitli şakalar yaparak ortamınızı neşelendirir. Profesyonel köçek gösterisi yapan arkadaşlarımız dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese gelmektedir. Köçek kiralama kapsamında sektörün en keyifli gösterilerini alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Çeşitli şakalar eşliğinde yapılan gösteriler konuklarınızın keyfini yerine getirecek ve onların keyifli vakitler geçirmesini sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçerek köçek kiralama hizmetimizi alabilir ve keyifli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Uzun yılların getirisi olan iş tecrübemiz ile piyasada ekipman kiralama konusunda oldukça bilindik bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarınızın eksiksiz ve keyifli geçmesi adına köçek kiralama olanağımızı ekonomik fiyatlarla sağlıyoruz. Bizi arayın ve köçek kiralama kapsamında gönderdiğimiz çalışanlarımızın sizlerle birlikte konuklarınızı da eğlendirmesini sağlayın. Kirala360 olarak hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere ara vermeden köçek kiralama hizmeti sağlamaktayız. En özel anlarınızın unutulmayacak kadar eğlenceli ve akılda kalıcı olması için biz sizlerin yanınızda olamaya devam etmekteyiz.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


  Kiralık Köçek


  Köçek kelimesi kadın kılığına girerek dans eden, oynayan erkek anlamına gelmektedir. Kına, nişan, düğün vb. her türlü organizasyonunuz için oldukça keyifli bir seçenek olacak olan kiralık köçek ile ortamınızı şenlendirebilirsiniz. Kostümlü kiralık köçeklerimiz organizasyon adresinize zamanında gelir ve mizah dolu gösteriler eşliğinde sizler için dans eder. Konuklarınızın eğlenerek izleyeceği ya da eşlik edeceği kiralık köçeklerimiz işinin ehli profesyonel köçeklerdir. Piyasanın en keyifli gösterilerini yapan kiralık köçeklerimiz organizasyonunuzun en dikkat çekici ve eğlendirici unsuru olacaktır. Bu bağlamda firmamızdan kiralık köçek hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Gerisi firmamızın ve işinin ehli kiralık köçeklerimizin sizlere sağlayacağı profesyonellikte. Bir davette ya da organizasyonda konukların beklentisi vakitlerinin güzel verimli ve eğlenceli geçmesidir. Sizlerde onlara bu imkanları sağlamak için türlü planlar yaparsınız. Firmamız bu bağlamda sizlere her türlü ekipman kiralama ve kiralık köçek hizmetleri vermektedir. Bizimle iletişime geçerek tüm isteklerinizi belirtebilir ve kiralık köçek hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyin üzerindedir. Bu bağlamda her ihtiyaç duyduğunuzda başvurabileceğiniz firmamız yıl boyu hizmet sağlayarak sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

   

  Köçek Fiyatları


  Geleneksel köçek gösterileri eskiden bu yana pek çok organizasyonda kullanılmakta ve ortamı şenlendirmektedir. Eğer sizinde organizasyonunuzda köçek gösterisi yapmak gibi bir planınız varsa o halde en doğru adrestesiniz. Firmamız köçek fiyatlarını sizlerin bütçenizi sarsmayacak fiyatlar olarak belirlemekte ve kiralama olanağı sağlamaktadır. Ekonomik köçek fiyatlarımız sayesinde uygun meblağlarla organizasyonunuzu eğlenceli hale getirebilirsiniz. Köçek gösterisi için adresinize gelecek olan çalışanlarımız adresinizin bize uzaklığına göre köçek fiyatlarımız değişim göstermektedir. Size en uygun köçek fiyatları konusunda alabileceğiniz fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Esas aldığımız amacımız siz değerli müşterilerimizin dilediğinde organizasyonlarında ekonomik fiyatlarla köçek gösterileri vermesidir. Böylelikle ekonomik köçek fiyatlarımız sayesinde keyifli organizasyonlara imza atabilir ve konuklarınızın etkinliğinizden mutlu ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Köçek fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek. Piyasanın en ekonomik köçek fiyatları için firmamız en doğru adrestir. Hem eğlenceli hem de mizah açısından gülümsetici olan köçek gösterileri birçok yörede devam etmektedir. Sizde bunu organizasyonunuza taşımak için ekonomik köçek fiyatlarımızdan yararlanın ve keyifli organizasyonlara ev sahipliği yapın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 50 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Köçek
  Fiyat
  TRY 900
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Köçek Kiralama”

  1. sahur eğlencesi için kiralasak uygun olru mu ..? görseldeki gibi kıyafetler mi giyecekler ..? sahur akşamları için kiralama bedeliniz ne olur ..?arkadaşlar işinde profesyonel mi ..?

  2. düğün için bir akşam kiralasak fiyat ne olur ..? arkadaşlar görseldeki gibi mi giyinecek ..? edecekleri dansı önceden görebilir miyiz ..?

  3. saatlik mi yoksa günlük mü ödeme yapacağız ..? gösteri ne kadar sürecek ..? iki saatlik kiralama yapabilir myiiz ..? fiyat ne olur ..? kostümlere ek ücret verecek miyiz ..?

  4. gösterinin içerisinde tam olarak neler var ..? ne kadar sürecek gösteri ..? arkadaşlar yeterince profesyonel mi ..? dans ve davul gösterisinin süresi nedir..? 5 günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

  5. kaç kişi gelecek ..? ekip olarak mı gelecekler ..? kişi sayısını biz belirleyebilir miyiz, ne kadar olur fiyat bir saatlik ..? bir saatlik kiralama yapabilirm iyiz ..?

  6. 1 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? 2 kişi mi gelecek ..? ne kadar olur fiyat ..? kıyafetler de resimdeki gibi mi olacak ..? deneyimli mi köçekler..?

  7. avm etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? beyoğlu tarafına hizmet var mı ..? fiyat nedir, resimdeki gibi mi giyinecek elemanlar, 1 günlük kiralama olur mu ..?

  8. avm etkinliği için kiralatyabilir miyiz ..? resimdeki gibi mi olarak elemanlar ..? 3 saatlik kiralama yapabilr miyiz ..? kadıköy tarafına hizmet var mı ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon