Kiralık Çadır

Dev Boyutlar

Farklı Boyutlar ve Şekillerde Dev Şemsiyeler

Uygun Fiyatlar

En Uygun Esnek ve Şeffaf Fiyat Politikası

4 Mevsim Kullanım

Yağmurdan ve Güneşten Yüksek Korunum

Nakliyat Fırsatları

Kendi Bünyemizde Nakliyat Fırsatları

Kiralık Çadır


Kiralık çadır hizmetimizin yanında talepleriniz doğrultusunda kiralık bir çok ürünler set olarak tercih edilebilir Kiralık ürün setleri kullanarak organizasyonunuzu kampanyalı fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz Kombine ürünlerle ilgili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık çadır fiyatları ve diğer tüm hizmetlerimiz konuk ve davetlilerinize hızlı ve keyifli organizasyon hizmetini vermeyi amaçlıyoruz Etkinliklerinizde bir aksilik veya kötü sürprizler olma ihtimalini sıfırlayan Kirala360 size bu unsurda disiplin ve tecrübenin avantajıyla yardımcı olacaktır. Kiralık çadır ve diğer ürün grupları ile ilgili satış temsilcimiz ve kiralama birimimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Bilgi almak için tüm gün aktif telefon numaramızı veya whatsapp sipariş numarasını kullanabilirsiniz. bunun dışında Sayfa içindeki sipariş ve destek formu üzerinden avantajlarıyla ön siparişinizi talep edebilirsiniz. Kiralık çadır hizmetimizde en popüler modelleri Kirala360 avantajlarıyla temin edebilirsiniz. hizmetimiz görselleri en güncel görseller olup bu ürünler dışın da farklı ürünlerimiz vardır. Ürün araştırma personelimiz ve ürün kategorilerini hazırlayan sorumlular seneden seneye sizler için istediği ürünleri bulmak için araştırma yapmakta ve en çok beğeneceğiniz stokları stoklarımıza kazandırmaktadır hizmetimiz ile ilglili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık çadır hizmetimiz periyodik olarak test edilmektedir Ayrıca hizmetimiz her sene bakımdan geçmekte eskiyen ürünler stoklarımızdan silinir Sorumluluğumuzdan dolayı en kaliteli ürünler organizasyonlarda boy göstermektedir.

Taziye Çadırı Kiralama

Çadır Kiralama


Kirala 360 yılları aşkın süredir organizasyonlar hazırlayan ve kiralama ve hizmet ürünlerini rekabatçi fiyatlarla piyasaya süren kiralama platformudur. Çadır Kiralama hizmetimizi kiralamak çok avantajlı kurulum hizmetimiz ücretsiz olup İstediğiniz her yere hızlı ve uygun kurye ve nakliyat hizmetimiz firma personelimiz ile gerçekleştirilmektedir. Çadır Kiralama ürünlerimiz ve diğer servislerimiz belirli bir düzenle temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. ürünlerimiz kiralama öncesi ve kiralama sonrasında sertifikalı dezenfekte solüsyonlarla temizlenmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında en uygun fiyatlar ve Kirala360 a özel çeşitleri barındıran Kirala 360 En tecrübeli ve yenilikçi organizasyon uygulamasıdır. Korona pandemisi olayları çerçevesinde etkinlik katılımcılarının memnuniyetleri ve güvenliği için depo ürün ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta personelimiz bu şekilde eğitilmektedir. Çadır Kiralama fiyatları ve diğer hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla ödeme ve çeşit kolaylıklarıyla basit kirala360 altyapısı ve sezon kampanyaları ile birlikte çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Çadır kiralama Fiyatları


  Çadır kiralama hizmetimiz organizasyon ve etkinlik düzenleyen bireysel organizatörler ve kurumsal firmalar için her zaman büyük problemlerin anahtarı olmuş durumdadır. Sizde etkinliklerinizi daha konforlu bir hale getirmek istiyorsanız çadır modellerimizi inceleyip hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çadır kiralama sektörünün en rekabetçi ücretlerini hazırlayan Kirala360.com farkı ile vakit geçirmeden etkinliklerinizi oluşturun. Kaliteli ürün rekabetçi ücret hedefimiz ile en beğenilen organizasyon ürünlerini stoklarımızda tutuyoruz. Çadır kiralama fiyatları ürünlerimizde en rekabetçi fiyatları sunabilmek için ürünleri kendi stoklarımızdan kiralıyoruz hizmetlerimizin fiyatını saptayan en önemli faktör adet miktarıdır .Yüksek adetli kiralama ürünlerinde indirimli fiyatlarımız mevcuttur. talep ettiğiniz modeller ürünümüzün fiyatını belirleyen en önemli seçenekler arasında yer almaktadır. Kiralama ile satın almaya göre çok daha karlı bir şekilde organizasyonunuzu yönetebilirsiniz. Çadır kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Kiralık Çadır ürünümüzde kurulum ve danışmanlık için hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. Türkiye’nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık Çadır ürünümüzün fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  Kiralık çadır seçenekleri


  Çadır kiralamaktan bahsettiğimizde hemen herkesin aklına ilk gelen kamp çadırı kiralamadır. Gezi çadırları için verilen bir hizmet gibi algılanır. Oysaki bu ürünün hiç bilmediğimiz çok kurumsal boyutları vardır. Buna gölgelendirme hizmetleri de diyebiliriz. Bu konuda ilk ön plana çıkana ürün herkesin bildiği üzere kirala360 markamızın verdiği kiralık şemsiyelerdir. Fakat konuyu çok daha büyüttüğümüzde yani gölgelenecek metrekarelere yüzlerce metre kareye ulaştığında artık bizim için gerekli olan ürün tabii kiralık çadır hizmetleridir. Her alanda kullanılabilen yaz kış olumlu olumsuz hava şartlarından bizi kurtaran çadır türlerini aşağıda da sizler için çeşitlendirdiğimizi göreceksiniz. Öyle ki yapılacak olan her organizasyon için birbirinden farklı çadır çeşitleri mevcuttur. Bu da şirket olarak etkinlik konusuna göre konsept kiralık çadır çeşitleri hizmetleri verdiğimizin en büyük ispatlarından biridir. Aşağıda organizasyon amacına göre kullanımı olan kiralık çadır fiyatları analizleri ve kurulum süreçlerini aşama aşama paylaşmış bulunmaktayız. Değerli vaktinizi çadır içeriklerimizi inceleyerek değerlendirdiğiniz için sizlere şimdiden şükranlarımızı sunarız.

  Organizasyonlara göre çadır kiralama

  Etkili bir konu başlığı altında sizlere hangi organizasyonlar için hangi çadırları kullanabileceğiniz yönünde bilgi paylaşımında bulunacağız. Baştan sona değil de bu sefer sondan başa doğru gidelim.

  Taziye çadırı kiralama


  Allah hayırlısını nasip etsin bir vefat durumunda taziye ziyaretleri için gelen insanları açık alanda ağırlamanız gerektiğinde kışın soğuğundan yağmurundan yazın güneşin ve yakıcılığından muhafaza etmesi adına taziye çadırı kiralama hizmetine ihtiyacınız su götürmez bir gerçektir. Bu durum bilindiği üzere genellikle beklenmeyen zamanlarda an gelişen bir gerçektir. Hizmetin sizlere sağlanması da aciliyet teşkil etmektedir. Bu nedenle bu hizmeti hazırlığı ve stok durumunda zengin olan çadır kiralama şirketlerinden almanız sizler için çok daha sağlıklı olacaktır. En azından taziye çadırı kiralama organizasyonu ile tek başınıza uğraşarak bu kötü haberin ardından bir de organizasyon yükünü üstlenmiş olmayacaksınız. Farklı seçenekleri ve stok durumu üzerinden zengin bir firma kirala360 diyerek çok iddialı bir cümle kurmuyoruz. Sadece güçlü ve büyük çadır firmaları ile bağlantı kurduğunuzda çözümleriniz çok daha hızlı gerçekleşebilir gerçeğini sizlere anlatıyoruz.

  Kirala360 ile Çalıştığım için çok memnunum oldukça kaliteli bir hizmet aldık.

  Güler yüzlü ve herhangi kötü bir süpriz yaşamadığım kiralama hizmeti

  İşimiz gereği sürekli şemsiye kiralıyoruz tek tercihimiz Kirala360 Teşekkürler

  Oldukça hiyjenik ve kaliteli bir ürün herkese tavsiye ederim. Saygılar ve Sevgiler

  Organizasyon çadırı kiralama


  İşyeri açılışınız veya şirketinizin yıldönümü kutlaması, yeni bir ürün tanıtımınız gibi kurumsal anlamda ve açık havada gerçekleşecek şirket organizasyonlarınız için organizasyon çadırı ihtiyaçlarınız karşılanmalıdır. Bir önceki konumuza göre görselliğin çok daha fazla ön plana çıktığı bu çalışmalarda baskılı, logolu organizasyon çadırlarına ivediyet ile ihtiyaç duyarız. Bu yönü ile de kurumsal çalışmalara alışkın güçlü şirketler ile çalışmanızı önermekteyiz. Talep ettiğiniz birbirinden farklı boyutlarda ve üzerlerinde yine sizin çeşitli yönlendirmeleriniz ile tasarlanacak marka logoları, reklam sloganları olan estetiği zirveye taşımış kiralık organizasyon çadırı hizmetleri için şirketimizde sizlere her an hizmet vermeye hazır müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Uzun yıllardır konusunda deneyim sahibi olmuş kurumsal çalışmaların içinde bulunmuş deneyimli takım arkadaşlarımız, tecrübelerinin gerektirdiği doğrultuda sizleri ürünlerin tasarımları konusunda yönlendirecek ve hazırlığınızda sizlere partnerlik yapacaklardır.

  Davet çadırı kiralama

  Düğün davet organizasyonları için vazgeçilmez bir ürün olan kiralık davet çadırı hizmetleri sektördeki en zor meydana gelen işlerden biridir. Nedeni ise çok açıktır ki birbirinden farklı etkinlik sahaları için farklı çözümler üretmek zorunda kalmamız ve onayını almamız gereken birden fazla insan olduğu gerçeğidir. Bu konuda da uzun zamandır süre gelen organizasyonlar ile tecrübe kazanmış olmanın verdiği profesyonellik bize saha çözümleri konusunda belli bir noktaya getirmiştir. Özellikle düğün masalarının üzerini tamamen kapatan 3x3 kiralık davet çadırı ürünleri çok fazla talep görmektedir. Tasarlanan düğün masalarının adedine göre ürün sahaya getirip her masaya bir ürün kurulumu sağlanır. On kişilik bir yuvarlak masa on sandalyesi ile birlikte 2.70 cm çap oluşturmaktadır. Bununla birlikte üzerine uygulanan davet çadırı masa ve sandalyelerin üzerini tamamen kapatmaktadır. Bu sebeple de tanımını yapmış olduğumuz ürün çadır sektöründe fazlası ile talep edilen bir ürün haline gelmiştir. Kiralık davet çadırları etkinlik sahasına taşınırken veya iş bitimde etkinlik sahasından toplandığında kılıflandırılmaktadır. Çok korumalı olarak sürekli paketlenme olan bu kiralama ürünleri sizlere en temiz halleri ile teslim edilmekte ve sizlerden alınırken de paketlendiğinden temiz oluşlarını muhafaza etmektedir. Bizleri de çadır şirketleri arasında cazibe merkezi olmamıza neden olan en önemli durum temizlik konusunda hassas oluşumuzdur.

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Düğün çadırı kiralama araştırması


   

  Geçmişten bugüne yapılan düğün organizasyonları için tutulan düğün mekanları, yıllar geçtikçe evrile evrile artık farklı konseptlere ulaşmıştır. Yaz döneminde fazlasıyla açık hava organizasyonları olduğunu ve bu organizasyonların çoğunluğunda düğünlerin gerçekleştirildiği herkes tarafından bilinmektedir. Bir araya gelinen kalabalık düğün organizasyonları içinde insanların yaz sıcaklarında güneşten korunması için kurulan çadırlar halk arasında düğün çadırı olarak bilinmektedir. Bizler kirala360 markası olarak düğün çadırı kiralama hizmetini sizlerin talep ettikleri ölçülerde kurulumunu sağlayarak sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret etmekteyiz. Biraz düğün çadırı nasıl olmalıdır diye düşünürsek bunu birlikte sizler için tanımlayalım. Öncelikle bize göre bu ürün özellikle şeffaf olmalıdır diğer bir tabir ile şeffaf çadır kiralama olarak da konu düşünülebilir. Yapılacak olan çekimler ve fotoğraflar için görsellik çok önemli olduğundan kullanılacak olan ürün bu görselliği bozmamalıdır. Daha açıklanabilir bir dil ile ürünün şeffaf oluşu nedeniyle dışardan içeriye içerden dışarıya görse etkileşim açık olur. Bunun neticesinde düğün çekimlerinizde mükemmel kareler yakalayabilirsiniz. Buraya kadar düğün çadırının neden şeffaf çadır olarak tercih edildiğini açıklamış bulunduk sıradaki konumuz tabiki sizler için bir altta devam etmektedir.

   

   

   

  Etkinlik çadırı kiralama fiyatları

  Yapılacak olan tüm açık alan etkinliklerinizde yaz kış gözetmeden çadır kiralama ihtiyacınız olur. Yazın güneşin yakıcı sıcağından kışın yağmurlu ve karlı havalardan davetlilerinizi korumak için ve misafirlerinizin en yüksek seviyede konforu için etkinlik çadırı kiralama ihtiyacınız tartışmasız bir gerçektir. Etkinlik çadırlarının Kendi içinde birçok çeşide ayrıldığını ve ürünlerin ölçülerine ve kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatlarının değiştiğini söyleyebiliriz. Örneğin 3x3 9 metrekare etkinlik çadırları bu ürünlerin en küçük boyutudur. Çim ve toprak zeminde yere vidalanarak, beton veya mermer zeminler de ise ağırlık bağlanarak montajı yapılır ve rüzgârlı havalarda uçmamalı sağlanır. Bu ölçü deki ürünlerden on tanesi bir araya getirilerek 90 metre kare bir etkinlik çadırı meydana getirilebilir. Bu ürünün irtifası yani iç yüksekliği maksimum 2.10 cm olarak imal edilmiştir. Daha yüksek ve 6x6 36 metrekare etkinlik çadırı kiralamak isteyen müşterilerimiz genellikle kubbeli çadır tercih etmektedir. Aşağıda ki açıklarımız da bu kubbeli çadır konusuna derinlemesine değineceğiz ancak şu an konumuz bu değil. Otuz altı metrekare de bize yetmez diyen müşterilerimiz, alüminyum konstrüksiyon dan üretilmiş tek parça 1000 m2 ye kadar tasarlanabilen kurulumu ve sökümü birer gün sürebilen zemine vidalama yöntemi ile monte edilen ürünler tercih edebilirler. Buraya kadar kısmen çadır türlerinden bahsederek fiyatların nelere göre değiştiğinden bahsetmiş olduk. Sıradaki konumuz tatbikî sizler için bir altta devam etmektedir.

   

   

   

   

  Fuar çadırı kiralama ve kurulum yapısı

  Afyonun meşhur sucuğu, Gaziantep’in meşhur baklavaları, Konya’nın etli ekmeği ve Trabzon’un meşhur hamsisi diye giden güzel ülkemin yöresel lezzetleri bulunmaktadır. Bu birbirinden meşhur lezzetler zaman zaman İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde fuar alanına görücüye çıkarlar.  Bu noktada şirketimiz kirala360 çadır firması olarak hemşerilerimizin yanında olmakta ve birbirinden farklı ölçülerde fuar çadırı ve kurulumlarını sizler için titizlikle ve en kaliteli görselleri ile gerçekleştirmektedir.  İnsanlar kendi yöresel lezzetlerini ve mahsullerini tanıtmak amacıyla yeni büyükşehirler de kurulan fuarlarda bir araya gelir ve ticaretlerini büyütürler. İşlerini geliştirmek amacıyla yeni insanlarla tanışır ve o şehrin esnafına ilk elden toptan ürün ticareti geliştirirler. Bu ticari platformun en gerekli kalemleri kiralık fuar çadırı hizmetleri ve fuar standı hizmetleridir. Kurulum yapılacak olan dev çadırın projesi çizilir ve koridor koridor tüm fuar stantlarına kadar, fuar masa sandalyesine kadar hesaplanarak detaylandırılır.  Bu hizmet genellikle on gün veya on beş gün gibi süre ile verilmektedir. Taleplere göre bir veya üç günlük kiralama da uygulanabilir. Aynı piyasayı paylaştığımız bir dosyanın tabiri ile bir gün de üç günde kiralama bedeli olarak aynıdır. Fakat üç günden sonra fiyatlar artmaya başlamaktadır. Her şeyden önce kaç gün kaç hafta bir kiralama yapılacak? Kaç metre kare fuar çadırı kurulacak? Kaç giriş olacak bunlar belirlenerek konu projelendirilir. Çizim olarak müşterimize gönderilir. Müşterilerimizin onay vermesi durumunda kurulum için sahaya gidilir ve ölçüye göre bir gün öncesinden kurulum yapılarak müşterimize teslim edilir. Sıradaki konumuz tatbikî sizler için bir altta devam etmektedir.  Çadır çeşitleri için incelemelerimize tüm hızı ile devam ediyoruz.

   

  Kubbeli çadır kiralama hizmeti kullanım alanları

  Tüm yapılan açık hava etkinliklerinde kullanılması ihtiyaç haline gelen kiralık kubbeli çadır hizmetlerini çok fazla talep gören bir hale getiren en önemli özellik büyük çadır oluşlarıdır. Ortalama bir ürün 6x6 ölçülere sahip 36 metre kare alan kapatmaktadır. Semt meydanlarında çoğunlukla gördüğünüz Kızılay çadırları da aslında anlattığımız bu ürünün ölçülerine sahiptir. Birden fazla çadır bir araya getirilerek bir festival alanı oluşturulabilir. İrtifaları 4 metre olduğundan iç yüksekliği ve genişliği sayesinde havadar bir alan elde edilmesini sağlamaktadır. Bence sağlık çadırı olarak etkin kullanılmalarının nedeni de bu olabilir. Alüminyum bir malzeme kullanmayı tercih ettiğimiz bu ürünlerin alanı monte edildikten sonra üst kubbesi ve yan brandaları sonradan ilave edilmektedir. Daha önce anlattığımız 3x3 davet çadırlarına göre montaj ve de montaj çalışması oldukça zor ve teknik bilgi, gerektiren bir durumdur. Dolayısıyla kubbeli çadır kiralama firması için tecrübeli ve işinde deneyimli kadro bulundurmak yapacağı işlerde hayati önem arz etmektedir. Bizlerde bu bilgiler ışığında kendi bünyemizde deneyimsiz tecrübesiz personel bulundurmamaktayız. Ürün yenilenmesi bizler ve kalıcı müşterilerimiz için çok önemli bir konudur. Her sezon bitiminde yıl içerisinde kullanılmış olan tüm ürünler yenilenmeli ve temizlikleri yapılmalıdır. Öyle ki bir önce ki yıl bizler ile çalışmış olan müşterilerimiz bir daha ki sefer aldığı hizmetler de yeni görünümlü kubbeli çadırların kalitesinden memnun kalmalıdır.

   

  Festival çadırı kiralama şirketi yolculuğu

  Öncelikle bu şirketlerin hangi süreçlerden geçerek ve ne tür hizmetler vererek bu noktaya geldiklerini birlikte anlayalım. En küçük ürün grubu olan davet çadırlarını İstanbul dâhil olmak üzere birçok açık alana kiralayarak ve tüm müşterilerine zamanında temiz hizmet sağlayarak emin adımlarla ilerliyoruz. Sonrasında küçük organizasyonlarını yavaş yavaş geride bırakarak bir sonraki adım olarak kurumsal şirketlere haftalık aylık kiralık çadırlar sağlayarak adımızdan söz ettirmeyi yavaş yavaş başarıyoruz. Bu ürünler genellikle 6x6 kubbeli çadırlar oluyor. Devam eden süreçte çadır proje çizimleri başlıyor ve fuar kurulumları ile tanışmaya başlıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında birbirinden farklı ticari çadır platformları kurarak ürün kartelasını maksimum seviyede çeşitleniyor. Bunu bilen duyan kurumsal şirketler kirala360 markasına güven duyarak güzel ülkemizin dört bir yanında yapılacak olan ve yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen festivallerin çadır kiralama hizmetlerini şirkete emanet ediyor. Bu süreç doğru tahmin ettiğiniz üzere on yılın üzerinde bir zaman alsa da kuruluş bir festival çadırı kiralama şirketi olarak ülke çapında anılmaya başlıyor. Tahmin ettiğiniz üzerine bu kuruluşun adı kirala360 dır. Bugün gelinen nokta da bu kiralık çadır şirketinin sadece bu işten ibaret bir sektörü yoktur.

  • Masa sandalye kiralama
  • Isıtıcı kiralama
  • Armut koltuk kiralama
  • Şişme oyun parkı kiralama
  • Şemsiye kiralama
  • Çadır kiralama
  • Organizasyon malzemeleri kiralama
  • Sokak satıcıları kiralama

  Sektörlerinde de gelişmeye ve ürünlerini geliştirmeye tüm hızıyla devam eden kirala360 onlarca çalışanı ile güçlü bir organizasyon şirketi olma yolunda ağır fakat bilinçli adımlar ile devam etmektedir. Bundan bir on yıl sonra hangi organizasyon ürünleri ile nerelerde karşılaşabileceğimizi şu an bizde tahmin etmekte güçlük çekiyoruz. Fakat güçlü bir festival çadırı kiralama şirketi olarak biliyoruz ki ilk öncelikle Türkiye’nin kiralama şirketi olmalıyız.  Daha sonra uluslararası piyasa da ülkemize binlerce hatta milyonlarca kiralama ürünü ile en iyi şekilde temsil ederek ihracat kanallarımızı sonuna kadar açmalıyız. Buraya kadar bir festival çadırı kiralama şirketi nasıl olunur ve bu noktadan yola çıkarak bir şirket önce ülke geneline sonrasında tüm dünya ya nasıl açılır bundan bahsettik. Umarız çadır kiralama şirketimizi en başarılı şekilde sizlere anlatabilmişizdir.

  Çadırlar üretildikleri malzemeye ve tasarımlarına göre farklı hava şartlarında kullanılmaya elverişli şekilleri vardır. Çadırlar farklı boyutlarda ve genişliklerde olabilmektedir. Bunlar ortalama 4x4 ve 5x5 boyutlarında olabilmektedir. Çadırlarımız 7/24 hizmet vermekle birlikte kaliteli malzemeden ve dayanıklı dış katmana sahiptir. İstediğiniz an kiralayabilirsiniz. Bu çadırlar etkili ve atik ekibimiz sayesinde yüklenmesi, nakliyesi, düzenlenmesi ve kurulumu hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Kiralık çadır kurulumumuz ücretsiz olmakla birlikte hızlı ve temiz bir şekilde kiralanacak alana ulaştırılmaktadır. Düğün, nişan, festival, konser ve benzeri organizasyon ve etkinlikler için kiralık çadır hizmetimiz bulunmaktadır. Çadırlarımız olumsuz hava şartlarına uyumlu biçimdedir, güneşten korunmak için uygundur ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurdan korumaktadır. Çadırlarımız kolay biçimde açılık ve kapanır bu nedenle kurulumu oldukça kolaydır. Çadırlarımız çeşitli ebatlara sahip olup ihtiyaca ve isteğe göre farklı organizasyon ve etkinlikler için kiralanabilmektedir. Çadırlarımız çeşitli renklere sahip olup, oldukça estetiktir ayrıca konseptlere de uygundur.
  Jeneratör, hareket enerjisini, elektrik enerjisine çeviren alettir. Elektrik kesintisi sırasında günlük aktivitelerin aksamasını önlemek için kullanılmaktadır. Mobil jeneratörler ise inşaat ve montaj sahalarında, kurtarma görevlerinde ve etkinliklerde kullanılabilir. Mobil jeneratörler, portatif ya da araçların arka kısmına takılarak yapılmaktadır. Bu kiralayacak kişinin isteğine bağlıdır. Davet, organizasyon, etkinlik ya da özel günlerde aniden gerçekleşen etkenlerden dolayı yedekte bulunması için kullanılmaktadır. Mobil jeneratörler ve kirala360 ile hayat hiç durmasın. Ev ve iş yerleri gibi kapalı alan kullanımına uygundur. Konser, düğün, etkinlik, festival ve eğlence mekanlarına hizmet verilmektedir. Tüm enerji ihtiyaç alanlarında kullanılabilir. Anlık ve planlı elektrik kesintilerinde ihtiyacınızı karşılar. Kolay taşıma ve nakliye imkanı veren tasarıma sahiptir.
  Whatsapp Telefon