Tente Kiralama

Tente Çadır Kiralama


Tente kiralama hizmetimizi kiralamak çok basit kurulum hizmetimiz ücretsiz olup Tüm il ve ilçelere uygun fiyatlı taşıma ve kurma kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi Tente kiralama hizmetlerimizde de İstanbul ve çevre illerde güvenilir ve tamamen ücretsiz montaj hizmeti bu alanda eğitim görmüş personel ile gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizin nakliyesi, kurulumu ve daha sonra tekrar toplanması sırasında kendi firmamız bünyesinde tecrübeli personel ile çalışmaktayız Bu amaçla etkinliklerimiz bu şekilde siz ve konuklarınız için sorunsuz ve disiplinli bir şekilde organizasyon devam etmektedir. Tente kiralama ürünlerimiz ve diğer servislerimiz düzenli periyotlarla dezenfekte edilip temizlenmektedir. ürünlerimiz kiralama öncesinde ve ürün kiralandıktan sonra bakanlık onaylı dezenfektasyonlarla dezenfekte edilip temizlenmektedir. Tente kiralama ayrıca diğer hizmetlerimizi güvenilir bir şekilde en popüler ürünler arasından güvenilir kirala360 platformu üzerinden çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Firmamız senelerden beri organizasyon ve etkinlik sektöründe olan ve trend kiralama ürünlerini en uygun ücret garantisi ile veren dijital uygulamadır

İstanbul Kiralık Tente


Etklinlik ve organizasyonlarınızın herkesin için keyifli olabilmesi için siparişin oluşturulduğu andan organizasyon tamamlanana kadar her aşamada iş arkadaşlarımız kendi personelimizdir size daha iyi hizmet verebilmek için eğitim görmüşlerdir Siz arkanıza yaslanın ve anın tadını çıkarın. Kiralık tente ve diğer tüm hizmetlerimiz sizlere en profesyonel hizmeti sunmayı amaçlıyoruz Faaliyetlerinizde moral bozucu durumların oluşmasını istemeyen firmamız bu konuda işini iyi yapmanın azmiyle yardım edecektir. Ürün görevlilerimiz ve ürün kategorilerini hazırlayan sorumlular hersene sizler için yeni ve en popüler modelleri stoklarımıza eklemek için emek vermekte ve hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri kirala360 stoklarına eklemektedir hizmetimiz hakkında çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık tente ürünlerimizde hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri Kirala360 üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz hizmetimiz sayfadaki resimleri gerçek olup bu ürünler dışın da farklı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kiralık tente ürünlerimizin yanında talepleriniz doğrultusunda avantajlı ürün setleriyle takım olarak tercih edilebilir Kombine setleri ile etkinliğinizi kampanyalı fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz Kombine ürünlerle ilgili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık tente hizmetimiz periyodik bakımdan geçmektedir Kirala60 stoklarında hizmetimiz her sezon sıfırlanmakta eskiyen ürünler stoklarımızdan silinir Bu şekilde her zaman sorunsuz ürünler size teslim edilmektedir.

Hızlı Teklif Formu

  Tente Kiralama Fiyatları


  Yaz ve bahar organizasyonlarının olmazsa olmazı en kaliteli tente modellerini en uygun fiyatlar ile hemen kiralayın. Etkinlik ve organizasyonlarda Tente kiralamanın merkezi Firmamız ile rekabetçi ücretler ile Tente kiralayın. Firmamız ürün stokları her zaman en kaliteli kiralık Tente ürünlerinden oluşmaktadır. Ürün ve hizmetlerimizin tamamı stoklarda yer alan ürünlerimizdir. Aracı bir firma değiliz. Bu sebepten en rekabetçi fiyatları sizlere sunabiliyoruz. Tente kiralama ürünümüzün fiyatını belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır sectiginiz modeller ürünümüzün fiyatını etkileyen en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Organizasyonlarda kiralama hizmeti satın almaya göre çok daha avantajlı olacaktır. Satın alınmış ürünlerde Tente kiralamaya göre işletme ve depolama gibi maliyetler oluşacaktır. Tente kiralama ürün ve hizmetimizde kurulum ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Türkiye’nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık Tente ürünümüzün fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  2 thoughts on “Tente Kiralama”

   1. Tenteleri sınırsız sayıda birleştirebilirsiniz. Ayrıca yan ürünlerimizden de kiralamalar yapabilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon