Şişme Oyun Parkı Kiralama


Yaşama şeklinin her gün değiştiği şimdilerde her sektörün kendini yenilediği modern bir devirdeyiz. Diğer tüm sektörler gibi eğlence sektörü de her geçen gün kendini yenilemekte ve sizlerin taleplerinize karşı sınırsız bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Firmamız da bu bağlamda çocukların hayali olan şişme oyun parklarını satın alma işlemine gerek kalmadan organizasyonlarınıza taşımaktadır. Şişme oyun parkı kiralama hizmetimizden tüm organizasyonlarınızda yararlanabilirsiniz. Eğlence ve oyun denince akla ilk çocuklar gelmektedir. Çocukların bayılarak oynayacağı şişme oyun parkı kiralama hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere aralıksız şişme oyun parkı hizmeti sağlamaktadır. Açılışlarınızda, pikniklerinizde, sünnet düğünlerinde vb. pek çok organizasyonlarınızda şişme oyun parkı hizmetimizden yararlanarak başta çocuklar olmak üzere tüm konuklarınıza keyifli bir organizasyon geçirme imkanı sağlayabilirsiniz. Talep ettiğiniz şişme oyun parkını dilediğiniz adrese kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile getirmekteyiz daha sonra etkinlik bitiminde tekrar kendi aracımız ile almaktayız. Böylelikle sizlere kalan tek şey konuklarınızla birlikte organizasyonlarınızın tadını çıkarmak. şişme oyun parkı kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Firma olarak sizlere en iyi hizmet kalitesiyle şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

 

Kiralık Şişme Oyun Parkı


Şişme oyun parkı güvenli ve oldukça eğlenceli olması nedeniyle en çok tercih edilen eğlence parkurlarından biridir. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimiz sayesinde çocuklar eğlenirken aileleri de rahat bir şekilde etkinliklerin tadını çıkartabilmektedir. Sipariş verdiğiniz şişme oyun parkının kurulumunu yaparak başında profesyonel bir çalışanımızı bırakıyoruz. Böylelikle çocuklar eğlenirken gözünüz arkada kalmaz ve konuklarınızda rahatlıkla ortamın tadını çıkarabilirler. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimizden yılın her günü dilediğinizde yararlanabilirsiniz. Firmamız şişme interaktif bir oyun olan şişme oyun parkını ayağınıza kadar getirmektedir. Çocuk kahkahaları işliğinde mutlu organizasyonlar geçirmek istiyorsanız kiralık şişme oyun parkı oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimiz sayesinde etkinlilerinizdeki eğlence oranı hat safhaya çıkacaktır. En özel anlarınızda firma olarak sizlere işe saygı kuralını ve insan ilişkilerini esas alarak hizmet vermekteyiz. Kiralık şişme oyun parkı fiyatlarımızda oldukça ekonomiktir. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sağlamaktayız. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılın her günü aralıksız hizmet veren firmamız sizlerin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Şişme Oyun Parkı Fiyatları


  Şişme oyun parkı şimdilerde tüm eğlence sektöründe kullanım alanı bulan ve en çok tercih edilen eğlence unsurlarından biridir. Çocukların güvenle eğlenebilmesi adına firmamız size şişme oyun parkı kiralama hizmetini ekonomik fiyatlarla vermektedir. Şişme oyun parkı fiyatlarımız siparişlerinizin geleceği adresin uzaklığına göre değişim gösterebilmektedir. Bunun yanında şişme oyun parkı fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Şişme oyun parkı fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek bilgi almanız her zaman daha sağlıklı olacaktır. Şişme oyun parklarının en çok tercih edilmesindeki neden çocuklarınızın eğlenirken yaralanmak gibi bir riski olmamasıdır. Şişme oyun parkı güvenle eğlenen çocukların çok seveceği bir şişme oyun parkıdır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin tek adresi kirala360. Şişme oyun parkı fiyatlarımız için yılın her günü bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sizde keyifli organizasyonlar için şişme oyun parkı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sadece bir kere kullanmak için şişme oyun parkını satın almak oldukça maliyetli olacağı için firmamızın şişme oyun parkı kiralama hizmeti tam da size göre.

  Firmamız personelleri şişme oyun parkı kurulumlarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Personelimiz şişme oyun parkı hakkında genel bir eğitim aldıktan sonra her farklı model içinde pratik eğitim almaktadır. Şişme oyun parkı kiralama hizmetimiz içerisinde kurulum için ekstra herhangi bir ücret talep etmiyoruz.Personellerimiz firmamız için çalışmakta olup onlarda sizden herhangi bir ücret talep etmemektedirler.
  Şişme oyun parkları çok sağlam lastik ve naylon lamine yapı ile hazırlanmışlardır. Şişme oyun parklarının kullanım sırasında zarar görmesi oldukça zordur. Bu sistemler hava basıncı sayesinde  çalışmakta olup şişme oyun parkı sistemi içerisine hava pompası ile düzenli ve kontrollü olarak hava pompalanmaktadır. Bu şekilde ideal sertliği korunmaktadır.
  Şişme oyun parkı ürünlerimiz çeşitli boyutlara sahiplerdir. Şişme oyun parkı hizmetimizde her ürün kurulu haline göre %80 - %90 arasında bir küçülme sağlamaktadır. Şişme oyun parkı hizmetimizde kurulumda olduğu gibi nakliyatında da herhangi bir ücret talep edilmemekte olup. Aldığınız fiyatlar paket fiyatlardır ve kesinlikle herhangi bir süpriz ücret ile karşı karşıya kalmazsınız.
  Şişme oyun parkı kiralama hizmetimizde de diğer ürün ve hizmetlerimizde olduğu gibi hijyen şartlarına çok dikkat etmekteyiz. Bu alanda personelimizi de düzenli eğitimlere sokmaktayız. Ürünlerimiz her kiralama öncesi ve sonrası genel temizliğe girmekte ve virüs bakteri dezenfektasyonu yapılmaktadır. Bunun dışında depomuz da periyodik olarak genel temizliğe sokulmaktadır.
  Şişme oyun parkı 15 yaş altı çocukların bulunduğu tüm etkinlik türlerine uygundur. Yaz ve kış etkinliklerinde çocuklar şişme oyun parkları ile oynamaktan büyük zevk almaktadırlar. Çocukların güvenle ve neşe ile oynadığı bu oyuncaklar bu özellikleri sebebiyle ebeveynlerede büyük keyif vermektedir.
  Şişme oyun parkı kiralama hizmetimizde siz değerli müşterilerimize kiralama esnekliği sunmaya çalışıyoruz. Kiralama hizmetini saatlik günlük , haftalık ve sezonluk yapabilirsiniz. Müşterilerimiz şişme oyun parkı ve oyun grubu modellerini genellikle günlük olarak kiralamaktadır.
  Şişme oyun parklarında ödediğiniz fiyata dahil olan personel ve moderatör hizmeti bulunmaktadır. Personelimiz şişme oyun parkının güvenli ve statik bir şekilde kurulumunu yaparken moderatör ise çocukların güvenli ve eğlenceli bir şekilde şişme oyun parkını kullanmasını koordine etmektedir. Bu ekibimiz ile siz ve misafirleriniz konforlu ve içiniz rahat olacak şekilde etkinliğin tadını çıkarabilceksiniz.
  Şişme oyun parkı modellerimiz ön randevu ile kiralanmaktadır. Bunun sebebi dev oyuncaklara olan talep oldukça fazladır. Kimseyi mağdur etmemek ve herkese en kaliteli hizmeti en iyi şekilde vermeyi amaçlamamız olmasıdır. Erken randevu ile istediğiniz ürün arasından kolay bir şekilde en uygun fiyatlar ile kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  Kirala360 Türkiye'nin en çok sayıda şişme oyun parkı modellerine sahip olan firmalar arasındadır. 21 Model arasından istediğiniz modeli seçebilir ve bu ürün hakkında fiyat alabilirsiniz. Seçeceğiniz yaş grubuna göre doğru modeli seçmenizde müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Daha fazla model arasından seçim yapabilmek için lütfen doğru zamanda ön randevu oluşturmaya dikkat edin.
  Türkiye'nin en fazla şişme oyun parkı modelleri burunduran firmalarından birisiyiz. Modellerimize her sene yenilerini eklemekte ve eskiyen modelleri stoklarımızdan çıkarmaktayız. Modellerimizi arttırken çocuklar için en güvenli ve en eğlenceli modelleri tercih etmekteyiz. Bir başka dikkat ettiğimiz husus ise tüm yaş grupları için modelleri temin etmek ve bunları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.
  Şişme oyun parklarımızın güvenlik testleri ürünleri satın almadan önce ve periyodik olarak ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Şişme oyun parkı satın alımından kiralamasına ve kurulumuna daha sonrasında ise çocuklar tarafından kullanılmasına kadar tüm aşamalar düzenli ve disiplinli olarak gerçekleştirilmektedir.
  Şişme oyun parkı modellerimizin fiyatları değişkendir. Ancak müşterilerimize sunduğumuz tüm fiyatlar şeffaf olara hazırlanmaktadır. Fiyatların farklı olmasının sebebi ise elimizde bulunan ürün modellerinin farklı boylarda olması ve gerekli personel sayısının farklı olmasıdır. Ürün fiyatlarını değiştiren bir başka kriter ise kiralama gün sayınız ve bulunduğunuz lokasyondur.
  Şişme oyun parkları çok sağlam lastik ve naylon lamine yapı ile hazırlanmışlardır. Şişme oyun parklarının kullanım sırasında zarar görmesi oldukça zordur. Bu sistemler hava basıncı sayesinde  çalışmakta olup şişme oyun parkı sistemi içerisine hava pompası ile düzenli ve kontrollü olarak hava pompalanmaktadır. Bu şekilde ideal sertliği korunmaktadır. Organizasyonlarınızın sizler için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin çıkarlarını koruyacak şekilde esnek planlamalar yapmaya çalışıyoruz. Taleplerinize göre şişme oyun parkı yanında müzik sistemleri hatta dj hizmeti bile alabilirsiniz. En eğlenceli organizasyonlar kirala360 organizasyonlarıdır.
  Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak
  Şişme oyun parkı nerede kullanılır sorusuna verebileceğimiz en iyi cevap; oyun parkı ölçülerinin uygun olduğu tüm etkinlik alanlarında kullanılabilir. Genellikle dış mekan bahçelerde kullanılması tercih edilse de kapalı spor salonları gibi yüksekliği uygun dış mekan haricinde ki kapalı alanlarda şişme oyun parkı kiralama koşullarına uygundur. Şişme oyun parkı nerede olursa olsun gerekli güvenlik tedbirleri ve ölçüleri uygunsa her alanda kullanıma uygundur.
  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 93 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şişme Oyun Parkı
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  54 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  B.B.Burak

  + Oyun parkının uzunluğu ve genişliği tam olarak nelerdir ?

  Kirala360 Destek

  Her oyun parkı için uzunluk genişlik ve kapladığı alan değişkendir Fakat şu söylenebilir ki minimum 15 metrekare Maximum 120 metrekareye kadar oyun parkları mevcuttur

  ümit

  görseldeki ürün mü gelecek ..? önceden gelip kurulu halini görme şansımız var mı ..? kilo ve yaş sınırı var mı ya da aldığınız bir güvenlik önlemi ..?

  Kirala360 Destek

  Web sitesinin görsellerinde bir çok ürün mevcut önceden girip Kurulu, halini göremezsiniz çünkü bu malzemelerin tamamı, katlanmış bir şekilde hazır beklemektedir. Kilo yaş sınırı olarak yetişkin ve çocuk olarak Oyun parkları, ikiye ayrılır, yetişkin oyun parkların kiralama, çocuk oyun parkları kiralamak, buna göre, yaş ve kilo sınırı belirlenmektedir. Bu oyun parklarıyla ilgili güvenlik önlemlerini kendi eğitimli personellerimiz almaktadır. Bu konuda da herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz.

  ceyhan

  çizgi film karakterlileri var mı elinizde ..? şişirmek için bir şey gönderecek misiniz yoksa siz mi gelip şişireceksiniz..? istanbul kadıköy’e taşıma ve kurulum dahil bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

  Kirala360 Destek

  şişme oyun parkları, çizgi film karakterleri olarak da kiralanabilir. şişirmek için 220 wolt çeken kompresörler göndermekteyiz bu kompresörleri kendi eğitimli personellerimiz, sizin yerinize kullanmaktadır. istanbul Kadıköy taşımayı, kurulum dahi bir günlük kiralama bedeli, oyun parkına göre, 800 liradan başlayıp 1600, yüz’üne kadar devam eden, kira bedelleriyle gönderilir.

  yeliz ay

  şirket etkinliğimiz için kiralayabilir myiz ..? cihangir tarafına ne kadar sürede gönderirsiniz, taşıma ve kurma da size mi ait, fiyt neidr acaba, bir günlük krialama olur mu ..?

  Kirala360 Destek

  şişme oyun farklı şirket etkinlikleri için kiralanabilir, Cihangir tarafına yaklaşık 2 saatte gönderebiliriz taşımak kurmak, tabii ki yine bize aittir, fiyatı, oyun parklarının şekline ve türüne göre değişir. 1 günlük. 1 hafta kiralama olabilir

  Ümit taş

  Bir organizasyon için kiralama yaptım çok memnun kaldım herkesin emeğine sağlık

  Selim

  Mickey mouse modeliniz var mı veya kız çocukları için şişme oyuncak olarak elinizde hangi ürünler var benimle iletişime geçebilir misiniz?

  Büşra Nesin

  Modelleri fiyatlara göre belirleyebilirmisiniz. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum bu tekvanndo modeli hakkında fiyat alabilir miyim?

  Süheyda Coşkun

  Anaokulu için bir etkinlik düzenlememiz gerekiyor hijyen açısından hangi modelleri tavsiye edersiniz. Corona için antiviral çalışmalar yapıyor musunuz ?

  mustafa ak

  merhabalar korana yüzünden şişme oyun parkı kiralayabiliyor muyuz. Ne gibi önlemler alıyorsunuz

  aysexxx

  Nakliyat ücreti hakkında bilgi verir misiniz nakliyat için 4 arklı ürün kiralamayı düşünüyoruz. hem şişme oyun parkı hemde ses sistemi kiralarsak ekstra nakliyat ücreti çıkar mı

  timsah bursa

  timsah model şişme oyun parkı hakkında boyut bilgisi alabilir miyim ?

  dj ekstra mı

  dj hizmeti ile şişme oyun parkı aynı hizmet içerisinde mi geliyor dj için ekstra ücret ediyor muyuz ?

  meliklaaa

  Merhabalar hizmet almak istiyorum ama ulaşamadımbana ulaşabilir misiniz. Hafta sonu sizi aradım.

  ankaralı

  Gülle oyun parkının başka modeli var mı maksimum elinizde kaç adet vat bunun için organizastör var mı elinizde

  JK AJANS

  Toplu boyutlar ve fiyat listesine ihtiyacım var acil buradaki emaile pdf formatında gönderebilir misiniz. tüM ŞİŞME OYUNCAKLAR İÇERİSİNDE OLSUN İSTİYORM

  JK AJANS

  Merhabalar hijyen jeli ile beraber mi gönderiyorsunuz kurallar nasıl bunu kurmak için herhangi birşeye ihtiyacımız var mı?

  Sevil s

  Daha önce juda kiralama yapmıştık memnun kalmıştım şimdi de aynısından istiyorum ancak geçen sefer gördüğüm modelin fotoğrafını göremedim. Hala elinizde duruyor mu

  şahinbey organzasyon

  Merhabalar bayilik sisteminiz mevcut mu gaziantep şahinbeyde bayiniz olmak istiyorum mail göndermiştim ancak cevap gelmedi bana ulaşır mısınız ?

  engelli parkur

  Şişme engelli parkurunun başka görselleri var mı şişme oyun parkı ile bunun arasında ne fark var?

  Anne Melisa

  Sadece kiralama mı yapıyorsunuz yoksa satış ta yapıyor musunuz ev tipi şişme oyun parkı satın almak istiyorum

  Hangi çocuk=

  Maksimum kaç yaşına kadar çocuklar bununla oyanayabiliyor yaş sınrları nelerdir içerikte bulamadım

  Atttris

  Büyükçekmece sahilde kurmak istiyorum acil benimle iletişime geç admin

  MMM3M

  fiyatlar hakkında bilgi göremiyorum

  animatör melih

  Çocuk müzik dj i varmı beraber istiyoruz. Burada bir animatör hizmeti de oluyor mu animatör ücretleri ne kadar?

  sevgiyecagriajans

  modası geçti bunların bizim sayfaya gelin daha güzelleri var

  Sarper Akış

  Sitemiz İstanbul’un büyük sitelerinden biridir. Sitemizdeki çocuklar için kiralama yapmak istiyoruz. Sitemiz için şişme oyun parkı kiralaması yapacağımız oyuncakta, ortalama 40-50 çocuk, yaz boyu hatta havalar güzel oldukça oynayacak. Çocuk yaşı 12-13’e kadar çıkmaktadır. Bu yaş grubuna hitap edecek özelliklerde, 40-50 çocuğun yaz boyu tahribatına dayanıklı olması da çok çok önemli tabi.

  Kirala360 Destek

  Merhaba şişme oyun parkı kiralaması işinde yıllardır hizmet veriyoruz. Şuana kadar 2-3 ay gibi uzun süreli şişme oyun parkı kiralaması yapmadık. Şişme oyun parkı kiralaması yapılan ürünler her ne kadar dayanaklı malzemeden yapılsa da, yazın yüksek sıcaklıklar ve çok yoğun kullanım sonucu tahrip olabilir. Şişme oyun parkı kiralaması yapacağımız oyunların düzenli olarak tamiri, bakımı hatta gerekirse yenilemesini yaparak bu tarz sorunları bertaraf edebileceğimizi düşünüyoruz.

  Aydonat Dalkılıç

  Otelimizin havuz alanına yakın yerde gölgelik bir alanda bir miktar boş alanımız var. Müşterilerimizin çocuklarının o alanda güvenli ve eğlenceli vakit geçirmelerini istiyoruz. Şişme oyun alanı kiralaması yaparak bu alanı değerlendirmek istiyoruz. Ağaçların altı olduğu için kaç metreye kadar yüksek oyuncak koyabiliriz? O alanda bir keşif yapıp şişme oyun alanı kiralaması için bize yardımcı olabilir misiniz?

  Kirala360 Destek

  Şişme oyun alanı kiralaması için çok tecrübeli bir firmayız. Şişme oyun alanı kiralaması yapmak isteyen firmalara çözüm ortağı gibi çalışıp yardımcı oluyoruz. Şişme oyun alanı yapmak istediğiniz alanda bir keşif yaparak size bu konuda net bilgi verebiliriz. Kiralama konusunu netleştirdikten sonra bir randevu ile bu keşfi yapabiliriz. 

  Sadık Can Gezmiş

  Merhaba, şişme oyun parkuru kiralama ilanınızı gördüm aklıma bir soru takıldı. Acaba bu ürünü sadece suda mı kullanabiliyoruz. Yok sa herhangi bir alanda kurulumu gerçekleştirmek mümkün mü? Biz karasal ilkimin olduğu bir bölgede yaşıyoruz ve çocuklar oyalansın diye bu parkuru bir süreliğine kiralayalım dedik eşim ile birlikte Cevabınızı bekliyorum. İyi günler.

  Kirala360 Destek

  Merhaba, şişme oyun parkuru kiralama işleminde tercih ettiğiniz ürünü istediğiniz yerde kullanabilirsinizi. Bu özelliğe sahip bir ürün kendisi. İster denizde kullanın ister karada. Çocukların mahrum kalmamaları gereken bir parkurdur gerçekten. Kurup denediğiniz de anlayacaksınız. İyi günler efendim.

  Ayçağ Küçükbey

  Kiralık şişme oyun parkı istiyoruz. Göztepe Özgürlük Parkı için 1 aylığına bir kiralama yapmak istiyoruz. Ama mutlaka en az iki personel istiyoruz. Çünkü çocukların sorumluluğunu almak gerçekten zor. Birine birşey olsun istemeyiz. Bu konuda deneyimli kişiler gönderir misiniz? Boyutlarımız 20 m. x 5 m. uygun bir alanımız var. Bu alana, 2 adet sığar mı? Sığarsa kaydıraklı kiralık şişme oyun parkı istiyoruz. Biri de rodeolu olabilir eğer elinizde varsa. Bu alana sığacak boyutlarda gönderir misiniz? Geceleri de şişik bir şekilde kalacak, patlama vs sorun olmaz değil mi? Gerçi parkın güvenliği var.