Günlük Jeneratör Kiralama


Davet, konser, fuar ve festival gibi tüm organizasyon etkinliklerinizde hava koşulları ya da başka sebepler nedeni ile oluşan ani elektrik kesintileri büyük sıkıntı yaratmaktır. Organizasyonunuzun yarıda kesilmemesi adına firmamız günlük jeneratör kiralama hizmeti vermektedir. Özellikle açık havada gerçekleştirilen organizasyonlar bu anlamda oldukça risk içerir. Özel gününüzü hiçbir problem olmadan ve keyfini çıkararak yaşamanız için bu ürün oldukça önemlidir. Günlük jeneratör kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimize bu rahatlığı sunmaktayız. Ayrıca elektrik tesisatının bulunmadığı alan ve mekanlarda da son derece işlevsel bir ekipman olarak kullanılmaktadır. Jeneratör mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek güç oluşturmaktadır. Temel olarak iki grup jeneratör bulunmaktadır. İlki portatif ve taşınabilir olan türüdür. Ve bu kısa süreli organizasyonlar için çok daha uygundur. Diğeri ise uzun süreli organizasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz araç arkasına monte edilen jeneratör tipidir. Firmamız günlük jeneratör kiralama hizmeti dahilinde size bu seçenekleri sunmaktadır. Organizasyon etkinliklerinde mutlaka bulundurulması gereken ekipmanların başında gelen jeneratör, elektrik kesintileri sonucu oluşacak tüm sıkıntıları önlemektedir. Günlük jeneratör kiralama hizmeti ile bu problemleri kesinlikle yaşamayacak ve organizasyonunuzun yarım kalmasını engelleyeceksiniz. Benzinli ,doğalgazlı ve dizel olmak üzere üç tipi bulunan jeneratör özel günleriniz için son derece gerekli bir ekipmandır. Siz de firmamız ile iletişim sağlayarak günlük jeneratör kiralama hizmeti kapsamında bilgi edinebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Günlük Jeneratör


Özellikle açık hava organizasyonlarında gerçekleşebilecek olan ani elektrik kesintileri riskini ortadan kaldırmak için kiralık günlük jeneratör kullanımı mutlaktır. Aksi takdirde organizasyonunuz yarım kalacak ve bütün emekleriniz heba olacaktır. Bu sıkıntının yaşanmaması ve etkinliğin başarılı bir biçimde tamamlanması adına kiralık günlük jeneratör hizmetimiz sizlere sunulmaktadır. Firmamız ile iletişim kurarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her danışana detaylı bir şekilde bilgi aktarımı yapmaktadır. Ayrıca kiralık günlük jeneratör hizmeti kapsamında da teklif alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlerin her etkinliğinizde yanınızda yer almaktayız. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kiralık günlük jeneratör bazında da değişik seçeneklerimiz ile gereksinimlerinizi karşılamaktayız. Günümüz ekonomik koşullarında en uygun şekilde belirlediğimiz fiyat aralığımız ile bütçenizi zorlamadan en iyi ekipmanları sağlamaktayız. Bu ekipmanlara dahil olan kiralık günlük jeneratör firmamız garantisi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Günlük Jeneratör Fiyatları


Tüm organizasyon etkinliklerinde en vazgeçilmez ekipmanlardan biri olan jeneratör son derece uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Günlük jeneratör fiyatları bazında da bu durum devam etmektedir. Fiyat aralığımız müşterilerimizin bütçelerini asla zorlamayacak şekilde belirlenmektedir. Bir etkinlik için gerekli olan her ekipmanı bünyemizde bulundurmaya çalışarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ve bu ekipmanlar en iyi şartlarda müşterilerimize sağlanmaktadır. Günlük jeneratör fiyatları dahilinde hiç zorlanmadan organizasyonlarınızı gerçekleştireceksiniz. Firmamız her zaman benimsediği kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlama ilkesi doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensiplerimiz dahilinde belirlediğimiz minimal düzeydeki fiyat aralığımız günlük jeneratör fiyatları bazında da geçerli olmaktadır. Jeneratör gibi son derece işlevsel bir ekipmanı firmamız garantisi ile edinerek, organizasyonlarınızı hiçbir tedirginlik yaşamadan keyifli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Günlerinizi ve bazen de haftalarınızı harcayarak emek verdiğiniz etkinliğin ani bir elektrik kesintisi ile yarım kalmasını önlemek adına mutlaka günlük jeneratör fiyatları ile ilgili bilgi alınız. En uygun bütçeli ekipmanlarımız ile tüm özel günlerinizde yanınızda bulunmaya gayret göstermekteyiz. Nakliye ve personel anlamında da talep ettiğiniz zaman ve mekanda kurulumları yapmaktayız. Portatif ve araçlı jeneratör olmak üzere iki seçenekten oluşan bu ekipmanı günlük jeneratör fiyatları dahilinde firmamız güvencesi ile edinebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 30 votes
Marka
KIrala360
Ürün İsmi
Günlük Jeneratör
Fiyat
TRY 700
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayhan

jenaratör hizmetinizi dilediğimiz sürede kiralayabilir miyiz? ekonomik midir yoksa fazla mı maliyete mal olur? sevkiyatı size mi ait olacak?

ozge

kaç tip jenaratör elinizde mevcut..?gün içerisinde kaç tanesini teslim edebilirsiniz..?kaç wata kadar güç üretir..?teslim aşamasında kasko yapıyor musunuz ..?

nebi

tam olarak nası l çalışıyor ..? ne kadar süre elektrik verir bize ..? bir Aaylık kiralama bedeli nedir..? kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? kullanmayı da öğretme şansınız var mı ..?

gözdenur

görseldeki marka mı gelecek ..? nasıl çalışıyor makine ..? gösterme durumunuz var mı ..? stok nedir ..? 3 gün için fiyat nedir ..?

cevdet emre

en fazla kaç saat kullanabiliriz ..? tam olarak nası çalışıyor..? kurulum ve taşıma sizden mi olacak ..? boyutu nedir acaba tam oalrak..? fiyat nedir bir günlük ..?

macit tünel

çalışma sistemi nedir tam olarak ..? kullanma şeklini gösterebilir misiniz..? boyutu nedir ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? direkt adrese teslimat ve kurulum olacak mı ..?

ertuğrul koçan

şarj edebilir miyiz ..? ne kadar süre etkili olur ..? en fazla kaç saat kullanabiliriz ..? ayarlama ve taşıma size mi ait ..? fiyat nedir acaba ..?

açılay derici

1 günlük kiralama yapabililr miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? cuma gübüne yetişmesi iiçn ne zamandan haber vermeliyiz ..? fiyat nedir acaba ..? ürün nasıl çalıştırılıyo..?

emel sucu

düğünümüz için kiralama yapabilir miyiz ..? ışıklandırma ve ses sitemleri için yeterli olur mu ..? ne kadar sürede getirirsiniz ..? kurulum sizden mi acaba ..? fiyat nedir ..?

Sera Cansın Azbay

Taşınabilir portatif jeneratör kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyoruz.
Fakat bazı noktalarda bilgi almak istiyoruz.
Voltajı yüksek farklı modelleriniz mevcut mu?
Görselde yer alan jeneratör, ne kadar süre aktif şekilde çalışır?
Akü ile alakalı herhangi bir sorun gelişir mi?
Olası sorunlarda yardımcı oluyor musunuz, sizlere ulaşabilir miyiz?
En az iki tane kiralamak istiyoruz.

Kirala360 Destek

Elimizdeki jeneratör ürünlerimize, portatif jeneratör kiralama hizmetimiz dahilinde yer alan görsellerden ulaşabilirsiniz.
Jeneratörler, en az beş saat kadar çalıştırılabilir.
Daha sonra, yaklaşık bir saat boyunca dinlendirilmesi gerekmektedir.
Eğer kullanımla alakalı bir sorun oluşursa, müşterilerimizin bize bildirmesi halinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Fiyat teklif formu üzerinden, ilgili ayrıntıları bizlere iletebilirsiniz.
İletişime geçilecektir.

Şahabettin Görgüner

Merhaba, düğünümüzde herhangi bir aksaklık çıkmaması için bize bir kiralık portatif jenaratör lazım. Kaç çeşit kiralık portatif jenaratörünüz var acaba? Bize hangisi uygun olur? Açık bir alanda akan ışıklar olacak, ampuller olacak. Doğal ışıklandırmamız var ama elektrik kesilirse çok üzülürüm.

Kirala360 Destek

Merhaba, düğününüz için gerekli kiralık portatif jenaratörü temin edeceğiz. Kiralama hizmetimiz ile sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız.Firmamızla iletişime geçerek organizasyon adresinizi ve düğün süresini belirtmeniz yeterlidir. Jeneratörler zaten sorunsuz organizasyonlar için hazır bulunurlar. Sizlere sorunsuz bir düğün diliyoruz. 

Ilgar Pamir Karaismail

Merhaba, daha önce başka bir firmadan günlük jeneratör kiralaması yaptık ama hiç memnun kalmadık. Hem jeneratör bozuk çıktı hem de pis bir jeneratör gönderdiler. Toplantımızda kullanamadık. Bu sefer de öyle olsun istemiyorum. Bize çalışacak bir jeneratör gönderecekseniz çalışalım yoksa günlük jeneratör kiralamamızın bir anlamı yok. Boşu boşuna para ödemek istemiyoruz. 

Kirala360 Destek

Merhaba biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyoruz, sıkıntıları, sorunları çözmede de bu sektörde bir numarayız diyebilirim. Sorunları en kısa sürede halletmeyi görev edindik bu yüzden ürünlerimizden çalışmayanları sık sık kontrolden geçiriyor, yenisini hemen temin ediyoruz. Ürünlerimizin temizliği de sık sık yapılıyor. Gözünüz kapalı kiralayabilirsiniz, pişman olmayacağınıza garanti verebiliriz.