Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama


Organizasyon konseptine göre birbirinden farklı masa sanadalye hizmetleri verilmektedir. Sandalye kiralamada minimum 10 adet maksimum ise 1200 adet kiralama yapabilirsiniz.

Masa sandalyelerin taşıması, taşıyıcı personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Nakliyat ekibimiz taşıma sonrasında gerekli ise ücretsiz olarak kurulum yapmaktadır.

Masa ve sandalye birbirini konsept olarak tamamlayacak şekilde planlanmıştır. Set olarak almak istediğiniz zaman bunu bize iletebilirsiniz örneğin: Kokteyl masa sandalye takımı kiralamak istiyorum.

Firmamız, etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda, ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Farklı kategorilere hitap eden, birbirinden özel kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Masa sandalye kiralama hizmetimizde bunlardan biridir. İhtiyaçlarınız ve organizasyonlarınız doğrultusunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal, kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Organizasyonlarınız dahilinde, konseptinize uyumlu ekipmanlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Açık hava ya da kapalı ortamlarda, düzenlediğiniz her türlü etkinlik için, masa sandalye ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi biz görev edinerek, konseptinize uyumlu masa sandalye ve talebinize göre süsleme hizmetinize, sizlere sunmaktayız. Masa ve sandalye ürünlerimizi, sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve konseptinize uyumlu ürünü seçebilirsiniz. Dilerseniz, ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Sağlam ve kullanılışlı masa sandalye ürünlerimizin, farklı modelleri mevcuttur. Ayrıca, farklı kategorilere hitap eden, ürünlerimizde bulunmaktadır. Tecrübeli ekibimiz, siz değerli müşterilerine her zaman güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve birinci sınıf bir kiralama hizmeti için, en doğru adres firmamızdır. Sizlerde kiralık masa sandalye ve her türlü kiralama hizmetlerimiz ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kiralık Masa Sandalye


Firmamızın, sizlere sunduğu özel masa sandalye kiralama fiyatları ile kaliteli bir hizmet kaçınılmazdır. Uygun fiyatlar ile masa sandalye kiralamak için, firmamızı tercih edebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ve gelişmiş ürün yelpazemiz ile istediğiniz ürün modeline sahibiz. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı, uygun koşullar ile sizlere kiralamaktayız. Her türlü ekipman ve hizmet ihtiyaçlarınız için, bizlere ulaşabilirsiniz. Düğün, nişan, fuar, toplantı, doğum günü, seminer, piknik, festival ve birbirinden özel davetleriniz ve kurumsal aktiviteleriniz için, hizmetinizdeyiz. Ürün yelpazemiz, her türlü etkinlik ve aktivite doğrultusunda, oluşturulduğundan dolayı, her türlü ekipmana bizler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sizlere sunduğumuz, kiralama hizmetimiz ile kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz ürünleri karşılayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri; satın almanıza gerek kalmadan, kolay ve ekonomik bir şekilde kiralayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece, etkinliklerinizin konsepti doğrultusunda bizlerden yardım almaktır. Tecrübeli ekibimiz, sizlere gereken ilgi ve alakayı gösterecektir. Kiralık masa sandalye hizmetimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve sağlam masa sandalyelerimiz ile konuklarınızı, rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Dilerseniz, konseptinize uyumlu süsleme ve sunum gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Hızlı Teklif Formu

  Plastik Masa Sandalye Kiralama Firması

  Birçok semtlerde sokak düğünleri ve mahalle düğünleri çok fazla rağbet görür ve komşu ilişkilerinin de sıkı oluşundan dolayı düğünler nişanlar sokakta kapı önünde yapılır. Bu nedenle sokak düğünlerinde en çok talep edilen ürün plastik masa sandalye kiralamadır. Dört kişilik plastik masalar sokaklara boydan boya kurulur yanlarına plastik sandalyeleri koyulur ve komşuların gelip oturması beklenir. Mahalle insanı bir birini tanır ve ev sahibi ne ikram etse mahalleli tarafınca baş tacı edilir. İkramlar masalarda önceden hazırlanır ve komşuların davete gelip düğüne icabet etmesi beklenir. Herkes düğününde ya da eğlencesinde misafirlerin temiz sandalyelerde oturmasını ve temiz plastik masalarda ikramlarını yiyip içmelerini ister bu yüzden plastik masa sandalye kiralama firmasının temizlik konusunda üzerine bir hayli iş düşmektedir. Durum zahmetli bir durumdur. Gidilen işlerde masa sandalyeler toplanırken toplamayı yapan şirket çalışanlarının masa sandalyeleri yerinde silip temizlemeleri gerekir. Temizlenen ürünler daha sonra farklı bir işe gittiklerinde tertemiz gitmelidir ki insanlar tarafından sürekli aranan talep edilen bir şirket olasınız. Temiz plastik masa sandalye kiralama hizmeti almak isteyen mahalle insanımızı başımızın tacı eder en güzel hizmeti kirala360 olarak onlara vermekten gurur duyarız. Zaten bizler 15 yıl aşkındır organizasyon sektöründe plastik masa sandalye kiralama hizmeti vermekteyiz Bu sebeple müşterilerimiz ne tarz sandalye ve masa kiralamayı tercih eder ve hangi üründen memnun olur bunları layığı ile bilmekteyiz sizlerin yıllardır kullandığı sandalye masanın temizliği kalitesi kırılıp kırılmayacağı bilgisinin hepsini analiz etmiş ve buna göre ürün alımları yapmış ve sizlere en kaliteli plastik masa sandalye kiralama hizmetini yirmi yılı aşkın bir süredir İstanbul merkezli olmak üzere vermiş ve onlarca yıl daha inşallah veriyor olacağız.

   

  Kır Düğünü İçin Masa Sandalye Kiralama

  Yuvarlak masa, banket masa ve bar masası gibi ürünler, ahşap masa sandalye kiralama Kategorisine girmektedir. Genellikle düğün masaları yuvarlak masa olarak kullanılmakta ve yuvarlak masalarda ahşap olmaktadır. Bunun dışında yapılacak olan kokteyllerde veya açık hava organizasyonlarında kullanılan bar masaları, mobilya ahşap masa olarak kullanılır ve genellikle bu ürün u bar masasıdır. Öncelikle düğünlerden başlayalım düğünlerde kullanılan yuvarlak düğün masaları süslemeli veya süslemesiz fiyatlarla iki farklı tercihe ayrılır süslemesiz istersek üzerinde herhangi bir şamdan veya örtü bulunmaz buradaki örtü şamdan çiçekler vesaire bunlar size aittir. Eğer yuvarlak düğün masalarında süslemeli olarak tercih ediyorsak üzerindeki aranjman, çiçekler kumaş kalitesi bunlar tamamen şirketimize ait olacaktır buna göre de birbirinden farklı fiyatlar ortaya çıkacaktır. Sadece düğün masası ile kalmayıp düğün sandalyeleri de yine şirketimiz bünyesinde verilen hizmetlerdendir ve ahşap masa sandalye kiralama kategorisine girmektedir. Önceki yıllarda kullanılan düğün sandalyeleri, plastik ve üzerinde sandalye giydirmeleri olarak kullanılırdı ama artık genellikle müşterilerimizin talebi ahşap Tiffany sandalyeler kullanıp bunlara Sadece tül kurdele ekleyerek düğün sandalyesi oluşturmak oluyor. Bizlerde bu noktada en güzel tasarımları sizler için hazırlıyor ve düğün merasimlerinizi en şık şekilde sizlere sunuyoruz.

   

  Kokteyl Masa Sandalye Kiralama Fikirleri

  Çoğumuz ticari hayatımız da şirket içi kokteyl organizasyonlarının içerisinde bulunmuşuzdur. Bu tarz etkinlikler de kullanılan bistro masalar ve bar masaları genellikle yine ahşap masa sandalye kiralama hizmetimizin içerisine dahil edilmektedir. Ticari bir konsept içerinde bulunulduğu göz önüne alındığında bu ürünlerin şıklığı ve yeniliği göz doldurmalıdır. Bu yönden de şirketimiz sizlere her yıl yenilemesi yapılmış onlarca masa sandalye kiralama seçeneği ile hizmet vermektedir.

  • Cam kokteyl masası kiralama
  • Metal kokteyl masası kiralama
  • Ahşap kokteyl masası kiralama
  • Süslenmiş kokteyl masası kiralama

  Gibi birbirinden farklı konseptlere sahip masa sandalye kiralama hizmetleri mevcuttur. Yine bu ürünler için gerekli bar taburesi kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Kokteyl organizasyonlarında kullanılan ve misafirlerimizi genellikle ayakta misafir etmek için gerekli masa kiralama fikirlerinden sizler için kısaca bahsettik.

   

  Ucuz Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

  Özel günlerde kullanılan günü birlik ve belli bir süre için kullanılan etkinlik ürünleri kiralama hizmetleri, kalıcı olarak satın alınmadığından bizlere biraz gereksiz masraf olarak görünmektedir. Örneğin asker eğlencesi için sokak eğlencesi yaptığınızda bir akşam için masa sandalye kiralamaya ihtiyacınız olur. Diğer türlü insanları kaldırımlarda misafir etmek düşünülemez. Kısa zamanlı altı veya yedi saat sürecek olan bir organizasyon için bu ürünlere ihtiyacımız vardır. Sonrasında bu ürünler bizim olmayacağı için yani geçici bir süre için ödeme yapmak durumunda kaldığımızdan ucuz masa sandalye kiralama şirketleri arayışına gireriz. Başta evet yöntem yani davranış gayet doğrudur. Fakat bulunan ürünler gün gelip de kullanılmaya başladığında ortaya çıkan kirli masa sandalyeler ve amcalarımızın annelerimizin oturduğu sandalyelerin kırılması tam bir felakettir. Üzerine ikramlıklar işle birlikte koyulan tabak ve çatal bıçakların ağırlığından dolayı çöken ve demirlerinden çıkan ucuz masaları anlatmıyorum bile. Aslında başta ucuz masa sandalye kiralama hizmeti almaya yönelmek geçici bir süreyi zarar etmeden geçirme eğilimi olarak doğu bir davranıştır.  Sonuca yani gecenin sonuna geldiğimiz de bu doğru davranışımız bizlere çöpe atılan para olarak zarar olarak karşımıza çıkacaktır. Hesaplamamız gereken şu ki ucuza kiralanan bir ürün, kiralama yapan firma tarafından da ucuza alınmış bir üründür. Bu nedenle değerinde satılan ve kiralanan diğer ürünlerden daha bakımsız ve sağlam olmaması gayet doğaldır. Bu konu yapılacak olan düğün ve nişan organizasyonları için çok ayrı bir önem taşımaktadır. Masa ve sandalye şirketlerinden belirli fiyatlar alınıp aynı oranlarda fiyatlar araştırılıp, ucuz masa sandalye kiralama aramalarından daha çok temiz ve kaliteli sandalye ve masa kiralama şirketleri aramak daha yerinde bir karar olacaktır. Şirketimiz kirala360, sizleri bu konuda hiçbir karşılık beklemeden yönlendirmekte ve bilinçli kiralamalar yapmanız adına elinden gelen en iyi açıklamaları sizler ile paylaşmaktadır.

   

  İstanbul’da masa sandalye kiralama ipuçları

  Hayatımızın en inanılmaz dönüm noktasında a dan z ye bütün detayları kendimiz belirlemek isteriz. Bunun içinde düğün alanlarının size sunduğu bazen de dayattığı seçeneklerin dışında düğün masa sandalye kiralama hizmeti araştırmalarına yöneliriz. Evlilik yapacak olan gelin hanımların zevkleri ve tercihleri birbirinden çok ayrı olabilir. Bu daha çok kullanılan düğün masalarının üzerinden aranjmanlar gelin çiçekleri gibi seçenekleri değiştirerek kendini göstermektedir. Çoğu zamanda kullanılan düğün sandalyelerinin arka kısmına bağlanan tülün rengine kadar değişiklikler yaparak hanım efendiler düğünlerini tasarlamak istemektedirler. İşte bu taleplerin tamamı için her düğün için masa sandalye kiralama hizmeti veren organizasyon şirketinde danışmanlar bulunmalıdır. En azından bizi tercih eden kendi müşterilerimiz için bu tarz danışmanlık hizmetleri verebildiğimizi söyleyebilirim. Önemli olan kusursuz seçimler yapılmasını sağlayabilmek ve yapılan düğün organizasyonlarında hafızalara kazınabilmektir. Düğünlerin dışında yapılan bahçe partileri, piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi birçok farklı etkinlik için yine birçok masa sandalye kiralama çeşidi de bulunmaktadır. Bunlardan bir takım ürünleri, organizasyonları ile eşleştirmek gerekirse;

  • Doğum günü için çocuk masa sandalye kiralama
  • Düğün için yuvarlak masa kiralama
  • Nişan için nişan sandalye ve masası kiralama
  • Kına organizasyonu için tıffany sandalye kiralama
  • Kokteyl organizasyonu için bistro masa sandalye kiralama
  • Bahçe düğünü için katlanır masa ve sandalye kiralama
  • Fuar organizasyonu için fuar masa sandalye kiralama

  Yukarıda belirttiğimiz üzere her organizasyon için farklı masa sandalye kiralama konseptleri uygulanmaktadır. Yapacağınız etkinlikleri bizlerle paylaştığınız da bizler sizleri kiralanacak ürünler ile ilgili yönlendirecek ve en uygun etkinlik malzemelerini kiralamanızı sağlayacağız.

   

  Kiralık ahşap masa sandalye fiyatları

  Ahşap ürünleri düşündüğümüz de genel olarak dikdörtgen banket masalar ve yuvarlak masalar akla gelmektedir. Bunun yanında dikdörtgen kokteyl masaları aklımıza gelmektedir. Tamamının kullanım alanları birbirinden çok farklıdır, İstanbul da masa sandalye kiralama ipuçları konusunda bahsettiğimiz gibi her etkinliğin kendine özel masa sandalye konsepti bulunmaktadır. Fiyatlar çoğu firma için farklı ölçeklerde değişse de kullanacağınız ürünlerin çeşidine, adedine ve nakliye olacak mesafelere göre değişir. Bizler kiralık masa sandalye fiyatları için detaylı bir listelemeyi web sitemiz üzerinde yapmayı tercih etmiyoruz. Bunun nedeni de küçük bir fiyat çalışması ile örneklendirmek isteriz.  Üç lira olan plastik masa fiyatı ve on lira olan plastik masa fiyatları, beş yüz sandalye ve yüz yirmi beş masa kiralamak istediğimiz de bu ürünlerin en basit nakliye ve taşıma ücreti çift gidiş geliş olarak hesaplandığında bin iki yüz Türk liralarında olmaktadır. Kurulum ve toplama kısmını da şirket personellerimize bırakıldığında fiyat artmaktadır. Masa üzerine masa örtüsü ve masa çiçeği geldiğinde fiyat değişmek zorundadır. Sandalyeler ahşap olarak tercih edilip tül süsleme yapıldığında fiyat değişmek zorundadır. Sonuç olarak konsept geliştikçe fiyatlar değişmek durumunda olduğundan başta ifade ettiğimiz sandalye fiyatı üç lira, masa fiyatı on lira olarak kalamaz. Bu nedenle organizasyonlar tüm detayları ile ele alınmalı ve liste rakamları üzerinden bütçeler netleştirilmemelidir. Organizasyonlar şekillendikçe final de doğal olarak farklı kiralık masa sandalye fiyatları ile karşılaşmak mümkündür. Üstümüze düşen ve siz değerli müşterilerimize verebileceğim en iyi tavsiye, seçeceğiniz masa ve sandalyenin düğün alanında süslü nasıl bir halde görmek istediğinizin görsellerini kiralık masa sandalye firmaları ile paylaşın ve kurulum hazırlama, ürünlerin toplanmasının da dahil olduğu nakliyeli fiyatlar talep edin. Tüm detayları baştan paylaştığınız bir sistem üzerinden gittiğinizde biz organizasyon şirketleri çok daha net ve değişmeyecek kiralık masa sandalye fiyatlarını baştan sizler ile paylaşabiliriz.  Bu anlatımlarım ile birlikte başta ifade ettiğimiz kiralık masa sandalye fiyatlarını neden listelemeyi tercih etmediğimizi sizlere anlatmış bulunuyoruz. Verdiğimiz ufak kiralık masa ve sandalye ipuçları ile size yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

  Teşekkürler saygı ve hürmetlerimizi sunarız.

  Masa Sandalye Kiralama Fiyatları


  Masa sandalye kiralama hizmetimiz, ihtiyaçlarınız için özenle oluşturulmuştur. Her bir müşterimiz bizler için, özel ve değerlidir. Bu nedenle, her müşterimize aynı özen ve hassasiyet gösterilmektedir. Uygun bütçeler ile kiralama hizmetlerimizden, rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Masa ve sandalyelerimiz, gayet kullanılışlı ve sağlamdır. Kiralama hizmetlerimiz dahilinde, asla deforme olmuş ürün bulundurmayız. Kiralama işleminden hemen sonra, kiralanan ürünler kontrol edilerek, hizmetinize sunulur. Bu nedenle, güvenle ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Uzun süre bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, güvenilir profilimiz garantimizdir. İlerleyişimizi ve gelişmemizi, hizmet anlayışımıza borçluyuz. Sizlerden aldığımız olumlu dönüşler de bunu kanıtlamaktadır. Ayrıca, aldığınız kiralama hizmetleri sonrasında, bizlere yaptığınız her türlü görüş, bizler için önemlidir. Olumlu ya da olumsuz, fark etmeden bizlere iletebilirsiniz. Çünkü, olumsuz görüşler doğrultusunda, kendini geliştirmeyi amaç edinmiş bir misyona sahibiz. Bu nedenle, görüşleriniz bizler için değerlidir. Masa ve sandalye ürünlerimizi, ayrıca diğer kiralama hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Organizasyonlarınız doğrultusunda, ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, yılın her günü güvenilir profilimiz ile yanınızdayız. Bizlere güvenebilir ve güvenle kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızın, uygun masa sandalye kiralama fiyatları ile sizlerde kaliteden taviz vermeyin. Masa ve sandalye kiralama hizmetimiz ve her türlü ekipman ihtiyacınız için, bizlere danışabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Yapılacak organizasyon kenseptine göre masa sandalye modelleri çeşitliliği değişmektedir. Yüzlerce farklı masa sandalye kombinasyonuna buradan veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Düğün organizasyonlarında sandalye kiralama anlamında ahşap sandalye, tıffany sandalye ve napolyon sandalye sık tercih edilmektedir. Bunlar arasında kombinasyon yapabilceğiniz gibi düğün alanı içerisinde farklı tercihlerde de bulunabilirsiniz. Düğün organizasyonlarında masa kiralama türünde 10 kişilik yuvarlak masa ve davet banket masaları da çok sık tercih edilmektedir. Davetli sayınıza göre en uygun masa sandalye adetleri ve yerleşim planı için bizimle iletişime geçiniz. Kır düğünü ve nişan organizasyonları için 6 kişilik düğün masaları ve kır düğünü sandalyeleri mevcuttur. Bu masa sandalyeler arasında bistro masa seçenekleri de ekleyebilirsiniz. plastik masa sandalyeler iftar yemekleri, piknik organizasyonları ve toplu davetler için tercih edilmektedir. He uygun fiyatlı hem de pratik olan bu seçenek ekonomik seçeneklerimiz arasındadır.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Sandalye Kiralama

  Etkinlikleriniz için sandalye seçerken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Bunlarda bir tanesi sandalyenizin etkinliğe uygun olup olmadığı diğeri ise yeterli adette sandalyeniz olmasıdır. Masa Sandalye Kiralama kiralama ile birlikte size önerebilceğimiz ürünlerden bir diğeri ise kiralık Sandalye Kiralama hizmetimizdir. Masa Sandalye Kiralama ve Sandalye Kiralama ürünlerini beraber kiraladığınızda hem daha uygun bir fiyat teklifi alacaksınız. Hem de tek nakliyat fırsatından yararlanacaksınız. Kirala360.com Türkiye'nin en geniş stoklara sahip ürün ve hizmet kiralama platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Ürün kurulumu için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Sandalye Kiralama

  Masa ve sandalye kiralama konusunda hem model çeşitliliği hem de kalite olarak sektörün önde gelen firmalarından biri olan Kirala360 sizlere sınırsız model sunuyor Masa Sandalye Kiralama ürünümüzü kiralayan müşterilerimiz sıklıkla Lake Sandalye Kiralama kiralama hizmetinden de yararlanmaktadır Masa Sandalye Kiralama,Lake Sandalye Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Platformumuz Türkiye'nin en güvenilen kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Masa Kiralama

  Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Lake Masa Kiralama kiralama hizmetimiz ile Masa Sandalye Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Lake masa genellik beyaz renkli tercih edilmekte olup oval , yuvarlak , kare ve dikdörtgen şekillerde stoklarımızda mevcuttur.Lake masa çeşitlerimizi ve görselleri lake masa sayfasından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Kirala360 Türkiye'nin en büyük ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kokteyl Masasi Kiralama

  Kiralık Masa Sandalye Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Kokteyl Masasi Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Kokteyl masaları genellikle konukların ayakta kullandıkları dar alanlar için özel hazırlanmış açık ve kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılan ve bu amaçla sık sık tercih edilen masa türüdür. Masa Sandalye Kiralama,Kokteyl Masasi Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Kurumumuz ülkemizin en geniş stoklara sahip ürün kiralama platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bistro Masa Kiralama

  Masa Sandalye Kiralama ürünümüz yanında Bistro Masa Kiralama en çok kiralanan ürünler arasındadır Bistro masalar ziyaretçilerin genelde ayakta kullandıkları çok az yer kaplayan dar alanlarda büyük bir avantaj sağalayan masa çeşitidir. Bistro masa modellerimizi etkinliğiniz için kiralayabilirsiniz Masa Sandalye Kiralama ve Bistro Masa Kiralama ürünlerini beraber kiraladığınızda hem daha uygun bir fiyat teklifi alacaksınız. Hem de tek nakliyat fırsatından yararlanacaksınız. Kirala360.com internet'in en güvenilen ürün kiralama merkezlerinden biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 23 votes
  Marka
  Kırala360
  Ürün İsmi
  Masa Sandalye
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Masa Sandalye Kiralama”

  1. üründe renk seçeneği nedir..?teslim süreniz nedir..?tek seferde kaç adet teslim edebilirsiniz..?300 tane için nakit ödemede indiriminiz ne olur..?teslimatı nasıl yapıyorsunuz..?

  2. toplu kiralama da indirm olur mu ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 500 tane alabilir miyiz ..? stok nedr ..? taşıma ve iş bitince toplama da sizden mi ..?

  3. belediye etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? 900 tane var mı ..? taşıma ve dizme sizden mi ..? kırılan olursa yenisini gönderir misiniz ..? fatih tarafına gönderim yapar mısınız ..?

  4. sare sandıkçı

   2000 tane var mı acaba ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? etkinlik için bir günlük kiralama olur mu ..? dizme ve toplama da size mi ait ..? fiyat nedir acaba ..?

  5. Hanife Duygu Ata

   Merhaba camimizde olacak kermes için masa kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyoruz. Camimizin önüne ve içine olacak şekilde 10 adet masa kiralamak istiyoruz. Boyutları bizim için önemlidir, dikdörtgen biçimde ve uzunlamasına olursa iyi olur. İstanbul’un avcılar şubesine teslimat yapıyor musunuz? Fiyatlarınız uygun mu? Nakliye ücreti bize mi ait? Camimiz zaten hayır toplamak için kermes yapıyor bu sebeple çok fazla bir bütçemiz yok. Sorularımı cevaplarsanız mutlu olurum.

   1. Kirala360 Destek

    İyi günler, öncelikle fiyat konusunda çok yüksek rakamlara sahip değiliz, anlaşacağımızı düşünüyoruz. Kermes için genellikle dikdörtgen biçimdeki 150×60 genişliğinde ve 75 cm uzunluğunda olan masalarımız tercih ediliyor. İstanbul avcılar da dahil, İstanbul’un birçok ilçesine teslimat yapabiliyoruz. Ayrıca bir nakliye ücreti ödemenize gerek yoktur, masalar için ödeyeceğiniz ücretin içindedir. Caminiz için yapacağınız kermesinizin bol kazançlı olmasını dileriz.

  6. Arslan Erzurumlu

   Kiralık masa ile aynı zamanda sandalye kiralama hizmetine ihtiyacımız var.
   Tek fiyat kapsamında, ekonomik bir paket arıyoruz.
   Seçtiğimiz modeller konusunda yardımcı olur musunuz?
   Fazla sayıda kiralama yapacağımız için, kampanyalı bir fiyat rica ediyoruz.
   Ayrıca hasarlı ürün gönderimi yaşanır mı?
   Böyle bir durum gelişirse, hızla değişim sağlayabilir misiniz?
   Dönüşünüzü bekliyoruz. İyi günler.

   1. Kirala360 Destek

    Kiralık masa hizmetimizle beraber, diğer ihtiyacınız olan ürünleri de teklif formunda bize iletebilirsiniz.
    Böylelikle tek paket ve ekonomik koşullarda bir fiyat sizlere sunulacaktır.
    Ürünler gönderilmeden önce, gerekli kontrollerden geçer ve ekibimiz tarafından size teslim edilir.
    Teslimat esnasında bir sorun tespit ederseniz, arkadaşlarımıza iletmeniz yeterlidir.
    Sizlere kısa süre içinde yardımcı olacaklardır. 

  7. Mustafa Furkan Işınay

   Merhaba, ben ahşap masa kiralamak istiyorum ama fiyatlar bana biraz tuzlu geldi İstanbul masa kiralama da. Bana bu konuda ne önerirsiniz. Ya da indirim yapar mısınız? Bütçem sınırlı ve bu ürün de çok içime sinmişti. Ne dersiniz İstanbul masa kiralama?

   1. Kirala360 Destek

    Tabiî ki İstanbul dışına da İstanbul masa kiralama işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz ahşap masa seçerken ağaç türü, işlenecek miktar, nasıl boyanacağı ve hangi verniğin kullanılacağı gibi noktalar önemlidir. Kullanılan vernik veya boya türü ahşap masanın çevreye olan etkisini tamamen değiştirebilir. Yaşlanan ahşap masalar, klasik veya rüstik hissi ön plana çıkaracak, özellikle açık ceviz veya meşeden yapılmış ahşap masalar ve özenle işlenmiş ahşap modern hissi artıracaktır. Bu nedenle tablonun kullanım amacı çok önemlidir. Klasik görünüme yakın bir yemek masası istiyorsanız, biraz daha düşük işleme seviyesine sahip, ana rengi biraz belirgin ve ağır ahşap bir masa tercih edebilirsiniz. İyi günler.

   1. Masa sandalyelerde seçtiğiniz modellere göre kiralama fiyatlarımız değişmektedir. Daha detaylı bilgi ve fiyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon