Festival Çadırı Kiralama

Festival Çadırı Kiralama


Festivallerde kullanılan çadırların geneline verilen isimdir. Festival çadırları mimari ekibimiz tarafından etkinliğinize özel olarak planlandırılmaktave projelendirilmektedir.

Bu çadır tipi ile festival alanlarında tanıtım stantlarının üzerinin kapanması sağlanmaktadır. Stand üzerlerini kapatan bu çadırlar 3x3 , 4x4 boyutlarında bulunmaktadır.Ancak beklentinize göre birleştirilip çadır grupları oluşturulabilir.

Festival çadırı ile birlikte ne kadar farklı ürün çeşidi kiralarsanız, buna oranla fiyatlar indirim alacaktır. Bu ürünlerin başında stand , masa , sandalye gibi ürünler gelmektedir. Aynı zamanda mevsime göre ısıtıcı da kiralanabilmektedir.

Festival çadırlarında minimum kiralama adetimiz 1 olup maksimum kiralama adedimiz 180 adettir.Yüksek adetli kiralamalarda iskonto uygulamaktayız.

Açık hava organizasyonlarının en büyüklerinden olan festivallerde katılımcıların talepleri de kalabalıkla beraber oluşmaktadır. Bu amaçla festivallerde ortak kullanım alanları için kaliteli temiz ve hijyenik festival çadırı kiralama hizmetlerine ihtiyaç vardır. Covid 19 olayları çerçevesinde organizasyon düzenleyenlerin memnuniyetleri ve güvenliği için tüm ürünlerimiz ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta personelimiz bu şekilde bilinçlendirilmektedir. Festival çadırlarımızı Türkiye’nin her yerine profesyonel bir şekilde temin etmekteyiz. Türkiye’nin tüm illerinde cazip fiyatlar ve eşi benzeri olmayan modelleri sunan Kirala 360 Türkiye’nin en eski festival çadır kiralama firmasıdır. Kataloğumuzun tamamında ve Festival çadırı kiralama ürünlerimizde de ülkemizin her noktasında hiç bir ücret olmadan montaj eğitimli personel ile gerçekleştirilmektedir.

Festival çadırlarımız kaliteli ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir. Konuklar için geniş ve konforlu bir alan oluşturabilmeniz için birebirdir. Festival çadırı kiralama ve tüm ürünlerimizi hiç vakit kaybetmeden en popüler ürünler arasından güvenilir kirala360 altyapısı ve özel indirimlerle bir telefon ile sipariş verebilirsiniz. Festival çadırı kiralama hizmetlerimizi rezerve etmek oldukça avantajlı ücretsiz kurulumun yanı sıra Tüm il ve ilçelere hızlı ve güvenilir taşıma hizmetimiz kendi araçlarımız ile yapılmaktadır.

 

Kiralık Festival Çadırı


Kirala360 festival çadırı kiralama ve kurulum hizmeti sayesinde hiç vakit kaybetmeden ön sipariş verebilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek ve ihtiyaçlarınıza göre talepler oluşturmanız mümkündür. Kiralık çadır Rezervasyon oluşturmak için ön siparişi formu online form doldurabilir bununla beraber çağrı merkezi hattı veya whatsapp mesajlaşma servisi üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Ürün araştırma personelimiz Festival ve konser gibi alanlar için  ürün kategorilerini hazırlayan sorumlular her sene etkinliklerde herkesin beğendiği çadır tiplerini keşfetmek amacıyla uğraşmakta ve en çok keyif alacağınız ürünleri kataloğumuza eklemektedir ürünümüz üzerine çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık festival çadırı ve etkinlik organizasyonlarında sizlere profesyonel ve kaliteli kiralama hizmetini sunmayı amaçlıyoruz Faaliyetlerinizde negatif unsurların olmasını asla beklemeyen firmamız bu konuda tecrübenin verdiği güç ile yanınızda olacak.

Kiralık çadır yanında festivallerde bir çok kiralama ürünü ihtiyacı bulunmaktadır.Kiralık festival çadırı hizmetimizin yanında organizasyonunuza heyecan ve kalite katacak bir çok ürünle set olarak talep edilebilir Kiralık ürün setleri kullanarak etkinliklerinizi avantajlı ücretlerle oluşturabilirsiniz Ürün setleri hakkında çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık festival çadırı ve diğer ürün grupları ile ilgili satış temsilcimiz ve kiralama birimimiz yardımıyla bilgi talep edebilirsiniz Destek için tüm gün aktif canlı telefon destek platformumuzu veya whatsapp mesaj hattımızı kullanabilirsiniz. bununla beraber Sayfada bulunan form üzerinden avantajlarıyla ön siparişinizi alabilirsiniz. Kiralık festival çadırı hizmetimizde en popüler ürünleri www.kirala360.com avantajlarıyla rezervasyon oluşturabilirsiniz ürünümüz sayfadaki resimleri gerçek görseller olup bu görseller dışında da farklı ürünlerimiz mevcuttur.

Hızlı Teklif Formu

  Festival Çadırı Kiralama Fiyatları


  Festivaller sürekli eğlencelerin olduğu insanların harika vakit geçirdiği ortamlardır. İnsanlar kaliteli vakit geçirmelerini sağlayan en önemli faktörlerden birisi de konfordur. Festivallerde konforu arttırmak içi festival çadırı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Etkinlik ve organizasyonlarda Festival Çadırı kiralamanın odak noktası Kurumumuz ile cazip ücretler ile Festival Çadırı kiralayın. En çok tercih edilen ve en güzel ürünümüzden biri olan Festival Çadırı kiralama ürünü dikkatinizi çekecektir. İmalatçı olduğumuz bir çok ürün ile kiralama hizmeti verdiğimiz için en cazip fiyatları sizlere sunabiliyoruz. Festival Çadırı kiralama ürünümüzün fiyatını belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır sectiginiz modeller ürünümüzün fiyatını belirleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Organizasyonlarda kiralama hizmeti satın almaya göre çok daha avantajlı olacaktır. Festival Çadırı Kiralama hizmeti ile işletme ve satın alma gibi giderleri tek seferde yok edebilirsiniz. Festival Çadırı kiralama hizmetimizde kurulum ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir. Bulunduğunuz konuma ve kiraladığınız ürün miktarına göre nakliyat ücreti oluşabilmektedir. Festival Çadırı kiralama ürün ve hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi fiyat ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Festival çadırları seçenekleri ve kurulum yapılacak olan alana göre fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Düzenleyeceğiniz festivalin alanı ve katılımcı sayısına göre fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz. Bu tarz çadırlar hi-tech alüminyum konstrüksiyon çadırlar, stand çadırları, kubbeli çadırlar birçok çadır tipi festival alanlarında kullanılmak için kiralanmaktadır. Ürünlerimizin hem iskeletleri hem de kumaşları lisanslı olup güvenli ürünlerdir. Festivallerde genellikle 3x3 çadırlar kullanılmakla birlikte alanın genişliğine göre en-boy açısından büyüklüğü değişmektedir. Talebe göre 4x4 veya 5x5 gibi ölçülerde de festival çadırları kiralayabilirsiniz. Daha farklı ölçüler için lütfen bizimle iletişime geçin. Festival çadırlarında ek olarak konsepte uygun olacak şekilde bu çadırların altına sandalye, masa, ısıtıcı vb. gibi ürünlerde kiralanabilir. Mevsimsel ve ek talepleriniz için bizden avantajlı fiyatlar talep edebilirsiniz.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Bistro Masa Kiralama

  Organizasyonlarınızda Festival Cadiri Kiralama kiralama hizmetimiz ile beraber kiralık Bistro Masa Kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Etklinğiniz için bistro masa ihtiyacınız bulunmaktaysa ahşap,plastik,metal bir çok farklı tasarımda bistro masa modellerini web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Festival Cadiri Kiralama ve Bistro Masa Kiralama ürünlerini beraber kiraladığınızda hem daha uygun bir fiyat teklifi alacaksınız. Hem de tek nakliyat fırsatından yararlanacaksınız. Kirala360.com Türkiye'nin en çok tercih edilen ürün kiralama merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Masasi Kiralama

  Bar masaları nispeten daha az alana sahip veya ayakta geçen etkinliklerde en sık tercih edilen masa çeşitlerinden biridir. Bar masası konusun geniş ürün yelpazemizi hemen inceleyin Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Festival Cadiri Kiralama ve Bar Masasi Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Festival Cadiri Kiralama ürününün yanında Bar Masasi Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Kirala360.com ülkemizin en geniş stoklara sahip kiralık ürün uygulamalarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Taburesi Kiralama

  Festival Cadiri Kiralama kiralama ile birlikte size önerebilceğimiz ürünlerden bir diğeri ise kiralık Bar Taburesi Kiralama hizmetimizdir. Ahşap ve metal bar taburesi modellerimiz etkinliğinize çok farklı bir atmosfer katacaktır. Ayarlanabilir ölçüleri ve sınırsız stok miktarımız ile sizlere en uygun fırsatları sunuyoruz Festival Cadiri Kiralama,Bar Taburesi Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Kurumumuz Türkiye'nin en güvenilen ürün ve hizmet kiralama platformlarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Ürün kurulumu için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Stand Cadiri Kiralama

  Standlar ve fuarlar için özel hazırlanmış ve istediğiniz ölçülere veya şekillere göre esnek olarak değişebilen dış mekan çadırlarımızı hemen inceleyin Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Festival Cadiri Kiralama ve Stand Cadiri Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Festival Cadiri Kiralama ve Stand Cadiri Kiralama ürünlerini beraber kiraladığınızda hem daha uygun bir fiyat teklifi alacaksınız. Hem de tek nakliyat fırsatından yararlanacaksınız. Kirala360 ülkemizin en başarılı ürün ve hizmet kiralama platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz vardır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Isitici Kiralama

  Türkiye'nin en büyük ısıtıcı stoklarına sahip olan firmamız iş mekan ve dış mekanlar için hazırlanmış özel ve yakıt tüketimi düşük ısıtıcılarıyla hizmetinizde Festival Cadiri Kiralama yanında kiralayabileceğiniz bir başka ürünümüz ise Isitici Kiralama kiralama hizmetidir. Festival Cadiri Kiralama,Isitici Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360.com ülkemizin en çok tercih edilen ürün kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 38 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Festival Çadırı Kitalama
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon