Şişme yol kemeri kiralama


Bir yeri daha ilgi çekici hale getirmek için şişme yol kemeri kiralaması yapabilir vurgulamak istediğiniz noktanın çekiciliğini arttırabilirsiniz. İstediğiniz yerde şişirileceği için taşıma açısından kolaylık sağlayan şişme oyun parkı kiralaması şirketimiz tarafından sizler için yapılmaktadır. Açılış ve indirim gibi özel günlerde kullanılabilecek olan gösterişli ürünümüz şişme yol kemeri kiralama hizmetimiz sizler için her zaman devam etmektedir. Şişme yol kemeri kiralamasında seçeneklerimiz çok yönlüdür. Amacınız göz doldurmak, ilgi çekmek ve istediğiniz yer ve ya mekanın görselliğini arttırmak ise şişme yol kemeri kiralama seçeneği doğru bir karardır. Katılımcılarınız ve ya yoldan geçen herhangi biri en az çocuklar kadar inceleyecek ve heyecan duyacaktırlar. Görsel bir şölen ve cümbüş havası veren şişme yol kemeri kiralaması işini zevk ile yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından her detaya dikkat etmekte ve özen göstermekteyiz. Oldukça kaliteli malzemeler ile hazırlanan şişme yol kemerlerimizi çok beğeneceksiniz. Çeşitli seçeneklerimiz arasından şişme yol kemeri kiralaması yapabilirsiniz. İstediğiniz zevk, konsept ve duruma göre şişme yol kemeri kiralaması yapabilirsiniz. Yüksekliği dolayısı ile büyük bir ahenk yakalatacak olan şişme yol kemerlerimizi sizlerde çok beğeneceksiniz. İsterseniz reklam vermek içinde şişme yol kemerlerini kullanabilirsiniz.

whatsapp-rezervasyon

Kiralık Şişme Yol Kemeri


Kiralık şişme yol kemerleri için bizler ile iletişime geçebilir ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kiralık şişme yol kemerleri oldukça kullanışlı bir o kadar da görsel anlamda renk katmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için hizmet verdiğimiz şişme oyun alanı kiralama çok seçenekli olup sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kiralık şişme yol kemerlerimizin üzerine yazı yazdırabilir reklam koydurabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan kiralık şişme yol kemerleri tamamı ile güvenlidir. Her türlü koşula uyum sağlayan kiralık şişme yol kemerlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bizlerden yapacağınız kiralık şişme yol kemerleri kiralamasında sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapacağımıza temin verebiliriz. Bizlerin sizler için sunduğu şişme yol kemerleri her hava koşuluna ve her zemine uygunluk sağlayacağından yaptığınız kiralamadan hiç pişman olmayacaksınız. Açılış ve ya şölen gibi organizasyonlarınıza büyük bir ahenk kazandıracak ve çok fazla ilgi çekeceksiniz. İstediğiniz konsepte uygun şekilde seçebileceğiniz kiralık şişme yol kemerlerimizi sizler de çok beğeneceksiniz. Yoldan geçen herhangi bir vatandaş için bile göz doyurucu olacak olan şişme yol kemerlerimiz ilgiyi çekmek, vurgulamayı yapmak istediğiniz yere herkesi yöneltecektir. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vermek için buradayız.

nedenkirala360

Şişme Yol Kemeri Fiyatları


Bir açılış olsun bir davet olsun özellikle girişi daha cümbüşlü, renkli ve çekici hale getirmek istiyorsanız şişme yol kemeri kiralamak en doğru karar olacaktır. Firmamızın şişme yol kemeri fiyatları siz değerli müşterilerimize son derece uygunluk sağlamaktadır. Şişme çocuk oyuncakları fiyatlarımızı öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız ile şişme yol kemeri fiyatları için yaptığınız görüşmede istek ve dileklerinizi içtenlikle belirtmeniz gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimizin içlerini rahatlatacak olan şişme yol kemeri fiyatlarımız en az sizler kadar bizleri de mutlu edecektir. Şişme yol kemeri fiyatlarımız cep dostu olacak şekilde belirlenmiştir. Şişme yol kemeri fiyatlarımızın yanı sıra kaliteli malzemelerden yapılmış olan şişme yol kemerlerimiz ve bizlerin sunacağı hizmet sizleri memnun edecektir. Yaptığınız kiralamadan hiç pişman olmayacaksınız. Bizi tercih etmemizi istememizin başlıca sebeplerinden bir tanesi mükemmel seviyede sunduğumuz hizmettir. Şişme yol kemerlerimiz organizasyonlarınıza istediğiniz ilgiyi çekemeye oldukça faydalı bir üründür.

Hakkımızda Yorumlar

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 17 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme yol kemeri
Fiyat
TRY 500
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
B.B.Burak

+ renk çeşitleri nelerdir,
Bide kaç metre uzunluğundadır?

Kirala360 Destek

Kırmızı ve beyaz yol kemerleri mevcut. En az 6 metreden başlıyor

köksal

boyutu ne kadar ..? şişirme işleimi için pompa falan gönderecek misiniz ..? yere sabitlemek için bir şey yapacak mısınız ..?

Kirala360 Destek

şişme yol kemeri, boyutları en az 6 metreden başlayıp 26 metre kadar çeşitlendirmektedir şişirme işlemi tabii ki kendi kompresörleri’mizde yapılmaktadır ve bu kompresörlerimiz organizasyon, alanına biz gönderiyoruz.

ezgi küçük

ürünün devrilme gibi bir ihtimali var mı ..? ne kadar sürede kurulum olur ..? siz mi yapacaksınız ..? başka renk ve yazıyla olan modelleriniz de var mı ..? fiyat ne olur..?

Kirala360 Destek

şişme yol kemerinin devrilme ihtimali yoktur çünkü gelen personellerimiz, sağdan ve soldan iplerle bu kemeri bağlamaktadırlar yaklaşık 45 dakka içerisinde şişme yol temeli konulabilir. Kurulumu, gelen personel arkadaşlarımız yapacaktırlar şişme yol kemeri müşterimiz tarafından belirlenen renklerde ve logolarda tarafımızca yapılmaktadır. Fiyatlar şişmeye yol kemeri kiralamasını yapacağınız çeşide göre değişir.

kamuran biten

şişirme işlemi ne kadar sürer ..? siz mi yapacaksınız ..? organizasyon bittikten sonra da toplar mısınız ..? fiyat nedir acaba ..? hem giriş hem de çıkış için kiralayabilir miyiz ..?

Kirala360 Destek

şişirme işlemini elemanlarımız yapıyor ve şişme yol kemeri aşağı yukarı 15 dakika içerisinde şişebiliyor organizasyondan sonrada tabiki yine arkadaşlarımız toplama işlemi yapacak, fiyatı ölçüsüne göre, rengine göre değişiyor, hem girişi hem çıkış için tabiki kiralayabiliriz

raşit

ne kadar boyutu ..? farklı boylarda da var mı ..? üzerine yazı basabilir misiniz . görseldeki gibi ..? her şey dahil fiyat nedir ..? ne kadar sürede tsşıyıp kurulum yaparsınız ..?

Kirala360 Destek

Yol kemeri birçok boyutu, kiralama olarak elimizde mevcut farklı boyutları var, üzerine istediğiniz dokularda baskılar, şirket baskıları yapılabiliyor görseldeki gibi herşeyi fiyatı tabiki dahil ne kadar süre taşıdığımız bu daha çok sizin nerede olduğunuza bağlı, buna göre, nakliye süresi veriyoruz.

ipek umut

2 tane kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kurma ve toplama işlemleri de size mi ait ..? fiyat nedir ..? renk seçebilirt miyiz ..?

Kirala360 Destek

iki tane şişme yol temel kiralayabilirsiniz ve bu bir saat içinde size teslim edebiliriz, şişme yol kemeri, kurma toplama, işlemlerin, şirketimize ait fiyatlar, renk seçeneklerine ve ebatlarına göre değişiyor.