Şişme Tırmanma Duvarı Kiralama


Etkinlikleri için eğlenceli şişme oyun parkurları arayanlar için firmamız son zamanların en çok tercih edilen şişme tırmanma duvarı kiralama hizmeti vermektedir. Bu tür şişme oyun gruplarını satın almak oldukça maliyetli olacağı için firmamızın şişme oyun parkı kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Etkinliklerinizde eğlencenin en üst düzeyde olması adına şişme tırmanma duvarı oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Firmamız bu noktada ekonomik fiyatlarla şişme tırmanma duvarı kiralama hizmeti vermektedir. Talep ettiğiniz şişme tırmanma duvarını adresinize kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile getirmekteyiz ve kurulumunu yapmaktayız. Size kalan tek şey keyifli organizasyonlarınızın tadını çıkarmak. Yetişkin yada çocuk fark etmez her konuğunuz şişme tırmanma duvarında keyifli zamanlar geçirebilir. Açılış organizasyonlarınızda, pikniklerde, sünnet düğünlerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonunuzda şişme tırmanma duvarı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizin için önem teşkil eden her organizasyonunuzda en önemli konulardan biri konuklarınıza renkli ve eğlenceli bir davet vermektir. Bu noktada şişme tırmanma duvarı eğlence ihtiyacınızı karşılayacak her şeye sahiptir. Şişme tırmanma duvarı kiralama hizmetimizde yılın her günü yararlanabiliriniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle yılın her günü aralıksız hizmet sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek şişme tırmanma duvarı kiralama ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Tırmanma Duvarı


Firmamız tüm eğlence organizasyonlarınız için en iyi şişme oyun alanı kalitesiyle Kiralık şişme tırmanma duvarı hizmeti vermektedir. Organizasyonunuzda tek sefer kullanmak amacıyla şişme tırmanma duvarı satın almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle firmamızın verdiği kiralık şişme tırmanma duvarı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kapınıza kadar getirdiğimiz şişme tırmanma duvarını dilediğiniz süre boyunca ekonomik fiyatlarla kullanabilmektesiniz. Konuklarınız kiralık şişme tırmanma duvarı hizmetimiz sayesinde eğlencenin doruklarına çıkacaklar ve keyifli bir davet geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaklar. Sizlerde eğlenceli organizasyonlara imza atmış olmanın tadını çıkaracaksınız. Firmamız size bu hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alır. Kiralık şişme tırmanma duvarı hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz. Firma olarak tüm etkinliklerinizde kiralık şişme tırmanma duvarı hizmetimizle yanınızdayız. Ekonomik fiyatlarla organizasyonlarınızın eğlence ihtiyacını karşılamak için en doğru adrestesiniz. Dilediğinizde bizimle iletişime geçerek kiralık şişme tırmanma duvarı hizmetimizle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sizler kusursuz organizasyonlar düzenlerken firma olarak katkıda bulunmaktan ve en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uygun fiyatlarla kiralık şişme tırmanma hizmetinin adresi Kirala360. Bizimle yılın her günü iletişime geçebilir kiralık şişme tırmanma duvarı isteyebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Tırmanma Duvarı Fiyatları


Şişme tırmanma duvarı iki kişinin bellerinden bağlanarak ilk yukarı tırmananın kazanmasına dayanan eğlenceli bir oyundur. Firmamız bu eğlenceli şişme tırmanma duvarını kiralama hizmeti vermektedir. Şişme tırmanma duvarı fiyatlarımız oldukça ekonomik olarak bütçenizi uygundur. Dilediğinizde yılın her günü hizmet veren firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Şişme çocuk oyuncakları fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Şişme tırmanma duvarı fiyatlarımız nakliyatını yapmamızı istediğiniz adresin uzaklığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Son zamanlarda oldukça tercih edilen şişme tırmanma duvarı organizasyonlarınızın eğlence ihtiyacını karşılayacaktır. Şişme tırmanma duvarı fiyat bilgimiz için dilerseniz yazımızı inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adresinize göre fiyatlandırmamızı öğrenmek için aramanız ve fiyat teklifi almanız gerekmektedir. Hem yetişkin konuklarınızın hem de çocuk konuklarınızın bayılarak oynayacağı bu oyun parkuru etkinliğinize renk verecektir. Firmamız sizlere bu hizmeti verirken işe saygı kuralı esas alır ve en iyi hizmet kalitesi kapsamında zamanında teslim ve sorunsuz kiralama hizmeti sağlar. Şişme tırmanma duvarı fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Satın alma işlemine gerek kalmadan şişme tırmanma duvarına sahip olabilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 27 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Tırmanma Duvarı
Fiyat
TRY 700
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
B.B.Burak

+ koruyucu önlemleri varmıdır?

Kirala360 Destek

evet

sedef

merhaba yaklaşık uzunluğu nedir ..? kaç yaş için uygun ..? koruyucu önlemleriniz var mı ..? en fazla kaç kişi aynı anda kullanabilir ..? kurulumunu siz mi yapacaksınız ..?

Kirala360 Destek

Oyun parkı, uzunluğu 7 metre ve 4 yaştan onaltı yaşa kadar tüm çocuklar oynayabilirler koruyucu önlemlerimiz var bu uygulayacak teknik, gönüllü bir arkadaş gönderiyoruz, en fazla 2 kişi 2 kişi, aynalı tırmanabilir ve iki kişiden fazla tırmanamaz kurulumu tabiki biz yapıyoruz.

doğan bilir

yere sabitleme işlemini nasıl yapacaksınız ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? başka renk seçenekleri var m ı..? kemer ve kask gibi aletleri de gönderecek misiniz ..?

Kirala360 Destek

Oyun parkının yine sabitleme işlemleri, sağından ve solundan uygun olacak, halatlarla yapılıyor ne kadar süre teslim edeceğimiz İstanbul’da yaklaşık 2 saatte teslim edebiliyoruz. farkımız, mevcut kırmızı siyah beyaz gibi kemer ve kask gibi aletleri de tabiki anında gönderiyoruz

uygur güzel

boyutu ne ..? yüksekliği ne kadar acaba ..? halat ve kemer gibi aletler de dahil fiyat ne ..? sönme igtimali var mı . duvarın ..? ne kadar sürede teslim edersiniz acaba ..?fiyat nedir ..?

Kirala360 Destek

şişme tırmanma duvarı yüksekliği 7 metre halat ve kemer gibi aletlerle tabiki bu uygulama yapıyoruz, tek bir personel arkadaşımız yardımcı oluyor, gün boyunca da bu arkadaşımız, oyun parkının başında duruyor. şişme oyun parkının sönme ihtimali yok çünkü kompresörlerle sürekli şişmeye devam eden bir ürün ne kadar süre teslim ettiğimiz sizin nereye kurulacağını söyledi.’nize bağlı fiyat konusunda şirkete görüşeceksiniz

yasire kotan

yere sabitleme işlemini nasıl yapacaksınız ..? güvenli olacak mı ürün ..? 1 günlük kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat nedir ..? taşıma ve kurma da sizden mi olacak ..?

Kirala360 Destek

tırmanma duvarının yere sabitleme işlemi, halatlar yoluyla yere saplanarak yapılır. ürün gayet güvenlidir ve günlük kiralama yapılabilir alanın alt kısmında yan kısımlarında şişme oyun alanları mevcuttur fiyat tabiki. 1450 liradır, taşıma ve kurma işlemleri bize aittir.

oylum sonan

doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede getirirsiniz..? karaköy adresine getirir misiniz .. ? 4 günlük kiralama olur mu ..? fiyat ne olur ..?

Kirala360 Destek

tırmanma duvarlarını doğum günü organizasyonları için 1 gün kadar sürede teslim edilir, Karaköy adresine getirebiliriz, bu dört günlük kiralama, tabiki olabilir, fiyat ne olur bunu şirketimizi arayıp görüşeceksiniz telefon yoluyla.