Şişme Oyun Kiralama


Organizasyonlarınızda, eventlerinizde, düğünlerde çocukları zapt etmek oldukça zordur. Şişme oyun kiralama hizmetimizle, şişme oyun parkları, top havuzları, kaydıraklar sayesinde düğünlerde çocuklarınızı eğlendirebilir, konuklarınızın düğünün tadını çıkarmasına olanak sağlayabilirsiniz. Kiralık şişme oyun ile çocuklarınız sizleri rahatsız etmez, eğlenceli vakit geçirirler.
Şişme oyun kiralama hizmetimizle, açılı trambolinler, yatay trambolinler, top havuzları, sünger havuzları ve basketbol potaları, proje bazlı modern oyun alanları, indoor ve outdoor playground, top havuzu modelleri, su üstü eğlence parkı, tırmanma kayası, su kaydırağı, tahterevalli ve platformlar ile şenliklerinizde de öğrencilerin eğlenmesi için ürünler kiralayabilirsiniz. Sitemizde kiralık şişme oyun malzemeleri mevcuttur.
Düğünlerde çocuklarla ilgilenmek istemiyorsanız, kiralık şişme oyun malzemeleri tam size göre! Organizasyon öncesi nakliye hizmetimizle organizasyon alanına getirilen kiralık şişme oyun malzemeleri, konuklarınızın çocuklarını eğlendirmek için güzel bir hizmettir. Nakliyeli kiralık şişme oyun fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızın yetkilileri ile görüşebilirsiniz.
Kiralık şişme oyun parkı nasıl kurulur?

  • Öncelikle kiralık şişme oyun parkı üzerinde çocuk ve herhangi bir yabancı madde kalmadığından emin olunur.
  • Motorun düğmesi kapatılır, borunun ağzı çözüp motordan ayırılır.
  • Şişme oyun parkının tamamen inmesi için ortalama 10 dakika beklenir.
  • Şişme oyun parkının tabanını gergin vaziyete getirdikten sonra merkeze doğru katlanır.
  • Şişme oyun parkını hava tahliye borusundan hava çıkacak şekilde sarılarak toplanır.
  • Şişme oyun parkı ıslak bir şekilde toplandıysa tekrar şişirilmelidir, yoksa dikişler çürüyebilir.

Fiyat ve Teklif Al

Kiralık Şişme Oyun


Organizasyonlarınızda, düğünlerinizde çocuklarınızı eğlendirmek artık çok basit. Şişme oyun kiralama hizmetimizle uygun kiralık şişme oyun fiyatları ile çocuklarınızın eğleneceği, güzel vakit geçireceği malzemeler kiralayabilirsiniz.
Kiralık şişme oyun fiyatları için firmamızla görüşebilir, şişme malzemeler kiralayabilirsiniz. Organizasyon yapılacak yerin uzaklığına göre kiralık şişme oyun alanı fiyatları değişiklik göstermektedir. Uzman ekibimiz bu güne kadar birçok konser, organizasyon, fuar etkinlikleri düzenlemiş olup dekorasyonları beğeni ile karşılanmıştır.

nedenkirala360

Kiralık Şişme Oyun Fiyatları


Bütçenize uygun fırsatlar sunan firmamız, kiralık şişme oyun fiyatları ile de sizi ve çocuklarınızı sevindirecek. Türkiye’nin en profesyonel kiralama firmaları arasında yer alıyoruz, organizasyonlarınızda dekorasyonlarınız için, sizde işinizi şansa bırakmayın profesyonel ekiple çalışın…
İstanbul ‘da iş yeri, fabrika, işletme temel atma ve işletme açılış programları, şirketlerin seminer ve toplantıları, kongreler ve özel toplantılar, yılsonu  ve veda programları, turistik faaliyetlerde, otellerde özel misafir karşılamalarında, misafir uğurlama ve konser etkinliklerinde, belediyelerin kutlama programları, sünnet düğünleri, düğün organizasyonlarında profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Genç ve dinamik kadromuzla bu yana siz değerli dostlarımızın en özel günlerinde yanlarında olmak için çabalıyoruz. Düğün, Nikah, Nişan, Kına, Sünnet, Mezuniyet, Anaokulu, Konser ve Fuar Organizasyonlarınızda ürün yelpazemizi sizlere sunmakla mutluluk duyuyoruz. En özel gününüzde sizlere her konuda yardımcı olmak için buradayız. Mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek çok kolay. Yapacağınız anlaşma dahilinde, düğününüzü baştan sonra planlayıp koordine ederken, bütçenize de katkı sağlıyoruz. Şişme çocuk oyuncakları kiralama hizmetimizle düğünlerinizde çocuklarınız için de en güzelini düşünüyoruz. Organizasyonlarda, mükemmelliğin detaylarda gizli olduğu bilincinde olan firmamız, özgün konsept çalışmalarını sürekli güncelleyerek ve günümüze uyarlayarak hizmet vermektedir. Çalışmalarımızda, ekip bütünlüğü ve profesyonel dokunuşların ne kadar önemli olduğunun farkında olarak, yapmış olduğumuz sıkı iş takibi ile disipliniyle, profesyonel ve hatasız çalışmalar yürütmek için yıllardır çabalamaktayız. Şişme oyun kiralama alanında detaylı bilgi istiyorsanız firmamızla görüşebilirsiniz.

Hakkımızda Yorumlar

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 18 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Oyun
Fiyat
TRY 600
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nükhet

görseldeki her oyun var mı elinzde ..? tam olarak kaç kişiyle oyanır hepsi devrilme gibi durumlar için bir önleminiz var mı ..?

naz

ürün kaç parçadan oluşuyor..?görseldeki hangi ürün gelicek..?görsel dışında ürün mevcut mu..?ürünün kurulumu size mi ait..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?