Şişme Gülle Oyun Parkı Kiralama


Firmamız; bireysel ya da kurumsal çeşitli etkinlikleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanı sizlere kiralama hizmeti sunmaktadır. Şişme gülle oyun parkı kiralama hizmetimizde bunlardan biridir. Eğlence odaklı tüm organizasyonlarınız için; piknik, doğum günü, festival, özel aktiviteler ya da özel davetleriniz doğrultusunda şişme gülle oyun parkını kiralayabilirsiniz. Böylelikle; çocuklar ile keyifli anlar yaşayabilir ve sizler de ortak olabilirsiniz. Gülle oyunu ile binaları yıkarak, siz de arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Şişme gülle oyun parkının, boyutları değişkenlik gösterebilir. Ürünlerimiz kaliteli ve sağlamdır. Dilerseniz, diğer şişme oyun parkı kiralama hizmetlerimizi ve ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Aktivite ya da etkinlikleriniz ile farklı bir eğlence ortamı yaratmak istiyorsanız, şişme gülle oyun parkı hizmetimiz ve diğer şişme oyun parkı ürünlerimiz, tam da size göre diyebiliriz. Şişme oyun parkı ürünlerimiz, kullanım esnasında şekil bozukluğuna uğramaz. Şeklini kullanım esnasında korur. Ürünlerimizi güvenle kiralayabilirsiniz. Teslimat ve kurulum aşamaları da, görüşme esnasında sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleşir. Eğlence odaklı etkinliklerinizi daha eğlenceli yapmak için, siz de kiralık şişme gülle oyun parkı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gülle oyun parkımız sayesinde, arkadaşlarınızla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Gülle Oyun Parkı


Etkinlik ve organizasyonlarınız kapsamında, şişme gülle oyun parkı ürünümüzle, eğlencelerinize renk katabilirsiniz. Çocuklar için düzenlediğiniz aktiviteler dahilinde kullanım sağlayabileceğiniz gibi, piknik vb. etkinliklerde yetişkinler de eğlenceli dakikalar yaşayacaktır. Şişme gülle oyun parkımız, eğlence odaklı etkinlikleriniz için tasarlanmıştır. Kiralık şişme gülle oyun parkı hizmetimiz sayesinde, çocukları sevindirebilir veya arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Şişme oyun parkı ürünlerimiz, kullanım esnasında şeklini korur. Bozulma gibi durumlar söz konusu değildir. Kaliteli ürünlerimizi, organizasyonlarınız dahilinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kiralama fiyatlarımızda oldukça ekonomiktir. Piyasa değerleri dikkate alınarak, hizmet bedeli oluşturulmuştur. İş prensiplerimiz doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak önceliğimizdir. Sizlere, güven veren bir hizmet vermek her daim amacımızdır. Bu nedenle, ürünlerimiz ve hizmet içeriğimiz, bu gibi detaylar, dikkate alınarak geliştirilmiştir. Organizasyonlarınız dahilinde, konuklarınıza eğlenceli anlar sunmak, hizmetlerimiz sayesinde çok kolay ve pratiktir. Firmamızın sizlere sağladığı, şişme oyun alanı fiyatları ile eğlenceye kolayca kavuşabilirsiniz. Etkinlikleriniz, bizimle daha renkli ve eğlenceli olacaktır. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ürünlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Gülle Oyun Parkı Fiyatları


Şişme gülle oyun parkı kiralama hizmetimiz, yılın her günü hizmetinizdedir. Kiralama hizmet içeriğimiz doğrultusunda, hizmet bedeli oluşturulur. Uygun fiyat politikamızla, sizlere her zaman uygun bütçeler ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle, ekonomik bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Size özel fiyat tekliflerimiz için, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü ekipman kiralama konusunda ve hızlı çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Hizmet anlayışımız, her zaman siz değerli müşterilerimize katkı sağlamaya yöneliktir. Şişme gülle oyun parkını kiraladığınızda, nakliyat ve kurulum da firmamız tarafından yapılır. Ve hizmet bedeli, hizmet içeriğine göre oluşturulur. Talepleriniz ve ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı, firmamız tarafından kolayca temin edebilirsiniz. Kiralama hizmeti açısından, ideal olan firmamız, hızlı çözümleriyle de her zaman yanınızdadır. Şişme gülle oyun parkı fiyatları da bu gibi etkenler göz önüne alınarak, en uygun şekilde oluşturulmuştur. Gülle oyun parkıyla, organizasyonlarınız daha eğlenceli olacaktır. Ayrıca, diğer şişme kaydırak kiralama ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Şişme oyun parkı ürünlerimizin hepsi, aynı kaliteye sahiptir. Hizmet kalitemiz ve profesyonel ekibimizle, sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Sizler de kaliteli bir hizmeti, uygun fiyatlarla almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 31 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Gülle Oyun Parkı
Fiyat
TRY 600
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
saygın

oyun tam olarak nasıl oynanıyor ..? kaç cm boyutunda ..? ne kadar bir alanı kaplar kaç çocuk aynı anda oynayabilir içerisinde ..? ya da yetişkinler de oynayabilir mi ..?

taner gökten

tam olarak nasıl oynanıyor ..? kaç kişi aynı anda oynayabilir ..? renk ve model farklı var mı elinizde ..? 5 saatlik kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..?