Şişme Gladyatör Kiralama


Kirala360 ailesi olarak sizlere en eğlenceli şişme oyunlardan olan şişme gladyatör hizmeti vermekteyiz. Şişme gladyatör kiralama hizmetimiz ile sizlerin karşısındayız. Şişme gladyatör kiralaması yaparak organizasyon ya da etkinliklerinize katılacak olan misafir ve konuklarınıza çok eğlenceli dakikalar yaşatabilirsiniz. Şişme gladyatör kiralama hizmetimizden dilediğiniz her zaman faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz şişme gladyatör kiralama hizmetimizde ki oyunun asıl amacı karşılıklı 2 rakibin ellerinde ki malzeme ile birbirlerini üzerinde bulundukları platformdan yere düşürmektir. İlk önce kim kimi yere düşürür ve mağlup ederse ayakta kalan oyunun galibi olmuş olur. Şişme oyun parkı kiralama hizmetimiz ile organizasyon ya da etkinliklerinizde büyük bir yer kaplayacak olan ürünlerimiz mekanınızı çok daha hoş gösterecektir. Şişme gladyatör kiralaması yaparak organizasyonlarınıza renkli bir şölen tadında oyun katabilirsiniz. Şişme gladyatörlerimiz oldukça güvenilir şekilde yapılmış ve kullanımında da güvenlidirler. Test edilip onaylı şekilde sizlere şişme gladyatör hizmeti vermekteyiz. Bizlerden gönül rahatlığı ile şişme gladyatör kiralaması yapabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz şişme gladyatör kiralama hizmetimizden yararlanarak organizasyonlarınızın eğlence kısmını tamamlayabilirsiniz. Şişme gladyatör kiralaması yaptığınız andan itibaren ürünleriniz titizlik ile hazırlanacak ve belirttiğiniz gün ve saatte yine belirttiğiniz çalışma arkadaşlarımız tarafından güvenli şekilde getirilip kurulacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Gladyatör


Organizasyon ya da etkinliklerinizde misafir ve ya katılımcılarınıza hem görsel açıdan hemde neşeli dakikalar geçirmeleri açısından böylesine güzel vakit geçirtmek isterseniz kiralık şişme gladyatör hizmetimiz tam olarak size göre. Kiralık şişme gladyatör hizmetimizden dilediğiniz her zaman faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Kiralık şişme gladyatör hizmetimizde en az misafir ve ya katılımcılarınızın eğlenceli dakikalar geçirmesine sebep olacağınız gibi kendinizin de eğlenceli dakikalar geçirmesine sebep olabilirsiniz. Kiralık şişme gladyatörlerimiz oldukça güvenli şekilde tasarlanmış olan bir oyun platformudur. 2 kişilik bir oyun olan kiralık şişme gladyatörlerimiz ile adeta rekabet ve eğlencenin bir arada görüldüğü bunu her şekilde hissedilebilecek düzeyde olduğu bir kiralama hizmeti yapabilirsiniz. Kiralık şişme gladyatörlerimizin kullanımı da oldukça kolaydır. Sizlere bu yönde çalışma arkadaşlarımız şişme oyun alanı içerisinde  içtenlik ile yardımcı olacaktırlar. Kiralık şişme gladyatör hizmetimiz ile yediden yetmişe herkesi eğlendirebilirsiniz. Aynı zamanda izleyicilerinde çok eğleneceği bununla beraber rekabet havasını onlarında yaşayacağı kiralık şişme gladyatör oyunumuz sizler için en doğru tercih olacaktır. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmetinden pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Gladyatör Fiyatları


Siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz kiralama hizmetimizde şişme gladyatör fiyatlarımız da oldukça uygundur. Şişme gladyatör fiyatlarımız ile ilgili tüm detaylı bilgileri müşteri hizmetlerimizi arayıp çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra yine çalışma arkadaşlarımıza WhatsApp hattımız üzerinden ulaşarak şişme gladyatör fiyatlarımız hakkında bilgilere ulaşabilme imkanına da sahipsiniz. Şişme gladyatör fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlayacak düzeydedir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmette şişme gladyatör fiyatlarımızda en az kaliteli hizmetimiz kadar sizleri memnun bırakacaktır. Şişme gladyatör fiyatlarımıza istediğiniz her zaman ve her saatte sadece bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin organizasyon ya da etkinliklerinizde yanınızda olacak olmaktan mutluluk duyacağız. Şişme gladyatör fiyatlarımızda sizleri çok mutlu edecektir. Her zaman ön planda müşteri memnuniyetini tutmaktayız. Bu yüzden her anlamda sizlerin taraftarı olan şişme çocuk oyuncağı kiralayan bir şirketiz. Sizler için özen ile hazırlanıp organizasyonlarınızın en güzel şekilde geçmesi için çalışmaktayız. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmeti ile sizlerde derin bir oh çekip organizasyon ya da etkinliklerinizdeki diğer eksiklikler ile gönül rahatlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 33 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Gladyatör
Fiyat
TRY 650
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
demir

boyutu nedir ürünün ..? taşıması ve kurulumunu nasıl yapacağızz..? en fazla kaç kişi oynayabilir ..? yaş ve kilo sıınırı var mı ..?

efran

güvenlik önlemleriniz var mı ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? kurma işlemi ne kadar sürer ..? ne kadar bir alanı kaplayacak ürün ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

acun canda

ürün ne kadar alan kaplar ..? kaç kişilik oyun alanı ..? istediğimiz rengini seçebilir miyiz..? ne kadar sürede kurulun ve taşıma yaaprısnız ..? fiyat nedir..?

fahri ozan

2 tane kiralayabilir miyiz ..? yedek kask de gönderebilir misiniz ..? ne kadar alanı kaplar ..? bahçe için uygun mu ..? bir aylık kralama yapabilir miyiz ..?

canan müzeyyen

piknik alanı için kiralayabilir miyiz ..? tuzla tarafına hizmetiniz var mı ..? ne kadar yer kaplar alan, koruma önlemleri de alacakmısınız, fiyat nedir acaba ..?