ŞİŞME GİRİŞ TAKI KİRALAMA


Şişme giriş takı her türlü etkinliklerinizde, bulunduğunuz ortamı renklendiren, giriş ve/veya çıkışlarınızı şık bir görünüme kavuşturan bir tür organizasyon aracıdır.Şişme giriş takı kiralama; kına, düğün, doğum günleri, açılış organizasyonu, spor etkinlikleri, çeşitli festivaller ve törenlerinizde kullanabileceğiniz hizmetlerimizdendir.

Şişme giriş takı kiralama yaparak isteğiniz üzerine çeşitli ebat, uzunluk ve renklerde şişme oyun parkı kiralama teminini sağlamaktayız Dilerseniz üzerine etkinliğinize uygun sloganlar yazdırarak daha görünür bir etkinlik sağlayabilirsiniz. Şişme yol taklarınıza isterseniz çeşitli baskılar ve logolar da ekletebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz yıllardır bizimle birlikte çalışan deneyimli çalışanlarımız ile Türkiye’nin her noktasında sizlerle birlikte olmaktadır. Şişme giriş takı kiralama hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için bizleri aramanız yeterli. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına bütçenize dost bir anlaşma sağlamak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Şişme giriş takı kiralama hizmetimiz hakkında ve kiralama işleminizin tüm detayları hakkında sağlıklı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

KİRALIK ŞİŞME GİRİŞ TAKI


Her türlü etkinlikleriniz için tasarladığımız kiralık şişme giriş takı, etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz istediğiniz boy ve ebatlarda olabildiği gibi dilediğiniz renk ve baskılarla, bulunduğunuz mekanı şık göstermekte ve tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizler de organizasyonlarınızın şık ve gösterişli şişme çocuk oyuncakları ile bir görüntüye sahip olmasını dilerseniz kiralık şişme giriş taklarına göz atmanız çok faydalı olacaktır.

Kiralık şişme giriş takı kurulum süresinin çok uzun olmaması, üzerinde tercih edilen çeşitli baskı, yazı ve de sloganların bulunması, fiyat performans açısından ise tercih edilir bir organizasyon ürünü olması nedeniyle günümüzde oldukça popüler bir hizmettir. Şişme giriş takını belli bir yol güzergahında kullanmak isterseniz araçların rahatça geçebileceği ölçülerde sipariş vererek yaşanabilecek aksaklıkları bertaraf edebilirsiniz. Misafirlerinizi şık bir sloganla karşılayabileceğiniz bu kiralık şişme giriş takları sayesinde etkinliğinizin görünürlüğünü attırırken, açılışınızı yaptığınız mekanınızın, ofisinizin de güzel bir reklamını yapmış olacaksınız. Firmanıza ya da markanıza ait bir logonuz var ise bu logoyu da kiralık şişme giriş takınıza ekleterek firmanızın reklamını yapabilir ve müşteri tabanınızı etkileyebilir, müşteri kümenizi büyük bir ölçüde genişletebilirsiniz. Yeni nesil reklam stratejisi olarak logonuzu kiralık şişme giriş takınıza bastırarak markanızın değerini arttırabilir, ulaşabileceğiniz kitlenizi arttırabilirsiniz. Kiralık şişme giriş takınız ile markanızın değerini arttırmak artık çok kolay. Kiralık şişme giriş takı hizmetimiz ile sizlere ulaşmak bizim için büyük bir zevk olacaktır.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

ŞİŞME GİRİŞ TAKI FİYATLARI


Şişme giriş takını kiralayabildiğiniz gibi dilerseniz benzer organizasyonlarınızda, açılışlarınızda, etkinliklerinizde kullanabilmek ve tasarruf sağlamak için şişme giriş takı satın almayı da düşünebilirsiniz. Fiyatlarımız; tercih ettiğiniz ebat, kumaş türüne ve branda kalitesine; seçtiğiniz baskı, slogan ve yazılara göre değişmekle birlikte şişme giriş takınızı uygun fiyatlarla birlikte sizlere ulaştırmaktayız. Dilediğiniz tasarıma sahip olan şişme giriş takları garanti süresiyle birlikte sizlere teslim edilmektedir ve tercih ettiğiniz bir saatte deneyimli çalışanlarımız tarafından kurulumu sağlanmaktadır.

Şişme giriş takı hizmetimiz sayesinde şişme oyun alanı kiralama organizasyonlarınızın, çeşitli açılışlarınızın, etkinliklerinizin, törenlerinizin sonunda şişme giriş taklarının toplanmasını da sağlamaktayız. Tüm bu kurulum ve kaldırma hizmetlerimiz şişme giriş takı fiyatlarımıza dahildir. Sizlere özel olarak tasarladığımız şişme giriş takı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 33 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Giriş Takı
Fiyat
TRY 500
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
derya

görseldeki modellerinizden sarı olanı bir hafta kiralayabilir miyiz ..? logo ya da yazı baskısı da yapar mısınız üzerine ..? kurulumu size mi ait ..? sönme ya da devrilme gibi şeyler olur mu üründe ..?

nadire

ürün ne kadar yüksek ..? fiyat ne olur bir günlük kiralamada ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..? ek ödeme yapmamız lazım mı bunlar için ..? süreniz nedir sevk için ..?

yener düzcen

boyut nedir acaba ürünlerde ..? apartman girşine de olur mu ..? üzeirne yazı yazar mısınız ..? yazı dahil fiyat nedir ..? taşıma sizden mi ..?

mustafa kalinca

boyutlrı sabit mi ..? yoksa biz belirleyebilir miyizz ..? ne kadar sürede teslim edilir acaba ..? salıya yetişmesi için kaç gün önceden belirtmeliyiz ..? fiyat nedr ..?

umuthan alkaç

fuar organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? ölçüleri nedir acaba, şişirmeyi biz mi yapcaz, 6 gün kiralama olur mu ..?