Işıklı Bistro Masası Kiralama


Konuklarınızı, sevdiklerinizi, iş arkadaşlarınızı ağırlayacağınız özel partilerde, lansmanlarda, kokteyllerde hoş bir hava yaratmak için ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın dilediğiniz organizasyon için sizlere sunacağı ışıklı bistro masası kiralama hizmetini dilediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizlere özel gün ve kutlamalarınızda sağlayacağı ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizde dilediğiniz renk ışık seçebilir ya da değişen renklerde olan masalarımızı seçebilirsiniz. Yılbaşı etkinliklerinizde, doğum günü organizasyonlarınızda, iş arkadaşlarınıza özel yapacağınız ofis partilerinizde firmamızın sağlayacağı ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kırmızı, beyaz, yeşil, sarı, fuşya başta olmak üzere dilediğiniz rengi seçebileceğiniz ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz etkinliğiniz için firmamızdan talep edebilirsiniz. Ev sahipliği yapacağınız konser etkinliklerinde de ışıklı bistro masası kiralama hizmetimiz sizin için uygun bir tercih olacaktır. Firmamızı arayarak dilediğiniz zaman ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamız alanında uzman ekimizle sizlere ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizi sevk etmektedir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyonlarınızı renkli ve sıra dışı kılacak olan ışıklı bistro masası kiralama hizmetimizi talep etmek için daha fazla zaman kaybetmeyin.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Işıklı Bistro Masası


  Düğün organizasyonlarınızda, dış mekânlarda yapacağınız nikâh ya da nişan törenlerinizde, doğum günü etkinliklerinizde de kullanabileceğiniz kiralık ışıklı bistro masası hizmetimizi dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Dilediğiniz organizasyon için kiralık ışıklı bistro masası ve diğer organizasyon ekipmanlarını firmamız sizlere sunmaktan mutluluk duymaktadır. Konuklarınıza organizasyonlarınızda kiralık ışıklı bistro masası üzerinde lezzetli atıştırmalıklar ikram ederek onların unutamayacağı renkli bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz. Ayrıca otellerde yer alan gece kulüplerinde, kafe ve restoran gibi mekânlarınızda gerçekleşecek olan özel etkinliklerde de kullanmak için kiralık ışıklı bistro masası hizmetimiz uygun bir seçim olacaktır. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak işini titizlikle yapan ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz organizasyon için kiralık ışıklı bistro masası hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber yapacağınız kutlama partilerinde kiralık ışıklı bistro masası hizmetimizden yararlanarak ortamı renklendirin. Konuklarınız firmamızın dilediğiniz zaman size sunacağı kiralık ışıklı bistro masası hizmetimizle unutulmaz anlar yaşasın.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Bistro Masası Kiralama Fiyatları


  Otel etkinliklerinizde, dış mekân kutlamalarınızda, eğlencelerinizde, düğün gibi özel günlerinizde firmamızın sizlere sunduğu en uygun bistro masası kiralama fiyatlarından faydalanarak etkinliklerinizi daha da renkli bir hale büründürebilirsiniz. Firmamızın sizlerin bütçesine özel olarak belirlediği bistro masası kiralama fiyatlarından yararlanarak elde ettiğiniz hizmetimizle konuklarınıza mutlu ve renkli anlar yaşatın. Organizasyonlarınızda konuklarınızı ağırlarken bir yandan da firmamızın uygun bistro masası kiralama fiyatlarından yararlanmanın keyfini sürün. Firmamız yılın her günü aralıksız size en uygun bistro masası kiralama fiyatları ve diğer hizmetlerimizi sunmaktadır. Firmamız size bistro masası kiralama fiyatlarımızı sunarken sizlerin sahip olduğu bütçenin sınırlarını da göz önüne almaktadır. Siz de firmamızla iletişime geçerek size ve organizasyonunuza en uygun olacak olan bistro masası kiralama fiyatlarımızı sizlere sunmaktadır. Özel gün ve etkinliklerinizde ya da dilediğiniz mekânda firmamızdan bistro masası kiralama fiyatlarımızı talep ettiğinizde firmamız sizlerin tercih ettiğini bistro masası sayısına ve sizin belirttiği organizasyon adresinin uzaklığına göre fiyatlarını sunmaktadır. Siz de size en uygun bistro masası kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Işıklı Bistro Masası
  Fiyat
  TRY 110
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  2 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Yeldanur

  Görseldeki her renkten var mı elinizde ..? Hepsinden birer tane krialasak bir akşam için kaça olur ..? Elektrikle mi çalışıyor ..?

  ipek hun

  bar için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? boyutu nedir ..? hangi renkler var ..? istediğimiz renkleri seçebilir miyiz ..?