Bistro Masa Kiralama


Firmamız organizasyonlarınızda mekanınızın dar olması durumunda sizlere bistro masa kiralama hizmeti vermektedir. Kokteyl tarzı etkinlikleriniz için bistro masalar en çok tercih edilen seçenektir. Bunun yanında açılış, davet, şirket organizasyonlarında, düğünlerde, lansmanlarda, doğum günü partilerinde, fuarlarda, kurtarıcı durumdadır. Kalabalık organizasyonlarınızda yerin dar olmasını sıkıntı etmeyin. Kirala360 sizler için bistro masa kiralama hizmeti sağlamaktadır. Bistro masa kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir istediğiniz bistro masa sayısına göre fiyat belirleyebiliriz. Bir diğer adı bar masası olan bistro masa alandan tasarruf etmek açısından tercih edilir. Bistro masa kiralama ile firmamız dilediğinizde siparişlerinizi dilediğiniz yere kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile getirmektedir. Daha sonra tekrar kendi nakliyat aracıyla geri almaktadır. Bir kez kullanmak için o kadar masayı satın almak yerine firmamızın bistro masa kiralama hizmetinden yararlanabilir ekonomik bir şekilde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yılın her günü sizlerin taleplerine cevap vermek için aralıksız hizmet sağlıyoruz. Bizimle yılın her günü iletişime geçebilir ve bistro masa kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınızda, dar alanlarda daha çok konuk ağırlamak ve güzel bir dekor yaratmak için bistro masa kiralama hizmetimiz tam da size göre.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Bistro Masa


  Bistro masa modern ve gösterişli yapısından dolayı piyasada satış fiyatları oldukça fazladır. Bu yüzden organizasyonlarda kullanılması için daha çok kiralama hizmetine başvurmaktadır. Bu noktada firmamız organizasyonlarınızda kullanmanız için size kiralık bistro masa hizmeti vererek kolaylık sağlamaktadır. Alandan tasarruf etmek için bistro masalar en iyi seçenektir ve bu nedenden dolayı çok tercih edilir. Kiralık bistro masa hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir sipariş etmek istediğiniz sayı doğrultusunda fiyat alabilirsiniz. Özel günlerinizde konuklarınıza dekoru göz dolduran organizasyonlarınızlar düzenlemek için bistro masa kullanmak çok iyi bir fikirdir. Kullanışlı olmasından dolayı yoğun ilgi gören bistro masalar genellikle kokteyl türü organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Kiralık bistro masa hizmetimiz ile ekonomik bir bütçeyle organizasyonlarınızın masa ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Kalabalık bir davetli listeniz varsa ve organizasyon alanınızın yetmeyeceğini düşünüyorsanız bistro masalar sizin kurtarıcınız olacaktır. Kiralık bistro masa hizmetimiz için bizimle iletişime geçin. Size en iyi hizmet kalitesiyle siparişlerinizi zamanında teslim ederiz. Kirala360 yılın her günü aralıksız kiralık bistro masa hizmetiyle sizinledir. Siz organizasyonlarınızı planlarken kiralık bistro masa ihtiyacınızı biz karşılıyoruz. Kokteyl tarzı tüm organizasyonlarınızda kiralık bistro masa imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Bistro Masa Fiyatları


  Kiralık bistro masa fiyatları sipariş ettiğiniz sayıya ve yerin uzaklığına göre değişmektedir. Piyasa satış değeri yüksek olan bistro masa ihtiyacınızı kiralamak bütçenize uygun olacaktır. Bistro masa fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilir en uygun fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Davetlerinizi düzenlerken konuklarınız için hem rahat hem göz dolduran bir davet olması için elinizden geleni yaparsınız. Firmamız bu noktada bistro masa kiralama hizmeti ile yanınızda. Bistro masa fiyatlarımız piyasada en uygun fiyatlar arasındadır. Size bistro masa kiralama hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alıyoruz. Atik ekip arkadaşlarımız ve firmamız yılın her günü aralıksız bistro masa ihtiyaçlarınız için çalışmaktadır. Bistro Sandalye kiralama fiyatları ve iyi hizmet kalitesi konusunda sizlere her zaman iyi hizmet sağlayan bir firma olmaktan mutluluk duyarız. Bistro masa fiyatlarımız için yazımızı inceleyebilirsiniz. Firmamız bütçenizi sarsmayacak bir fiyatlandırma ile teklif vermektedir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin. Sipariş ettiğiniz masa sayısına ve getirmemizi istediğiniz yerin uzaklığına göre fiyatlarımız değişim göstermektedir. Kokteyllerinize en uygun masa modeli bistro masalardır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 42 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bistro Masa
  Fiyat
  TRY 35
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  42 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  nurten

  masalar ne kadar büyüklükte ..? tabak ve kadeh kolayca sığar mı kaç cm tam olarak, hangi çeşit örtü kullanmamız gerek üstüne ..? bir gecelik 50 tane kiralama ücreti nedir ..?

  Kirala360 Destek

  boyutlar değişmektedir.bistro masalarımıza tabak ve kadehleriniz kolaylıkla sığar.istediğiniz çeşit örtüyü kullanabilirsiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  aysun

  ürünün ebatları nedir..?kaç tane elinizde mevcut..?taksitli fiyanız ne dir..?gün içinde teslim şansınız var mı..?ürünlere kasko yapıyor musunuz..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımızın ebatlarını şirketimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.gün içinde teslim edilebilir.bistro masalarımızın kaskoları yapılmaktadır.

  muhammed

  masa ne kadar genişlikte..? yemek ve içki ikramı yapmak için uygun mu, örtüleri de siz mi göndereceksiniz ..? taşıma ve kurulum gibi işlemlerde size mi ait olacak, fiyat bilgisi de verebilir misiniz ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımızın genişlikleri değişmektedir.bistro masalarımız ikramlıklarınız için uygundur.arzuya göre örtü gönderilmektedir.şirketimiz tarafından nakliye ve tecrübeli eleman gönderilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebirsiniz.

  rüstem biçer

  boyutu ne kadar masaların ..? kaç kişilik ..? örtüyü ve kurdeleyi de siz mi getireceksiniz ..? taşımasını nasıl halledeceğiz ..? fiyat ne olur 50 tane için ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımızın boyutları değişmektedir.6 veya 4 kişiliktir isteğe göre getirilmektedir.örtü ve kurdele şirketimiz tarafından gönderilmektedir.şirketimiz tarafından bistro masalarımız nakliye ile getirilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  Handan barca

  25 tane kiralayabilir miyiz ..? Kaça olur en son ..? Ne kada sürede teslim edersiniz ..? Boyutu nedir ürürnleirn ..? Cam olan modelleriniz de var mı ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımız depolarımızda 3000 e yakın bulunmaktadır.25 tane kiralayabilirsiniz.1 gün içinde sizlere teslim edilmektedir.bistro masalarımızın boyutları değişmektedir.cam modellerimizde mevcuttur.

  hilami

  örtülerde dahil mi ..? başka renk ve modeller de var mı ..? masalar kaç kişilik ..? 60 kişilik davet işçin ne kadar gerekir ..? fiyat ne olur ..?

  Kirala360 Destek

  örtüler dahildir.başka renk ve modeller mevcuttur.masalarımız 6 veya kişiliktir.10 masa 60 kişilik için yeterlidir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  oya göner

  butik açılış töreni iiçin kiralanabilir mi ..? 6 tane istesek olur mu ..? örtü ve kurdele de dahil mi ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat aralığınız nedir ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımız açılış töreniniz için uygundur.bistro masalarımızı istediğiniz sayıda isteyebilirsiniz.örtü ve kurdale dahildir.1 gün içerisinde teslim edilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak bistro masalarımızın fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

  önder turan

  örtüler de dahil mi ..? seçebilir miyiz rengini ..? hangi model örtüler var başka ..? fiyat nedir ..? 3 saat kiralama lolur mu ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımızda örtülerde dahildir.istediğiniz rengi seçebilmektesiniz.örtü modellerimizin görseli sizlerle paylaşılmaktadır istediğinizi seçebilmektesiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.3 saatlik kiralama olur tabiki.

  şerife

  örtü ve kurdeleler de dahil mi ..? seçebilirmyiiz renk ve model ..? fiyat nedir acaba ..? 8 tane getirrebilir misiniz ..? adrese teslim olacak mı ..?

  Kirala360 Destek

  örtü ve kurdale dahildir.renk ve model seçebilirsiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.istediğiniz sayıda getirebiliriz bistro masalarımızı.şirketimiz tarafından nakliye gönderilmektedir.adreslerinize teslim edilmektedir.

  özcan pekiş

  masanın boyutu ne ..? üzerindeki süslemleri de biz seçebilir miyiz ..? kaç kişilik masalar ..? plastik mi ahşap mı ..? fiyat nedir ..?

  Kirala360 Destek

  masalarımızın boyutları değişmektedir.bistro masalarımızın süslemelerini siz seçebilirsiniz.6 kişiliktir bistro masalarımız.plastik ve ahşap modellerimiz mevcuttur.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  öykü önder

  kokteyl için kiralanalabilir mi ..? gebzeye servis var mı ..? 50 tane isteyebilir miyiz ..? fiyat nedir ..? örtü ve kurdeler de daihl mi ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımız kokteyl içinde kiralanabilir.gebzeye servisimiz vardır.istediğiniz sayıda gönderilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.örtü ve kurdele dahildir.

  denizhan mermerci

  üzerindeki örtüyü biz seçebilir myiiz ..? hangi renkler de var elinizde ..? 20 tane kiralayabilir miyiz ..? suadiye tarafına getirir misiniz ..? fiyat ne olur ..? taşıma da ücrete dahil mi ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımızın örtülerini siz seçebilirsiniz.her renk mevcuttur.istediğiniz sayıda kiralayabilirsiniz.nakliye ile getirilir suadiye tarafına.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.nakliyede ücrete dahildir.

  polat alakan

  iş yeri kutlaması için kullanabilir miyiz ..? 33 tane var mı elinizde ..? ne kadar sürer teslim etmeniz ..? pendik tarafına taşıma yapar mısınız ..? fiyat nedir ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımız iş yeri kutlaması içinde kullanılabilir.depolarımzda yüzü aşkın bulunmaktadır.1 gün içinde sizlere teslim olmaktadır.pendik tarafınada nakliyemiz vardır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  ilter hanan

  masa cam mı yoksa metal mi .. ? ne kadar dayanıklı acaba ..? 3 kişilik servis yapabilir miyiz her bir masada ..? 17 tane var mı ..? fiyat nedir acaba taşımada dahil ..?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımız cam plastik ve ahsap bulunmaktadır.bistro masalarımız oldukça dayanıklıdır.3 kişilik servis yapılabilir.depolarımızda yüzlerce bulunmaktadıır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.nakliye dahildir.

  nalan serra

  kumsal partimiz için krilayabilir miyiz ..? şile tarafına servs var mı, 20 tane gönderir misiniz, parti bitince de almaya gelir miisniz, fiyat nedir .. ?

  Kirala360 Destek

  bistro masalarımız kumsal partiniz için kiralayabilirsiniz.şile tarafına servisimiz vardır.depolarımızda yüzlerce vardır istediğiniz sayıda gönderilmektedir.nakliye ile bistro masalarımız getirilip geri alınmaktadır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  meltem

  merhaba kolay gelisn iş yerimizde sonbahar a merhaba partisi yapacağız motivasyon amaçlı ikramlar da bulunacağız bize bistro tipi masalardan lazım hem yer kaplamıyor hem de şık olduğu için sizden bistro masa kiralama yapsak istediğimiz zaman adresimize ulaştırabilir misiniz acaba ? 7 eylül de olacak partimiz bizim, bistro masa kiralama yaptıpımızda göndereceğiniz bistro madsalar yukarıdaki reismdekiler gibi mi acaba ? ne kadarr güne gönderirsiniz ? elinizde şu anda ne kadar var stok olarak ? gepsi aynı boyda değik mi ? bistro masalarınız ahşap mı acaba yoksa metal mi ? biz ahşap olan modellerden tercih etsek daha iyi olur, bize 18 tane… Read more »

  Kirala360 Destek

  Sizler ne zaman isterseniz bizler bistro masa kiralama yaparız. Genellikle humması kiralamalarda adrese teslim, tarafımızca yapılmaktadır. ahşap olan bistro masa kiralama modellerimiz mevcuttur. Onsekiz adet bistro masa ne kadar olduğu şirketimizde görüşeceksiniz adresiniz, Karaköy’deyse Karaköy’de servisimiz, Tabiki mevcutur

  Uğur Ali Aysal

  Özel bir gün için cam kokteyl masası kiralama hizmeti almak istiyoruz. Ürünleriniz sağlam mı? Herhangi bir düşme ve çarpma durumunda kırılma yaşanır mı? Cam masalarınıza uyumlu elinizde sandalye de var mı? Yaklaşık 50-60 arasında masa kiralamak istiyoruz, her şey dahil uygun bir paket fiyatı çıkarılır mı? Dönüşünüzü bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  Kirala360 Destek

  Cama kokteyl masası kiralama hizmetimiz içeriğindeki masa ve diğer masalarımız dahil, her biri kalitelidir. Herhangi bir yoğun darbe almadığı takdirde kırılma olmaz. Elimizde farklı model sandalyelerimiz mevcuttur, ilgili cam masalara uyumlu sandalye de bulabilirsiniz. Sandalye ürünlerimizi de inceledikten sonra, sayı adedini bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Böylece size özel bir kiralama paketi çıkarabiliriz.

  Nergiz Gilim

  Kokteyl masası kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?
  Fazla sayıda kiralama yapılırsa, kampanyalı fiyat uygulanır mı?
  Ürünler fotoğrafta görüldüğü gibi mi?
  Farklı ürün gönderimi olur mu?
  Masalar sağlam ve kullanışlı mı?
  Ekstra sandalye ile beraber kiralamak istersek, daha uyguna yapabilir misiniz?
  Teslimat ve kurulum size mi ait? Dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler. 

  Kirala360 Destek

  Kokteyl masası kiralama fiyatları, hizmet içeriğine göre değişecektir. 
  Bu sebeple, paket içeriği ile alakalı talebinizi bize iletmenizi rica ediyoruz. 
  Ürünler görseldekiler ile birebir aynıdır.
  Aynı ürünler gönderilir ve olası hatalı bir durum yaşanırsa, bize iletmeniz yeterlidir. 
  Ürünlerimiz sağlam malzemelerden yapılmıştır.
  Herhangi bir sorun yaşanmaz.
  Gönderimler vb. pakete dahil şekilde programlanır. 

  Last edited 7 ay önce by Kirala360 Destek
  Muharrem Kanmaz

  Merhaba, sizlerle daha önce birlikte çalışmıştık. Çok memnun kaldığımızı sizlere iletmiştim. Şimdi tekrar yeni bir organizasyonda beraber çalışırsak mutluluktan havalara uçacağım. Hem yardımcı oluyorsunuz, iletişiminiz güzel hem de gönderdiğiniz ürünler gerçekten kaliteli, temiz, yeni gibi. Bugün ucuz kokteyl masası kiralaması için yazıorum sizlere. Pişman olmayacağımdan yüzde yüz eminim. Diğer arkadaşlara da firmanızı tavsiye ediyorum. Hatta tavsiyelerimle sizden kiralama yapan arkadaşlarım oldular. Bize haftaya 10 adet kokteyl masası lazım. Okulda öğretmenler gününde bir kutlama yapacağız, öğretmen arkadaşlarımızla birlikte. 

  Kirala360 Destek

  Merhaba, çok nezaketlisiniz, çok teşekkür ederiz. Siz mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz.öğretmenlerimiz için doğru bir firmayız. Öğretmenler günü gibi bir etkinliğin mimarı olmak çok güzel bir duygu. İnanın kutsal mesleklerle ilgili etkinliklerde daha şevkle, canla başla, gönülden çalışıyoruz. Onlara hizmet etmek, yardımcı olmak, onların mutluluğunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kokteyl masalarından cam mı, ahşap mı, metal mi istediğinizi yazarsanız, yardımcı olacağız. 

  Mesut

  Çanakkaleye 24 adet kiralamak istiyorum.

  Ferdi

  27 tane bistro masa kiralamak istiyorum. İstanbul kartaldayım benimle iletişime geçin.