Bistro Masa Kiralama

Bistro Masa Kiralama

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama
Kiralık Bistro Masa
Kiralık Bistro Masa
İstanbul Bistro Masa Fiyatları
İstanbul Bistro Masa Fiyatları
ucuz Bistro Masa Kiralama
ucuz Bistro Masa Kiralama

 

Bistro masalarda oturma planı 3 kişidir. Yani her bistro masa üç kişilik olarak kullanılmaktadır.Bistro masalarda ayakta oturum düzeninde maksimum 4 kişi bulunabilmektedir.

Bistro masaların kurulumu ve toplanmaları personelimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Kurulum öncesi ve sonrası temizlenmesi ve kalite kontrolü de yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayakta misafir edeceğiniz insanların kullanımına uygun dizayn edilmiş masa modelleridir. Bistro masa modellerimizde uzunluk 60 cm ,63cm 70cm, 75cm ve 85cm olmak üzere 5 farklı boyuttan oluşmaktadır.Detaylı bilgi için lütfen kiralama öncesi sorunuz.

Firmamız organizasyonlarınızda mekanınızın dar olması durumunda sizlere bistro masa kiralama hizmeti vermektedir. Kokteyl tarzı etkinlikleriniz için bistro masalar en çok tercih edilen seçenektir. Bunun yanında açılış, davet, şirket organizasyonlarında, düğünlerde, lansmanlarda, doğum günü partilerinde, fuarlarda, kurtarıcı durumdadır. Kalabalık organizasyonlarınızda yerin dar olmasını sıkıntı etmeyin. Kirala360 sizler için bistro masa kiralama hizmeti sağlamaktadır. Bistro masa kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir istediğiniz bistro masa sayısına göre fiyat belirleyebiliriz. Bir diğer adı bar masası olan bistro masa alandan tasarruf etmek açısından tercih edilir. Bistro masa kiralama ile firmamız dilediğinizde siparişlerinizi dilediğiniz yere kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile getirmektedir. Daha sonra tekrar kendi nakliyat aracıyla geri almaktadır. Bir kez kullanmak için o kadar masayı satın almak yerine firmamızın bistro masa kiralama hizmetinden yararlanabilir ekonomik bir şekilde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yılın her günü sizlerin taleplerine cevap vermek için aralıksız hizmet sağlıyoruz. Bizimle yılın her günü iletişime geçebilir ve bistro masa kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınızda, dar alanlarda daha çok konuk ağırlamak ve güzel bir dekor yaratmak için bistro masa kiralama hizmetimiz tam da size göre.

Kiralık Bistro Masa


Bistro masa modern ve gösterişli yapısından dolayı piyasada satış fiyatları oldukça fazladır. Bu yüzden organizasyonlarda kullanılması için daha çok kiralama hizmetine başvurmaktadır. Bu noktada firmamız organizasyonlarınızda kullanmanız için size kiralık bistro masa hizmeti vererek kolaylık sağlamaktadır. Alandan tasarruf etmek için bistro masalar en iyi seçenektir ve bu nedenden dolayı çok tercih edilir. Kiralık bistro masa hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir sipariş etmek istediğiniz sayı doğrultusunda fiyat alabilirsiniz. Özel günlerinizde konuklarınıza dekoru göz dolduran organizasyonlarınızlar düzenlemek için bistro masa kullanmak çok iyi bir fikirdir. Kullanışlı olmasından dolayı yoğun ilgi gören bistro masalar genellikle kokteyl türü organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Kiralık bistro masa hizmetimiz ile ekonomik bir bütçeyle organizasyonlarınızın masa ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Kalabalık bir davetli listeniz varsa ve organizasyon alanınızın yetmeyeceğini düşünüyorsanız bistro masalar sizin kurtarıcınız olacaktır. Kiralık bistro masa hizmetimiz için bizimle iletişime geçin. Size en iyi hizmet kalitesiyle siparişlerinizi zamanında teslim ederiz. Kirala360 yılın her günü aralıksız kiralık bistro masa hizmetiyle sizinledir. Siz organizasyonlarınızı planlarken kiralık bistro masa ihtiyacınızı biz karşılıyoruz. Kokteyl tarzı tüm organizasyonlarınızda kiralık bistro masa imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Bistro Masa Kiralama Fiyatları


  Kiralık bistro masa fiyatları sipariş ettiğiniz sayıya ve yerin uzaklığına göre değişmektedir. Piyasa satış değeri yüksek olan bistro masa ihtiyacınızı kiralamak bütçenize uygun olacaktır. Bistro masa fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilir en uygun fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Davetlerinizi düzenlerken konuklarınız için hem rahat hem göz dolduran bir davet olması için elinizden geleni yaparsınız. Firmamız bu noktada bistro masa kiralama hizmeti ile yanınızda. Bistro masa fiyatlarımız piyasada en uygun fiyatlar arasındadır. Size bistro masa kiralama hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alıyoruz. Atik ekip arkadaşlarımız ve firmamız yılın her günü aralıksız bistro masa ihtiyaçlarınız için çalışmaktadır. Bistro Sandalye kiralama fiyatları ve iyi hizmet kalitesi konusunda sizlere her zaman iyi hizmet sağlayan bir firma olmaktan mutluluk duyarız. Bistro masa fiyatlarımız için yazımızı inceleyebilirsiniz. Firmamız bütçenizi sarsmayacak bir fiyatlandırma ile teklif vermektedir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin. Sipariş ettiğiniz masa sayısına ve getirmemizi istediğiniz yerin uzaklığına göre fiyatlarımız değişim göstermektedir. Kokteyllerinize en uygun masa modeli bistro masalardır.

  Bistro masa çoğunlukla ikram ve catering olan organizasyonlarda tercih edilmektedir. Az alanda maksimum verim almak için bistro masalar sık sık tercih edilmektedir. Yıl içerinde en çok tercih edilen bistro masa kullanım alanı açılış kokteyli ve kurumsal yıldönümü organizasyonlarıdır. Organizasyon seçeneğine göre farklı tarzda bistro masa seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sandalye gerektirmeyen insanların oturmadığı, istasyon formatında yapılan masa planlamalarında yiyecek içecekler bistro masalar üzerinde sunulur. Bu özellikleri sebebiyle alan tasarrufu yapabilirsiniz. Etkinlik organizasyonuna göre süslemeli tül çiçek aranjmanlı bistro masalar veya sade piyon bistro masa kiralanabilir. Hem uygun fiyatlı hem şık organizasyonlar için bistro masalar iyi bir tercih olacaktır.Bistro masa kiralama fiyatlarını, nakliye yapılacak yere göre ve süslemeleri veya süslemesiz bistro masa çeşitliliğinize göre değişmektedir.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Bar Masasi Kiralama

  Bar masaları nispeten daha az alana sahip veya ayakta geçen etkinliklerde en sık tercih edilen masa çeşitlerinden biridir. Bar masası konusun geniş ürün yelpazemizi hemen inceleyin Bistro Masa Kiralama yanında kiralayabileceğiniz bir başka ürünümüz ise Bar Masasi Kiralama kiralama hizmetidir. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Bistro Masa Kiralama ve Bar Masasi Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Firmamız internet'in en başarılı ürün kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Taburesi Kiralama

  Kiralık Bistro Masa Kiralama hizmetimizin beraberinde sunduğumuz fırsat olan Bar Taburesi Kiralama kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Yeni nesil trendlere uygun olarak hazırlanmış bar taburesi çeşitlerimizi bu başlık üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz etkinlikler için özel olarak üretilmiştir. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Bistro Masa Kiralama ve Bar Taburesi Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Kirala360.com internet'in en geniş stoklara sahip ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Masa Sandalye Kiralama

  Masa ve Sandalye olmadan bir etkinlik veya organizasyon düzenlemek imkansıza yakındır. Aynı zamanda etkinliğiniz tipine ve konumuna göre de masa sandalye tercihi yapmanız gerekmektedir. Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Bistro Masa Kiralama ve Masa Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Kirala360 ülkemizin en çok tercih edilen ürün kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Sandalye Kiralama

  En doğru ve en uygun fiyatlarda platformumuz üzerinden yüzlerce çeşit arasından istediğiniz sandalyeyi istediğiniz adetlerde kiralamanız mümkündür. Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Bistro Masa Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Sandalye Kiralama hizmetimizdir. Bistro Masa Kiralama,Sandalye Kiralama ve yüzlerce diğer ürün formatımızdan istediğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun ve %50'ye yakın oranlarda indirimden faydalanaın. Kurumumuz Türkiye'nin en çok tercih edilen ürün kiralama uygulamalarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Oturma Grubu Kiralama

  Oturma gruplarımız özellikle fuar ve toplantı gibi özel etkinlikler için üretilmiş, sağlam lüks ve yeni modellerdir. Etkinliğinize uygun bir çok farklı seçenekte oturma grubuna web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz Bistro Masa Kiralama ve Oturma Grubu Kiralama ürünümüz genellikle beraber sipariş verilmektedir. Bistro Masa Kiralama,Oturma Grubu Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Platformumuz Türkiye'nin en geniş stoklara sahip kiralama uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 48 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bistro Masa
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  42 thoughts on “Bistro Masa Kiralama”

  1. masalar ne kadar büyüklükte ..? tabak ve kadeh kolayca sığar mı kaç cm tam olarak, hangi çeşit örtü kullanmamız gerek üstüne ..? bir gecelik 50 tane kiralama ücreti nedir ..?

   1. Kirala360 Destek

    boyutlar değişmektedir.bistro masalarımıza tabak ve kadehleriniz kolaylıkla sığar.istediğiniz çeşit örtüyü kullanabilirsiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  2. ürünün ebatları nedir..?kaç tane elinizde mevcut..?taksitli fiyanız ne dir..?gün içinde teslim şansınız var mı..?ürünlere kasko yapıyor musunuz..?

   1. Kirala360 Destek

    bistro masalarımızın ebatlarını şirketimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.gün içinde teslim edilebilir.bistro masalarımızın kaskoları yapılmaktadır.

  3. masa ne kadar genişlikte..? yemek ve içki ikramı yapmak için uygun mu, örtüleri de siz mi göndereceksiniz ..? taşıma ve kurulum gibi işlemlerde size mi ait olacak, fiyat bilgisi de verebilir misiniz ..?

   1. Kirala360 Destek

    bistro masalarımızın genişlikleri değişmektedir.bistro masalarımız ikramlıklarınız için uygundur.arzuya göre örtü gönderilmektedir.şirketimiz tarafından nakliye ve tecrübeli eleman gönderilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebirsiniz.

  4. boyutu ne kadar masaların ..? kaç kişilik ..? örtüyü ve kurdeleyi de siz mi getireceksiniz ..? taşımasını nasıl halledeceğiz ..? fiyat ne olur 50 tane için ..?

   1. Kirala360 Destek

    bistro masalarımızın boyutları değişmektedir.6 veya 4 kişiliktir isteğe göre getirilmektedir.örtü ve kurdele şirketimiz tarafından gönderilmektedir.şirketimiz tarafından bistro masalarımız nakliye ile getirilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  5. 25 tane kiralayabilir miyiz ..? Kaça olur en son ..? Ne kada sürede teslim edersiniz ..? Boyutu nedir ürürnleirn ..? Cam olan modelleriniz de var mı ..?

   1. bistro masalarımız depolarımızda 3000 e yakın bulunmaktadır.25 tane kiralayabilirsiniz.1 gün içinde sizlere teslim edilmektedir.bistro masalarımızın boyutları değişmektedir.cam modellerimizde mevcuttur.

   1. örtüler dahildir.başka renk ve modeller mevcuttur.masalarımız 6 veya kişiliktir.10 masa 60 kişilik için yeterlidir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  6. butik açılış töreni iiçin kiralanabilir mi ..? 6 tane istesek olur mu ..? örtü ve kurdele de dahil mi ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat aralığınız nedir ..?

   1. bistro masalarımız açılış töreniniz için uygundur.bistro masalarımızı istediğiniz sayıda isteyebilirsiniz.örtü ve kurdale dahildir.1 gün içerisinde teslim edilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak bistro masalarımızın fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

   1. bistro masalarımızda örtülerde dahildir.istediğiniz rengi seçebilmektesiniz.örtü modellerimizin görseli sizlerle paylaşılmaktadır istediğinizi seçebilmektesiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.3 saatlik kiralama olur tabiki.

   1. örtü ve kurdale dahildir.renk ve model seçebilirsiniz.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.istediğiniz sayıda getirebiliriz bistro masalarımızı.şirketimiz tarafından nakliye gönderilmektedir.adreslerinize teslim edilmektedir.

   1. masalarımızın boyutları değişmektedir.bistro masalarımızın süslemelerini siz seçebilirsiniz.6 kişiliktir bistro masalarımız.plastik ve ahşap modellerimiz mevcuttur.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  7. kokteyl için kiralanalabilir mi ..? gebzeye servis var mı ..? 50 tane isteyebilir miyiz ..? fiyat nedir ..? örtü ve kurdeler de daihl mi ..?

   1. bistro masalarımız kokteyl içinde kiralanabilir.gebzeye servisimiz vardır.istediğiniz sayıda gönderilmektedir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.örtü ve kurdele dahildir.

  8. denizhan mermerci

   üzerindeki örtüyü biz seçebilir myiiz ..? hangi renkler de var elinizde ..? 20 tane kiralayabilir miyiz ..? suadiye tarafına getirir misiniz ..? fiyat ne olur ..? taşıma da ücrete dahil mi ..?

   1. bistro masalarımızın örtülerini siz seçebilirsiniz.her renk mevcuttur.istediğiniz sayıda kiralayabilirsiniz.nakliye ile getirilir suadiye tarafına.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.nakliyede ücrete dahildir.

  9. iş yeri kutlaması için kullanabilir miyiz ..? 33 tane var mı elinizde ..? ne kadar sürer teslim etmeniz ..? pendik tarafına taşıma yapar mısınız ..? fiyat nedir ..?

   1. bistro masalarımız iş yeri kutlaması içinde kullanılabilir.depolarımzda yüzü aşkın bulunmaktadır.1 gün içinde sizlere teslim olmaktadır.pendik tarafınada nakliyemiz vardır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  10. masa cam mı yoksa metal mi .. ? ne kadar dayanıklı acaba ..? 3 kişilik servis yapabilir miyiz her bir masada ..? 17 tane var mı ..? fiyat nedir acaba taşımada dahil ..?

   1. bistro masalarımız cam plastik ve ahsap bulunmaktadır.bistro masalarımız oldukça dayanıklıdır.3 kişilik servis yapılabilir.depolarımızda yüzlerce bulunmaktadıır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.nakliye dahildir.

  11. kumsal partimiz için krilayabilir miyiz ..? şile tarafına servs var mı, 20 tane gönderir misiniz, parti bitince de almaya gelir miisniz, fiyat nedir .. ?

   1. bistro masalarımız kumsal partiniz için kiralayabilirsiniz.şile tarafına servisimiz vardır.depolarımızda yüzlerce vardır istediğiniz sayıda gönderilmektedir.nakliye ile bistro masalarımız getirilip geri alınmaktadır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

  12. merhaba kolay gelisn iş yerimizde sonbahar a merhaba partisi yapacağız motivasyon amaçlı ikramlar da bulunacağız bize bistro tipi masalardan lazım hem yer kaplamıyor hem de şık olduğu için sizden bistro masa kiralama yapsak istediğimiz zaman adresimize ulaştırabilir misiniz acaba ? 7 eylül de olacak partimiz bizim, bistro masa kiralama yaptıpımızda göndereceğiniz bistro madsalar yukarıdaki reismdekiler gibi mi acaba ? ne kadarr güne gönderirsiniz ? elinizde şu anda ne kadar var stok olarak ? gepsi aynı boyda değik mi ? bistro masalarınız ahşap mı acaba yoksa metal mi ? biz ahşap olan modellerden tercih etsek daha iyi olur, bize 18 tane lazım var mı elinizde 18 tne bistro masa acaba ? bizim adresimiz karaköy tarafında orataa kadar taşıama yapar mısınz ? etkinlik alanıumıza da dizer misiniz bistro masaları acaba? fiyatınız nedir en son acaba ??

   1. Kirala360 Destek

    Sizler ne zaman isterseniz bizler bistro masa kiralama yaparız. Genellikle humması kiralamalarda adrese teslim, tarafımızca yapılmaktadır. ahşap olan bistro masa kiralama modellerimiz mevcuttur. Onsekiz adet bistro masa ne kadar olduğu şirketimizde görüşeceksiniz adresiniz, Karaköy’deyse Karaköy’de servisimiz, Tabiki mevcutur

  13. Uğur Ali Aysal

   Özel bir gün için cam kokteyl masası kiralama hizmeti almak istiyoruz. Ürünleriniz sağlam mı? Herhangi bir düşme ve çarpma durumunda kırılma yaşanır mı? Cam masalarınıza uyumlu elinizde sandalye de var mı? Yaklaşık 50-60 arasında masa kiralamak istiyoruz, her şey dahil uygun bir paket fiyatı çıkarılır mı? Dönüşünüzü bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Cama kokteyl masası kiralama hizmetimiz içeriğindeki masa ve diğer masalarımız dahil, her biri kalitelidir. Herhangi bir yoğun darbe almadığı takdirde kırılma olmaz. Elimizde farklı model sandalyelerimiz mevcuttur, ilgili cam masalara uyumlu sandalye de bulabilirsiniz. Sandalye ürünlerimizi de inceledikten sonra, sayı adedini bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Böylece size özel bir kiralama paketi çıkarabiliriz.

  14. Kokteyl masası kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?
   Fazla sayıda kiralama yapılırsa, kampanyalı fiyat uygulanır mı?
   Ürünler fotoğrafta görüldüğü gibi mi?
   Farklı ürün gönderimi olur mu?
   Masalar sağlam ve kullanışlı mı?
   Ekstra sandalye ile beraber kiralamak istersek, daha uyguna yapabilir misiniz?
   Teslimat ve kurulum size mi ait? Dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler. 

   1. Kirala360 Destek

    Kokteyl masası kiralama fiyatları, hizmet içeriğine göre değişecektir. 
    Bu sebeple, paket içeriği ile alakalı talebinizi bize iletmenizi rica ediyoruz. 
    Ürünler görseldekiler ile birebir aynıdır.
    Aynı ürünler gönderilir ve olası hatalı bir durum yaşanırsa, bize iletmeniz yeterlidir. 
    Ürünlerimiz sağlam malzemelerden yapılmıştır.
    Herhangi bir sorun yaşanmaz.
    Gönderimler vb. pakete dahil şekilde programlanır. 

  15. Merhaba, sizlerle daha önce birlikte çalışmıştık. Çok memnun kaldığımızı sizlere iletmiştim. Şimdi tekrar yeni bir organizasyonda beraber çalışırsak mutluluktan havalara uçacağım. Hem yardımcı oluyorsunuz, iletişiminiz güzel hem de gönderdiğiniz ürünler gerçekten kaliteli, temiz, yeni gibi. Bugün ucuz kokteyl masası kiralaması için yazıorum sizlere. Pişman olmayacağımdan yüzde yüz eminim. Diğer arkadaşlara da firmanızı tavsiye ediyorum. Hatta tavsiyelerimle sizden kiralama yapan arkadaşlarım oldular. Bize haftaya 10 adet kokteyl masası lazım. Okulda öğretmenler gününde bir kutlama yapacağız, öğretmen arkadaşlarımızla birlikte. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, çok nezaketlisiniz, çok teşekkür ederiz. Siz mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz.öğretmenlerimiz için doğru bir firmayız. Öğretmenler günü gibi bir etkinliğin mimarı olmak çok güzel bir duygu. İnanın kutsal mesleklerle ilgili etkinliklerde daha şevkle, canla başla, gönülden çalışıyoruz. Onlara hizmet etmek, yardımcı olmak, onların mutluluğunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kokteyl masalarından cam mı, ahşap mı, metal mi istediğinizi yazarsanız, yardımcı olacağız. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon