Büyük Şişme Oyun Parkı Kiralama


Organizasyon firmalarının en çok tercih ettiği büyük şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermekteyiz. Tüm oyun parklarından farklı olan bu devasa boyuttaki şişme oyun parkı daha çok kişinin aynı anda burada eğlenebilmesine olanak sağlar. En çok çocukların ilgisini çeken büyük şişme oyun parkı görsel anlamda da organizasyonlarınıza renk katacaktır. Firmamız bu noktada sizlere büyük şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermektedir. Özellikle çocuk misafirlerinizin gönlünce eğlenebileceği büyük şişme oyun parkını dilediğinizde adresinize kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile getirmekte ve kurulumunu yapmaktayız. Büyük şişme oyun parkı kiralama hizmetimiz kapsamında bir çalışanımızı oyun parkının başına konuklarınız eğlenirken onlara yardımcı olması adına koymaktayız. Büyük şişme oyun parkı çocukları büyüleyecek renk ve boyuttadır. Özellikle çocuk konukların büyük şişme oyun parkında oynamak için sabırsızlanacaklar. Firmamızın büyük şişme oyun parkı kiralama hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak büyük şişme oyun parkı kiralama taleplerinize en iyi şekilde cevap vermek için tüm yıl aralıksız hizmet vermekteyiz. Büyük şişme oyun parkı kiralama taleplerinizi bize iletin ve sizlere eğlence konusunda size en iyi hizmeti vermemize izin verin.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Büyük Şişme Oyun Parkı


Dilediğiniz her organizasyonunuz için kiralayabileceğiniz büyük şişme oyun parkı çocuklarınızın dilediğince eğelenebilmesine olanak sağlar. Şimdilerde teknolojinin gelişmesiyle oyun parklarını dilediğiniz yere taşıyabilmektesiniz. Firmamızda organizasyonlarınızda kullanabilmeniz için kiralık büyük şişme oyun parkı hizmeti vermektedir. Kiralık oyun parkı siparişlerinizde hiçbir ayrıntıyla uğraşarak vakit kaybetmenize gerek kalmayacak. Çünkü firmamız nakliyatını ve kurulumunu etkinlik alanınızda kendisi yapmaktadır. Size kalan tek şey ise büyük şişme oyun alanında eğlenen çocuklarınızı görüp mutlu olmak ve onlar eğlenirken çevrenizdekilerle sohbet etmek olacaktır. Çocukların rüyası olan büyük şişme oyun parkını pikniklerinizde, şirket yemeklerinde, festivallerde ve buna benzer pek çok açık alanda yapılan etkinliklerinizde kiralayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek kiralık büyük şişme oyun parkı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık büyük şişme oyun parkı taleplerinizi bize iletin ve büyük şişme oyun parkını ayağınıza getirelim. Siz de etkinliklerinizin her türlü eğlence ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede olan büyük şişme oyun parkımızın tadını çıkarın. Diğer oyun parklarıyla karşılaştırıldığında oldukça gösterişli olan büyük şişme oyun parkı organizasyon alanınızın ilgi odağı olacaktır. Büyük şişme oyun parkını satın almak size oldukça maliyetli geleceği için firmamızın kiralık büyük şişme oyun parkı hizmeti sizler için oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Büyük Şişme Oyun Parkı Fiyatları


Bu devasa boyuttaki oyun parkına firmamızın büyük şişme oyun parkı kiralama hizmeti sayesinde uygun fiyatlarla dilediğiniz süre boyunca sahip olabilirsiniz. Büyük şişme oyun parkı fiyatlandırmamız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir. Satın almadan da dilediğiniz süre boyunca sahip olabileceğiniz büyük şişme oyun parkı başta çocuklar olmak üzere tüm konuklarınızın yüzünü gülümsetecektir. Organizasyon alanınızdaki tüm çocukların toplanıp oynayacağı ve eğlenceli vakitler geçireceği büyük şişme oyun parkı fiyatlarımız, nakliyatını yapacağımız adresin uzaklığına göre değişebilmektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek büyük şişme oyuncak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Aralıksız hizmet sağlayan firmamızdan büyük şişme oyun parkı talep edin ve eğlence anlamında çocuklarınızın tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede olan büyük şişme oyun parkına sahip olun. Büyük şişme oyun parkı fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ve bütçenize uygundur. Yılın her günü hizmet ve iletişim anlamında sizlere açık durumdayız. Bize ulaşın ve çocuk kahkahalarının yükseldiği organizasyonlara imza atmak için büyük şişme oyun parkı fiyatlarımızı öğrenin.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 36 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Büyük Şişme Oyun Parkı
Fiyat
TRY 700
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emine

şişme oyun parklarınızdan istediğimiz kısmı sipariş edebiliyor muyuz? kurulum ve taşıma size mi ait olmaktadır? istediğimiz zaman sevkiyatı gerçekleştirebilir misiniz? şişme oyun parkının kurulumu yaklaşık ne kadar sürmektedir?

latif

görseldeki modelin aynısı mı gelecek ..? ya da biz istediğimizi seçebilecek miyiz ..? şişirme ve toplama işlemleri tam olarak ne kadar sürmekte ..? en fazla kaç kişi aynı anda kullanabilir oyun parkını ..?

latif

görseldeki modelin aynısı mı gelecek ..? yoksa biz istediğimizi tercih mi edeceğiz şişirme ve toplama işlemleri ne kadar sürecek tahminen ve en fazla kaç kişi aynı anda kullanabilir oyun parkını ..?

yağız

kaydıraklı modelleriniz var mı ..? ne kadar alan kaplar tahminen ..? şişirme işlemini siz mi yaparsınız, yüksekliği ne kadar olacak ..? haftasonu için kiralasak kaça olur ..?

bilgecan

görseldeki ürün dışında elinizde ürün var mı..?ürün kaç yaş grubu içindir..?yetişkinler için uygun mu..?üründe güvenlik paketiniz var mı..?kurulum montajı sizemi ait..?

şehime

yetişkinler de kullanabilir mi ..? en fazla kaç insan aynı anda oynar ..? kurulum ve taşıma işlemleri nasıl olacak ..? ne kadar bir günlük fiyat ..? bir günlük kiralama olur mu ..?

Burhan meydan

Panayır için getirir misiniz ..? Ne kadar sürede teslim olur ..? Kurulım işlemi sizden mi ..? Kurma ve toplama ne kadar sürer ..? Fiyatlar nasıl acaba ..?

Cengiz kopan

Bu ürünlerde çocukların sağlığına zararlı bir madde var mıdır ..? Teslim süreniz nedir..? Her adrese sevginiz var mı ..? Fiyat aralığınız nedir ..? Servis ve şişirmeden ek ücret alınacak mı ..?

cemre alır

kreç bahçesi için kiralayabilir miyiz ..? 3 aylık kiralama olur mu , ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kurulum sizden mi olacak ..? fiyat nedir ..?

nalan serra

sadece çocuklar için mi ..? yetişkinler de kullanabilirmi , ölçüleri nedir acaba, boy ya da kilo sınırı var mı, taşıma ve kurulum sizden mi ..?

özge

merhaba alışveriş merkezinde olacak bir etkinlik için büyük şişme oyun parklarından birine ihtiyacımız var sizden bir günlüğüne büyük şişme oyun parkı kiralama yapabilir miyiz acaba ? ne kadar süre içerisinde getirirsiniz istediğimiz adrese acaba ? bizim alışveriş merkezimiz levent tarafında etkinlik de 30 ağustos ta yetişir mi acaba o güne ? siz adresimize kadar büyük şişme oyun parkını getirip kurulumunu da yapar mısınız? büyük şişme oyun parkını şişirme işlemleri de size mi ait acaba ? bizim şişirmemiz gerekirse de hangi pompayla ya da makineyle şişirmeliyiz ? ne kadar sürer acaba büyük şişme oyun parkının şişirilmesi ? bir günlük kiralama da… Read more »