Yüz Boyamacı Kiralama


Organizasyonların minik misafirleri için en eğlenceli aktivite yüz boyamsıdır. Firmamızdan yüz boyamacı kiralayarak su bazlı boyalarımızla çocuklarınızın keyiflerini yerine getirebilirsiniz. Çocuklarınız hayal etsin kiralık yüz boyamacımız onların isteklerine göre yüzlerine çeşitli renklerle eğlenceli figürler çizsin. Yüz boyamacı kiralama hizmetimiz ile yüz boyamacımız dilediğiniz adrese gelerek organizasyonlarınızı renkli boyamalarla eğlenceli hale getirsin. Organizasyonlarınızın küçük misafirleri olan çocuklar keyifliyse tüm konuklarınız rahat bir şekilde vakit geçirebilirler. Firmamız bu bağlamda tüm eğlence organizasyonlarınızda çocukların yüzündeki gülümsemenin hiç solmaması için yüz boyamacı kiralama hizmeti sağlamaktadır. Doğum günü partileri, açılışlar, toplu davetler vb. her türlü organizasyonlarınızda firmamızın yüz boyamacı kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çocuklarınızın hayallerini çizerek yüzlerini renklendiren işinin ehli yüz boyamacımız yıl boyu etkinliklerinizde hizmet vermeye hazırdır. Tek yapmanız gereken yüz boyamacı kiralama hizmetimizden yararlanarak çocuk kahkahaları eşliğinde organizasyonlara imza atmak. Sizde yüz boyamacı kiralama hizmetimiz ile organizasyonlarınıza renkli çizimlerle farklılık katmak istiyorsanız telefonu elinize alıp bize ulaşmanız yeterli. Yüz boyamacı kiralama hizmetimiz kapsamında profesyonel yüz boyamacımız dilediğiniz gün dilediğiniz yere gelerek sizlere hizmet vermektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Yüz Boyamacı


  Çocuklarınız kiralık yüz boyamacımızın yüzlerine çizdiği figürlerle eğlenirken sizlerin içi rahat olacak. Çünkü kiralık yüz boyamacımız çizim yaparken su bazlı ve oldukça kaliteli boyalar kullanmaktadır. Eğlence organizasyonları için en çok tercih edilen aktivitelerden biri olan yüz boyama hizmetini en iyi hizmet koşullarıyla alabileceğiniz adrestesiniz. Kiralık yüz boyamacımız profesyonelliğini konuşturarak mükemmel çizimlerle ortamınızı neşelendirecektir. Kiralık yüz boyamacımız ayağınıza kadar gelerek çocuklarınızı eğlendirir. Sizde organizasyonlarınızda kiralık yüz boyamacı hizmeti almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişim sağlayabilir kiralık yüz boyamacısı talebinde bulunabilirsiniz. Yılların kazancı olan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmetimiz sayesinde dilediğiniz her türlü ürün için kiralama olanağı bulabilirsiniz. Kiralık yüz boyamacı hizmetimizde de olduğu gibi dilediğiniz hizmeti ayağınıza kadar getirmekteyiz. Kiralık yüz boyamacımız çocuklarınızın yüzlerine dilediği kahramanı çizerek o kahramana dönüşmesini sağlar. Bu hizmet çocukların en çok sevdiği aktivitedir. Mutlu çocukların sırrı kiralık yüz boyamacıda. Firmamızdan profesyonel hizmet veren kiralık yüz boyamacı talep etmek için vakit kaybetmeyin. Organizasyonlarınızda etrafta kahkahalarla koşuşturan çocuklar görmek için bizimle iletişim kurarak kiralık yüz boyamacı hizmetimizi alabilirsiniz. Yıl boyu sizlere kiralık yüz boyamacı hizmeti vermekteyiz.

   

  Yüz Boyamacı Fiyatları


  Çocukların hayal güçleri kadar geniş bir şey yoktur. Bırakın diledikleri gibi hayal kursunlar. Firmamızda onların bu hayallerini yüzlerine yansıtması için ekonomik yüz boyamacı fiyatlarıyla sizlere hizmet sağlamaktadır. Firma olarak çocukların olduğu her organizasyonda mutlulukla hizmet vermeye devam ediyoruz. Temennimiz her bir çocuğa ulaşarak onların yüzlerini gülümsetebilmek. Bu bağlamda da yüz boyamacı fiyatlarımızı oldukça ekonomik fiyatlar olarak belirlemekte ve siz değerli müşterilerimizin dilediği yere gelerek yüz boyamacı kiralama hizmeti sağlamaktayız. Yüz boyamacı fiyatlarımızla ilgili en doğru bilgiyi almak için bizimle iletişime geçin. Yüz boyamacı fiyatlarımız yüz boyamacımızın sizlere vereceği hizmet süresine göre değişiklik göstermektedir. Sektördeki en ekonomik yüz boyamacı fiyatlarını alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Kaliteli hizmeti bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz. Yüz boyamacı fiyatlarımız konusunda piyasanın en ekonomik hizmeti sağlayan firması olmaktan ve çocuklarınızın yüzünü güldürmekten mutluluk duyarız. Yüz boyamacı fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabileceğiniz gibi bize whatsapp üzerinden yazarak da bilgi alabilirsiniz. Yüz boyamacımızın rengarenk boyaları ile etkinliğinizi neşelendirmesini ve çocukları eğlendirmesini istiyorsanız yılın 365 günü firmamızla iletişime geçerek ekonomik yüz boyamacı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Yüz Boyamacı
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Yüz Boyamacı Kiralama”

   1. Kirala360 Destek

    Boyalarda kullanılan marka sağlıklı ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır oyun ablası ile palyaço için Ekstra ücret talep edilmektedir

  1. yüze sürülen boyalar kolaylıkla yıkanınca çıkar mı? deriye zarar verir mi? istediğimiz renk ve desenleri biz belirleyebilir miyiz?

  2. kullanılan boyaların kalitesine güvenebilir miyiz? farklı desenler kullanıyor musunuz? Boya ve süslemeler, kiralama bedeline dahil mi? Ödeme ve kiralama süreci nasıl işliyor? Etkinlik günüyle alakalı, herhangi bir aksama yaşar mıyız?

  3. hangi desenleri çizebilirler ..? maksimum kaç kişiyi boyayabilirsiniz bir gün içerisinde ..?öğrenci indirimi var mı ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? cilde bir yan etkisi var mı ..?

  4. Palyaço da var mı ..? Arkadaşlar yeterince deneyimli mi ..? Ne kadar bir günlük kiralama ..? Yüz için kullanılan boyalar kaliteli mi ..?

  5. yüze sürülen boyalar kaliteli mi ..? çocuklara zarar verir mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat nedir ..? ssaatlik kiralama yapabilir miyiz ..?

  6. yüze sürülecek boya hangi marka ..? kmarkayı biz seçebilir myiiz ..? ne kadar sürede teslim edilir malzemeler ..? eleman ne kadar süre çalışabilir ..? fiyat nedir saatlik ..?

  7. çocukların istedikleri desenlere de boyayabilirler mi ..? yoksa sabit mi boyadıkları desenler ..? kaç farklı renk olacak ..? yanında oyun hamuru da getirebilirler mi etkinlik için ..? fiyat nedir ..?

  8. kreş etkinliği için kiralayabilir miyiz..? 20 kişilik sınıfa boyama yapabilirler mi, ne kadar sürede gelir elemanlar ..? boya yeterince kaliteli mi ..? fiyat nedir acaba ..?

  9. sokak aktivitelerimz için kiralayabilir miyiz ..? 3 kişi gelebilir mi..? tecrübeliler mi bu konuda acaba, 2 günlük kiralama olur mu .. ? fiyat nedir..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon