Yürüyen Yol Oyunu Kiralama


Organizasyonların eğlenceyi seven misafirleri çocuklarınız için güzel oyun alanları oluşturmak istiyorsanız firmamız sizler için langırt masası kiralama hizmeti vermektedir. Yürüyen yol oyunu kiralama hizmetimiz sayesinde çocuklarınız eğlenirken konuklarınız da keyifli vakitler geçirebilirler. Yürüyen yol oyunu kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde siparişinizi kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile etkinlik alanınıza kadar getiriyor kurulumunu yapıyoruz. Daha sonra etkinlik bitiminde tekrar kendi aracımızla alıyor sizlerin zamanından çalmadan yürüyen yol oyunu kiralama hizmeti veriyoruz. Satın alıp yüksek meblağlar ödemektense firmamızdan kiralayarak ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca kullanmak sizler için daha iyi bir seçenek olacaktır. Yürüyen yol oyunu kiralama hizmetimiz sayesinde eğlenceli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Yıl boyu yürüyen yol oyunu kiralama hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Özverili çalışma koşullarımız ve atik ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmet kalitesi kapsamında hizmet sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz yürüyen yol oyunu kiralama hizmetimizle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Bizden sipariş ettiğiniz yürüyen yol oyununu zamanında teslim ederek sorunsuz bir şekilde organizasyon düzenlemenizi sağlıyoruz. Yürüyen yol oyunu kiralama hizmetimizi alarak organizasyonlarınızın küçük misafirlerini sevindirebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Yürüyen Yol Oyunu


  Açık alanda düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarınız için uygun olan kiralık yürüyen yol oyunu organizasyonlarınıza neşe katacak ve misafirlerinizi eğlencenin doruklarına çıkaracaktır. Güvenilirliğinden ve özenli çalışma koşullarından ödün vermeyen firmamızdan kiralık yürüyen yol oyunu hizmetimizi tüm eğlence organizasyonlarınız için isteyebilirsiniz. Firma olarak sizlere bu hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alıyoruz. Satın almanın sizlere yükleyeceği maliyete gerek kalmadan firmamızdan kiralık yürüyen yol oyunu hizmeti alabilirsiniz. Sizlere kiralık yürüyen yol oyunu hizmetimiz konusunda birçok kolaylık sağlamaktayız. Böylelikle zaman harcamanıza gerek kalmadan sadece organizasyonlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Bizimle yılın her gününde iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kiralık yol oyunu hizmeti sağlayarak en özel anlarınızda yükünüze ortak oluyoruz. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen yürüyen yol oyununu kiralayarak sizlerde organizasyon alanlarınızın renkli görüntülere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kiralık yürüyen yol oyunu hizmetimiz en zor zamanlarınızda yetişerek çocuklarınızın hem eğlenmesini hem de oyalanmasını sağlarken sizlerinde misafirlerinizle güzel sohbetler etmenize yardımcı olacaktır. Çocukların organizasyonlarda gönüllerince kahkaha atmasının sırrı kiralık yürüyen yol oyunu hizmetimizde saklı. Bizimle iletişime geçerek kiralık yürüyen yol oyunu hizmetimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

   

  Yürüyen Yol Oyunu Fiyatları


  Yürüyen yol oyununda iki takım oluşturulur ve oyuncular önlerini görmeden bitiş noktasına ilk önce varmaya çalışır. Önlerini görmeden bitiş noktasına ilk varan takım oyunu kazanmış olurlar. En çok çocukların ilgisini çekse de yetişkinlerinde rahatlıkla oynayabileceği bu oyun sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz. Yürüyen yol oyunu fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlardır. Nakliyatını istediğiniz adresinizin bizlere olan uzaklığına göre fiyat değişim gösterebilmektedir. Bizi arayarak yürüyen yol oyunu fiyatlarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Firma olarak siz değerli müşterilerimizin bütçesini göz önüne alarak size uygun bir fiyat teklifi belirleriz. Böylelikle sizlerde ekonomik yürüyen yol oyunu fiyatlarımız ile güzel organizasyonlara imza atabilirsiniz. Yürüyen yol oyunu fiyatlarımız diğer firmaların fiyatlandırmasıyla karşılaştırıldığında sizlerin bütçesine daha uygundur. Kurumsal ya da bireysel organizasyonlarınız için firmamızdan yürüyen yol oyunu fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere yıl boyu sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. İhtiyaç duyduğunuzda bize ulaşarak ekonomik yürüyen yol oyunu fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yürüyen yol oyunu fiyatları konusunda firmamızdan alabileceğiniz hizmeti başka hiçbir yerden alamazsınız. Ekonomik yürüyen yol oyunu fiyatlarımızı kaçırmayın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Yürüyen Yol Oyunu
  Fiyat
  TRY 3900
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Yürüyen Yol Oyunu Kiralama”

  1. ürün içine kaç kişi sığıyor ??
   ürün kullanımı kapalı mekan için uygunmu yoksa sadece piknik organizasyonları içinmi ??

  2. boyutu tam olarak ne kadar? istediğimiz rengi seçebilir miyiz? yırtılma gibi bir durum söz konusu mudur? dayanıklı bir maddeden mi yapıldı ?

  3. en fazla kaç kişiyle oynanır ..? yol yaklaşık kaç metre ..? istediğimiz rrengi seçebilir miyizz..? bir güvenlik önlemi alıyor musunuz oyunda düşen olursa dye ..?

  4. oyun kaç kişiyle oyanıyor ..? üzerine basılan şey plastik mi ..? güvenlik önleminiz var mı, düşme giibi br şey olabilir mi ..? bir günlük kiralama bedeli nedr ..?

  5. ürün kaç kişilik..?kaç yaş grubuna hitap ediyor..?üründe ebatlar nedir..?üründe renk seçeneği nelerdir..?üründe güvenlik paketi yer alıyor mu..?

  6. piknik organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? 2 tane oyun getiri misiniz ..? bir seferde kaç kişi oynayabilir .. ? fiyat nedir .. ? bir günlük kiralama olur mu .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon