Yemek Isıtıcısı Kiralama


Sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz özel anlarınızda onların memnuniyeti için ikram edeceğiniz yemeklerin lezzeti açısından ısısı oldukça önem taşımaktadır. Firmamız bu noktada sizlere yemek ısıtıcısı kiralama olanağı sağlamaktadır. Yemek ısıtıcısı kiralama hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sonrasında firmamız sizler için yemek ısıtıcısı kiralama konusunda her türlü kolaylığı sağlayacak ve talep ettiğiniz yemek ısıtıcısını dilediğiniz adrese kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile zamanında teslim edecektir. Yemek ısıtıcısı kiralama konusunda sizlere en iyi hizmet kalitesi sunan firmamız yılın her günü aralıksız hizmet olanağı ile yanınızda olmaya ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmektedir. Bireysel ya da kurumsal tüm organizasyonlarınız için satın alma işlemine gerek duymadan yemek ısıtıcısı ihtiyacınızı firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Sıcak yemekler eşliğinde konuklarınızla karşılıklı zaman geçirmenin tadına varmak için yemek ısıtıcısı kiralama hizmetimiz tam anlamıyla size göre. Ayağınıza kadar getirdiğimiz yemek ısıtıcısı kiralama hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız. Vakit kaybetmeden bizimle iletişim sağlayarak yemek ısıtıcısı ihtiyaçlarınız için yemek ısıtıcısı kiralama hizmetimizi talep edin. Yemek ısıtıcılarımız tüm beklentilerinizi karşılayabilecek kapasitede ve kalitededir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Yemek Isıtıcısı


  Yemek ısıtıcısın en güzel özelliği önceden yapılmış ve soğumuş yiyecekleri lezzetini kaybettirmeden yeni yapılmışçasına sıcacık hale getirmesi olsa gerek. Lezzetli yemek ikramları ile konuklarınızın gönlünü fethetmek artık firmamızın kiralık yemek ısıtıcısı hizmeti sayesinde çok kolay. İşinin ehli ve atik kadromuzla yılın her günü siz değerli müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına çalışmaktayız. Kiralık yemek ısıtıcısı hizmetimiz kapsamında dilediğiniz yere teslimat yaparak sizleri nakliyat derdinden de kurtarıyoruz. Sizlerin istek ve arzularınızı her şeyin üzerinde tutmakta ve bu bağlamda sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek kiralık yemek ısıtıcısı hizmetimizden yararlanabilir ve gönlünüze göre konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Kusursuz organizasyonların sahibi olmanız ve akıllarda kalıcı etkinlikler düzenlemeniz için biz firma olarak sizlere her türlü imkanı sağlıyoruz. Kiralık yemek ısıtıcısı hizmetimiz de bu bağlamda hem ekonomik hem de kalitelidir. O halde beklemeden bizi arayın. Sizler için sağladığımız hizmetten memnun kalacağınıza dair size garanti verebiliriz. Sektörde en çok tercih edilen kiralama firmaları arasında yer almakta ve yıl boyu hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere sizlere kiralık yemek ısıtıcısı hizmeti vermekteyiz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Yemek Isıtıcısı Fiyatları


  Organizasyonlarınızın kalitesi ve akıllarda kalıcı olması konuklarınıza ikram ettiğiniz yemeklerin nasıl olduğunun büyük payı vardır. Soğuk yemek kimsenin tercihi olmayacak olduğu için yemek ısıtıcısı organizasyon için oldukça önemli bir şeydir. Yemek ısıtıcısı fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlardır. Piyasada en ekonomik yemek ısıtıcısı fiyatlarını bulabileceğiniz firmamız sizler için fiyat belirlerken bütçenizi göz önünde bulundurmaktadır. Bu bağlamda ise sizlerin ekonomik fiyatlarla organizasyon düzenlemeniz için en büyük destekçinizdir. Yemek ısıtıcısı hizmeti kapsamında sizlere her türlü kolaylığı sağlayan firmamızı arayarak yemek ısıtıcısı fiyatlarıyla ilgili uygun bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakliyat yapacağımız adresinizin bize olan uzaklığına ve yemek ısıtıcısının sizde kalma süresine göre değişim gösteren fiyatlarımızla ilgili en doğru şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçerek adresinizi ve talep ettiğiniz hizmet alma süresini belirtmeniz gerekmektedir. Ekonomik yemek ısıtıcısı fiyatlarımız sayesinde sıcak yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz. O halde beklemeden bizimle iletişime geçin ve sektörün en iyi hizmet kalitesini ayağınıza kadar taşıyın. Yemek ısıtıcısı fiyatlarımız ile düşük bütçeli organizasyonlara imza atın. Hem de satın alma maliyeti ödemeden.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 22 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Yemek Isıtıcısı
  Fiyat
  TRY 80
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 Comments

  1. sıla
   Nisan 23, 2019

   her çeşit yemek için kullanablir miyiz ..? ortalama ne kadar süre sıcak tutar yemekleri ..? 4 tane kiralasak fiyat kaça olur ..? taşımasını siz mi yapacxaksınız ..?

  2. şevval
   Mayıs 5, 2019

   ürünlerin boyutları ne ..? her çeşit yemeği ya da ikramı ısıtabilir miyiz ..? kaç tane gözü var ..? yemek çeşidine göre eklemeler yapabilir miyiz..? fiyat ne olur bir günlük kiralarsak ..?

  3. nermin
   Mayıs 8, 2019

   ürün ebatları nedir..? görsel dışında elinizde ürün var mı..?ürün teslimatı nasıl oluyor.? nakit ödemede indirim olur mu..?ürün her yemek için uygun mu..?

  4. bulut
   Mayıs 12, 2019

   ürün metal mi ..? sağlığa zararlı bir madde içerir mi ..? ürünleri yeterince sıcak tutabilir mi ..? ne kadar süre sıcak olmasını sağlar ..? bir günlük kiralama bedeli nedir..?

  5. ayşegül
   Mayıs 14, 2019

   ne kadar sürede yemekleri ısıtabilir ..? kademe için düğmesi var mı ..? yemekleri ne kadar süre boyunca sıcak tutar ..? üzerini örtmek için kapka da gönderecek misiniz ..? fiyat nedir ..?

  6. bilgecan
   Mayıs 15, 2019

   üründe marka seçeneği var mı..?ürün her ortam için uygun mu..?üründe garanti var mı..?üründe boyut tam olarak nedir..?ürün ne kadar yemeği ısıtabilir..?

  7. ökkeş duran
   Haziran 2, 2019

   ne kadar boyutu ..? kaç tane yemek koymak için bölme var ..? ayak kısımları tekerlekli mi ..? alüminyum mu ..? yemeklere zararlı bir madde içerir mi ..?

  8. emine güven
   Haziran 12, 2019

   aş evimiz için kiralayaiblir miyiz ..? ne kadar sürede gönderirsiniz ..? balat tarafına servis var mı ..? elektrikle mi çalışıyor ..? fiyat nedir ..?

  9. umut ramazan
   Haziran 19, 2019

   ürün kaç bölmeden oluşuyor ..? kaç çeşit yemek koyabiliriz ..? ne kadar sürede ısınır yemekler ..? kapaklarını da gönderecek misiniz ..? servis etmek için kepçe de gönderir misiniz ..?

  10. emine güvenli
   Haziran 27, 2019

   okul yemekhanesi için kiralayabiilir miyiz ..? 3 tane kiralama olur mu ..? 9 aylık kiralama olabilir mi ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat nedir acaba ..?

  Leave a Reply