Yazı Tahtası Kiralama


Çeşitli etkinlikler; düğün, fuar, özel davetler ya da farklı organizasyonlarınız için yazı tahtası kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Farklı model ve ölçülerde yazı tahtası ürünlerimiz mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda, istediğiniz süre boyunca yazı tahtası ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla, etkinlikleriniz için, ihtiyaç duyduğunuz sayı ve ölçüde yazı tahtası ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Güvenilir hizmetimiz sayesinde, şüphe duymadan kiralama işlemi gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Gerekli tüm süreçler ve detaylar hakkında kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere gerekli güveni sağlayabiliriz. İşlemlerimiz yasal düzenlemeler kapsamında, gerçekleşmektedir. Son zamanlarda internet üzerinden, alışverişler teknoloji bazlı geliştiği için, alışveriş yaparken internet dolandırıcılarına karşı dikkatli olmanız gerekir. Bu kapsamda, sizlere her türlü güveni sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. İletişim adreslerimiz, sizlere iletildiği için güvenle kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçebilir ve akabinde, adresimize gelerek, ilgili ürünü kendiniz teslim alabilirsiniz. Ya da tercihinize göre, nakliyat işlemi bizim tarafımızdan gerçekleşebilir. Kiralık yazı tahtası fiyatlandırması da bu doğrultuda belirlenir. Firmamız, kaliteli ve sağlam yazı tahtası ürünleri ile sizlere en iyi şekilde güvenle kiralama hizmeti sunmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Yazı Tahtası


  Organizasyon kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz yazı tahtasını bizler aracılığı ile kiralayabilirsiniz. Farklı boyutta ve modelde yazı tahtası ürünlerimiz mevcuttur. Kiralama işlem ve süreçleri sizlerin tercihi doğrultusunda belirlenir. Kaliteli yazı tahtası ürünlerimiz ile sizlere her zaman kalite standartlarına sahip hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yazı tahtası kiralama ihtiyacınız neden olabilir? Uzun süre kullanmayacaksanız, düzenleyeceğiniz aktivite ya da etkinlik için kısa süreliğine ihtiyaç duymanız halinde, kiralama işlemi yapabilirsiniz. Kiralık yazı tahtası fiyatlarımız, piyasa fiyatlarına göre makul ve uygun olarak ayarlanmaktadır. Bu nedenle, gönül rahatlığı ile bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla, istediğiniz gün bazında kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Size özel tekliflerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlam ürünlerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız dahilinde sizlerin memnuniyeti önceliğimizdir. Genel olarak, tüm hizmetlerimiz de bu yönde belirlenir. Bizlerden aldığınız ürünlerin, sayısına ve maliyetine bakılmaksızın, hizmet anlayışımız her bir müşterimiz için aynı ölçüde gerçekleşir. Uygun ve güncel yazı tahtası fiyatları ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Kiralama işlemleri hakkında ve kiralık ürünlerimizle alakalı bilgi için bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır.

   

  Yazı Tahtası Fiyatları


  Firmamız kapsamında, farklı model ve çeşitli ölçülerde yazı tahtası ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle, kiralama bedeli de değişkenlik gösterir. Kiralama işlemi için, ürün özelliklerine göre ve gün bazında sizlere en uygun bütçeler sunulur. Bu nedenle, firmamız dahilinde, size özel yazı tahtası fiyatları ile uygun kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizin kaliteli ve sağlam olmasına, her zaman dikkat ederiz. Hizmet anlayışımızda bu yönde gelişmektedir. Firmamız sayesinde, kaliteli yazı tahtası ürünlerimizi her zaman uygun fiyatlarla kiralarsınız. Böylece, özel anlarınız için düzenlediğiniz etkinlikler, kaliteli hizmet anlayışımız dahilinde daha da kalıcı olacaktır. Süreçler değişkenlik gösterebilir ve kiralama fiyatları piyasa değerlerine göre ayarlanır. Firmamız dahilinde, bütçenizi sarsmayacak şekilde, sizlere en iyi fiyat teklifi sunulur. Tabii bu fiyatlandırmayı, gün sayısı ve ürünün modeli-boyutu etkilemektedir. İlgili işlem günümüzde henüz, pek bilinmeyen bir hizmet olsa da, genel olarak organizasyon firmaları yazı tahtası kiralama hizmetimizden yararlanmaktadır. Sizlerde, bireysel etkinlikleriniz ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bizlerden kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yılın her günü aktif bir şekilde, yazı tahtası ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. İstediğiniz adet ya da modele göre, kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Ve düzenleyeceğiniz etkinliği baz alarak, bizlerden konu hakkında gerekli yardımı alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Yazı Tahtası
  Fiyat
  TRY 40
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Yazı Tahtası Kiralama”

  1. Merhabalar, elinizde her boyutta yazı tahtası mevcut mu? İstediğimiz süre boyunca kiralayabiliyor muyuz? Ayrıca, fazla sayı da kiraladığımızda fiyat konusunda esnek olabilir misiniz?
   Yanıtınız için şimdiden teşekkürler.

  2. boyutları nedir tam olarak ..? yatay ya da dikey olarak mı modeller var ..? tahtanın ayak kısmı yeterince sağlam mıdır..? ayak kısmının üzerinde olan aparatla boyutunu ayarlayabiilir miyiz ..?

  3. ürünün ebatları nedir..?renk şeçenekleri nedir..?elinizde kaç adet var..?ürün teslimi nasıl oluyor..?taksitli fiyatınız ne olur..?

  4. kurs için uygun mudur ..? en büyük ebatınız nedir ..? ürünün monte etmesini de siz mi yapacaksınız ..? 4 tane kiralasak kaça olur ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..?

  5. tahtalar ne kadar boyutta ..? akıllı tahtalardan mı ..? üzerine hangi tür kalemle yazı yazabiliriz ..? kolayca silebilir miyiz..? taşıma ve takma işlemini siz mi yapacaksınız ..?

  6. meryem gökçen

   akıllı tahtalardan da var mı elinizde..? hangi kalemle yazı yazmalıyız üzerine ..? temizlemesi kolay olur mu ..? sınıflara siz takabilir misiniz ..? fiyat nedir ..?

  7. yaz kursu içn sipariş edebilir miyiz ..? toplu kiralama yapabilir miyiz ..? 11 tane var mı elinizde ..? ne kadar olur fiyat ..? her adrese sevkiyat var mı ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon