Yapay Çiçekli Tagı Kiralama


Firmamız, çeşitli organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına kiralama hizmeti sunmaktadır. Yapay çiçekli tagı kiralama hizmetimiz de bunlar arasındadır. Yapay çiçekli taglar, genelde düğünlerde, mekan ve gelin masalarının arka fonunda kullanılır. Fakat düğün gibi daha bir çok, etkinlik ve aktiviteler de kullanım sağlayabilirsiniz. Nişan, düğün, söz, doğum günü, davetler, özel kutlamalar gibi, birçok konsept dahilinde, çiçekli tagları kullanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde, yapay çiçekli tagların, farklı model ve renkleri mevcuttur. Organizasyon konseptiniz dahilinde, mekana uyumlu olan renklerde çiçekli tag tercihi yapabilirsiniz. Geniş çaplı ürün yelpazemiz sayesinde, istediğiniz renk ve tonlarda tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, konseptiniz dahilinde ekibimizden fikir alabilirsiniz. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız, sizlere hassasiyetle yardımcı olacaktır. Düğün günü, herkes için anlamlı ve unutulmaz günlerden biridir. Herkes düğün gününün farklı ve özel olmasını ister. Bu nedenle, kiralama hizmetlerimizi hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin ve özellikle gelin süslemelerimizin, farklı model ve renk seçenekleriyle, konseptlerinize uyumlu hizmetler sunmaktayız. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle, unutulmaz anlarınıza, katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Birbirinden renkli ve özel yapay çiçekli tag için, kiralık yapay çiçekli tagı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Gelin masalarının arka fonunda ve mekan süslemelerinde ilgili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Yapay Çiçekli Tagı


  Kiralama hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınızı, en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktayız. Çalışmalarımız ve ürün çeşitliğimizde her geçen gün bu doğrultuda, gelişmektedir. Sizlere her zaman, birinci sınıf bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizin kalitesi ve hizmet politikamız bu doğrultuda belirlenir. Her bütçeye hitap eden, makul fiyatlarımız sayesinde de kolay bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapay çiçekli tagı kiralama fiyatları da buna göre ayarlanmıştır. Konseptlerinize özel ve uyumlu, yapay çiçekli taglarımız sayesinde, hayalinizdeki gibi bir görselliği yakalayabilirsiniz. Bireysel olarak, kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ya da kurumsal organizasyon firmanız dahilinde, kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da, sizlere özel ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Hizmet kalitemiz, firmamızın güvencesiyle sunulmaktadır. Firmamızın piyasaya nazaran, ekonomik kiralık yapay çiçekli tagı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz, organizasyonunuz dahilinde, size özel fiyatlarımızı öğrenmek üzere, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon konseptine özel, süslemeler ve dizayn yapılmaktadır. Etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde bizler ile irtibat kurabilirsiniz.

  Yapay Çiçekli Tagı Kiralama Fiyatları


  Yapay çiçekli tagı kiralama hizmetimizden, herkes yararlanabilir. Bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz dahilinde, firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Alanında tecrübeli ekibimiz, fikir ve önerileriyle sizlere yardımcı olacaktır. Organizasyon içeriği hakkında, detaylı bilgi iletmeniz yeterlidir. Konseptinize uyumlu, süslemeler ve yapay çiçekli tag hizmetinize sunulacaktır. Kiralama hizmetimiz, kalitesi olduğu kadar, ekonomik fiyatıyla da dikkat çekmektedir. Her bütçeye hitap eden, fiyat politikamız sayesinde, kolaylıkla ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimiz, ürün ve nakliyat, kurulum gibi hizmetlerden oluşmaktadır. Sizlerin talebi doğrultusunda, içerik planlanır. Ve ilgili içeriğe göre, maliyeti oluşturulur. Bu nedenle, hizmet içeriği ve bedeli değişkenlik göstermektedir. Nakliyat ve kurulum gibi hizmetlerimiz sayesinde, hiçbir zorluk yaşamazsınız. Organizasyon tarihiniz kapsamında, zamanınız kısıtlı dahi olsa, sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde, sorun yaşamazsınız. Her mevsim, ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmak adına çalışmaktayız. Firmamızın size sunduğu, yapay çiçekli tagı kiralama fiyatları ile hizmetimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Her türlü ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, özenle hizmet etmekteyiz. Piyasadaki kalıcılığımızı, güvenilir profilimize ve güler yüzlü ekibimize borçluyuz. Kaliteli hizmetlerimizi sizlere, en iyi şekilde ulaştıran ekibimiz sayesinde, daha da gelişmekteyiz. Gelişen ürün yelpazemiz sayesinde, her türlü ekipman ihtiyacınız için bizi tercih edebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  2.5 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Yapay Çiçekli Tagı
  Fiyat
  TRY 900
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Yapay Çiçekli Tagı Kiralama”

  1. çiçekler yapay mı gerçek mi ..? istediğimiz renkleri terich edebilir miyizz düşmemesi ya da kirlenmemesi için bir önlem alacak mısınız kurulumu ve taşıması sizden mi ..?

  2. ürünün boyutu nedir ..? yüksekliği ne kadar..? kurulumunu ve taşımasını siz mi yapacaksınız ..? 3 farklı çiçek seçsek kombin yapar mısınız ..? fiyat nedir ..?

  3. iç mekanda da kullanabilir miyiz ..? ne kadar boyutu ve eni tam oalrak ..? üzerine çiçeklere uygun renklerde tüller de koyabilir misniz ..? kurulumunu yere sabitleyerek mi yapacaksınız ..? fiyat ölçütünüz nedir ..?

  4. ürün kaç parçadan oluşuyor..?üründe süslemeyi siz mi yapıyorsunuz..?üründe teslim süreniz nedir..?ürüne nakitte indirim olur mu..?üründe teslimat nasıl oluyor..?

  5. çiçeklerin gerçek olanlarından yok mu ..? seçebilir miyiz renk ya da cins ..? ne kadar sürede teslim olur ..? boyuutu nedir ..? her adrese teslimat var mı ..?

  6. boyutunu biz seçebilir miyiz ..?yoksa sabit mi ürünler ..? iç kısmı ahşap mı yoksa metal mi ..? boyutu nedir ..? fiyat nedir ..?

  7. baştan sona çiçeklerle döşenen modellerden seçebilir miyiz ..? istediğimiz renklerde ve modellerde seçebilir miyiz ..? fiyat nedir acaba ..? boyutu nedir tam olarak ..? düğünden ne kadar önce kiralama yapmalıyız ..?

  8. 4 tane kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede kurulum ve taşıma yaparsınız ..? boyutu nedir, fiyat nedir ..? çiçekler gerçek mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon