Wc Kabini Kiralama


Açık hava eğlencelerinizde, mitinglerde, açılış törenlerinde, şirket toplantılarında, parklarda, plajlarda, iftar çadırlarında, kamp alanlarında, piknik alanlarında kısacası dilediğiniz her yerde firmamızın size sunacağı wc kabini kiralama hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Firmamızı dilediğiniz zaman arayarak, dilediğiniz mekân ve organizasyon için wc kabini kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızdan dilediğiniz mekân ve organizasyonda kullanmak için wc kabini kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde alanında uzman ekinimiz tarafından hizmetimizin sevkiyatı tarafınıza gerçekleşecektir. Siz değerli müşterilerimiz organizasyonlarında ya da dilediğini mekânda firmamızdan wc kabini kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde hiçbir zahmete girmenize gerek kalmaz. İşinin uzmanı ekip arkadaşlarımız wc kabini kiralama hizmetimizi dilediğiniz adrese arzu ettiğiniz zamanda getirir. Uzman ekibimiz wc kabini kiralama hizmetimizi size ulaştırırken gereken tüm kurulum işlemlerini büyük bir titizlikle halletmektedir. Firmamızla iletişime geçerek en kaliteli ve bütçenize uygun olan fiyat garantimizden de yararlanarak wc kabini kiralama hizmetimiz yararlanın. Dilerseniz alafranga modelde dilerseniz de modern olan modelde olan wc kabini kiralama hizmetimizi firmamızdan etkinlikleriniz ya da mekânlarınız için talep edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Wc Kabini


  Organizasyonlarınızda ya da dilediğiniz mekânda konuklarınıza sağlıklı bir şekilde tuvalet sunmak için firmamızdan kiralık wc kabini hizmetimizi dilediğiniz adrese talep edebilirsiniz. Hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit ve pratik olan kiralık wc kabini hizmetimizi dilediğiniz organizasyonunuz için firmamızı arayarak sipariş edebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda kiralık wc kabini talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizin organizasyonlarınıza ve mekânlarınıza kiralık wc kabini hizmetimizi ulaştırırken her türlü kolaylığı ve imkânı sizlere sunmaktayız. Sizler uzman ekip arkadaşlarımızdan kiralık wc kabini hizmetimizi talep ettiğinizde organizasyonlarınız başlamadan önce belirttiğiniz adrese gelerek gereken kurulumu ve hazırlıkları gerçekleştiriyoruz. Sizlerin organize edeceği organizasyonlar ya da dilediğiniz mekânlar için en uygun kiralık wc kabini hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızı arayarak talep edebilirsiniz. Konuklarınıza dilediğiniz mekânda ve etkinlikte temiz ve sağlıklı kiralık wc kabini sunabilirsiniz. Organizasyon ve mekânlarınızda konuklarınıza kiralık wc kabini kiralama hizmetimizle ergonomik bir kullanım da sunmuş olacaksınız. Firmamız sizlere yılın her günü aralıksız hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Wc Kabini Kiralama Fiyatları


  Piknik, panayır, açık hava konserleri, festivaller, plajlar, mitingler gibi pek çok yerde firmamızın uygun wc kabini kiralama fiyatlarından yararlanarak konuklarınıza etkinliğiniz boyunca sağlıklı ve ergonomik bir şekilde tuvalet sunabilirsiniz. Hayalinizdeki organizasyonları planlarken firmamızı arayarak sizlerin bütçesine en uygun olan wc kabini kiralama fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz iş etkinliklerinde müşterilerinizi ve iş arkadaşlarınızı ağırlarken firmamızın sizlere sunduğu ekonomik wc kabini kiralama fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kolayca dilediğiniz yere taşıtabileceğiniz hizmetimizi firmamızın oldukça uygun olan wc kabini kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak talep edebilirsiniz. Konuklarınızın memnuniyeti ve mutluluğu için talep ettiğiniz hizmetimizi sizlerin bütçesine en uygun olan wc kabini kiralama fiyatlarından yararlanarak organizasyon ve mekânlarınıza taşıtabilirsiniz. En modern ve en kullanışlı hizmetimizi uygun wc kabini kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak elde edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı wc kabini kiralama fiyatları sizlerin talep edeceği wc kabini sayısına ve sizlerin sevkiyatın gerçekleşmesini isteyeceği adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Sizler de diğer müşterilerimiz gibi firmamızı dilediğiniz zaman arayarak sizlerin bütçesine en uygun olan wc kabini kiralama fiyatlarımızın yer aldığı fiyat tekliflerimizi talep edebilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 22 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Wc Kabini
  Fiyat
  TRY 220
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Wc Kabini Kiralama”

  1. üründe montaj uygulamasını yapıyor musunuz..?ürüne montaj dahil fiyat nedir..?üründe ebatlar nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor.?ürün teslim süreniz nedir..?

  2. fuar alanı için kiralayabilir miyiz ..? 4 tane kabin getirebilir misiniz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kurulum ve taşıma sizden mi acaba ..? fiyat nedir ..?

  3. piknik alanı için kiralayabilir miyiz ..? sapanca tarafna getirir misiniz, kurulum sziden mi acaba, 2 tane alabilir miyiz , bir günlük krialama fiytı nedir ..?

  4. Fuar alanımız için birden fazla wc kabini kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Kabinleriniz genel olarak kaç kişilik?
   Büyük kabinler elinizde var mı?
   Sadece görseldeki modeller mi mevcut?
   Ürün içeriği, hijyen malzemeleri vb. sabunluk gibi ayrıntıları da içeriyor mu?
   Kiralama bedeline, teslimat ve kurulum da dahil mi?
   En az 4 tane kiralarsak, özel fiyat uygular mısınız?

   1. Wc kabini kiralama hizmetimiz dahilinde, farklı boyutlarda ürünlerimiz mevcuttur.
    Kabinlerimiz tek kişilik olmak üzere, fazla kabin içeriğine de sahiptir.
    İhtiyacınıza uygun şekilde, kaç kişilik olduğunu belirleyebilir ve bu yönde kiralayacağınız ürün sayısına da karar verebilirsiniz.
    Sabunluk vb. hijyen ürünlerimizde, kabinlerin içeriğinde yer alır.
    Her şey dahilinde kiralama bedeli belirlenir.
    Özel fiyatlandırma için iletişim kurmanızı rica ediyoruz.

  5. Osman Cihan Gürdemir

   Merhaba çocuklar için kiralık wc kabini mevcut mu acaba? Çocuklarla bir piknik düzenleyeceğiz piknik alanında lavabo yok baya uzakta. Veliler gider ama ufaklıklar gidemeyebilir bu yüzden bize çocuk wc kabinleri lazım 2 adet. Sonrasında siz hemen götürebilecek misiniz? Çünkü biz servisle gideceğiz bekleyemeyiz. 

   1. Merhaba çocuklar için kiralık wc kabinlerimiz var. Pikniğiniz için uygun wc kabinleri bizim firmamızda en uygun fiyatlarla kiralanabiliyor. Siz servisle yola çıkmadan hemen önce personelimiz gelir ve kabinleri alır merak etmeyin. Herhangi bir aksaklık yaşanmaz. 

  6. Merhaba, kına gecesi için wc kabini kiralamak istiyoruz. Sultanbeyli İstanbul Wc kabini kiralaması yapıyor musunuz? Sultanbeyli’nde boş bir arsada kına gecesi gerçekleştireceğiz, evimiz biraz uzak olduğu için bize bir kabin getirebilirseniz seviniriz. Daha önce başka bir organizasyon için wc kabini kiralamıştık, ama başka bir firmadan. Sultanbeyli’ne nakliye aracınız geliyor mu? Bu fiyata nakliye dahil mi? Beyaz bir kabin olursa çok da dikkat çekmez. Teşekkürler

   1. Kına geceniz için sizlere wc kabini kiralayabiliriz. Sultanbeyli’ne ve İstanbul’un her yerine nakliyemiz var. Nakliye de fiyata dahil. Beyaz wc kabinlerimiz mevcut, kına gecenizin güzel geçmesi için elimizden geleni yaparız. İhtiyacınız olan başka ekipmanlarımız olursa, yazabilir, arayabilirsiniz. İyi akşamlar dileriz, iyi eğlenceler. 

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Whatsapp Sipariş
  Telefonla Sipariş