Vestiyer Kiralama


Organizasyonlarınızda konuklarınızın eşyalarını rahatlıkla asabileceği vestiyerleri artık satın almanıza gerek yok. İhtiyaç duyduğunuz süre boyunca firmamızdan vestiyer kiralama hizmeti alabilir ve konuklarınızı eşyalarını yanında taşımak zorunda bırakmayabilirsiniz. Kongre, açılış, özel davetler, düğün, doğum günleri, toplantılar ve benzeri her türlü organizasyonunuz için vestiyer kiralama hizmeti sunmaktayız. Vestiyer kiralama hizmetimiz kapsamında talep ettiğiniz vestiyeri kendi firmamıza ait nakliyat aracı ile etkinlik adresinize kadar getirmekteyiz. Konuk sayınıza göre kurulan vestiyerlerimiz tüm konuklarınızın eşyalarını asabileceği kapasitededir. Vestiyer çalışanlarımız ise etkinliğinizin sonuna kadar bekler. Vestiyer kiralama konusunda sektörün en iyilerinden olan firmamızla iletişim kurarak vestiyer kiralama hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Her türlü organizasyonunuz için ihtiyaç duyduğunuz vestiyerleri firmamızdan vestiyer kiralama hizmeti ile temin edebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere vestiyer kiralama hizmeti verirken tamamen sizin isteklerinize göre hareket eder. Vestiyer kiralama hizmetimizden yararlanarak satın alamaya ödeyeceğiniz gereksiz maliyetin sizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Vestiyer kiralama fiyatlarımızda oldukça ekonomiktir. Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmet kalitesiyle organizasyon düzenleyebilmesi için biz firma olarak yıl boyu hizmet sağlamaktayız. Zaman kaybetmeden sizde firmamızın vestiyer kiralama hizmetinden yararlanın.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Vestiyer


  Organizasyonlarınızda konuklarınıza eksiksiz bir davet vermeniz sizin için olduğu kadar firmamız içinde oldukça mühimdir. Bu noktada sizlere kiralık vestiyer hizmetini engin tecrübemiz ve sorunsuz hizmet kalitesi kapsamında vermekteyiz. Remi tatil ve hafta sonları demeden yılın 365 günü sizlere kiralık vestiyer hizmeti veren firmamızdan vestiyer talep ettiğinizde nakliyatını kendi aracımızla dilediğiniz adrese yapmaktayız. Bu tür işlerle vakit kaybetmenize gerek yok. Siz sadece kiralık vestiyer hizmetimizi isteyerek en iyi organizasyonlara imza atabilirsiniz. Toplantı kongre düğün ve daha birçok organizasyonlarınız için ciddi derecede önem taşıyan vestiyerlere satın almak zorunda kalmadan firmamızın kiralık vestiyer hizmeti sayesinde ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca sahip olabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınız olan vestiyeri ayrıca ekonomik fiyatlarla kullanabilirsiniz. Bizimle tüm vestiyer ihtiyaçlarınızda iletişime geçerek kiralık vestiyer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sektörün en güvenilir ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kiralık vestiyer ihtiyaçlarında atik ekip kadromuzla siparişlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Kiralık vestiyer hizmetimizi sizin için yıl boyu aralıksız vererek tüm ihtiyaçlarınızda olduğu gibi kiralık vestiyer ihtiyacınızda da yanınızda olmaya devam ediyoruz.

   

  Vestiyer Fiyatları


  Organizasyonlarınızda konuklarınızın gönül rahatlığı ile eşyalarını bırakabileceği vestiyerlerimizi sizin bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlarla kiralamaktayız. Vestiyer fiyatlarımız sizde kalmasını talep ettiğiniz süreye, konuk sayınıza ve nakliyat yapılacak adresin bize uzaklığına göre değişmektedir. Bu nedenle bizi arayıp bir fiyat teklifi almanız en doğru şekilde hizmet vermemizi sağlayacaktır. Vestiyer fiyatlarımız sektörün en ekonomik vestiyer fiyatları arasındadır. Bizimle iletişime geçerek vestiyer fiyatlarımızı en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Konuklarınızı en iyi hizmet kalitesiyle ağırlayarak onların güzel vakit geçirmesiniz sağlayabilirsiniz. Ekonomik vestiyer fiyatlarımızdan yararlanarak bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Yıl boyu verdiğimiz kiralık vestiyer hizmetimizi konuklarınıza güzel davetler düzenlerken alabilirsiniz. Konuklarınızın organizasyonlarınızdan mutlu ayrılması sizin için oldukça önemlidir. Bizde firma olarak buna katkı sağlamak için ekonomik vestiyer fiyatlarıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere vestiyer fiyatları konusunda kolaylık sağlayarak en uygun fiyat teklifini belirtmekteyiz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim sağlamak ve vestiyer fiyatlarımızla ekonomik bütçeli organizasyonlara imza atmak. Aralıksız hizmet kalitemiz sayesinde her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olamaya devam ediyoruz. Sizde ekonomik vestiyer fiyatlarımız sayesinde bütçenizi aşmayacak fiyatlarla organizasyonlarınızın ekipman ihtiyacını karşılamak için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 19 votes
  Marka
  Vestiyer
  Ürün İsmi
  Kirala360
  Fiyat
  TRY 1700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  18 thoughts on “Vestiyer Kiralama”

  1. vestiyer demir mi plastik mi? kaç tane mont asabiliriz en fazla? iç ve dış mekanda kullanım için uygun mu? yeterince sağlam bir yapıda mı?

  2. kaç tane mont asma askısı var ..? isteidiğimiz rengi ve modeli seçebilir miyiz ..? sahnenin arkasında kullanmak için uygun mu ..? bir günlük kiralama kaça gelir ..?

  3. düğün için kiralasak 5 tane yeterli olur mu ..? stok durumunuz nedir şu anda kaç tane mont asabiliriz aynı anda ..? taşıması ve kurulumu size mi ait ..?

  4. demir mi yoksa ahşap mı ..? tam olarak kaç cm ne kadar yer kaplar ..? görseldeki gibi tekerlekleri de var mı ..? bir haftalık kiralama bedeli nedir ..?

  5. 100 kişilik bir davet için kaç tane kiralamak gerekir ..? ürün yeterince sağlam mı ..? ne kadar süre kiralayabiliriz ..? 5 saatlik olur mu ..? ücret nedir ..?

  6. üründe marka model seçme şansımız var mı..?üründe ebatlar tam olarak nedir..?görsel dışında model var mı..?ürün teslim süreniz nedir..?üründe renk seçeneği var mı..?

  7. fuar içiin kiralayabilir miyiz ..? ne kadar boyutu ..? kaç tane var elinizde ..? taşıması da sizden mi ..? fuar ibirişi almaya gelir misniz ..? fiyat ne olur acaba 16 tane için ..?

  8. defile için 16 tane alabilir miyiz ..? ne kadar bpyutu ..? indirim olur mu .. ? tekerlekli mi görseldeki gibi .. ? taşıması da size mi ait .. ?

  9. resimdeki yuvarlak ve tekerlekli modelden var mı ..? ne kadar var ..? 5 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur acaba ..? taşıma işlemi de size mi ait ..?

  10. kulisimiz için kiralayabilir miyiz ..? uzun süreli kiralama olur mu, 2 aylık kiralama olur mu, ne kadar fiyat acaba, 5 tane gönderir misiniz ..?

  11. dizi çekimi için kulise kiralama yapabilir miyiz ..? uzun süreli kiralama olur mu, 6 aylık kiralama ne olur fiyat, taşıması da size mi ait ..? 2 tane getirir misiniz ..?

  12. Taylan Remzi Baykuş

   Fuar alanımız için, vestiyer kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Görsel haricinde farklı boyut ve ebatlarda modelleriniz mevcut mu?
   Kişi sayısını net olarak iletemiyoruz, bu yüzden en az 200 kişilik bir vestiyer ihtiyacımız var diyebiliriz.
   Fazla sayıda vestiyer kiralayacağız, bu nedenle uygun ve kampanyalı fiyat konusunda yardımcı olabilir misiniz?
   Fiyat teklifinizi bekliyoruz, teşekkürler. 

   1. Kirala360 Destek

    Vestiyer kiralama hizmetimiz dahilinde, elimizde küçük ve büyük boyutlardan oluşan, değişik vestiyer modellerimiz vardır.
    Büyük model vestiyerlerimizden, en az 20 adet kiralamanızı önerebiliriz.
    Fakat kişi sayısını net olarak belirtirseniz, daha iyi olur.
    Kiralama talebinizle alakalı ayrıntılı bilgileri ve talebinizi, teklif formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
    Size özel fiyat teklifimizi sunmak adına iletişime geçilecektir.

  13. Yasemin Erva Güntek

   Merhaba, önümüzdeki günlerde, CNR’da düzenlenen temizlik fuarında bir standımız olacak. Askı kiralamak, karşılama masası kiralamak istiyoruz. kıyafetlerin asılacağı bir dolabımız var ancak bolca askıya ihtiyacımız var. Bize 50 adet askı gönderebilir misiniz? Bana acil dönüş yapar mısınız, eğer istediğimiz gibi olursa, fuar ekipmanları için sizinle çalışabiliriz, kolay gelsin.

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, CNR’da düzenlenen fuardaki standınız için ne gerekiyorsa bizden kiralaybilirsiniz. Sorunsuz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Ekipmanlarımız yeni, temiz, güvenilir, işlevsel, şık ürünlerdir. Son derece memnun kalacaksınız. Sizler için bir karşılama masası ve 50 askı gönderiyoruz. Profesyonel kadromuz siz her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olamaya devam ediyor. 

  14. Merhaba daha önce sizden konfeksyion askılık kiralamıştık, yine kiralamak istiyoruz. Markamızın bir tanıtımı olacak, askılıklarınızdan bize 10 adet lazım. Tanıtım yapılacak alana yerleştireceğiz ama daha önce personeliniz yerleştirme konusunda da bizlere yardımcı olmuştu. Yine olmasını talep ediyoruz. Askılarımız çok fazla onların asılması konusunda da yardım isteyeceğiz. Aralara da büyük çiçekler yerleştirilecek. Çiçekleri de kiralayacağım sitenizden.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, askılıklarımız bu tür organizasyonlar için oldukça uygundur. Bizimle iletişime geçerek nereye kaç adet ve ne kadar süre istediğinizi belirtirseniz, sizlere askılıklarınızı ulaştırabiliriz. Personelimiz de sizlere yerleşim konusunda yardımcı olacaktır. Bu tarz tanıtım günlerinde kullanılacak, banko, ürün tanıtım standı gibi ihtiyaçlarınız için de bizlere yazabilirsiniz. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon