Varil Soba Kiralama


Açık hava organizasyonlarınız doğrultusunda, varil soba kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Açık hava da gerçekleştireceğiniz, çeşitli etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, dış mekan ısıtıcılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Varil soba ürünümüzde, dış mekan soba ürünlerimizin farklı bir modelidir. Dış mekan sobaları, model ve özellikleri doğrultusunda farklılık göstermektedir. Etkinlik ve aktivite konseptine göre, soba modeline karar verebilirsiniz. Böylece, uyumlu bir görsel bütünlük de sağlanmış olacaktır. Organizasyon mekanına bağlı olarak, varil soba kullanım sayısı da değişkenlik göstermektedir. Mekanın alanına göre, varil sobaları eşit şekilde dağıtabilirsiniz. Böylece, soğuk havanın etkisi en aza indirgenmiş olacaktır. Eğlenceli organizasyonlarınız ya da aktiviteler dahilinde, varil sobalarımızı kiralayabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Açılış, doğum günü, yılbaşı, özel davetler ve birbirinden özel kutlamalar için, varil soba ürünümüzü kullanabilirsiniz. Varil sobalarımız, organizasyonlarınıza, görünüş olarak da farklı bir görsellik sağlayacaktır. Her türlü organizasyonlarınız için, kiralık varil soba ürünümüzü kiralayabilirsiniz. Varil sobalarımız ve farklı model ısıtıcılarımız ile daima hizmetinizdeyiz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Varil Soba


Varil soba kiralama fiyatları, hizmet içeriğine ve ürün modeline göre belirlenmektedir. Bu bağlamda, kiralama hizmet içeriğini belirleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürün modelini tercih edebilirsiniz. Her türlü etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda, varil sobaları istediğiniz sayıda kullanabilirsiniz. Alana ve mekana eşit şekilde yerleştirmeniz gerekir. Böylece, alanın sıcaklığını eşit seviyeye taşımış olursunuz. Ve organizasyonlarınız dahilinde, konuklarınız üşümeden, eğlencenin tadını çıkarabilir. Varil sobalar sayesinde, eğlenceli ve özel kutlamalarınızı, açık alanlarda gönlünüzce kutlayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan, farklı model soba ürünlerimiz ve birbirinden özel ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizde olacağız. Her türlü ekipman ihtiyacınızı karşılayan firmamız, farklı tarz model varil soba ürünlerimizi de hizmetinize en iyi şekilde sunmaktadır. Sizlerde, etkinlikleriniz bazında kaliteli bir hizmet almak için, kiralık varil soba hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ve ürünlerimizle her zaman, en iyi ve sağlıklı hizmetlerimiz ile hizmetinizde olacağız. Çeşitli etkinlikleriniz doğrultusunda, geliştirdiğimiz kiralama hizmetlerimizle daima hizmetinizdeyiz. Uzman kadromuz ile sizlere, özenli ve titiz hizmetler sunmaktayız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Varil Soba Kiralama Fiyatları

Açık hava etkinlikleriniz dahilinde, varil soba hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile kiralama hizmetlerimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Varil sobalarımızın farklı model ve özelliklere sahip olanları mevcuttur. Web sitemiz üzerinden, ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ve böylece, organizasyonlarınız dahilinde, en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Varil soba kiralama hizmetimizi, her türlü etkinlikleriniz dahilinde kullanabilirsiniz. Düğün, nişan, kokteyl, doğum günü vb. kutlamalar ve eğlenceler için, varil sobaları tercih edebilirsiniz. Soğuk havaların etkisini azaltmak için, varil sobalarımızı ya da farklı ısıtıcı sobalarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamız hizmet kalitesinden, asla ödün vermemektedir, ürünlerimizin kalitesini bu bağlamda oldukça önemsemekteyiz. Hassas hizmetlerimiz ve zengin kiralama hizmetlerimiz sayesinde, kaliteli bir hizmet alırsınız. Hizmet içeriğimiz dahilinde, hizmet maliyeti oluşmaktadır. Varil soba kiralama fiyatları, da buna göre belirlenmektedir. Siz değerli müşterilerimizin, aldığı hizmet doğrultusunda, hizmet bedeli belirlenmektedir. Varil sobalarımız ve kiralama hizmetlerimiz, her geçen gün daha da rağbet görmektedir. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı, özenle hizmetinize sunmaktayız. Açık hava etkinlikleriniz ve çeşitli organizasyonlarınız dahilinde, bizler iletişime geçerek, konsept dahilinde, en uyumlu ürünü seçebilirsiniz. Böylece, kısa süre de hızlı ve ideal çözümler geliştirilmiş olacaktır. Hizmetlerimiz kapsamında, sizlerden aldığımız olumlu dönüşler, hizmet kalitemizi kanıtlamaktadır. Olumlu ya da olumsuz her türlü görüş ve önerilerinizi, bizlere iletmenizi önemli rica ediyoruz. Her türlü görüşlerinize açığız, olumsuz görüşleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 23 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Varil Soba
Fiyat
TRY 350
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
feraynur

boyutu nedir ..? yakma işlemini nasıl yapacağız ..? sizin yakma ihtimaliniz var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 2 tane kiralanabilir mi ..? ne kadar olur fiyat ..?

veli melih

yakma işlemini siz mi yapacaksınız ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat ne olur ..? 4 tane var mı elinizde ..? taşımasını nasıl yapacağız ..?

basri uzun

3 tane kiralayabilirmiyiz ..? başka renklerde de var mı ..? taşıma ve yakmayı siz yapar mısınız ..? ne kadar süre ısı verir ..? fiyat nedir ..?

özkan yel

1 tane kiralayabilir miyiz ..? 2 haftalık kiralama olur mu ..? ne kadar sürede beylikdüzü tarafına getirirmisiniz ..? kurulum ve yakma size mi ait..? fiyat nedir ..?