Varil Soba Kiralama


Açık hava organizasyonlarınız doğrultusunda, varil soba kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Açık hava da gerçekleştireceğiniz, çeşitli etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, dış mekan ısıtıcılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Varil soba ürünümüzde, dış mekan soba ürünlerimizin farklı bir modelidir. Dış mekan sobaları, model ve özellikleri doğrultusunda farklılık göstermektedir. Etkinlik ve aktivite konseptine göre, soba modeline karar verebilirsiniz. Böylece, uyumlu bir görsel bütünlük de sağlanmış olacaktır. Organizasyon mekanına bağlı olarak, varil soba kullanım sayısı da değişkenlik göstermektedir. Mekanın alanına göre, varil sobaları eşit şekilde dağıtabilirsiniz. Böylece, soğuk havanın etkisi en aza indirgenmiş olacaktır. Eğlenceli organizasyonlarınız ya da aktiviteler dahilinde, varil sobalarımızı kiralayabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Açılış, doğum günü, yılbaşı, özel davetler ve birbirinden özel kutlamalar için, varil soba ürünümüzü kullanabilirsiniz. Varil sobalarımız, organizasyonlarınıza, görünüş olarak da farklı bir görsellik sağlayacaktır. Her türlü organizasyonlarınız için, kiralık varil soba ürünümüzü kiralayabilirsiniz. Varil sobalarımız ve farklı model ısıtıcılarımız ile daima hizmetinizdeyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Varil Soba


  Varil soba kiralama fiyatları, hizmet içeriğine ve ürün modeline göre belirlenmektedir. Bu bağlamda, kiralama hizmet içeriğini belirleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürün modelini tercih edebilirsiniz. Her türlü etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda, varil sobaları istediğiniz sayıda kullanabilirsiniz. Alana ve mekana eşit şekilde yerleştirmeniz gerekir. Böylece, alanın sıcaklığını eşit seviyeye taşımış olursunuz. Ve organizasyonlarınız dahilinde, konuklarınız üşümeden, eğlencenin tadını çıkarabilir. Varil sobalar sayesinde, eğlenceli ve özel kutlamalarınızı, açık alanlarda gönlünüzce kutlayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan, farklı model soba ürünlerimiz ve birbirinden özel ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizde olacağız. Her türlü ekipman ihtiyacınızı karşılayan firmamız, farklı tarz model varil soba ürünlerimizi de hizmetinize en iyi şekilde sunmaktadır. Sizlerde, etkinlikleriniz bazında kaliteli bir hizmet almak için, kiralık varil soba hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ve ürünlerimizle her zaman, en iyi ve sağlıklı hizmetlerimiz ile hizmetinizde olacağız. Çeşitli etkinlikleriniz doğrultusunda, geliştirdiğimiz kiralama hizmetlerimizle daima hizmetinizdeyiz. Uzman kadromuz ile sizlere, özenli ve titiz hizmetler sunmaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Varil Soba Kiralama Fiyatları

  Açık hava etkinlikleriniz dahilinde, varil soba hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile kiralama hizmetlerimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Varil sobalarımızın farklı model ve özelliklere sahip olanları mevcuttur. Web sitemiz üzerinden, ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ve böylece, organizasyonlarınız dahilinde, en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Varil soba kiralama hizmetimizi, her türlü etkinlikleriniz dahilinde kullanabilirsiniz. Düğün, nişan, kokteyl, doğum günü vb. kutlamalar ve eğlenceler için, varil sobaları tercih edebilirsiniz. Soğuk havaların etkisini azaltmak için, varil sobalarımızı ya da farklı ısıtıcı sobalarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamız hizmet kalitesinden, asla ödün vermemektedir, ürünlerimizin kalitesini bu bağlamda oldukça önemsemekteyiz. Hassas hizmetlerimiz ve zengin kiralama hizmetlerimiz sayesinde, kaliteli bir hizmet alırsınız. Hizmet içeriğimiz dahilinde, hizmet maliyeti oluşmaktadır. Varil soba kiralama fiyatları, da buna göre belirlenmektedir. Siz değerli müşterilerimizin, aldığı hizmet doğrultusunda, hizmet bedeli belirlenmektedir. Varil sobalarımız ve kiralama hizmetlerimiz, her geçen gün daha da rağbet görmektedir. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı, özenle hizmetinize sunmaktayız. Açık hava etkinlikleriniz ve çeşitli organizasyonlarınız dahilinde, bizler iletişime geçerek, konsept dahilinde, en uyumlu ürünü seçebilirsiniz. Böylece, kısa süre de hızlı ve ideal çözümler geliştirilmiş olacaktır. Hizmetlerimiz kapsamında, sizlerden aldığımız olumlu dönüşler, hizmet kalitemizi kanıtlamaktadır. Olumlu ya da olumsuz her türlü görüş ve önerilerinizi, bizlere iletmenizi önemli rica ediyoruz. Her türlü görüşlerinize açığız, olumsuz görüşleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Varil Soba
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  4 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  feraynur

  boyutu nedir ..? yakma işlemini nasıl yapacağız ..? sizin yakma ihtimaliniz var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 2 tane kiralanabilir mi ..? ne kadar olur fiyat ..?

  veli melih

  yakma işlemini siz mi yapacaksınız ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat ne olur ..? 4 tane var mı elinizde ..? taşımasını nasıl yapacağız ..?

  basri uzun

  3 tane kiralayabilirmiyiz ..? başka renklerde de var mı ..? taşıma ve yakmayı siz yapar mısınız ..? ne kadar süre ısı verir ..? fiyat nedir ..?

  özkan yel

  1 tane kiralayabilir miyiz ..? 2 haftalık kiralama olur mu ..? ne kadar sürede beylikdüzü tarafına getirirmisiniz ..? kurulum ve yakma size mi ait..? fiyat nedir ..?