Vantilatör kiralama


Yaz aylarında sıcak hava ile birlikte etkinlikler bir hayli zorlaşır. Yazın sıcak havanın yorucu etkisiyle, eğlencelerinizin mahvolmasını istemiyorsanız, organizasyonlarınızın belirli yerlerine yerleştirdiğiniz kiralık vantilatörler ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Vantilatör kiralama hizmetimizle organizasyonlarınızın serinliğini sağlıyoruz. Kiralık vantilatör istediğiniz sayı adedince organizasyon alanına gönderilir. Boyutları istenilene göre ayarlanmakta olup, hızı da istediğiniz seviyede tutulur. Soğuk içeceklerle serinleyen misafirleriniz, kiralık vantilatörlerle daha da serinleyecek, eğlencenin keyfini çıkaracaktır. Firmamız üzerinden vantilatör adetli ürün kiralaması yapabileceğiniz gibi büyük çaplı organizasyon hizmetleriniz için bizi arayabilirsiniz. Düğün organizasyonu ve sünnet düğünü gibi görsel etkinliklerinizde görkemli bir dekorasyon ile sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere özel vantilatör kiralama fiyatları ile tüm Türkiye’den sipariş verebilirsiniz.
Özel günlerinizi aylar önceden planlamaya, detayları düşünmeye ve organize etmeye başlarsınız. Bu özel gün eğer size aitse daha da kıymetlidir. Bu zamanlarınızda tüm ihtiyacınız olan her şeyi ve yapmak istediğiniz konsepti ayrıntılı bir şekilde yazmalısınız. Bu ayrıntılar hakkında da geniş bir araştırma yapmalısınız. Dekorasyonu yaparken, hangi renkleri, hangi süslemeleri, hangi ürünleri ve hangi desenleri kullanacağınızı iyi kombin etmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz rengin konsepte ve modaya uygunluğu misafirlerinizin gözünden kaçmayacaktır. Dekorasyonun yanında, ışıklandırma, ses sitemi ve havalandırma da detaylı düşünülmelidir. Vantilatör kiralama hizmetimizle havalandırma konusuna da çare bulabilirsiniz. Düğün salonlarına, çeşitli davetlere, ev toplantılarına oldukça uygun olan kiralık vantilatörler, istenilen yerlere taşınabilme kolaylığı ve uygun fiyatlarla müşterilerimize büyük bir fırsat sunuyor. Vantilatör kiralama fiyatları için firmamızı arayabilir, teklif alabilirsiniz. Organizasyon öncesi getirilen kiralık vantilatörler, vantilatör kiralama hizmetiyle ayağınıza kadar gelmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık vantilatör


   

  Süsleme çeşitliliği çok fazladır. Birkaç bilinçli dokunuş bomboş bir alanı hayallerdeki gibi muhteşem bir hale getirebilirken aynı malzeme ile yapılan bilinçsiz süsleme çok güzel bir alanı kötü bir hale getirebilir. İstediğiniz konsepte uygun süsleme seçimini bilinçli arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

  İstekleriniz doğrultusunda mekanınızın en gerekli parçaları ve dekoratif ürünler aynı ruhu taşımalıdır. Özel gününüzün ortamı hazırlandığında bir bütün resim olarak baktığınızda ortaya çıkan uyum gerçekten oldukça önemlidir. Tüm her şey uyumlu olup, birkaç şey uyumu bozarsa bu çok dikkat çeker. Organizasyonlarda her şeyin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
  Geleneklerine bağlı bir toplum olduğumuz için kına gecelerimiz vazgeçilmezdir. Her toplumun farklı adetleri olduğu gibi Türk kızlarının da en özel eğlencelerinden birini organize etmek bizim görevimiz.
  Farklı konseptlerde dekor seçenekleri ile ister geleneksel Osmanlı motifleriyle bezenmiş bir kına gecesi, ister modern kına gecesi, her türlü organizasyonlarınız için firmamızdan ürünler beğenebilir, kiralayabilirsiniz. Kuşkusuz güzel olan organizasyonların havalandırması da güzel olmalıdır. Vantilatör kiralama hizmetimiz size havalandırma konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Vantilatör kiralamak için firmamız sizlere özel avantajlar sunmaktadır.
  Kına gecesini gelin açısından unutulmaz kılan gecenin detayları, dekorasyonlar, kıyafetler, ne kadar eğlenildiği ve kına gecesi hediyeleridir. Sevilen konuklara verilen şık, küçük ve anlamlı hediyeler unutulmaz gecenin şık hatıraları olacaktır. Peki ne hediyeler verebilirsiniz? Hem hatıra olarak saklanabilecek hem de normal günlük hayatta kullanılabilecek tarzdaki hediyelik aynalar, taraklar, takı kutuları, tokalar, anahtarlıklar olabilir.

   

  Vantilatör kiralama fiyatları


  Düğün için salondur, düğün bahçesi, gelinlikler derken inanılmaz bir yükün altına giren gelin ve damat için kına gecesini evde yapmayı düşenler için vantilatör kiralama fiyatlarımız oldukça uygundur. Dar alanların kurtarıcısı vantilatörler, evde yapılan kına gecenizde hayat kurtaracaktır. Evde yapılan kına gecesinde dilediğiniz gibi süsleyebildiğiniz evinize tüm arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm detayları istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz. Vantilatör kiralama fiyatları için firmamızla görüşebilir, vantilatörlerinizi sipariş edebilirsiniz. Vantilatör kiralama fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Vantilatör
  Fiyat
  TRY 2200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Vantilatör kiralama”

  1. boyutu tam olarak ne kadar ne kadar bir alanı serinletir ..? etkili olur mu ..? açık havada da kullanabilir miyiz başka renkleri de mevcut mu ..?

  2. üründe marka seçeneği mevcut mu..?ürün her ortam için uygun mu..?görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe tam olarak ebat nedir..?ürüne nakit fiyat ne olur..?

  3. ne kadar uzunlukta ..? küçük boyları da var mı elinizde ..? buharlı modelleriniz de var mı ..? bir haftalık kiralama olur mu ..? ne kadar fiyatı ..?

  4. kafemiz için getirir misiniz ..? ne ladar sürede teslim olur acaba..? 5 tane alabilir miyiz, karaköy tarafına taşır mıısnız ..? hangi marka var ..?

  5. özcan okçular

   yurt için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir acaba, 20 tane var mı, ne kadar sürede teslim edersiniz, fiyat nedir .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon