Vale Kiralama


Kokteyl, düğün ve benzeri organizasyonlarınız olsun parti organizasyonlarınız olsun firmamızın vale kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konuklarınızın araçlarını profesyonel bir şekilde park edebilen işinin ehli valelerimiz sizlere pek çok kolaylık sağlayacaklardır. Organizasyon bitiminde alkollü olan misafirlerinizi bırakmak size kalmayacak. Firmamız sizlere dilediğiniz her türlü ihtiyacınız için vale kiralama hizmeti sağlamaktadır. Bir yerden alınması gereken misafirleriniz varsa da kendi aracınız ve bizim sizler için gönderdiğimiz valeyle aldırabilirsiniz. Vale kiralama hizmetimiz sayesinde gönlünüzce eğlenirken nasıl araba kullanacağım diye endişelenmenize gerek yok. Profesyonel kiralık valelerimiz dilediğiniz yere gelerek sizlere en iyi şekilde hizmet sağlayacaktır. Hem kendiniz hem de misafirlerinizin şoför ihtiyaçları olduğunda firmamızdan vale kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yıl boyu tüm vale ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçerek vale kiralama hizmeti talep edebilirsiniz. Organizasyonlarınızda vale kiralama hizmetimizi park amaçlı da kullanabilirsiniz. Valelerimiz misafirlerinizi park etme sorunuyla uğraştırmadan araçlarını park eder. Özel davetlerinizde, partilerinizde, açılış amaçlı düzenlediğiniz organizasyonlarınızda vb. etkinlikleriniz için firmamızdan vale kiralama hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralımız kapsamında sizlere en iyi vale kiralama hizmetini sağlamaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimizin özel günlerinde gönüllerince eğlenirken vale kiralama hizmetimiz sayesinde içinizin rahat olmasıdır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Vale


  İster bireysel ister kurumsal, ister size özel ister organizasyonlarınızda park amaçlı olsun firmamız fark gözetmeksizin sizlerin tüm vale ihtiyacınızda kiralık vale imkanı sunmaktadır. Sektördeki en iyi kiralama hizmeti veren firmamız sizlerin ihtiyaçlarını gözeterek kiralık vale hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. Profesyonel ve atik kiralık valelerimiz sizlerin tüm şoför ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitededirler. İhtiyaç duyduğunuzda dilediğiniz saatte bizimle iletişim sağlayarak kiralık vale hizmetimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Valeler genelde araçlarınızı profesyonel bir şekilde park alanına park eden şoförlerdir. Kiralık valeye şahsi olarak ihtiyaç duyabileceğiniz gibi organizasyonlarınızda da gelen konuklarınıza hizmet vermesi için de kiralık vale hizmetimizi kullanabilirsiniz. Firmamız yılların kazandırmış olduğu tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde kiralama firmalarının en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Böylesine tercih edilen bir firmadan kiralık vale hizmeti almak sizleri de oldukça memnun edecektir. Kiralık vale konusunda sizlere en iyi hizmet sağlayacak firmamız sizler için en doğru adrestir. Yılın her günü taleplerinize en iyi şekilde cevap verebilmek için hizmet sağlayan firmamızla iletişime geçerek kiralık vale isteyebilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Vale Fiyatları


  Sizler keyifle ortamınızın tadını çıkarırken vale ihtiyacınızı firmamız ekonomik vale fiyatları ile karşılıyor. Vale fiyatlarımız valemizin size ne kadar süre hizmet vereceği ve adresinizin bize olan uzaklığına göre değişmektedir. Bizi arayarak tüm vale ihtiyaçlarınız için bizden vale fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonelliğinden ve işe saygı kuralından ödün vermeyen firmamız yılın her günü büyük bir özveri ile sizlere uygun vale fiyatlarıyla hizmet sağlamaktadır. Özel ya da organizasyon işleriniz için vale kiralama fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak fiyatlar olarak belirledik. İster park amaçlı olsun ister özel şoför amaçlı olsun her türlü ihtiyaçlarınızda firma olarak vale kiralama hizmetiyle yanınızda olamaya ve özel günlerinizde kiralık vale hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Bizi arayın ve en profesyonel valelerle organizasyonlarınız yada şahsi işlerinizde vale fiyatlarımızdan yararlanın. Ekonomik vale fiyatlarımız sizler için en iyi seçenek olacaktır. Firmamızdan vale fiyatlarını öğrenmeden karar vermeyin. Valeye benzer tüm kiralama ihtiyaçlarınız için firmamız sizlere sınırsız hizmet olanağı sunuyor. Vale fiyatlarımızla şoför ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla halledebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için zaman kaybetmeyin ve sizde ekonomik vale fiyatlarımızdan yararlanın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Vale
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Vale Kiralama”

  1. bir akşamlık organizasyon için iki vale fiyatınız nedir ..? valeler profesyonel mi ..? organizasyondan önce tanışma imkanımız var mı ..?

  2. valaler saatlik olarak kiralanabilir mi ..? ne kadar olur fiyat ..? iki kişi talep edebilir miyiz..? deneylimli mi arkadaşlar..? her aracı kullanabilirler mi ..?

  3. her çeşit arabasyı park edebilirler mi ..? ne kadar sürede çalışabilirler ..? iş toplantısı için gelecek arabaları otoparka park edebilirler mi ..? tecrübeli mi . arkadaşlar..?

  4. profesyoneller mi yeterince valaler ..? hangi sınıf ehiyetleri var ..? yaş ve boya göre seçim yapoabilir miyiz ..? 3 kişi kiralayabilir imiyiz ..? fiyat nedir acba bir günlük ..?

  5. 60 kişilik bir davet için kiralayabilirmiyiz ..? 1 kişi gelebilir mi..? bir akşamlık kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..? hangi sınıf ehliyeti var valelerin .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon