Tuvalet Kabini Kiralama


Özel gün ve kutlamalarınızda, dilediğiniz mekânlarınızda konuklarınızı mutlu etmek için en ince ayrıntıya kadar düşünmeniz ve planlamanız gerektiğini düşünüyorsanız firmamızın sizlere sağlayacağı tuvalet kabini kiralama hizmeti tam da ihtiyacınız olan bir hizmetimizdir. Açık kava etkinliklerinizde, dış mekânlarda yapacağınız doğum günlerinde, kermeslerde, pikniklerde, mitinglerde, plaj gibi mekânlarda tuvalet kabini kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Konuklarınızı ağırladığınız özel gün ve kutlamalarda onların mutluluğu ve huzuru için firmamızın sağladığı tuvalet kabini kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresine firmamızın sizlere sağladığı tuvalet kabini kiralama hizmetimizi hiçbir zahmete girmeden ayağınıza kadar taşıtabilirsiniz. Tek kişilik ya da çift kişilik, alafranga ya da modern fark etmeksizin firmamızdan dilediğiniz zaman tuvalet kabini kiralama hizmetimizi sipariş edebilirsiniz. Parklarınızda, fuar alanlarınızda gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde ya da ev sahipliği yapacağınız bahçe etkinliklerinizde tuvalet kabini kiralama hizmetimiz sizin için ideal bir seçim olacaktır. Sizler firmamızdan tuvalet kabini kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde işinde uzmanlaşmış ekinimiz büyük bir titizlikle hizmetimizi sizlerin organizasyon alanına ya da mekânına ulaştıracaktır. Firmamız yılın her günü aralıksız sizin organizasyonlarınız ve mekânlarınız için tuvalet kabini kiralama ve diğer hizmetlerimizi sunmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tuvalet Kabini


  Açık hava etkinliklerinizde, fuar alanlarınızda, pikniklerinizde, panayırlarınızda, kermeslerde, mitinglerde, dış mekânda yapılan doğum günü etkinliklerinizde ya da diğer eğlencelerinizde firmamızın sizlere sunacağı ekonomi dostu olan kiralık tuvalet kabini hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sayı ve adet sınırlaması olmaksızın dilerseniz modern dilerseniz de alafranga modeli tercih edeceğiniz kiralık tuvalet kabini hizmetimizi firmamızı arayarak sipariş edebilirsiniz. Açılış törenlerinizde, fuar organizasyonlarınızda, bahar etkinliklerinizde kısacası tüm açık hava etkinliklerinizde kiralık tuvalet kabini hizmetimiz sizler için ideal bir seçim olacaktır. Firmamızla iletişim kurarak kiralık tuvalet kabini hizmetimizi sipariş verdiğinizde dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz organizasyon adresine uzman ekibimiz tarafından hizmetimiz sevk edilecektir. Uzman ekibimiz sizlere kiralık tuvalet kabini hizmetimizi ulaştırırken her türlü imkânı ve kolaylığı sağlayacaktır. Hijyeni ve modernliği bir arada sizlere sunan kiralık tuvalet kabini hizmetimiz organizasyonlarınızda ya da mekânlarınızda konuklarınıza çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Sizler firmamızdan kiralık tuvalet kabini hizmetimizi arzu ettikten sonra hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan dilediğiniz zamanda ve arzu ettiğiniz organizasyon adresine hizmetimizi sunabilirsiniz. Günümüzde pek çok organizasyonda ve mekânda tercih edilen kiralık tuvalet kabini hizmetimizi avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanarak firmamızdan talep edebilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Tuvalet Kabini Kiralama Fiyatları


  Ülke çapında en uygun tuvalet kabini kiralama fiyatlarımızı sizlere sunduğumuz hizmetimizi pikniklerinize, panayırlarınıza, açık havada yapılan eğlencelerinizde, parklarınızda, bahçelerinizde, plajlarınızda ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz. Oldukça pratik ve kullanışlı olan hizmetimizi firmamızı dilediğiniz zaman arayarak en uygun tuvalet kabini kiralama fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Spor etkinliklerinde, açılış törenlerinde, bahçelerde yapılan etkinliklerde ve diğer açık hava organizasyonlarınızda en temel ihtiyaçlarınızdan birisi olacak olan hizmetimizi uygun tuvalet kabini kiralama fiyatlarımızı talep ederek sipariş edebilirsiniz. Firmamız sizlere tuvalet kabini kiralama hizmetimizi sunarken sizin bütçenizin sınırlarını aşmayacak tuvalet kabini kiralama fiyatlarımızı sunarak size hizmet vermektedir. Portatif ve ergonomik bir kullanımla size organizasyonlarınızda avantaj sağlayacak olan hizmetimizi uygun tuvalet kabini kiralama fiyatlarımızdan da yararlanarak talep edebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek sizlerin bütçesine en uygun tuvalet kiralama fiyatlarımız yer aldığı teklifleri uzman ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı tuvalet kabini kiralama fiyatları sizin tercih edeceğiniz tuvalet kabini sayısına ve sizlerin belirteceği organizasyon adresine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız yılın her günü, durmaksızın sizlere en uygun tuvalet kabini kiralama fiyatlarımızı ve diğer hizmetlerimizin fiyatlarınızı sunmaya devam etmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 22 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tuvalet Kabini
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  15 thoughts on “Tuvalet Kabini Kiralama”

  1. kabinleriniz kaç m2..?ulaşım size dahil mi..?kredi kartına taksit imkanınız var mı ..?kargoyla istesek göndere bilir misiniz..?kaç tip kabin elinizde var..?

  2. ürün ebatları tam olarak nedir..?görsel dışında elinizde ürün mevcut mu..?üründe renk seçeneği mevcut mu..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürün montajı sizemi ait..?

  3. ürün pimapen mi ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? 4 tane kiralama şansımız var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat nedir ..?

  4. pimapen mi ürün ..? gider bağlanıtısnı da siz mi yapacaksınız ..? ne kadar boyutu ..? fiyat nedir ..? ne kadar sürede teslim olur ..? ek ücret ödememize gerek var mı kurulum için ..?

  5. fuar alanı için kiralayabilir miyiz ..? 2 tane getirir misiniz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? üürn ahlap mı pimapen mi ..? gider bağlantıları gibi kurulum işlemleri de sizden mi ..?

  6. mihriban göner

   ürün ahşap mı ..? prefabrik şeklinde mi yoksa ..? içinde bütün malzemeler var mı ..? taşıma ve monte etme işlemi size mi ait ..? her şey dahil fiyat nedir acbaa ..?

  7. ne kadar geniş ..? ahşap m kabin yoksa plastik mi ..? alaturka mı yoksa alafranga mı tuvalet var içine ..? seçim yapabilir miyiz ..? 2 günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

  8. iffet aydınşen

   piknik alanı için kiralayabilir miyiz ..? 4 tane gönderir misiniz .. ?kurulum sizden mi ..? teknik bir sorun olursa tamire gelir misiniz ..? bir haftalık kiralama olur mu ..?

  9. panayır alanı için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? taşıma ve kurulum size mi ait, içerisi yeterince temiz ve hijyenik mi ..? 6 tane getirebilir misiniz ..?

  10. Açık hava sokak etkinliği için, fazla sayıda wc kabini kiralama hizmetine ihtiyacımız var. 
   Ürünler hijyenik özelliklere sahip mi? 
   İçerikte sabun tarzı vb. hijyen malzemeleri de sizlere mi ait? 
   Kiralama fiyatları, kabinlerin özelliklerine göre fazla değişir mi? 
   Kurulum size mi ait?
    Kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşanır mı? 
   Dönüşünüzü bekliyoruz. 
   Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Wc kabini kiralama hizmetimiz, farklı modellerdeki kabinlerden oluşur.
    Her biri de hijyen kuralları esasına dayanır. 
    Hijyen malzemeleri de talebinize göre, içerikte yer alabilir. 
    Kiralama bedeli, ihtiyacınıza uygun kabin sayısı ve diğer ayrıntılar kapsamında paket olarak size sunulur. 
    Kurulum bize aittir. Ürünlerimizin kullanım aşamasında, daha önce herhangi bir sorun yaşanmamıştır. 
    Sorun olursa bize iletebilirsiniz.

  11. Melek Diler Günel

   Merhaba, kumsalda çocuklar için bir voleybol maçı düzenliyoruz. 2 gün sürecek olan turnuvamız için kiralık wc kabini istiyoruz. Altınoluk, Sarımsaklı sahiline 2 hafta sonra için rezervemizi kaydeder misiniz? Duş kabini ve soyunma kabini de istiyoruz, çocukların giyinip soyunmaları ve duş alabilmeleri gerekiyor, aynı bölgede. Bu alanların temizliğini biz kendimiz mi yapmamız gerekiyor. Çocuklar dikkat etmiyor bu yüzden ekstra bir hizmet istiyoruz. Buna göre ücret belirler misiniz? 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, 1 kiralık wc kabini, bir duşakabin ve bir adet soyunma kabinini 2 hafta sonrası için size rezerve ediyoruz. Çocukların giyinip soyunmaları, duş ve wc ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler. Temizliği için size bir adet personelimizi yönlendireceğiz. Kabinlerin temizliği, düzenli olması için sizin isteğinize uygun hizmet verecektir. 

  12. Merhaba, bir yemek daveti vereceğiz. Yemek yenilecek alanda pek bir şey yok. Bu yüzden bir çok şey kiralamamız lazım. Akrabalarımızla düzenleyeceğimiz yemekte, sizinle çalışmak iyi olacak gibi görünüyor. Öncelikle istanbul wc kabini kiralamakla başlamalıyız. Konuklarımızın ihtiyaçları en önemli konu. Etrafta wc olmadığından bir adet wc kabini kiralasak çok süper olur. Temizdir değil mi? Peçetesi vs olsun muhakkak ve su kesintisi yaşamayız değil mi?

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, açık alanlardaki organizasyonlarda kiralık wc kabinleri imdadınıza yetişiyor. Wc kabinlerimiz son derece temizdir. Su kesintisi yaşamazsınız. Peçetesi, sabunu, kolonyası da içerisinde bulunuyor. Konukların ihtiyacına yönelik her türlü ihtiyaç sitemizde mevcut. Catering yemek ekipmanları da sitemizde var. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon