Truss Sistemleri Kiralama


Firmamız, organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürün için kiralama hizmetleri sunmaktadır. Truss sistemleri kiralama hizmetimizde, bu kapsamda gelişmiştir. Truss; ışık ve hoparlör sistemlerinin belirli bir yüksekliğe asılarak kullanılmasını sağlayan, modüler sistemdir. Alüminyum alaşımdan, yapılmıştır. Truss sistemleri, her türlü etkinlik ve aktiviteler dahilinde kullanılmaktadır. Sahne aydınlatmalarında, ya da açık hava etkinliklerinde sahne vb. alanların aydınlatılması ve ses sistemi gibi alanları için, kullanılmaktadır. Konser, sahne, podyum, protokol tribünü, düğün, nişan, fuar, seminer, açılış vb. organizasyonların, ışı ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz. Her türlü etkinlikleriniz için, truss sistemlerimizi, uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Sahne sistemlerini, kaliteli ve sağlam bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca, kiralama hizmetimiz dahilinde, nakliyat ve kurulumu da yapılmaktadır. Fakat, nakliyat ve montaj gibi hizmetler, kiralama fiyatına dahil değildir. Aldığınız kiralama hizmet içeriğine göre, maliyet bütçesi oluşturulmaktadır. Kiralık truss sistemleri hizmetimizden, sizlerde uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Truss sistemleri hakkında, detaylı bilgi almak için, bizlere ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz sizlere, hassasiyetle gerekli konularda bilgi aktaracaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Truss Sistemleri


  Truss sistemleri, sahne sistemlerinin olduğu ve ışık, hoparlör kullanımın gerekli görüldüğü, her etkinlik ve aktivitelerde kullanılmaktadır. Kiralama hizmetimizden, bireysel ya da kurumsal olarak, faydalanabilirsiniz. Truss sistemlerini kiraladığınız takdirde, montajını da ekibimiz özenle yapacaktır. Bu nedenle, güvenli bir şekilde, kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, firmamızın, truss sistemleri kiralama fiyatları, piyasaya oranla makul ve uygundur. Her bütçeye hitap eden, kiralama hizmetlerimizden, uygun koşullar ile faydalanabilirsiniz. Truss sistemleri, farklı ölçülere sahip parçaların bir araya gelmesiyle oluşur. Kullanım alanlarına göre, istenilen ölçülere sahiptir. Nakliyat ve kurulum aşamalarını da üstlenen firmamız, uygun fiyatlar ile, kiralama hizmeti içeriğinde size sunmaktadır. Böylece, ekonomik bir hizmet almış olursunuz. Organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyacınız olan truss sistemlerini, kiralık truss sistemleri hizmetimiz ile karşılayabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam truss sistemlerimiz, özenli bir şekilde hizmetinize sunulur. Tecrübeli ekibimiz, truss sisteminiz, kullanım alanınıza göre, itina ile kurulumunu ve montajını gerçekleştirir. Truss sistemleri ile ilgili bilgi almak için, ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca, firmamız bünyemizde bulunan, diğer kiralama hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

   

  Truss Sistemleri Kiralama Fiyatları


  Truss sistemleri kiralama hizmetimiz, yılın her günü her mevsim, hizmetinize sunulmaktadır. Hizmet sektöründe, öncü olan firmamız, kalite standartları doğrultusunda, kiralama hizmetleri sunmaktadır. İş ahlakımız ve prensiplerimiz ile her zaman kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Hizmetlerimiz ve kiralık ürünlerimiz de bu amaç uğruna, özenle hizmetinize sunulur. Kiralama hizmetlerimizin bütçesi, piyasaya göre ayarlanıyor olsa da, uygun fiyatlara sahiptir. Güvenilir profilimiz ve uygun fiyat politikamız ile kiralık ürünlerimizi, kiralayabilirsiniz. Truss sistemleri kiralama fiyatları da bu doğrultuda, titizlikle hizmetinize sunulmaktadır. Açık hava ya da kapalı ortamlarda, gerçekleştirmek istediğiniz her türlü etkinlik için, truss sistemleri hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kalitesinden ve sağlamlığından şüphe etmenize gerek yoktur. Uzun yıllar hizmet sektöründe olduğumuzdan dolayı, güvenilir bir profile sahibiz. Kiralık ürünlerimiz ve diğer hizmetlerimiz, titiz çalışmalarımız sonucunda, hizmetinize sunulur. Her ayrıntısıyla ekibimiz, yakından ilgilenmektedir. Hizmet anlayışımız ve iş ahlakımız doğrultusunda, kiralama hizmetlerimiz, firmamızın güvensiyle hizmetinize sunulur. Prensiplerimiz gereği, her zaman siz değerli müşterilerimizin, memnuniyeti önceliğimizdir. Kaliteli kiralık ürünlerimiz ve geniş çaplı kullanım alanlarıyla, kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz, her türlü ekipmanı karşılamaktayız. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile truss sistemlerimizi, kaliteli bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. Kullanım alanları nedeniyle, truss sisteminin sağlam ve montajının çok iyi yapılması gerekir. Yıllarını bu işe adamış ekibimiz ve kaliteli ürünlerimizle, güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Truss Sistemleri
  Fiyat
  TRY 2500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Truss Sistemleri Kiralama”

  1. bir haftalık festival iiçin kiralayabilir miyiz ..? kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? fiyat bilgi alabilirmiyim ..? teknik bir aksaklıkta destek olur musunuz ..?

  2. iç mekanlar için de uygun mu ..? bir akşamlık kiralama bedeli nedir ..? kurulum ve taşıma size mi ait ..? fiyata -bunlar da dahil mi olacak..? sevkiyat süreniz nedir ..?

  3. kurulum ve taşıma işlemleri de sizden mi ..? ek ücret ödememize gerek var mı ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? tiyatro sahnesi için uygun olur mu ..? fiyat nedir..?

  4. ne kadar sürede getirip kurarsınız ..? taşıma ve kurulum için ek ücret ödenecek mi ..? fiyat ne oalcak ..? istediğimiz renkleri seçebiloir myiiz ışıklarda ..? ne kadar sürer kurulum ve toplama işlemleri ..?

  5. malzemeler kaltieli mi ..? garanitisi var mı ..? ne kadar sürede teslime edilir ..? kurulum sizden mi ..? fiyat nedir acaba bir günlük kiralamanın ..?

  6. konser alanına gelip kurulum yapar mısınız ..? profesyonel sahneye de uygun mu ürünler ..? kurmadan önce seçim yapabilir miyiz ..? 1 ağustos a yetişşmesi için ne zamandan rezerasyon yaptırmalıyız ..?fiyat nedir acaba ..?

  7. belediye etkinliği için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede kurulum olur, önceden görüp seçebilir miyiz sistemleri, taşıma kurma sizden mi ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon