Trio Müzik Grubu Kiralama


Firmamız; çeşitli etkinlikleriniz için canlı müzik ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı sizlere, trio müzik grubu kiralama hizmeti sunmaktadır. Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız, müziğin eşsiz keyfi ile daha eğlenceli ve zevkli olacaktır. Düğün, nişan, özel davetler, kokteyl, doğum günü, açılış, fuar, kına, kurumsal yemek davetleriniz gibi, birbirinden özel ve farklı aktiviteleriniz için; sizlere müzisyen kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde, birden farklı müziğin hoş melodisine aynı anda sahip olabilirsiniz. Trio müzik grubumuz ile; akordeon, keman, gitar gibi birbirinden farklı enstrümanla; klasik batı müziği, tango, Latin, caz, vals gibi farklı repertuvarları sizlere sunmaktayız. Organizasyonlarınız kapsamında, grubumuza, istediğiniz müzik tarzına uygun enstrüman ekleyebiliriz. Trio müzik grubumuz, sizlere özel oluşturulabilmektedir. Kiralık trio müzik grubu hizmetimiz ile organizasyonlarınız daha keyifli ve eğlenceli olacaktır. Dilerseniz, aktivite ve organizasyonlarınız için mekanlarımız da mevcuttur. Profesyonel müzik grubumuz ile kaliteli bir hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Müzik grubu kiralama hizmetimiz dahilinde, ek hizmetlerimizden de faydalanmak isterseniz size özel tekliflerimiz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda, amacımız sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Alanında birbirinden özel ve profesyonel müzisyenlerimiz sayesinde, özel anlarınıza renk katabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Trio Müzik Grubu


  Bireysel olarak, özel anlarınız için düzenlediğiniz etkinlikleriniz, trio müzik grubumuz ile daha renkli olacaktır. Birbirinden özel müzisyenlerden oluşan grubumuzun, repertuvarı da oldukça geniş çaplıdır. Herkesin zevkine uygun müzik tarzı mevcuttur. Sizler de firmamızın; uygun trio müzik grubu fiyatları ile konuklarınıza eğlenceli hoş dakikalar yaşatabilirsiniz. Organizasyonlarınız kapsamında, süre ve program içeriği sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturulmaktadır. Etkinlikleriniz dahilinde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Böylece; organizasyon tarihiniz doğrultusunda, gerekli randevu ve süreçler sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Trio müzik grubuna dahil olacak; müzisyenler, enstrümanlar ve isteğiniz üzerine mekan gibi hizmetlerimiz dahilinde gerekli detaylar oluşturulacaktır. Böylelikle, program oluşturulur ve bunun doğrultusunda maliyeti de sizlere iletilir. Sizler için uygun koşullar sağlandığı takdirde, kaliteli bir müzik keyfi yaşamanız için, müzik grubumuz sizlere en iyi şekilde hizmet edecektir. Firmamız bünyesinde bulunan, kiralık trio müzik grubu alanında usta, profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Piyasada uzun yıllar eğlence sektöründe, hizmet veren firmamız, kaliteden asla ödün vermemektedir. Önceliğimiz sizlere, eşsiz eğlenceli hoş dakikalar yaşatmak ve müzik adına beklentilerinizi karşılamaktır.

   

  Trio Müzik Grubu Fiyatları


  Trio müzik grubu kiralama hizmetimiz sayesinde, eğlence sektöründe öncü firmayız. Bu alanda, hizmetlerimiz ve hizmet kapsamımız her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir. Özel enstrümanlar, repertuvarlar ve birbirinden ayrıcalıklı müzisyenlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Küçük çaplı ya da büyük davetleriniz için, trio müzik grubumuz ideal bir seçimdir. Sevgiliniz için özel bir gün hazırlamak isterseniz, keman eşliğinde, ona oldukça uygun fiyatlar ile eşsiz bir gün hediye edebilirsiniz. Unutulmaz anlarınıza ve anılarınıza dahil olmak için, trio müzik grubumuz kaliteli hizmeti ile her zaman yanınızdadır. Sadece etkinlikleriniz dahilinde, bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Her ayrıntı firmamız tarafından düşünülmüş ve oluşturulmuştur. Trio müzik grubumuzun, geniş müzik yelpazesi, her zevke ve tarza hitap etmektedir. Kurumsal firmanız kapsamında, düzenleyeceğiniz yemek davetleriniz, trio müzik grubumuz sayesinde daha da eğlenceli olacak ve konuklarınız hoş dakikalar yaşayacaktır. Fiyatlarımız da piyasaya göre, oldukça uygun ve ekonomiktir. Trio müzik grubu fiyatları dahilinde, size özel tekliflerimiz için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Organizasyonlarınız dahilinde ekibimizden, gerekli bilgi ve yardım alabilirsiniz. Firmamızın, önceliği her zaman sizlerin memnuniyetidir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Trio Müzik Grubu
  Fiyat
  TRY 1400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Trio Müzik Grubu Kiralama”

  1. üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?üründe ekip kaç kişilik..?her ortamda çalabiliyorlar mı..?ekip ulaşımı nasıl oluyor..?ekibin yemeği bizden mi oluyor..?

  2. düğünüöüz için kiralayabilir miyiz..? kaç kişi gelecek, müzik aletlerini de biz seçebilir miyiz, kadıköydeki düğüne gelirler mi, fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon