Trio Ekibi Kiralama


Trio kelime anlamı olarak adından da anlaşılacağı üzere üçlü demektir. Müzik sektöründe ise aynı mantıkla, üç kişiden oluşan müzik grubuna verilen isimdir. Klasik trio ve caz trio grupların en popüler şeklidir. Klasik Trio denildiği zaman piyano, keman ve cello gibi üçlüden oluşan gruplar genellikle akla gelmektedir. Trio ekibi kiralama genellikle organizasyonlarla davetlileri karşılamak, bekletmek ve başlangıç olarak hizmet vermek amacıyla tercih edilir. Trio ekipleri tarafından bu anlarda yerli ve yabancı müziklerin çalındığı, duygusal bir müzik ziyafeti sunulmaktadır. Genellikle klasik ve caz trio grupları kadın müzisyenlerin hâkim olduğu ekipler olmasına karşın, bando tarzı trio gruplar ise erkek egemen gruplardır. Bu grupların misafirlere verdiği ziyafet, hafife alınamayacak derecede önemlidir. Çünkü yeni girilen bir ortam için ilk intiba her zaman çok önemlidir. Genellikle adından da anlaşılacağı gibi üç kişinin bir araya gelmesiyle oluşan gruplar, trio ekibi kiralama hizmetleri adı altında günümüzde hem kalabalık bir grup olması hem de enstrüman çeşitliliğinin artması amacıyla 4 veya 5 kişiye kadar da çıkabilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Trio Ekibi


  Mini bir orkestra görevi gören trio ekibi, kokteyl, lansman, kurumsal etkinlikler ve düğünlerde karşılama olarak çoğunlukla mekan girişinde bulunmasının yanı sıra, bazen de sahnede hizmet vermektedir. Ekip içerisine taleple doğru orantılı olarak solist de eklenebilmekte ve bu sayede enstrümantal olarak müzik yapmakta olan trio ekibi hem müzik hem de sözlü bir program yapılabilmektedir. Kiralık trio ekibi müzik sunumunu sahnede yaparsa güzel bir orkestra olur ve misafirler yemek yerlerken oldukça keyif almış olurlar. Yapılacak etkinliğin konusuna göre kiralık trio ekibi içeriğini oluşturacak enstrümanlar konusunda sizlere önerilerde bulunabiliriz. Enstrüman olarak genellikle yan flüt, keman, çello, gitar, viyolonsel, trompet, saksafon, trambon, tumba, bongo, akordeon, kontrbas, piyano gibi enstrümanlar kullanılabilmektedir. Vokal eklenmesi durumunda ne tarz müzik yapılacaksa ona göre bir kombin yapılması daha doğrudur. Trio ekipleri genellikle konservatuarlı kişilerden oluşması nedeniyle her türlü müzik yapabilecek bilgi ve birikime sahip ekiplerdir.

   

  Trio Ekibi Kiralama Fiyatları


  Her hizmetimizde olduğu gibi, trio ekibi kiralama hizmetimizde tamamı profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. En az müzikalite kadar ekibin güler yüzlü olması da konuklar için önemlidir. Konunun amacı karşılama olacak ise performans sağlayacak ekibin kıyafeti, duruşu, makyajı da kusursuz olmalıdır. Bu nedenle çalışmakta olduğumuz ekipler her anlamda profesyoneldir ve takdir edersiniz ki trio ekibi kiralama fiyatları piyasaya oranla biraz daha özenlidir. Yaptığımız işin görsellikle bütünleşmesi gerekmektedir. Ve bu çok önemli bir detaydır. Sadece iyi müzik yapmanın yetmeyeceğinin bilincinde olan ekibimiz, bu iyi müziği dinleyiciye güzel şekilde sunmanın gerekliliğine inanmaktadır. Trio ekibi kiralama fiyatları etkinliğin gerçekleşeceği tarih ve saat göz önünde bulundurulmak üzere, etkinliğin kaç saat süreceği, ekibin kaç kişi olacağı, solist olup olmayacağı ve mekana ulaşım gibi detaylara başlı olarak belirlenebilmektedir. Trio grupları arzu ettiğiniz enstrümanlar ile özel davetlerinizde misafirlerinize özel bir anı bırakacaktır. 2 kişiden 5 kişiye kadar sayısı değişebilmekte olan gruplar, çigan, Latin, napoliten, caz, Tango ve yerli yabancı eserlerden oluşan repertuarları ile siz değerli misafirlerine güzel bir etki yaratmaktadır. Firma olarak planlarınız ve bütçenize en uygun, başarılı bir eğlence sunmak için sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız. Ekiplerimiz maaşlar ve günün sevilen müzik parçalarından oluşan şarkılarla tür ayırt etmeksizin eğlencenize destek olmaktadır. Trio ekiplerimiz bando grubu, caz orkestrası ve fasıl ekibi şeklinde de hizmet vermektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Trio Ekibi
  Fiyat
  TRY 1400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Trio Ekibi Kiralama”

  1. grubunuz kaç kişilik..?aylık kiralama şansımız var mı..?aynı gün içinde yer alabilecek kaç grup var elinizde..?taksitli fiyat imkanınız olur mu..?

  2. istediğimiz müzik aletlerini seçebilir miyiz ..? kokteyl için uygub mu ..? prova da yapacak mı ekip ..? fiyat nedir ssaatlik ..? 3 saatkik kiralama olur mu ..?

  3. kadircan mısırlı

   düğün için kiralayabilir miyiz ..? kostümleri bu şekilde mi olacak ..? ne akdar süre ççalabilirler ..? 2 saatlik kiralama mümnkün mü ..? fiyat nedir .. ?

  4. meznuniyet törenimize gelebilirler mi ..? ne kadar sürede gelebilirler taksim tarafına, müzik aletleri resimdeki gibi mi, bir akşamlık kiralama olur mu ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon