Tostçu Standı Kiralama


Organizasyonlarınızda küçük atıştırmalar için tostçu standı kiralama hizmetini alabilirsiniz. İstediğiniz gün içerisinde istediğiniz yere kadar ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizi için yapacağınız organizasyonlarınızda konuklarınızın açlığı düşünmenize gerek kalmayacak. Tostçu standı kiralama hizmetini aldığınız için konuklarınızda bundan memnun olacaklar. Getirdiğimiz tostçu standı kiralama hizmetini istediğiniz yere kurulumunu yapıyoruz. Yapacağınız organizasyonunda yerin konumuna göre fiyatlandırmada değişiklik olabilmektedir. Yılın her günü tostçu kiralama hizmetini firmamızdan sipariş edebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için telefonun diğer ucunda sizi bekliyor olacağız. Siz de tostçu standı kiralama hizmetini almak isterseniz en doğru adres Kirala360’tan başka bir firma düşünülemez. Sizin için yılın her günü size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Siz de tostçu standı kiralama hizmetini hakkında detaylı bir bilgi almak ya da aklınıza takılan sorularınız varsa sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi sitemizde bulunan numara üzerinden istediğiniz zaman arayabilir ya da Whatsapp üzerinden beğendiğiniz tostçu stantların fotoğrafını atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tostçu Standı


  Yapacağınız organizasyonlarda en önemli ihtiyaç yemektir. Aperatif olarak kiralık tostçu standı ile siz de kolayca kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize ne iyi hizmeti sunmak için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Hayatınızın en özel günlerinde siz de bir organizasyon düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek satın almadan kiralık tostçu standı en uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Sizin işinizi kolaylaştırmak yıllardır sizin için hizmet vermekteyiz. Kiralık tostçu standını istediğiniz yere ayağınıza kadar getiriyoruz. Getirdiğimiz yerin konumuna göre fiyatlandırmada değişiklik olabilmektedir. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini vermekteyiz. Kiralık tostçu standının içinde olması gereken malzemeleri bizimle iletişime geçtiğiniz söylerseniz ona göre bir fiyat listesini sizin için en uyguna çıkarırız. Diğer firmalar göre en kaliteli ürünleri sizin için kullanmaktayız. Her türlü etkinlik için kiralık tostçu standını kolayca temin edebilirsiniz. Kiralık tostçu standını kiraladığınız takdirde misafirleriniz bu duruma çok memnun olacaklardır. Çocuklarında sevdiği bir yiyecek olan tostları istediğiniz malzemelerle zenginleştirebilirsiniz. Siz de kiralık tostçu standı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefonun diğer ucunda sizi bekliyor olacağız. Bizi isterseniz sitede bulunan numaradan arayabilirsiniz. İsterseniz de Whatsapp üzerinden sitemizde beğendiğiniz kiralık tostçu standının fotoğrafını mesaj olarak atabilirsiniz. Size en iyi hizmet kalitesini sunmaktan dolayı mutluluk duyarız.

   

  Tostçu Standı Fiyatları


  Organizasyonlarınızda yapacağınız küçük aperatifler konuklarınızı mutlu eder. Siz de tostçu standı fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz tostçu fiyatlarını firmamızda en uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Yılların bize vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize bütçenizi sarmayacak fiyatlandırmayı size sunuyoruz. Siz de tostçu standı sitemizde beğendiğiyseniz hemen sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz yere kadar hizmet vermekteyiz. Getirdiğimiz yerin konumuna göre tostçu standı fiyatlarını ekonomik fiyatlandırma ile size sunuyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. İstediğiniz sos çeşitleri ile de fiyatlandırmada değişim olabilmektedir. Yılın her günü size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İstediğiniz tostçu standı fiyatları ile de sizi üzmeyecek. Sizin için en uygun fiyat listemiz mevcuttur. Sizin cebinizi yakmayacak tostçu standı fiyatları ile en uygununu firmamızdan temin edebilirsiniz. Siz de tostçu standı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi dilerseniz sitemizde bulunan numara üzerinden arayabilir ya da Whatsapp’tan sitemizde beğendiklerinizin fotoğrafını mesaj atıp detaylı bir fiyat listesini alabilirsiniz. Tostçu standını ekonomik olarak kiralamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 28 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tostçu Standı
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Tostçu Standı Kiralama”

  1. merhaba, tostçu standına personel dahil mi? servis ve sunum gibi ek hizmetler için, uygun fiyat verebilir misiniz? kargo aşamasında sorun yaşar mıyız? her şey dahil fiyatı hakkında, yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

  2. tostçu standına eleman ve malzemeler dahil mi ..? temizlenmesi kolay mu ..? kullanışlı ve pratik mi ..? kaç güne teslimat yaparsınız ..?

  3. stand ne kadar genişlikte..? aynı anda kaç tane tost hazırlanabilir makinede eleman da dahil mi sizin hizmete ..? 300 kişi gelse yeterince hızlı ve sıcak servis olur mu ..?

  4. ürün ebatları nedir..?ürünün net ağırlığı nedir..?ürüne malzemeler dahil mi..? eleman dahil fiyatınız nedir..?taksitli fiyatınız nedir..?

  5. stand kaç parçadan oluşuyor..?standdaki ürünleri sizmi karşılıyorsunuz..?üründe fuul paket fiyatı nedir..?ürün kurulumu size mi ait..?ürün teslim süreniz nedir..?

  6. hangi malzemelerden tost yapacaksınız ..? biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede standı getirirsiiniz ..? kurulum da size mi ait ..? fiyat nedir acaba ..?

  7. kişiye özel tost hazırlayabilir misiniz .. ? stand ne kadar genişlikte..? servis elemanı da isteyebilir miyiz ..? hepsi dahil fiyat nedir ..? malzemeleri biz seçebbilir miyiz ..?

  8. piknik için kiralayabilir miyiz ..? 60 kişiye servis yapabilir misiniz ..? malzemeleri biz seçebilir miyiz .. ? tabakla mı servis yapıyorsunuz ..? fiyat nedir ..?

  9. hafta sonu etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? 55 kişiye servis yapılır mı ..? malzemeler neler acaba, biz ekleme yapabilir miyiz, fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon