Timsah zıp zıp kiralama


Okulların yılbaşı partileri, bahar şenlikleri, doğum günü partileri, bayram şenlikleri, mezuniyet törenleri gibi tüm özel günlerde, gerek tecrübeli personelimizle gerekse, her türlü malzeme ve ekipmanımızla kaliteli hizmet vererek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bu özel günlerde öğrencilerin eğlenmeleri için şişme oyun elemanları, oyun parkurları, interaktif oyunlar için firmamızla görüşebilirsiniz. Örneğin, timsah zıp zıp kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Timsah zıp zıp kiralamanız, öğrencilerinizi sevindirecektir. Kiralık timsah zıp zıp, diğer oyun ekipmanlarıyla beraber büyük bir oyun takımı oluşturacaktır.
Okul şenlikleri çocuklar için güzel organizasyonlardır, bu organizasyonda çocuk, yetişkin demeden herkes için hizmet veren firmamız popcorn, dart, kağıt helva, pamuk şeker, şişme oyun parkurları, reklam standları, kestaneci, langırt gibi hizmetlerin yanında timsah zıp zıp kiralama hizmeti de vermektedir. Okul piknikleri ve okul şenlikleri için kiralama firması arıyorsanız, 7 gün 24 saat işinin başında olan firmamız en iyi hizmeti sizlere vermeye hazırdır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık timsah zıp zıp


Üniversitelerin ve kurumların şenlik kutlamalarında, bahar şenliklerinde profesyonel hizmet anlayışımızla sizlerleyiz. Profesyonel ekibimiz ve malzeme çeşitliliğimizi sizlere sunuyoruz. İstanbul ve yakın çevresinde hatta tüm Türkiye’de düzenlenen tüm şenlik, konser ve etkinlikleriniz için, kiralık timsah zıp zıp kiralayabilirsiniz.
Şişme oyun parkurlarının toplanması için;
Motor kapatılır, borunun ağzı motordan ayırılır. Şişme oyun parkının inmesi için 10 dakika beklenir. Şişme oyun parkının tabanı söndükten sonra ortaya doğru katlanır. Şişme oyun parkı borusundan hava çıkıp içindeki hava bitecek şekilde toparlanır. Ekibimizce kurulan, kiralık timsah zıp zıp, aynı şekilde ekibimizce düzgün bir şekilde oyun alanından kaldırılır. Timsah zıp zıp fiyatları genellikle okul bütçelerine uygundur. En uygun, timsah zıp zıp fiyatları ile en eğlenceli etkinlikleri çocuklar için düzenleyebilirsiniz.
Konser organizasyonlarının düzenlenmesi büyük çabalar gerektirebilir. Çünkü büyük bir organizasyon işidir ve bir organizasyon içerisinde çok fazla detayı bulundurur. Detayların tamamıyla tek bir kişinin ilgilenmesi oldukça zordur. Konser organizasyonları da kiralama hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz etkinliklerdir. Konser etkinliklerinde sahne alacak grupların taleplerini karşılamanın yanında, etkinliğin gerçekleşeceği salon veya alanın düzeninin de katılımcılar açısından olabildiğince rahat ve kullanışlı olması önemlidir. Konserlerde konser sonrası ve öncesi seyircilerin eğlenebileceği alanların olması konserlere katılımları artıracak ve gelenlerin daha fazla eğlenmesine olanak sağlayacaktır. Bu günlerde timsah zıp zıp kiralama hizmetimizle kiralayacağınız, kiralık timsah zıp zıp gençler için güzel bir zıplama alanı olacaktır. Zıplayarak enerjilerini atmak isteyenler kiralık timsah zıp zıpı çok sevecektir.
Konser organizasyonuna son derece ciddiyetle ilgi gösterilmesi gerekir. Bir ekip çalışmasıyla eksiklerin belirlenmesi ve kiralama hizmetiyle ürünlerin kiralanması işlerinizi kolaylaştıracaktır. Konserlerde küçük detaylar ortaya büyük bir resim çıkarır. Bu büyük resmi oluşturmak için, firmamızdan gereken tüm yiyecek içecek standlarını, masa, sandalye, kokteyl için gereken ekipmanları, sokak satıcılarını, portatif standları, eğlence araç gereçlerini kiralayabilirsiniz. Timsah zıp zıp kiralama hizmetini de kapsayan şişme oyun parkuru kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Timsah zıp zıp fiyatlarını, şişme oyun parkuru fiyatlarını ve gerekli detayları firmamızı arayarak öğrenmek mümkündür.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Timsah zıp zıp fiyatları


Okul, belediye ve kurum şenliklerinizi, kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımız, vizyon sahibi, yaratıcı, deneyimli ekibimizle düzenliyor, ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Şenlik bütçenize uygun timsah zıp zıp fiyatlarıyla, şenliğe katılan insanlara enerji dolu dakikalar yaşatabilir, zıplamanın verdiği neşeyle, gergin yaşantılarına bir renk katabilirsiniz.
Langırt, rodeo, trambolin, sumo güreşi, basket, dart ve gladyatör gibi çeşitlerimizle, yediden yetmişe herkesin keyifle vakit geçirebileceği şişme oyuncakları Türkiye’nin dört bir tarafına kiralıyoruz. Nakliye ve kurulum hizmeti de veren firmamızdan nakliye ve kurulum dahil timsah zıp zıp fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 20 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Timsah zıp zıp
Fiyat
TRY 600
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
himay

ürün kaç kişiliktir..?kaç yaş grubuna hitap ediyor..?elinizde ne kadar mevcut..?aynı anda kaç kişi zıplaya bilir..?ürün için güvenlik önleminiz var mıdır..?

helda

kaç yaş grubuna hitap ediyor..?görsel dışında elinizde ürün mevcut mu..?aynı anda kaç kişi zıplaya bilir..?ürün için güvenlik paketiniz var mıdır..?ürün kurulumu size mi ait..?

lale

ürün kurulumu size mi ait..?üründe şişirme fiyata dahil mi..?üründe teslimat nasıl oluyor..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?ürün teslim süreniz nedir..?

simgenur

ürünün boyutu ne kadar ..? iç mekan için de uygun mu ..? ne kadar bir alanı kaplar ..? kurulum işlemi ne kadar sürer..? fiyat nedir ..?

hüsna

yere sabitleme işlemini nasıl yapacaksınız ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? renk ve boyut seçebilir myiz ..? farklı boyutlarda da modelleri var mı ..? sadece çocuklar için mi ..?

dücane gitsan

resimdeki gibi mi gelec k..? yoksa farklı tümsahlar seçebilir miyiz ..? bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..? fiyat nedir acaba ..?

servet biner

doğum günü için kiralayabilir miyiz..?2 tane göndrebilir misinz ..? boyutu nedir ..? kurulum ve taşıma da sizden mi ..?10-12 yaşlarındaki çocuklar kullanabilir mi ..?

hira gülsem

otelimiz için kiralayabilir miyiz ..? aktvite alanımıza kurulum yapar mısınız ..? 3 aylık kiralama olur mu ..? şile ye servis var mı ..? fiyat ne olur acaba en son ..?